אשכול נעול
עמוד 13 מתוך 13 ראשוןראשון ... 3910111213
תוצאות 121 עד 130 מ 130
    iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: טורבו סים: התחקיר המלא

שלום,

אני רואה שהפיתרון עובד מצויין, יש לי חבר בעבודה שגם עובד ומרוצה עד השמיים, בטח אחרי ש-5 חודשים לא הצליח להשתמש באייפון שלו.
    אני הזמנתי היום את ה-pro, לאייפון שקניתי בארה"ב וגם הוא יושב במגירה כבר 5 חודשים.
    מישהו יודע מה ההבדלים? משהו כבר משתמש בו?
    ומה קורה כשטסים לחו"ל עם האייפון בשימוש הטורבו סים? האם הפרוצדורה הזו עובדת באותה הצורה?
    האם מחייגים גם בחו"ל - 112? ונמצאים בנדידה עם קו של פלאפון או אורנג'?

אודה על תשובותיכם

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

קודם כל, תודה רבה רבה! אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל יש לי אייפון פועל!
    אני מקבל שיחות ומוציא שיחות בלי בעיה, ולא הייתי יכול לעשות את זה בלי המדריך שפה, אז שוב תודה תודה תודה! במקרה מישהו שישבתי לידו באחד השיעורים באוניברסיטה הציע לי את רעיון הטורבו סים והפנה אותי לאתר, וכשנסעתי לארה"ב לפני שבועיים כבר הזמנתי אחד.

דבר שני, בקשר למחיר - אם אתם מכירים מישהו שנוסע לארה"ב, אז אני קניתי את הטורבו סים שלי באיביי ב-15 דולר (יצא 25 כי לא היה לי זמן והייתי צריך משלוח מהיר, אבל המחיר של הטורבו סים עצמו היה 15 או 16 דולר). בנוסף, אני מאמין שאפשר לארגן רכישה קבוצתית מאיביי ואז לחלק את דמי המשלוח בין כולם, לא נראה לי שזה יעלה יותר מדי. חיפשתי ספק עם הרבה תגובות חיוביות (היו לו כמה אלפים כאלה) ובלי תגובות שליליות ואז הייתי יכול להיות בטוח (פחות או יותר) שזה לא יהיה חיקוי.

בכל מקרה, זו ההמלצה שלי. לא לקנות מכל אתר, אבל לחפש ספקים מומלצים באיביי (לקח לי בערך 4 דקות למצוא את זה) ולהוציא את ה-15 דולר, אם אתם כבר שם, או לשלוח לארץ בקבוצה (מוכן לספק את העמוד באיביי ממנו הזמנתי (אין לי שום קשר אליהם פשוט הטורבו סים שלהם עבד לי) אם מישהו רוצה (לא יודע מה המדיניות של פרסום לינקים).

בכל מקרה, שוב תודה ריינז! אתה המלך!

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל orlandm על הידיעה:

RAiNZ (02/09/12)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי znavo צפיה בהודעה
    למה אתה ממליץ לעשות זאת עם פצירה ולא עם מספריים?
    האמת שאני עשיתי את זה עם קוצץ ציפורניים. מומלץ מאוד!

iPhoner חדש
    תודה
    0

בוקר טוב לכולם

בשעה טובה ואחרי חצי שנה, הצלחתי להשתמש באיפון4 שלי גם לשיחות
    הזמנתי את gevey sim מהאיביי וזה עובד יפה

קודם כל אשתשף בכמה מהבעיות שהיו לי: תחילה נסיתי להתקין את הסים עם גירסה :4.3.2 (03.01) וזה עשה לי צרות, שינמכתי ל 4.2.1 וזה עדיין עשה לי צרות... אחרי שעות ארוכות של יאוש ויתרתי (הבעיה היתה no signal?). למחרת התבררה לי הטעות ( אין כמו לקום רענן בבוקר) המיקרו סים שהיה ברשותי לא היה מופעל ע"י אורנג'. אז חשוב לכל מי שעושה את כל השלבים כמו שצריך שיוודא עם חברת הסלולר שהסים שלו מוגדר.

כרגע הכל אצלי עובד חוץ מהעובדה שבכל איתחול אני צריך לעשות את התהליך מחדש!! אני שוב עושה טעות של טירון?? או שזה מה שצריך לקרות? מה שלא כל כך נראה לי הגיוני.. אשמח לתגובה בנושא..

iPhoner חדש
    תודה
    1

בעיה בטורבו סים,

היום קיבלתי טורבו שני אחרי שהראשון עובד מעולה עם 02.10.04, הטורבו סים שקיבלתי לא עובד עם 4.3.1 4.10.01 למרות שהיה כתוב באתר של applenberry שהטורבו סים כן עובד עם מודם זה.

יש מישהו שנתקל בתופעה ויכול לעזור לי**********

תודה מראש

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

יש לי בעיה! כאשר אני מחייג 112 לאחר 2-3 שניות מופיע לי הודעה "לא הוכנס כרטיס סים" ובבר העליון כתוב שאין כרטיס סים. הכרטיס סים עובד על האייפון הישן שלי 3g. אני כבר מיואש....

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

כאשר אני מחייג 112 מיד מופיע הודעה כרטיס סים לא מחובר, עוד לפני שאני נכנס להגדרות
    משהו נתקל בזה?

iPhoner חדש
    תודה
    1

הי,
    ראשית - כתבה מושקעת מאוד - תודה רבה
    שנית, בסעיף 5 נרשם כי :"במידה ולא מופיעה הודעה שמודיע לכם שנכשלתם, פתחו את אפליקציית ההגדרות במכשיר" ואז להמשיך לסעיף הבא.
    מה קורה אם כן מופיעה לי הודעה שנכשלתי (לא הוכנס כרטיס SIM) ואיני מצליח להוציא את שיחת החירום ?

ברשותי iphone 4 בגרסה 4.1 עם מודם מגרסה 02.10.04

תודה רבה

ז'קי

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 5 פעמים בהודעה אחת

הי,
    יש לי אייפון 4 שנרכש בארה"ב, מודם 04.10.01. כ-3 שבועות משתמשת בו באמצעות טורבו סים עם 4.3.2 - פרצתי אותו אצל פורץ "מקצועי", ועשיתי איתו פעם אחת את התהליך של ביצוע השיחה ל112 וכו' על מנת להכיר אותו.
    לאחר שהזנתי גם את כל הגדרות הרשת הסלולרית, הוא עבד באופן מושלם, עד לפני כיומיים.
    התחלתי לחוות קשיים בהתחברות ל- WiFii, ולא גולש ולא מקבל מיילים אם אין Wi Fii.
    החלטתי לאתחל. כיביתי את המכשיר, הוצאתי את הטורבו סים, הכנסתי והתחלתי את התהליך.
    אני במעבר למצב טיסה וחזרה כבר שעות, הוא לא מצליח לאתר את הרשת. כל הזמן "מחפש...", ולפעמים פשוט כותב "אין קליטה"!
    מה עושים?

יעל

iPhones.co.il Co-Founder הסמל האישי של dooby
    תודה
    286
    הודו לי 618 פעמים ב 298 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי leluka צפיה בהודעה
    הי,
    יש לי אייפון 4 שנרכש בארה"ב, מודם 04.10.01. כ-3 שבועות משתמשת בו באמצעות טורבו סים עם 4.3.2 - פרצתי אותו אצל פורץ "מקצועי", ועשיתי איתו פעם אחת את התהליך של ביצוע השיחה ל112 וכו' על מנת להכיר אותו.
    לאחר שהזנתי גם את כל הגדרות הרשת הסלולרית, הוא עבד באופן מושלם, עד לפני כיומיים.
    התחלתי לחוות קשיים בהתחברות ל- WiFii, ולא גולש ולא מקבל מיילים אם אין Wi Fii.
    החלטתי לאתחל. כיביתי את המכשיר, הוצאתי את הטורבו סים, הכנסתי והתחלתי את התהליך.
    אני במעבר למצב טיסה וחזרה כבר שעות, הוא לא מצליח לאתר את הרשת. כל הזמן "מחפש...", ולפעמים פשוט כותב "אין קליטה"!
    מה עושים?

יעל
    תספרי 15 שניות מהרגע שעשית accept עד שחייגת. אחרת זה לא יעבוד

אשכול נעול
עמוד 13 מתוך 13 ראשוןראשון ... 3910111213