+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 11
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל מפתחים| Palm Pre לא תוכל להתמודד מול חנות האפסטור

מפתחים| Palm Pre לא תוכל להתמודד מול חנות האפסטור

פאלם שיחררה בשבוע שעבר את ה-SDK שלה לפאלם PRE שנקרא MOJO במטרה למשוך מפתחים לבניית אפליקציות לחנות האפליקציות שלה שמיועדת למכשיר ה-PALM PRE עליו מותקנת מערכת ההפעלה המתקדמת החדשה של פאלם WEB OS אבל נראה שה-MOJO של פאלם לא תואם לשם שלו והמפתחים שהתנסו עד כה מעדיפים את סביבת הפיתוח שאפל מציעה להם.

ה-SDK של הפאלם PRE ומערכת ההפעלה WEB OS אינם מספיק בשלים כדי לתמוך באותם אפשרויות יפהפיות של חיישני תנועה במשחקים שנראו עד כה בחנות האפסטור הפופולרית של אפל
    כך אומר אחד המפתחים שהתנסה ב-MOJO, ה-SDK של פאלם למכשיר ה-PRE שלה בראיון שנערך במגזין The Business Insider

מפתח נוסף בשם קרייג הנטר מוסיף כי ה-SDK של פאלם לא מאפשר גישה ל-OpenGL שהיא טכנולוגיית הגרפיקה של המכשיר דבר שהוא הכרחי לשם פיתוח משחקים רציניים או גישה לאקסלומטר (חיישן התנועה) של ה-PRE, הנטר גם מוסיף ואומר:
    אני מוצא כי מערכת ההפעלה WEBOS היא מערכת הפעלה נחמדה מאוד גם בגירסה 1.0 שלה. אומנם חומרת ה-PRE היא בינונית אבל מערכת ההפעלה וממשק המשתמש מפצים על כך. אבל כשזה מגיע ל-SDK לדעתי פאלם הגישה מוצר נא. כדי להתחרות בהצלחה פאלם צריכה להגיע יותר מלבסיס הראשון היא צריכה home run
    על פי הביקורת הזו נראה שלתקופה הקרובה אפל תוביל את שוק החנויות המקוונות עם האפסטור אבל השאלה היא האם זה ימשיך לאורך זמן.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

tomer1749 (20/07/09), XmiXdriX (20/07/09)

iPhoner חדש
    תודה
    47
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מפתחים| Palm Pre לא תוכל להתמודד מול חנות האפסטור

הכתבה הזו דיי לא נכונה ... מי שכתב אותה שכח להוסיף שזוהי גרסאת הפיתוח הראשונה ואצל אפל היא כבר הרבה יותר זמן בשוק ... המערכת הפעלה של אפל בגירסא 3 של פלאם בגירסא 1.

ככה שאין בכלל תחרות ....

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי ohad_a צפיה בהודעה
    הכתבה הזו דיי לא נכונה ... מי שכתב אותה שכח להוסיף שזוהי גרסאת הפיתוח הראשונה ואצל אפל היא כבר הרבה יותר זמן בשוק ... המערכת הפעלה של אפל בגירסא 3 של פלאם בגירסא 1.

ככה שאין בכלל תחרות ....
    אתה צודק מצד אחד ומצד שני אני לא מסכים.
    מצד אחד באמת לאפל יש יותר ניסיון מאחר והיא כבר עם ותק של כשנה בנושא פיתוח האפליקציות לאפסטור ואין חכם כבעל ניסיון. מצד שני פאלם היא חברה ותיקה בתחום והיא אמורה כבר ללמוד מהניסיון ומהטעויות של חברות אחרות בשוק. מלבד העובדה שה-sdk של אפל חופשי לכל אחד פאלם יכלה להשקיע קצת יותר בחקירת התחום.

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

אני מוצא כי מערכת ההפעלה webos היא מערכת הפעלה נחמדה מאוד גם בגירסה 1.0 שלה. אומנם חומרת ה-pre היא בינונית אבל מערכת ההפעלה וממשק המשתמש מפצים על כך. אבל כשזה מגיע ל-sdk לדעתי פאלם הגישה מוצר נא. כדי להתחרות בהצלחה פאלם צריכה להגיע יותר מלבסיס הראשון היא צריכה home run
    החומרה של הpalm (מעבד+מאיץ גרפי) זהים ל3gs והם בין המתקדמים שיש היום בסלולריים

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי joecamel צפיה בהודעה
    החומרה של הpalm (מעבד+מאיץ גרפי) זהים ל3gs והם בין המתקדמים שיש היום בסלולריים
    אני לא חושב שהכוונה הייתה לחומרה מבחינת רכיבים אלא לחומרה מבחינת פלסטיקה והרגשה. לא יצא לי להחזיק את ה-pre אבל שמעתי את התלונות לגבי הרגשה של פלסטיקה זולה יותר מפעם אחת לגבי ה-pre באם זה בסקירות שנעשו עליו או בפורומים בחו"ל.

iPhoner מתחיל
    תודה
    1

אני בספק שהוא התכוון לפלסטיקה
    א.ממתי פלסטיקה היא חומרה?
    ב.הקונטקסט של המילה במשפט לא ממש מתאים לפלסטיקה אלא לחומרה במובן ספספיקציות.

תודה
    2,089

אני בספק שהוא התכוון לפלסטיקה
    א.ממתי פלסטיקה היא חומרה?
    ב.הקונטקסט של המילה במשפט לא ממש מתאים לפלסטיקה אלא לחומרה במובן ספספיקציות.
    ממש אבשלום קור אתה הא?!
    זה המשפט המקורי:

i find palm's webos to be a pretty nice operating system that is very well done for a 1.0 release. The pre hardware is mediocre, but that can be overlooked because of the nice os and user interface. But when it comes to the sdk, i think palm stepped up to the plate and laid a solid bunt. Unfortunately, nobody was on base, and getting to first isn't going to win the game for palm. They need home runs at this point. They need to swing for the fences.
    וכמו שציינת מבחינת רכיבים האייפון וה-pre זהים בסוג המעבד והרכיב הגרפי ולכן כנראה שהכוונה היא לפלסטיקה עצמה וכמו שכבר ציינתי זאת לא הפעם הראשונה שמתייחסים לזה.

ופלסטיקה היא חלק מהחומרה אלא אם כן יש לזה שם ניפרד שלא יצא לי להכיר.

iPhoner מתחיל
    תודה
    1

פלסטיקה היא לא חומרה בדיוק כמו שמארז מחשב הוא לא חומרה, לא צריך להיות אבשלום קור בשביל זה
    הוא אכן מתכוון שהחומרה של הפאלם בינונית אבל הממשק ומערכת ההפעלה מפצים על זה.
    בכל מקרה, מכיוון שזאת רק בטא ומכיוון שהם (פאלם) כבר הצהירו שתהיה גישה לopengl והם אפילו מחפשים מישהו לתפקיד הזה ברגעים אלה (מתי אתה מסיים את התואר? ) ומכיוון שבכל אתרי החדשות זה אותו קרייג האנטר שמתלונן אני מצטרף לדעתו של ohad, לדעתי המערכת הפעלה הזאת מבטיחה הרבה וגם תקיים

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל JoeCamel על הידיעה:

ohad_a (20/07/09)

תודה
    2,089

פלסטיקה היא לא חומרה בדיוק כמו שמארז מחשב הוא לא חומרה, לא צריך להיות אבשלום קור בשביל זה
    הוא אכן מתכוון שהחומרה של הפאלם בינונית אבל הממשק ומערכת ההפעלה מפצים על זה.
    בכל מקרה, מכיוון שזאת רק בטא ומכיוון שהם (פאלם) כבר הצהירו שתהיה גישה לopengl והם אפילו מחפשים מישהו לתפקיד הזה ברגעים אלה (מתי אתה מסיים את התואר? ) ומכיוון שבכל אתרי החדשות זה אותו קרייג האנטר שמתלונן אני מצטרף לדעתו של ohad, לדעתי המערכת הפעלה הזאת מבטיחה הרבה וגם תקיים
    אז לא טעיתי בתרגום אגב,לפי ההגדרה המילונאית:
    חומרה (>>חמרה)

(נ') הרכיבים הפיזיים במחשב, שאינו תכנה (במחשב)
    אבל עזוב זה ממש לא העניין פה.

העניין הוא שה-sdk של פאלם נכון להיום עדיין לא בשל ושיש להם עוד הרבה לאן להתקדם ולהתפתח איתו עד שהוא יהיה איכותי ונוח למפתחים כמו זה של האייפון (הרי ברור שבסופו של דבר תהיה גם גישה ל-opengl ולצערי יש לי עוד קצת פחות מחצי לסוף התואר אבל תודה על הרעיון ) נכון שלאפל יש גם יותר ותק וניסיון אבל אני הייתי בטוח שפאלם יבינו את המשקל שיש לחנות אפליקציות והיא תשקיע בפיתוח sdk איכותי עוד לפני השקת המכשיר.

כל התשבוחות ש-webos מקבלת הן בוודאי בזכות ולא בחסד ואם פאלם אכן תצליח לעבור את המשבר הכלכלי, אם זה בעזרת ה-pre שבינתיים לא מדהים במכירות שלו ואני מקווה שהשווק העולמי יתן לו דחיפה, או כל נס אחר אז באמת אני בטוח כמוך שנראה עוד דברים יפים מאוד מכיוון פאלם.

iPhoner מתחיל
    תודה
    1

תסתכל על הסוף של ההגדרה במילון ותראה שמארז ממועט מההגדרה.
    לא משנה...
    בכל מקרה הsdk הוא עדיין בטא, לכשיצא הסופי נראה מה הוא שווה

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון