+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 9 12345 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 83
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל קייס ה-LifeProof הוא הביטוח האולטימיטיבי

סקירה לקייס ה-LifeProof המפורסם, אשר מהווה פוליסת ביטוח בפני עצמו למכשיר האייפון שלכם, מפגעים כגון: נפילות, נזקי מזג האוויר, אבק, חול, והאויב הכי גדול של מכשירי האייפון: נוזלים.

המשמעות של השם LifeProof היא "חסין לחיים". והקייס הזה אכן מספק את הסחורה. בפעם הראשונה ששמעתי על הקייס הזה, היה עוד כשהאייפון 4 שלי (דאז) נח לו בשקט בתוך קייס האוטרבוקס דיפנדר הישן שלי. ישבתי עם אחי וחברים, וירדתי על אחי על כך שהמוכשר (סיפור אמיתי) הצליח להרוס לעצמו 3 מכשירי אייפון בפחות מחצי שנה. סיימתי את ההתרסה שלי באחי, ואחד החברים אמר באנגלית, שאחי צריך קייס "Adam-Proof" (אדם זהו שמו של אחי, למקרה שלא הבנתם). התגובה שלי הייתה (גם באנגלית) "שיט, הוא צריך קייס LifeProof!".

עכשיו, על מנת להבהיר - לא היה לי מושג עד לאותו הרגע, שאכן קיים כזה קייס שנקרא LifeProof. היה זה ברגע לאחר מכן שאחד מהאנשים שעברו במקום אשר שמע את השיחה שלנו והחליט להגיב, שלמדתי על קיומו: "אגב, מצטער להפריע, סתם שתדעו - יש אשכרה קייס כזה שנקרא LifeProof". עוד באותו הערב, חיפשתי את האתר שלהם באינטרנט (הבחור אמר "חפש LifeProof בגוגל, ותמצא..."), ראיתי את מגוון הסרטונים וקראתי את כל אשר היה לקרוא על הקייס, ונדהמתי.

היה לי קצת קשה, בתור אדם סקפטי מטבעי, להאמין לכל הטענות המופלאות לכאורה שהחברה שמייצרת את הקייס הזה העלתה לגביו. במיוחד כאשר עלות הקייס מגיעה בקרוב למאה דולר - סכום לא מבוטל של כסף. אך כאשר ההזדמנות עמדה בפני להביא אותו מחו"ל, החלטתי ללכת על זה. עכשיו אספר לכם משהו: אני מתייחס למכשיר האייפון שלי ביראת כבוד. בגלל שהוא עולה כמה לירות טובות, מכיוון שהוא משרת אותי נאמנה, מכיוון שלא מתחשק לי להוציא עליו יותר כסף ממה שכבר הוצאתי, ומכיוון שאני רוצה להרוויח עליו את הסכום המירבי שניתן להרוויח עליו בעת מכירתו.

כמובן, שלא ציינתי את מה שהיה מפריע גם לכל אחד - מכשיר מושבת עקב תקלה או תיקון זה לא דבר סימפטי בכלל - ומשהו שהייתי מעדיף להימנע ממנו.

הקייס הגיע ארוז בצורה יפה, עם הקייס המורכב מ-2 חלקים, פקק הברגה (מקבלים 2) לכניסת האוזניות, וכבל מתאם מאריך ואוטם המתברג לתוך כניסת האוזניות ומאפשר חיבור לאוזניות מבלי שהמכשיר יהיה חשוף לנוזלים (הוא מגיע בצבעים: שחור, לבן, סגול או ורוד).

יצרני הקייס טוענים שהקייס תוכנן על פי סטנדרטיים צבאיים, משמע הוא עשוי מחומרים עמידים ביותר, והוא תוכנן מראש לספוג רובד רחב של נזקים ומפגעים - כמו 26 מבחני נפילה שונים שעבר, שקבעו כי ניתן להפיל אותו מגובה של 2 מטר ללא דאגה. עם זאת, מימדי הקייס הם 66 מילימטר רוחב על 129 מילימטר אורך, עם עובי של 10.8 מילימטר (13.3 אם מחשיבים את השפה העליונה)- וכל זאת במשקל הזעום של 28 גרם. אך גם התיאורים האלו לא עושים צדק עם הקייס היפה והאלגנטי הזה. כאשר משווים אותו לעומת האוטרבוקס דיפנדר (קייס מצויין ששירת אותי נאמנה שנים), מבינים עד כמה הוא דק ואלגנטי יחסית לקייס שמבטיח הגנה מהמדרגה הראשונה.

כמה מהדברים הבאמת מרשימים בקייס, אם לא התרשמתם מספיק עד כה:

• אפילו שהקייס מגיע עם מעין מגן מסך קדמי מובנה - אין שום בועות אוויר בקייס, לא משנה כמה פעמים תנסו להכניס ולהוציא את המכשיר מהקייס.
    • אפילו שהקייס אטום לחלוטין, הוא עדיין מספק צלילי חיווי חזקים לשלל ההתארות של האייפון, בזכות טכנולוגיית רזונציה אשר מעצימה את צלילי הבס והמיד ריינג' דרך גב הקייס.
    • אטום למים, כבר אמרנו?
      אבל ברור לי שאתם צריכים יותר מסתם מילים על הבלוג, אז בבקשה:

סיכום:

ניתן להשיג את הקייס בחול (דרך האתר של LifeProof, משלוח לישראל) בעלויות גבוהות, או שניתן להשיגו דרך iTel.co.il בעלות של 399 ש"ח. אני נותן לקייס הזה 5 כוכבים. זהו ללא ספק הקייס הכי טוב מבחינת הגנה לאייפון 4 או 4S, ולא רק שהוא מספק את ההגנה הטובה ביותר - הוא גם דק, אלגנטי וקליל. אני עברתי ל-LifeProof, ואין לי יותר דאגות.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 11/03/12 בשעה 20:46.

2. 7 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

תומר צייטלין (28/06/12), גיאפון (28/03/12), Aarón (11/03/12), AssafMoraz (12/03/12), orzariker (15/03/12), tomer7 (06/04/12), Vatos-Locos (17/09/12)

iPhoner ותיק
    תודה
    108
    הודו לי 36 פעמים ב 28 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: קייס ה-LifeProof הוא הביטוח האולטימיטיבי

אפשר גם לרכוש אותו בחנות הזאת ב450 שקל ואולי למצוא באי ביי עם משלוח חינם
    אם מישהו ממש רוצה את המגן...
    אני הייתי מחכה שירד קצת המחיר כי רק עכשיו זה יצא לשוק.

רציתי לתת כתובת שאפשר לקנות משם ב450 אבל זה חוסם לי את זה... אז פשוט תחפשו בגוגל

נערך לאחרונה על ידי איתי אליעזר; 11/03/12 בשעה 18:03.

iPhoner מתחיל
    תודה
    4
    הודו לי פעם אחת

תודה רבה!
    אני כבר הזמנתי את המגן ב4.3 עדיין לא הגיע לצערי.
    רק דבר אחד שמאוד עניין אותי ולא ציינת זה האם הטאץ נשאר חלק גם עם המגן מסך המובנה..

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי yuval987 צפיה בהודעה
    תודה רבה!
    אני כבר הזמנתי את המגן ב4.3 עדיין לא הגיע לצערי.
    רק דבר אחד שמאוד עניין אותי ולא ציינת זה האם הטאץ נשאר חלק גם עם המגן מסך המובנה..
    חלק לחלוטין.

iPhoner מתחיל
    תודה
    19
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

יש לי את הקייס הזה קרוב לחצי שנה והוא באמת חסין כל. אבל יש לו 2 חסרונות עיקריים שמאוד אכזבו אותי.
    1. בקושי שומעים אותי בשיחות כי קייס ממש אוטם הכל, המיקרופון נחלש מאוד
    2. מוזר מה שאתה אומר Rainz כי לי הטאץ? לא מדוייק בקצבות של המסך זה מציק מאוד..

סהכ עושה את העבודה אבל הוא רחוק מלהיות מושלם...

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

תודה רון.
    מחכה לשלי...

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי HighDeath צפיה בהודעה
    יש לי את הקייס הזה קרוב לחצי שנה והוא באמת חסין כל. אבל יש לו 2 חסרונות עיקריים שמאוד אכזבו אותי.
    1. בקושי שומעים אותי בשיחות כי קייס ממש אוטם הכל, המיקרופון נחלש מאוד
    2. מוזר מה שאתה אומר Rainz כי לי הטאץ? לא מדוייק בקצבות של המסך זה מציק מאוד..

סהכ עושה את העבודה אבל הוא רחוק מלהיות מושלם...
    אהלן ידידי.
    מאוה מוזר לי לשמוע את אשר אתה מציין, כי לא נתקלתי בזה בעצמי.
    מכיוון ש"לצערך אתה עדיין עם נוקיה", או לפחות כך משתמע מן הרשום לצד שם המשתמש שלך, אמור לי אם אתה משתמש באייפון 4 או באייפון 4s. לדעתי זה משנה, עקב המיקרופון הנוסף לביטול רעשים ב-4S. כי אצלי:

1. לא קרה לי. התקשרתי עכשיו ל-3 חברים שלי בכל הרשתות הגדולות ושאלתי אותם. המסקנה? "שומעים מצויין", ולא זו לא פרסומת לאורנג'.
    2. לא נתקלתי בזה, אך אם זה ממש מפריע לך - ישנה אופציה בהגדרות שנותנת לך את האפשרות להגביר את אופן התגובה של המסך למגע. זה יפתור לך את הבעיה הזו.

צא מנקודת הנחה ששום דבר אינו מושלם, כן? לקייס הזה יש חסרונות. אחד החסרונות הוא שהקייס לא מיועד שיפתחו אותו הרבה, כי בסופו של דבר הוא יחדל להיות חסין מים. מעבר לכך, רק כבל טעינה מקורי של אפל ורק מתאם אוזניות מקורי של אפל מסוגלים להתחבר אליו.

אבל בשביל מישהו כמוני שחשוב לו לשמור על המכשיר שלו, אבל מחפש פתרון שהוא גם אלגנטי וגם אמין - ועוד מסוגל לצלם מתחת למים? אין יותר טוב, והקייס הזה יותר קרוב לשלמות מכל האחרים בשוק.

עריכה:

הסתבר לי היום ממקור שמבין בעניין, שישנם 2 דגמים של הקייס. הראשון ששוחרר הביא עמו את הבעיות שאתה מציין. השני, שאני סקרתי - חף מבעיות אלו.

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 11/03/12 בשעה 20:43.

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

הוא יכול לעבוד עם הדוק האוניברסלי של אפל?
    ואם תוכל לפרט איזה דגם בדיוק הוא בלי הבעיות של השמע
    תודה

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי kobko צפיה בהודעה
    הוא יכול לעבוד עם הדוק האוניברסלי של אפל?
    ואם תוכל לפרט איזה דגם בדיוק הוא בלי הבעיות של השמע
    תודה
    אני לא חושב שהוא יעבוד עם הדוק, אלא אם כן אתה תקנה את המחבר המאריך.
    הדגם השני (היחיד שנמכר כיום באתר ובאופן מורשה) הוא הדגם המשופר ללא בעיות השמע וכדומה.

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

תודה רבה
    ראיתי את זה באתר שלהם ב 79 דולר 304 ש"ח רק שתדעו

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 9 12345 ... אחרוןאחרון