+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 12
    מנהל iPhones תמיכה כללית הסמל האישי של Bar
    תודה
    1,001
    הודו לי 2,261 פעמים ב 1,925 הודעות

ברירת מחדל חווית משתמש| AR.Drone - סקירה לטיסן החכם

לרגל יום הולדתי ה-22, אחי הגדול החליט לקנות לי מתנה שקשורה באפל, היות והוא יודע שאני חובב אפל וחובב גאדג'טים בפרט. לנגד עיני התגלה המסוק החכם של חברת Parrot הצרפתית, הלא הוא ה-AR.Drone.להלן הרשמים שלי מהתנסות במוצר -

המוצר הינו מוצר דגל בתחום המשחקים המוחשיים, היות והוא מאפשר הטסה אמיתית על פלטפורמה שאינה נורמטיבית! המוצר הוצג באתר עם השקתו בישראל.

בקצרה על המוצר ופרטים טכניים:
    AR.Drone זהו מוצר של חברת Parrot הצרפתית אשר ביסודו הוא טיסן דמוי מסוק, בעל ארבעה פרופלורים, אשר משויכים כל אחד למנוע נפרד ולחיישן הקובע את מהירות הסיבוב לכל פרופלור ופרופלור. למסוק ישנו ארבעה חיישנים אשר קובעים את זווית הטיסה, הרוח ויציבות המכשיר.

הטיסן יוצר רשת אלחוטית אישית, אשר מאפשרת את החיבור בינו לבין המכשיר אשר יפקד עליו (אייפון, אייפוד, אייפד, ואף אנדרואיד), ומאפשר תקשורת חזותית באמצעות שני המצלמות הממוקמות אחת בקדמת הטיסן והשני בתחתיתו אשר נותנים תמונת מיקום מלאה המשודרת למכשיר גם כאשר הוא אינו בטווח ראייה (בתוך מבנה למשל). רוחב: 73.6 x 27.9 ס"מ/29 x 11 אינץ' משקל: 379.88 גרם/ 13.4 אונקיות

איך זה עובד?
    לכלל המכשירים המסוגלים לשלוט בו, יש ג'יירו, שהוא בעצם חיישן היושב באייפון/ אייפוד/ אייפד, אשר מאפשר לגלות את זווית המכשיר (אותו חיישן שהופך את תמונת המסך בעת היפוך המכשיר). כאשר במהלך הטסה כל שינוי קטן בזווית המכשיר, יקבע את קצב או את כיוון הטיסה של המכשיר לכל כיוון אפשרי. כמובן ניתן לקבוע גובה באמצעות ג'וייסטיק המוצג על צד המכשיר.

חווית שימוש וממשק:
    פשוט תענוג - חוויה ממדרגה ראשונה לחובבי תעופה וטיסנים, אשר באים במקשה אחת עם אפל ומוצריה. ראשית המסוק מעוצב בצורה ייחודית, ובעל תכונות ייחודיות המאפשרות לו לטוס במרחב וקבל פקודות ברמה המדויקת ביותר שניתן לקבל. המוצר מגיע עם שני קייסים: האחד הוא קייס להטסה בחוץ (המוצג יחד עם המכשיר בתמונה התחתונה), והוא נראה פשוט מאוד, וזאת על מנת שיוכל לעמוד במהירות התנועה בשטח הפתוח ללא הפרעות. לעומת השני המיועד להטסה בבית (המוצג יחד עם המכשיר בתמונה העליונה), שמקבל תוספת של מעטפת עגולה סביב כל פרופלור על מנת להגן על הפרופלור ועל המוצרים בבית מפני התנגשות:

בתור משתמש מתחיל, אי אפשר שלא לרסק את הטיסן בשלל דרכים והתנגשויות שהיו חותכות כל מכשיר אחר לחתיכות! AR.Drone עמד בסיטואציה בגבורה, וקם כמו גיבור להתנעה הבאה! באפליקציה הרשמית ניתן לקבוע את קצת הסיבוב, קצב עלייה ונחיתה וקצת הזווית בפניות, כמו כן ניתן לנחות בלחיצה על כפתור החירום במקרה חירום או נחיתה רגילה בקצב איטי באמצעות כפתור ההתנעה/ נחיתה. ההמראה קלה ביותר כך שהמכשיר עולה אוטומטית לגובה של מטר אחד לפני שהטיסה מתחילה בכדי לאפשר גישה נוחה וחסרת תאונות.

התמונה המוצגת במכשיר נותנת תחושה של חוקר פרטי אשר מטיס את המכשיר על מנת לצפות בנעשה בחדר אחר, תוך קבלת תמונה באיכות סבירה למסך המכשיר. אישית, בחרתי להטיס אותו דווקא על האייפד 2 שברשותי ואכן ניתן לראות תמונה המוצגת בתצוגה מוגדלת ותוך הסתכלות בו זמנית על המצלמה הקדמית והתחתית (ניתן גם באייפון והאייפוד).
    באפליקציה אחרת הניתנת להורדה בתשלום מהאפ סטור, ניתן לקבל את אפשרות הקלטת הווידיאו, מה שמשלים את חווית השימוש בו לרמה מקסימלית! אין מילה רעה לומר על חווית השימוש בו ועל ממשק המשתמש באפליקציה המקשרת בין המכשיר לטיסן - פשוט תענוג ותאווה לעיניים! אני מוצא את עצמי מטיס אותו בשעות לא שעות תוך רעש חזק של פרופלורים שלא נותן מקום לטעויות.

נקודה לשיפור - המוצר מגיע עם סוללה חלשה מאוד המספיקה ל-12 דקות בלבד של הטסה, קצת מאכזב למוצר שעולה לא מעט.

להלן סרטון שצולם ע"י צוות האתר ביום השקת המוצר בישראל:
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Bar; 28/02/12 בשעה 00:35.

2. 5 משתמשים אמרו תודה ל- Bar על ההודעה

koral11 (23/02/12), RAiNZ (23/02/12), Shai Mizrachi (22/02/12), shail (23/02/12), ymeiner (23/02/12)

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ברירת מחדל תגובה להודעה: חווית משתמש| AR.Drone - סקירה לטיסן החכם.

אחד הדברים הגדולים!!
    מאוד כייפי,בהחלט גאדג'ט אמיתי.
    הסוללה נגמר מהר-וזה באמת חיסרון ולדעתי צריך להחזיק 2 סוללות. לקנות עוד אחת מאייבי במחיר זול משמעותי מהארץ.

קניתי כזה רק חבל שאין לי זמן להשתעשע איתו. בכל זאת סטודנט.

כבר מעל מספר חודשים מעלה אבק
    ********** נא לפתוח פוסט בפורום קנייה ומכירה ************

נערך לאחרונה על ידי ymeiner; 25/02/12 בשעה 23:26.

תודה
    1,001

הבא שחושב שזה פוסט של קנייה ומכירה טס מהפורום.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Bar על הידיעה:

Amit.S (25/02/12)

משתמש VIP Silver הסמל האישי של Netaneluzan
    תודה
    167
    הודו לי 200 פעמים ב 120 הודעות

יש לי גם את המסוק הזה רק שאצלי משהו בו נהרס ובאידיגיטל לא רוצים לתקן אותו במעבדה כי לא קניתי אותו בארץ אצלם מישהו פה יודע אולי איפה אפשר לתקן אותו?
    הבעיה אצלו זה שכאילו החיישנים לא עובדים ואי אפשר לשלוט בו וכבר החלפתי לו את הפלופלורים

תודה
    167

אין לאף אחד מושג איפה מתקנים את המסוק אם קונים אותו מחול?

תודה
    1,001

יש סרטונים באתר המוצר שבהם אפשר לראות איך מתקנים...זה פשוט מאוד.

תודה
    167

הבעיה היא שלא נשבר שום חלק הטיסן פשוט לא נשלט מהאייפון וכשאני מנסה להטיס אותו הוא משתגע באוויר

תודה
    1,001

ציטוט נכתב במקור על ידי Netaneluzan צפיה בהודעה
    הבעיה היא שלא נשבר שום חלק הטיסן פשוט לא נשלט מהאייפון וכשאני מנסה להטיס אותו הוא משתגע באוויר
    כי אתה בטח לא מאפס אותו בהגדרות לפני כל הטסה כך שהוא ידע שהוא במקום ישר...

תודה
    167

אני כן כבר השתמשתי בו הרבה לפני שהוא נדפק ויש בעיה בהגדרות שיש פרופלור אחד שהוא עובד פי 2 מכל השאר ואני לא יודע איך לתקן את זה בהגדרות גם ניסיתי לעדכן את התוכנה עד העדכון האחרון וזה עדיין נשאר ככה

תודה
    1,001

ציטוט נכתב במקור על ידי Netaneluzan צפיה בהודעה
    אני כן כבר השתמשתי בו הרבה לפני שהוא נדפק ויש בעיה בהגדרות שיש פרופלור אחד שהוא עובד פי 2 מכל השאר ואני לא יודע איך לתקן את זה בהגדרות גם ניסיתי לעדכן את התוכנה עד העדכון האחרון וזה עדיין נשאר ככה
    כנראה המנוע נדפק או שזה בית המכשיר...

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון