+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 23
    iPhoner מנוסה
    תודה
    3
    הודו לי 11 פעמים ב 9 הודעות

ברירת מחדל סקירה: נרתיק SwitchEasy Rebel Serpent 3G

סקירה: נרתיק SwitchEasy Rebel Serpent 3G

נרתיק ההגנה הכפולה לאייפון 3G בעיצוב חדש

הנרתיק החדש של SwitchEasy המעוצב בסגנון הייחודי של שתי שכבות אחת על השניה, מספק הגנה מקסימלית לאייפון ושומר עליו מפני נפילות, מכות, שריטות ואפילו מפני נזקי אבק. הנרתיק מתלבש כמו שריון על המכשיר, עוטף אותו מכל הצדדים ואינו משאיר אף חלק חשוף, ע"י כך הוא יוצר את מעטפת ההגנה המושלמת למכשיר היקר שלנו. הנרתיק יושב חזק ומותאם לקווים העגולים של האייפון ובכך מבטל לחלוטין כל סיכוי של חבלה במכשיר. מלבד הגנת הנרתיק על גב המכשיר ועל צידיו, הוא מגיע עם 2 מגני מסך ליצירת הגנה מושלמת וכן עם מגן למחבר כבל הסנכרון למחשב.

איכות החומרים: הנרתיק מעוצב בשתי שכבות האחת על השני. השכבה הראשונה עשויה מחומר הנקרא ADSP שהוא פולימר מיוחד המרגיש כמו סיליקון אך עמיד וחזק יותר. פולימר זה מתלבש על כל גב המכשיר ועוטף אותו לגמרי כמו גם את פסי הכסף בצידי המכשיר, את כפתורי הווליום וכפתור הכיבוי. אין חלק במכשיר שנשאר פגיע ובמיוחד הכפתור של מצב השקט שלאנשים רבים נשבר במהלך השימוש עם נרתיקים פשוטים מקבל חיפוי מיוחד, אך עם זאת נשאר נגיש בחופשיות. שכבת ה ADSP יוצרת גם מעין תיבת תהודה קטנה על הרמקול של האייפון ובכך מחזקת מעט את עוצמת הצלצול או המוזיקה הבוקעת ממנו. להשלמת מעטפת ההגנה, מגיעה שכבת הפלסטיק החזק במיוחד שמולבשת על שכבת הפולימר ומחזיקה אותה קבועה במקום, שומרת על המכשיר מפני נפילות או חבטות ועם זאת מבטלת את אי הנוחות של הוצאת נרתיק סיליקון מהכיס. שכבת הפלסטיק מעוצבת בצורה גלית מדהימה ומוטבעת עליה דוגמא של מעוינים מובלטים ומחוספסים שמונעים החלקה של האייפון מהיד גם כשהיד רטובה, ומאפשרים הוצאה נוחה של המכשיר מהכיס או מהתיק בלי שהסיליקון יידבק לבד. להשלמת ההגנה, מקבלים באריזה גם שני מגני מסך (אחד ספייר) שמודבקים על המסך, שומרים עליו מפני שריטות ומבטלים סימני טביעות אצבע לחלוטין. מגן המסך שקוף לחלוטין ואינו מבריק ולכן אינו יוצר בעיות של עיוות תצוגת המסך, המגן דק מאוד ונתפס בחוזקה על המסך ללא בועות אוויר כמו מגני מסך אחרים. החלק האחרון שבא להשלים את הנרתיק הוא מגן לחיבור כבל הסנכרון למחשב, חלק קטנטן שנתפס בדיוק על החיבור ושומר שלא יכנסו לכלוכי אבק, טיפות מים או כל לכלוך אחר לחיבור העדין של כבל הסנכרון.
    במילים אחרות, הנרתיק מרגיש ממש כמו שכפ"ץ על האייפון ומגן עליו בצורה האבסולוטית והמקיפה ביותר שחוויתי עד היום, והודות לעיצוב המיוחד שלו אין שום חשש שהנרתיק יזוז או יפול במהלך שימוש יומיומי ואפילו בזמן שימוש במכשיר במקומות אתגריים בטיולים או במסעות - אפשר לסמוך עליו שיגן על האייפון בצורה הכי טובה שאפשר.

העיצוב: כפי שהזכרתי לעיל, הנרתיק מעוצב בשני חלקים. שכבת ה ADSP מבריקה וחלקה ומדגישה את הקווים העגולים של האייפון כשהיא יושבת עליו ככפפה על היד. החלק העליון של הפלסטיק האיכותי מעוצב בצורה גלית ומרהיבה עם דוגמת המעוינים הבולטים בחלקו החיצוני. צבעו של החלק העליון תואם את צבע שכבת ה ADSP (בשחור או בלבן) אך הוא חצי שקוף, כך השילוב של שתי השכבות אחת על השניה יוצר שילוב צבעים אחיד ומרהיב המושך את העין. הנרתיק מעוצב בצורה מדויקת על קימורי האייפון ואינו זז או מחליק. בשונה מהנרתיקים הדומים של SwitchEasy, הנרתיק הזה יותר מחוספס ועמיד והחלק האחורי שלו אינו חלק לגמרי מה שמאפשר אחיזה טובה יותר של המכשיר ביד ומונע את החלקת המכשיר עקב זיעה או רטיבות הידיים. עם הנרתיק מקבלים גם מעמד המאפשר להניח את המכשיר על השולחן לרוחב ולראות סרטים או לשמוע מוזיקה מהאייפון בנוחות.

לסיכום: אפשר לראות בקלות מהסקירה האוהדת שלי שאני מאוד מרוצה מהנרתיק. הוא אמנם מעט עבה אך זה מחיר שאני מוכן לשלם בעבור ההגנה שהוא מספק לאייפון שלי. אין לי יותר פחד מנפילות או ממכות כשהאייפון יושב בבטחה בתוך נרתיק המגן הזה וגם התגובות שאני מקבל מחברים בעלי אייפונים שרואים אותו תמיד אוהדות ומתעניינות. הנרתיק יפה ומושך תשומת לב ומגיע בשני צבעים, שחור ולבן כדי להתאים אותו בצורה מושלמת למכשיר.
    מבחינת התמורה למחיר, הנרתיק לא מאכזב, האריזה כוללת את כל מה שצריך והמחיר שלו סביר מאוד יחסית לנרתיקים אחרים בקטגוריה. אני ממליץ למי שבאמת רוצה להגן על המכשיר שלו לנסות את הנרתיק ובמיוחד למי שיודע שהוא זקוק להגנה יותר טובה מהנרתיקים הרגילים בשוק (אנשי צבא או אנשים שמרבים לצאת לטיולי שטח).

קישור לגלריית תמונות שצילמתי של הנרתיק שלי.

האריזה כוללת:
    נרתיק Rebel Serpent הבנוי משתי שכבות.
    מתאם פלסטיק לעמדת עגינה או מערכות שמע.
    שני מגני מסך איכותיים.
    מגן למחבר כבל הסנכרון (30 פינים).
    מטלית ניקוי מיקרופייבר.
    מעמד לתצוגה.

דירוג: 9/10.
    תאימות: אייפון 3G.
    צבעים: שחור או לבן.
    מחיר: 185 ש"ח.

קישור ישיר למוצר בחנות iTel: נרתיק SwitchEasy RebelSerpent

סוף שבוע נעים,
    אבי.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל אבי_ת"א על הידיעה:

orfarag (06/09/09)

משתמש VIP
    תודה
    62
    הודו לי 438 פעמים ב 313 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירה: נרתיק SwitchEasy Rebel Serpent 3G

סקירה מעולה כל הכבוד
    הנרתיק באמת מעולה

iPhoner מתחיל
    תודה
    6
    הודו לי 8 פעמים ב 6 הודעות

יש לי אותו והוא ממגן בצורה יוצאת דופן!!!!
    וגם הערכה משתלמת לדעתי

Guest
    תודה
    9
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

זה נגד טנקים נרתיק מס1 לדעתי

אם אתם רוצים הגנה הכי טובה זה נרתיק עובדה

מסך בטוח לא ישבר לכם

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

הוא מתאים גם ל-3gs?

משתמש VIP
    תודה
    62
    הודו לי 438 פעמים ב 313 הודעות

כן

iPhoner מתקדם
    תודה
    18
    הודו לי 9 פעמים ב 8 הודעות

יש לי 3gs שחור באיזה צבע לקנות את המגן?

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי ALFI צפיה בהודעה
    יש לי 3gs שחור באיזה צבע לקנות את המגן?
    לבן.

iPhoner שועל על!
    תודה
    10
    הודו לי 22 פעמים ב 20 הודעות

לי יש 3gs לבן בדיוק הזמנתי את המגן בשחור, צריך להגיע בעוד כמה ימים, נדווח איך הוא.

די התלהבתי מזה שיש UNIVERSAL DOCK ADAPTER עד ששמתי לב שלא מגיע DOCK עם ה 3GS חח אז סתם מיותר.. אלא אם כן קונים DOCK במחיר הפקר.

iPhoner מתקדם
    תודה
    6
    הודו לי 12 פעמים ב 11 הודעות

סקריה מצוינת , תודה !

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון