+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    iPhoner מנוסה
    תודה
    3
    הודו לי 11 פעמים ב 9 הודעות

ברירת מחדל סקירה: ערכת טעינה Capdase Power Kit

ערכת טעינה מורחבת לאייפון, אייפוד וכל מכשיר אחר שנטען ע"י חיבור USB

רוב בעלי האייפון שאני מכיר שומרים על המכשיר שלהם מכל משמר. בין אם זה אומר לקנות לו נרתיקים, מגיני מסך או פשוט לשמור עליו שלא יישרט או יקבל מכה, ממש כמו תינוק.
    מה שרוב האנשים לא יודעים זה שישנה סכנה די רצינית לפגיעה במכשיר כאשר משתמשים במטען האמריקאי שמגיע עם האייפון (המטען שמקבלים כאשר קונים אייפון בארה"ב והוא בעל צורה של 2 פינים שטוחים) ומחברים אותו לשקע החשמל בארץ ע"י מתאם פשוט. המטען של אפל בחיבור עם מתאם יכול לגרות לקפיצות מתח או במצב שהמתח קופץ ע"י מכשיר אחר המחובר לחשמל - הקפיצה יכולה לפגוע באייפון, שיכולה לבוא לידי ביטוי אפילו בשריפת המכשיר. המטען החדש של חברת Capdase עונה בדיוק על הצורך הזה כאשר הוא אחד המטענים היחידים שאושרו ע"י אפל ועומד בסטנדרטים המחמירים שלה ונמכר בחנויות אפל בעולם - Made For iPod.

איכות החומרים: כפי שניתן לראות בתמונה מעלה, ערכת ההטענה כוללת מטען אוניברסלי לקיר בבית או בבית מלון כאשר החיבור הפיזי לקיר מתפרק וניתן לחבר לו יציאה לפי כל סוג חיבור בעולם (אמריקאי, אירופאי, אנגלי ואוסטרלי - כולל כלולים באריזה) וגם מטען לרכב כאשר בשני המטענים יש שתי כניסות לחיבור USB מה שמאפשר כמובן, הטענה בו זמנית של שני מכשירים. ברכב, זהו מצרך נדיר המאפשר בבת אחת להטעין גם את האייפון וגם את האוזניה האלחוטית למשל וחוסך את הצורך לשים כמה מטענים ברכב, כל מה שצריך זה כבל USB עם היציאה של המכשיר הרלוונטי והמטען יתמוך בו.
    מבחינת איכות המוצר, מדובר במטען מן השורה הראשונה. המטען נועד לשמור על המכשירים המחוברים עליו ע"י פונקציות מיוחדות של מניעת טעינת יתר, הגנה מפני קפיצות מתח ותאימות אוטומטית של המטען לרמת המתח בקיר (100 או 240). למטען ישנה עוד פונקציה שהייתה חדשה לי ושימושית והיא שכאשר המטען מחובר לקיר ישנה נורית חיווי כחולה המעידה שהמטען בשימוש, אך אם לא מחובר אליו שום מכשיר הוא משמיע זמזום חרישי כדי להתריע על כך שחשמל מתבזבז לחינם בזמן ששום מכשיר אינו בטעינה.
    עם המטען מקבלים גם כבל שיכול לשמש גם ככבל סנכרון למחשב, בעל שתי יתרונות על הכבל הרגיל: האחד, הכבל ארוך מאוד, כמטר ושמונים, ומאפשר להשתמש במכשיר בנוחות גם כשהוא בטעינה. היתרון השני הוא שהכבל עבה יחסית לכבל הרגיל של אפל מה שמספק הגנה נוספת בשימוש עם החשמל.

העיצוב: אולי מטען נתפס בעיני רובנו כדבר שלא מצריך עיצוב מיוחד, אך יש בינינו אנשים (כמוני, אני מודה) שהעיצוב חשוב להם בכל דבר בחיים. לכן המטען הזה גם מתאים לי מפני שמלבד ההגנה והפונקציונליות שלו הוא גם מעוצב בצורה חכמה כאשר חיבור סוג המתאם חשמל הוא בעזרת כפתור חכם המקפיץ את החיבור, המטען כולל נורית חיווי חזקה בצבע כחול הדולקת כל זמן שהמכשיר מחובר לחשמל (או נורית חיווי אדומה למטען הרכב) וכמובן, החידוש העיקרי של שתי כניסות USB לטעינת שני מכשירים בו זמנית. כל אלו עושים את ערכת הטעינה הזו למושלמת.

לסיכום: מדובר במטען העונה על הדרישות בצורה מושלמת ומומלץ לכל מי שבאמת דואג לאייפון שלו או לכל מכשיר אחר המתחבר לחשמל באמצעות USB. הכבל המצורף לערכה יכול לשמש ככבל סנכרון ספייר שתמיד טוב שיהיה בבית וגם המטען לרכב מתאים להרבה מכשירים אחרים בין אם זה אוזניה אלחוטית, GPS, או משדר FM כך שלא צריך להסחב עם מטען נפרד לכל מכשיר וכמובן, אפשר להטעין אותם בו זמנית. המחיר היקר יחסית של המטען נובע מהבדיקות הרבות שהמטען עבר על מנת לקבל תאימות אוניברסלית, כמו כן הבדיקות הקפדניות של אפל ואישורי התאימות האוניברסלים. אני מניח שדי ברור לכולם שעלות המטען מתגמדת לעומת ההפסד במקרה של טעינת יתר או קפיצת מתח.

האריזה כוללת:
    מטען לקיר בעל שתי כניסות USB.
    מטען לרכב בעל שתי כניסות USB.
    כבל סנכרון ארוך במיוחד.
    מתאמים לשקע החשמל בכל העולם.

דירוג: 8/10.
    תאימות: כל מכשיר בעל טעינת USB (אייפון, אייפוד לסוגיו, וכן הלאה)
    מחיר: 199 ש"ח.

קישור ישיר למוצר בחנות iTel: מטען Power Kit

שבוע טוב,
    אבי.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Eli; 31/05/09 בשעה 20:54.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל אבי_ת"א על הידיעה:

dizel1024 (31/05/09)

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי 4,294,967,295 פעמים ב 4,294,967,295 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירה: ערכת טעינה Capdase Power Kit

יקר מידי מידי!

iPhoner מתחיל
    תודה
    5
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

בכתבה ציינת מחיר של 199 באתר מופיע 219
    לידיעתך!
    שח

Guest
    תודה
    9
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

המחיר הוא 199 ש"ח בכל מקרה זה מוצר שעבר כ100 בדיקות של אפל והוא Made for iPod Works with iPhone מילים אלא אומרים שמדובר על מוצר מדרגה ראשונה

אל תשכחו שיש פה כבל באורך כמעט 2 מטר שזה מעולה למי שצריך והוא גם מאד איכותי ועבה וגם זה כולל מתאמים לנסיעות לכל העולם(99 ש"ח לכל מדינה לחוד עולה באידיגיטל) בנוסף זה כולל מטען לאוטו ומטען לבית 2A מדובר פה בקיט שנמכר באפל באירופה ביותר מ350 ש"ח

מעמד מגנטי לרכב
    תודה
    0
    הודו לי 10 פעמים ב 4 הודעות

המחיר הוא 199

iPhoner מתחיל
    תודה
    2
    הודו לי 13 פעמים ב 10 הודעות

המטען של אפל בחיבור עם מתאם יכול לגרות לקפיצות מתח או במצב שהמתח קופץ ע"י מכשיר אחר המחובר לחשמל - הקפיצה יכולה לפגוע באייפון, שיכולה לבוא לידי ביטוי אפילו בשריפת המכשיר.
    שטויות!!! המטען האמריקאי שמסופק עם האייפון מגיע בתאימות 220-110 ולא עושה שום בעיה.
    יש דרך לשווק מוצרים, הפחדת הלקוח היא אחת מהם.

קבלו לינק למטען המקורי של אפל ותשובות בעניין זה: http://store.apple.com/us/question/a...YY24PCY9DFYY9Y

נערך לאחרונה על ידי T-p-X; 31/12/09 בשעה 13:03.

Guest
    תודה
    9
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

יכול ועוד איך לעשות קצר בגלל שהמחבר זז כשיש לך מטען אמריקאי ואז ביי ביי איפון

+ פרסם תגובה