+ פרסם תגובה
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
תוצאות 21 עד 30 מ 38
    iPhoner מתחיל
    תודה
    3
    הודו לי 21 פעמים ב 19 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: דעה| למה האייפד כן יצליח

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    ...וצר לי לומר לך אבל קטגוריית הנטבוקים שמצליחה מאוד בשנים האחרונות לא שונה בהרבה מהטבלט. מדובר במחשב קטן ולא נוח עם חומרה חלשה......גם על הנטבוק החזק ביותר לא תוכל להריץ ממספר תוכנות בו זמנית, או בגלל שטח המסך המצומצם או בגלל החומרה החלשה....כשאני מסתכל על האייפד אל מול חלופות הנטבוקים אני מעדיף אותו עבור מכשיר לשעות הפנאי.

את העבודה האמיתית שלי (עבודות בית/תכנות או כל דבר אחר) אני משאיר לנייד שלי ואת זה אפל לא רוצה לשנות.
    אכן כך !

אמרת את זה הכי טוב שאפשר !

=========
    סער אביגור
    מחבר הספר: אייפון-מדריך בגובה העיניים
    http://bit.ly/7HllzQ

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של ItaiHay
    תודה
    361
    הודו לי 1,499 פעמים ב 703 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי alex, צפיה בהודעה
    אינטרנט - האם אתה יכול לראות אתרים שכתובים בFLASH? אתה יכול להוריד קבצים? מוזיקה? סרטים? לראות סרטים בstreaming?
    מוזיקה - האם אתה יכול לנגן קובץ שלא בפורמט MP3? אתה יכול לנגן מדיסק-און-קי? אתה יכול לנגן דיסק?
    סרטים - אתה יכול לנגן קבצי AVI? קבצי WMV? באופן כללי DIVX? יש לך להתקין תוכנה שתתמוך בפורמטים חדשים של סרטים שהולכים לצאת? אתה יכול לנגן DVD? ומה עם BLUE RAY?
    משחקים - אתה יכול לשחק במשחקי PC? אפילו במשחקי MAC?
    פייסבוק - אתה יכול לשחק במשחקים של פייסבוק (המבוססים על FLASH)? אתה יכול להוסיף את התוספים שפייסבוק מאפשר? אתה יכול לשחק farmville (משחק עם מעל 50 מיליון שחקנים מכל העולם)?
    פלאש לא נחוץ בשום מכשיר נייד לדעתי. אפל צודקת ב100% בהחלטה שלה. פשוט לא עובד טוב. אם ראית את הפאלם פריי אתה תדע על מה אני מתכוון.
    מייל: כן. אפשר להשתמש בכל דורא שיש לו יכולו Pop3 ואם אין לדואר שלך את האפשרות הפשוטה הזאת אז זה שרת דואר ממש נחות.
    בשביל לנגן בלוריי או די.וי.די צריך כונן דיסקים. אני בטוח שלא היית רוצה כונן כזה באייפד הדקיק.
    משחקים: לכל פלאטפורמה יש ראת המשחקים שלה. אתה יכול לשחק במק במשחקים של פיסי ולהפך? לא. אבל בכל זאת יש לי מק.
    פייסבוק: כבר אמרתי את דעתי על הפלאש.
    מוזיקה: אפשר לנגן מגוון רחב מאוד של קבצים. אפשר גם קבצים שהפורמט שלהם פותח ע"י מיקרוסופט (wav).
    אפשר לראות סרטים בסטרימינג. אפשר לראות סרטים בסטרימינג מהכונן של המחשב שלך (there is an app for that).

את דעתי על אנשים כמוך כבר נתתי. מחפש טעויות. אבל לא כל דבר מושלם. גם אני וגם אתה לא.

iPhoner שועל על!
    תודה
    12
    הודו לי 39 פעמים ב 38 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי itaiFCB צפיה בהודעה
    פלאש לא נחוץ בשום מכשיר נייד לדעתי. אפל צודקת ב100% בהחלטה שלה. פשוט לא עובד טוב. אם ראית את הפאלם פריי אתה תדע על מה אני מתכוון.
    רק שפאלם פרה הוא טלפון, ואייפד לא.
    מהטלפון אני לא מצפה שידע לעשות את הכל, מהמחשב כן.
    יש מוצר נייד בגודל 10 אינצ' שמציג פלאש בצורה מושלמת - קוראים לו מחשב נייד.

מייל: כן. אפשר להשתמש בכל דורא שיש לו יכולו Pop3 ואם אין לדואר שלך את האפשרות הפשוטה הזאת אז זה שרת דואר ממש נחות.
    אתה צודק, האיש הקטן נחות מדי בשביל אפל.
    אם אין לך לפחות מאה אלף דולר בבנק, צריך לאסור עליך להתקרב לכל מוצר של אפל.
    אם כבר, כדאי לשלוח אותך לכלא או להרוג. גם ככה אתה מיותר בעיני אפל...

בשביל לנגן בלוריי או די.וי.די צריך כונן דיסקים. אני בטוח שלא היית רוצה כונן כזה באייפד הדקיק.
    דווקא כן. כל נגן DIVX ב500 שקל הוא דר באותה מידה ויודע לנגן DVD וגם DIVX.
    אז האייפד פחות טוב מנגן DIVX סיני ב500 שקל?

משחקים: לכל פלאטפורמה יש ראת המשחקים שלה. אתה יכול לשחק במק במשחקים של פיסי ולהפך? לא. אבל בכל זאת יש לי מק.
    נכון, בגלל זה אני לא קונה מק.
    כי אני לא רוצה להיות מוגבל במשחקים שלי.
    אני יודע שאני לא אשחק במשחקים נורמליים בנייד שלי, לכן אני מוכן לקבל את המשחקונים הקטנים שיש באייפון.
    אבל לא הייתי מוכן לשחק בהם, עם הרזולוציה שלהם, והגרפיקה שלהם, במסך של 10 אינצ'
    זאת כבר התעללות...

מוזיקה: אפשר לנגן מגוון רחב מאוד של קבצים. אפשר גם קבצים שהפורמט שלהם פותח ע"י מיקרוסופט (wav).
    אתה יודע, WAV ו-MP3 לא היו קיימים לנצח. וגם לא יהיו.
    מה יהיה עוד שנה כשיצא פורמט מוזיקה חדש?

אפשר לראות סרטים בסטרימינג. אפשר לראות סרטים בסטרימינג מהכונן של המחשב שלך (there is an app for that).
    אז אני צריך לקנות מחשב בשביל לראות סרטים באייפד?
    זה סוג של תוסף לאייפד?
    "חדש חדש! רק היום!
    תוסף מיוחד!
    ב500$ בלבד תוכל לקנות לעצמך תוסף שיעמוד בבית שלך ויאפשר לאייפד לראות סרטים!
    רק היום במבצע!"

אין לי שום דבר נגדך או נגד חברת אפל, אני לא יודע למה אתה קורא "אנשים כמוני".
    אבל אייפד הוא מכשיר שמנסה לעשות הרבה, אבל מגביל את עצמו עד כדי כך שהוא לא מסוגל לעשות כלום.
    הוא נגן סרטים שלא יודע לנגן שום פורמט פופולרי של סרטים.
    הוא מחשב שלא יודע להריץ תוכניות.
    והוא דפדפן שלא יודע להציג אתרים.

נ.ב.
    למי שרשם שאייפד הוא הטאבלט הראשון שקיים.
    אני לא יודע מאיפה המצאת את זה, אבל טאבלטים קיימים כבר 8 שנים.
    לפעמים כדאי להתעדכן בחדשות: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...9C%D7%95%D7%97

נערך לאחרונה על ידי alexm; 19/03/10 בשעה 14:37.

תודה
    361

רק שפאלם פרה הוא טלפון, ואייפד לא.
    מהטלפון אני לא מצפה שידע לעשות את הכל, מהמחשב כן.
    יש מוצר נייד בגודל 10 אינצ' שמציג פלאש בצורה מושלמת - קוראים לו מחשב נייד.

אתה צודק, האיש הקטן נחות מדי בשביל אפל.
    אם אין לך לפחות מאה אלף דולר בבנק, צריך לאסור עליך להתקרב לכל מוצר של אפל.
    אם כבר, כדאי לשלוח אותך לכלא או להרוג. גם ככה אתה מיותר בעיני אפל...

דווקא כן. כל נגן DIVX ב500 שקל הוא דר באותה מידה ויודע לנגן DVD וגם DIVX.
    אז האייפד פחות טוב מנגן DIVX סיני ב500 שקל?

נכון, בגלל זה אני לא קונה מק.
    כי אני לא רוצה להיות מוגבל במשחקים שלי.
    אני יודע שאני לא אשחק במשחקים נורמליים בנייד שלי, לכן אני מוכן לקבל את המשחקונים הקטנים שיש באייפון.
    אבל לא הייתי מוכן לשחק בהם, עם הרזולוציה שלהם, והגרפיקה שלהם, במסך של 10 אינצ'
    זאת כבר התעללות...

אתה יודע, WAV ו-MP3 לא היו קיימים לנצח. וגם לא יהיו.
    מה יהיה עוד שנה כשיצא פורמט מוזיקה חדש?

אז אני צריך לקנות מחשב בשביל לראות סרטים באייפד?
    זה סוג של תוסף לאייפד?
    "חדש חדש! רק היום!
    תוסף מיוחד!
    ב500$ בלבד תוכל לקנות לעצמך תוסף שיעמוד בבית שלך ויאפשר לאייפד לראות סרטים!
    רק היום במבצע!"

אין לי שום דבר נגדך או נגד חברת אפל, אני לא יודע למה אתה קורא "אנשים כמוני".
    אבל אייפד הוא מכשיר שמנסה לעשות הרבה, אבל מגביל את עצמו עד כדי כך שהוא לא מסוגל לעשות כלום.

נ.ב.
    לפעמים כדאי להתעדכן בחדשות: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...9C%D7%95%D7%97
    פלאש: המטה הייתה להראות שהפלאש לא עובד טוב על פלאטפורמות ניידות.
    מייל: כל תוכנת מייל שקיימת חייבת שרת דואר (לפחות) POP3. אז כן. הוא נחות אם השרת שלך לא מציע כזה.
    ההבדל הוא שהמכשיר הסיני חוץ מלנגן Divx הוא לא יודע לעשות כלום. אז אני צריך לסחוב איתי 5 מוצרים שכל אחד עושה דבר אחר?
    מוזיקה: עכשיו אתה ממש מחפש את ההתחכמות. MP3 וwav לא יהיו קיימים לנצח. אבל איך זב קשור לטענה שלי או לטענה שלך? אתה בעצם אומר משהו נכון שהוא לא קשור לנושא. כשיצא סוג של קובץ מוזיקה חדש, אני בטוח שהאייפוד (אייפון,אייפד וכו') ינגנו אותו.

אז זהו, שאם היית קורא את הכתבה היית רואה שאני אומר מספר פעמים: האייפד הוא לא מחשב.
    הוא מהיר עם הרבה בטרייה ולכן אין פלאש. הוא טאבלט שמריץ משחקים ותוכנות שבנויות לו (כמו כל פלאטפורמת מחשב שקיימת).

וכשאני אומר "אנשים כמוך" אני מתכוון לאנשים שמחפשים את הטעויות בדברים ולא מנסים להסתכל על החצי הכוס המלאה של הדברים (אני לא מכיר אותך ולכן אני מתייחס רק למקרה כאן ולא לאופי שלך).
    תנסה לחשוב עם ראש יותר פתוח. אני לא מנסה למכור לך את האייפד, אלא אני מנסה לגרום לך להבין שהוא פותח דלתות חדשות לטכנולוגיה ושהוא, לפי דעתי, כן יעשה מפכה בטכנולוגיה, אם לא במוצרים של אפל, אז במוצרים המתחרים.

iPhoner שועל על!
    תודה
    12

אני מראה לך שהוא לא יודע לעשות שום דבר שהוא אמור
    ואתה עונה לי שאני לא מבין את האייפד.

נראה לי שפשוט נסכים לא להסכים

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

נ.ב.
    לפעמים כדאי להתעדכן בחדשות: http://he.wikipedia.org/wiki/%d7%9e%...9c%d7%95%d7%97
    יפה, אז אני רואה שאתה מכיר את ויקיפדיה. אז אולי תבדוק שם קצת לפני שאתה כותב כל מיני דברים חסרי ביסוס כמו למשל על הדורות הסלולריים...
    והכוונה שלי לא הייתה שמדובר במוצר הטבלט הראשון, מחשבי טבלט כבר קיימים בשוק הרבה זמן. הכוונה שלי הייתה שמדובר במוצר נישה חדש שמביא יכולות מולטי טאץ' למכשירי הטבלט ופה האייפד בינתיים הוא המכשיר הראשון שיוצא לשוק ועושה את זה.

תודה
    361

אני מראה לך שהוא לא יודע לעשות שום דבר שהוא אמור

ואתה עונה לי שאני לא מבין את האייפד.

נראה לי שפשוט נסכים לא להסכים
    אני מסכים לא להסכים איתך

iPhoner ותיק
    תודה
    41
    הודו לי 211 פעמים ב 124 הודעות

אפשר גם להסכים שטבע הדיון הזה, דוקא בפורום של אנשים שאוהבים לאהוב את אפל בדרך כלל, מצביע על האכזבה מהמוצר המשעמם הזה. במקום שיהיה באז ואשכולות עם פוסטים של "איך אני שם יד על האייפד החלומי??" יש במקרה הטוב אנשים שטוענים שהיה הגיון לשווק אותו. ממש מלהיב.

כן, אפל מבזה את האינטיליגנציה וסטיב ג`ובס מעולם לא הסתיר את זה. גם האייפון היה פימיטיבי בהרבה מובנים, ואפל טיפלה בבעיות מאז, כמו שתטפל באייפד. אבל יש הבדל. האייפון היה נחות טכנולוגית: ללא דור שלוש, גי פי אס ומצלמה סבירה, אבל אפל הכניסה שם הפתעות שמיגנטו מיליוני אנשים ובגללן כולנו פה עכשיו. באייפד אין ערך מוסף מהבחינה הזאת. הוא גם נחות טכנולוגית וגם לא מגניב.

אם הייתי מפרסם לפני ההשקה את נתוני המכשיר, אף אחד לא היה מאמין שזה יקרה. הפוטושופ הכי מעפן שיצא אז יותר מרהיב מהאייפד. זה הזוי כמו שקצב היה נשיא המדינה. ועל כן, הוא פשוט אייפוד טאץ` מגודל. גודל - זה ההבדל העיקרי בין השניים. כל השאר אשליה.

ותעשו לי טובה כל מי שאומר שפלאש לא נחוץ. זה שערוריה שאין תמיכה בו והסיבה היא בטח שלא טכנולוגית. הדבר היחיד שלא נחוץ וחסר חיוניות זה האייפד המטופש הזה.

iPhoner חדש
    תודה
    27
    הודו לי 4 פעמים ב 2 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי nick צפיה בהודעה
    אפשר גם להסכים שטבע הדיון הזה, דוקא בפורום של אנשים שאוהבים לאהוב את אפל בדרך כלל, מצביע על האכזבה מהמוצר המשעמם הזה. במקום שיהיה באז ואשכולות עם פוסטים של "איך אני שם יד על האייפד החלומי??" יש במקרה הטוב אנשים שטוענים שהיה הגיון לשווק אותו. ממש מלהיב.

כן, אפל מבזה את האינטיליגנציה וסטיב ג`ובס מעולם לא הסתיר את זה. גם האייפון היה פימיטיבי בהרבה מובנים, ואפל טיפלה בבעיות מאז, כמו שתטפל באייפד. אבל יש הבדל. האייפון היה נחות טכנולוגית: ללא דור שלוש, גי פי אס ומצלמה סבירה, אבל אפל הכניסה שם הפתעות שמיגנטו מיליוני אנשים ובגללן כולנו פה עכשיו. באייפד אין ערך מוסף מהבחינה הזאת. הוא גם נחות טכנולוגית וגם לא מגניב.

אם הייתי מפרסם לפני ההשקה את נתוני המכשיר, אף אחד לא היה מאמין שזה יקרה. הפוטושופ הכי מעפן שיצא אז יותר מרהיב מהאייפד. זה הזוי כמו שקצב היה נשיא המדינה. ועל כן, הוא פשוט אייפוד טאץ` מגודל. גודל - זה ההבדל העיקרי בין השניים. כל השאר אשליה.

ותעשו לי טובה כל מי שאומר שפלאש לא נחוץ. זה שערוריה שאין תמיכה בו והסיבה היא בטח שלא טכנולוגית. הדבר היחיד שלא נחוץ וחסר חיוניות זה האייפד המטופש הזה.

הוויכוח נגמר, תתמודד עם זה!

iPhoner שועל על!
    תודה
    12

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    יפה, אז אני רואה שאתה מכיר את ויקיפדיה. אז אולי תבדוק שם קצת לפני שאתה כותב כל מיני דברים חסרי ביסוס כמו למשל על הדורות הסלולריים...
    והכוונה שלי לא הייתה שמדובר במוצר הטבלט הראשון, מחשבי טבלט כבר קיימים בשוק הרבה זמן. הכוונה שלי הייתה שמדובר במוצר נישה חדש שמביא יכולות מולטי טאץ' למכשירי הטבלט ופה האייפד בינתיים הוא המכשיר הראשון שיוצא לשוק ועושה את זה.
    אין בעיה, ציטוטים מוויקיפדיה:
    while radio signals on 1g networks are analog, and on 2g networks are digital
    the main difference between two succeeding mobile telephone systems, 1g and 2g, is that the radio signals that 1g networks use are analog, while 2g networks are digital.

2g systems were significantly more efficient on the spectrum allowing for far greater mobile phone penetration levels; and 2g introduced data services for mobile, starting with sms text messages
    3g or 3rd generation, is a family of standards for mobile telecommunications defined by the international telecommunication union,[1] which includes gsm edge, umts, and cdma2000 as well as dect and wimax. Services include wide-area wireless voice telephone, video calls, and wireless data, all in a mobile environment.

התחלתי להתעסק עם תקשורת ותקשורת סלולרית עוד בצבא (לפני כ-10 שנים), אז תאמין לי שאני יודע דבר או שניים על פרוטוקולים של תקשורת סלולרית ועל הבדלים ביניהם.
    ונראה לי שאתה זה שצריך לבדוק דברים לפני שאתה כותב עליהם ולא אני.

+ פרסם תגובה
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון