+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 11
    iPhoner מתקדם
    תודה
    3
    הודו לי 6 פעמים ב 4 הודעות

Question אייפון ישווק בישראל דרך דינמיקה - היבואן הרשמי עדיין שותק

אייפון ישווק בישראל דרך דינמיקה - היבואן הרשמי עדיין שותק

היבואן הרשמי של אפל בישראל, iDigital, עדיין לא החל לשווק את המכשיר באופן רשמי. בעולם אפל תובעת חברות שייבאו את הלהיט הסלולרי באופן לא רשמי

שוק התקשורת ממשיך לסעור סביב מכשיר האייפון של אפל, כשחברת דינמיקה סלולר מקבוצת סאני תקשורת הודיעה אמש על התחלת שיווק המכשיר. זאת כאשר היבואנית הרשמית של אפל בישראל, iDigital, עדיין לא התחילה לייבא את המכשיר, בגלל מדיניות של אפל העולמית לחשוף את המוצר באופן הדרגתי, ועדיין לא נקבע תאריך ההשקה בישראל.

אפל נוקטת צעדים משפטיים נגד יבואנים מקבילים של המכשיר בעולם, בגלל הצורך בפריצת המכשיר והפגיעה בשם המותג. עולה השאלה אם יינקטו צעדים דומים גם בישראל. האייפון מקבל בדינמיקה תג מחיר של 2,844 שקל ב-36 תשלומים. דינמיקה מצטרפת למספר חנויות מקוונות שמשווקות את המכשיר, כמו וואלה שופס, אולסייל וחנות הגאדג'טים הנדי.

דינמיקה סלולר תשווק מכשירים שמיובאים לישראל על ידי חברת רמפל, שקיבלה אישור מוגבל ליבוא מכשירי אפל ממשרד התקשורת, אך לא מאפל עצמה. היא רוכשת את המכשירים בחו"ל ומוכרת אותם בישראל במעין יבוא מקביל. מיד עולה שאלה נוספת באשר למלאי המכשירים שיהיה זמין בשוק, משום שרמפל קיבלה אישור ליבא רק 600 מכשירים, ומאז לא קיבלה עוד אישור להגדלת הכמות.

בדינמיקה סלולר מוסרים ש"ככל שיהיה ביקוש נספק את המוצר". האייפון הוא מכשיר שלא קיבל אישור סוג ממשרד התקשורת, שהוא אישור טכני לתקינות המכשיר, למרות בקשה של אחת מחברות הסלולר הפועלות בטכנולוגיית ה-GSM, אלא קיבל אישור יבוא מוגבל בלבד.

דינמיקה סלולר מדגישה כי המכשיר מותאם לרשתות ה-GSM הישראליות, אך עם ממשק משתמש באנגלית בלבד. משמעות הדבר, שלקוחות לא יוכלו למשל לתקשר ב-SMS בעברית, אלא אם כן המכשיר "ייפרץ". וישונו רכיבים בתוכו, המאפשרים להתכין בו מערכת הפעלה בעברית. ברשת האינטרנט יש אתרים רבים המציעים שירותי "פריצה" למכשירי האייפון המיובאים לישראל, וכן מדריכים למי שרוצה לעשות זאת לבד.

ההערכות בשוק הן שבישראל קיימים כבר 12 אלף מכשירי אייפון, שיובאו לכאן אישית או על ידי אנשים שהביאו כמה מכשירים ומכרו אותם.

ענת שפכט, מנכ"לית רשת דינמיקה סלולר, מסבירה: "רשת דינמיקה סלולר משווקת את מכשיר האייפון של אפל באישור משרד התקשורת שניתן לרמפל. צעד זה הוא צעד נוסף שמטרתו למצב את רשת דינמיקה סלולר כגורם מוביל וחדשני בתחום התקשורת, עבור הצרכן הסופי".

בשלב זה ניתן יהיה לרכוש את המכשיר רק בשבעה סניפים מרכזיים של הרשת, כשמדובר בדגם האייפון שבו 8 ג'יגה-בייט זיכרון, ודינמיקה תספק אחריות של שנה. דינמיקה מדגישה כי אם המכשיר "ייפרץ" כדי להתאימו לעברית, האחריות עליו תאבד.

ב-iDigital בחרו שלא להגיב.

מקור: הארץ

נערך לאחרונה על ידי natish; 06/06/09 בשעה 16:59.

2. 3 משתמשים אמרו תודה ל- amitm5 על ההודעה

benji (06/06/09), dsagi1 (06/06/09), omerblabla (06/06/09)

iPhoner שועל על!
    תודה
    85
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אייפון ישווק בישראל דרך דינמיקה - היבואן הרשמי עדיין שותק

לא הבנתי מה קטע...זה לא באמת שיווק, גם היום יש מלא חנויות פרטיות שמוכרות את האייפון בחיר זהה (כמעט) ותכלס זה אותו דבר....אז מה הסיפור???
    גם אני לא ידעתי שרמפל שיווקו מוצרים של אפל (:

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אייפון ישווק בישראל דרך דינמיקה - היבואן הרשמי עדיין שותק

אני חושב שזה בגלל שהחנויות בארץ אפילו לא נחשבות ריסיילר, הם משווקת כמות מזערית שהיא הרבה "מתחת לרדאר".
    דינמיקה היא רשת עצומה וכל הסניפים שלה במקומות מאוד ציבוריים.
    יבוא מסודר של רשת כזאת יהיה הרבה יותר קריטי לאפל.

iPhoner מתקדם
    תודה
    2
    הודו לי 7 פעמים ב 4 הודעות

ממתי הכתבה הזאת ? זה נשמה כמו משהו מלפני יותר משנה
    12 אלף? איפה אתם חיים יש לפחות פי 3 מזה

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

חחחחח צודק, לפני שנה וחודש, אין לי מושג מאיזה ארכיון הוא שלף את זה...

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

הכתבה היא מעיתון הארץ מלפני שנה ...

iPhoner מתקדם
    תודה
    10
    הודו לי 11 פעמים ב 7 הודעות

התאריך המדויק של הכתבה היא 13.5.08 חחח....

מנהל הסמל האישי של Eli
    תודה
    138
    הודו לי 689 פעמים ב 214 הודעות

Wow - הקפצה אכזרית ביותר !!! זה היה לפני שנה .........

iPhoner מתחיל
    תודה
    7
    הודו לי 4 פעמים ב 2 הודעות

ובכל זאת הכנסתם את זה לעמוד הראשי....

iPhoner מנוסה
    תודה
    30
    הודו לי 7 פעמים ב 7 הודעות

אני זוכר שקראתי את זה, באמת לפני שנה.....

מנהלים - לנעול, למחוק, להעביר (לפח), משהו - זה לא רק לא רלבנטי, זה מטעה...

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון