+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל iPad Lap Desk

ה- iPad Lap Desk הוא מתקן ייעודי למכשיר האייפד שמאפשר להשתמש בו ביתר נוחות מבלי לפגוע באינטימיות השימוש.

השימוש באייפד מיועד להיות אינטימי יותר מאשר שימוש במחשב נייד, כך לפחות אפל הציגה את המכשיר ומי שזוכר את אירוע ההצגה של הטבלט של אפל יזכור שהשימוש של בכירי אפל במכשיר היה בנעימות כורסא שנתנה הרגשת שימוש אינטימית וקרובה יותר. הבעיה היא שמאחר ומדובר במכשיר טבלט לפעמים בשימוש עם המכשיר במיטה או על הכורסא יש לבצע את כל השימוש עם יד אחת כאשר היד השניה אוחזת במכשיר או מצד שני לתמוך במכשיר ולהניח אותו על הברכיים/רגליים ואז ניתן להשתמש בו עם 2 הידיים בחופשיות.

עריסת ה- iPad Lap Desk של חברת Quirky מיועדת לפתור את בעיית נוחות השימוש של האייפד כאשר מדובר בעריסה שמזכירה קצת מגש לארוחות למיטה שמכיל במרכזו פלטה ניתנת לסיבוב עליה אמור האייפד לשבת וכך המשתמש יכול גם לשתף את התכנים שהוא צופה בהם על האייפד שלו עם הסובבים או מנגד לשנות את כיוון המכשיר וכך לעבור בקלות לשימוש ממצב אופקי למאוזן ולהפך.

הפיצ'רים:
    - עיצוב מינימליסטי שנוצר מחומר בשם Plyboo (במבוק מסוג plywood שמהווה תחליף לעץ).
    - טבלה סיבובית אינטגרלית שעשוייה מחומר פלסטי מט, נעים למגע שמאפשר להשתמש עם האייפד במצב אופקי או מאוזן.
    - כרית קצף שנמצאת בחלק התחתון של המשטח ומאפשרת נוחות שימוש בהנחת העריסה על הרגליים/ברכיים.
    - ממדים קופמפקטיים של: 21 אינץ' רוחב x 4 אינץ' גובה x 13 אינץ' עומק x רבע אינץ' של עובי.

העריסה עולה 52.50$ והיא זמינה למכירה מוקדמת ישירות מאתר החברה: http://www.quirky.com/products/39-Cradle-iPad-Lap-Desk
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

simnel99 (13/05/10)

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: iPad Lap Desk

אם אתה במילא מניח את זה על העריסה, אז אתה נותן לזה להישען בדיוק כמו על הברכיים\ווטאבר. ואם אתה מחזיק עם יד אחת גם לא פתרת שום דבר.

אני לא מבין איך זה בכלל משפר את המצב - הוא נשאר כמו שהוא...

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    אם אתה במילא מניח את זה על העריסה, אז אתה נותן לזה להישען בדיוק כמו על הברכיים\ווטאבר. ואם אתה מחזיק עם יד אחת גם לא פתרת שום דבר.

אני לא מבין איך זה בכלל משפר את המצב - הוא נשאר כמו שהוא...
    אולי אתה צודק אבל עם הכרית ועצם העובדה שמדובר במשטח עבודה נוח ויציב יותר מאשר הרגליים יש אנשים המוצר הזה יקסום להם.

iPhoner מתקדם
    תודה
    2
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

לא יודע... לי זה ניראה פשוט מטומטם
    לפחות שזה היה נותן איזה זווית לאייפד אבל גם את זה זה לא עושה..

זה פשוט חתיכת קרש עם מקום לאייפד שעולה 50 דולר wtf ם_0*

+ פרסם תגובה