+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 14
    iPhoner מנוסה
    תודה
    3
    הודו לי 11 פעמים ב 9 הודעות

ברירת מחדל סקירה: Marware Game Grip נרתיק למשחקים

סקירה: Marware Game Grip נרתיק למשחקים

הנרתיק החדש של חברת Marware הוא בעצם ג'ויסטיק לאייפון או אייפוד טאצ'

הנרתיק חוויה מדהימה לכל משחק. ממשחקי מירוצי מכונית בהם אתה מרגיש כאילו אתה ממש מסובב את ההגה של המכונית ועד לסימולטורי טיסה בהם אתה בטוח שאתה בתא הטיס, הנרתיק נותן תחושה ריאליסטית ברמה הגבוהה ביותר ומעצים את החוויה מכל משחק. הנרתיק מאפשר לשחק במשחקים בצורה נוחה יותר, הוא מגביר את העוצמה של הרמקולים בזכות הצורה שהוא בנוי ונותן הרגשה שהמכשיר מוחזק היטב ולא יכול ליפול, מה שעלול לקרות במשחקים בהם צריך להזיז את המכשיר הרבה מצד לצד.

חווית השימוש: אני חייב להודות שאם עד עכשיו חשבתי שאני נהנה מהמשחקים שלי, הנרתיק הוכיח לי שאפשר להנות עוד יותר. שיפרתי את השיאים שלי בכמה משחקים הודות לעובדה הפשוטה שהנרתיק משלב תכונות טובות של שתי קונסולות אדירות - האחת, צורת האחיזה של הנרתיק היא כמו של שלט הפלייסטיישן, כך שאפשר לשחק ב Real Soccer 2009 ולהרגיש כמו בפרו אבולושן, מצד שני, הוא מזכיר את ה Wii של נינטנדו בכך שהמשחק מגיב בדיוק כמו לשחק מירוץ מכוניות עם ההגה של ה Wii מול הטלויזיה בסלון. אפשר להעביר שעות של משחקים בלי להרגיש את הזמן טס ובלי להרגיש את המכשיר מתחמם מהשימוש האינטנסיבי ומטעינת הסוללה. עם זאת, חשוב לציין שהנרתיק יהיה נוח למשחקים בהם התצוגה היא לרוחב ולא לאורך המסך, למרות שניתן להחזיק אותו גם בצורה אנכית.

איכות החומרים: הנרתיק בנוי כולו מפלסטיק קשיח המצופה בסיליקון גמיש משני צידיו לנוחות מקסימלית ולמניעת הזעה בידיים. הוא עמיד במיוחד ועם זאת קל מאוד כך שניתן לקחת אותו בתיק לכל מקום ולהנות ממשחקי האייפון/האייפוד טאצ' בכל מקום בצורה הרבה יותר כיפית. ציפוי הסיליקון המכסה את שתי הידיות של הנרתיק ניתן להורדה ומאפשר חיבור של האייפון/האייפוד לכבל הנתונים להטענת הסוללה תוך כדי משחק, כמו כן ישנן יציאות לאוזניות משני צידי המכשיר כך שניתן לשחק עם אוזניות גם באייפון (בו יציאת האוזניות מלמעלה) וגם באייפוד טאצ' (בו יציאת האוזניות מלמטה) בלי להפריע לאף אחד. בצד האחורי של הנרתיק ישנו חלון קטן המשמש להוצאת המכשיר בסוף השימוש. ניתן לחבר גם סוללה חיצונית לאייפון תוך כדי שהוא בנרתיק הודות לשקע מיוחד בגב הנרתיק.

ממבט ראשון בנרתיק עולה שאלה חשובה: אם אני משחק באייפון/אייפוד שלי כשהוא מחובר לנרתיק מפלסטיק הוא יכול להשרט או ליפול החוצה, לא? האנשים החכמים בחברת Marware חשבו גם על זה ולכן הם צירפו לקופסא במתנה שני כיסויי סיליקון שחורים ואיכותיים מאוד האחד לאייפון דור 3 והשני לאייפוד טאצ' דור שני, העוטפים את המכשיר ומצמידים אותו לנרתיק כך שאין שום סכנה שהמכשיר יחליק מהנרתיק או יישרט בשום צורה. אני ניסיתי בכל הכח לטלטל את הנרתיק כדי לנסות לראות אם האייפון יחליק אך הוא נשאר מקובע למקומו. כיסויי הסיליקון בנוים באותה תבנית של כיסוי סיליקון רגילים (עם חורים למצלמה ,לבקרי העוצמה ומצב שקט) כך שכשמסיימים לשחק ניתן פשוט להוציא את האייפון מהנרתיק והוא נשאר בתוך הכיסוי להגנה. את כיסוי הסיליקון הנוסף אפשר לתת במתנה לחבר או לשמור אותו למקרה שתרצו לתת למישהו שיש לו את המכשיר השני לנסות גם. הנרתיק גם בנוי בצורה כזו שגם אם הוא ייפול מהידיים, הוא יהיה מוגן לחלוטין - ציפויי הסיליקון בידיות יספגו את המכה וירככו אותה בזמן שעל המסך של המכשיר יגן כיסוי הסיליקון אותו הזכרתי מעלה. לי אישית הנרתיק נפל פעמיים ולא קרה לו כלום, נקודה שיכולה להיות חשובה למי שיש לו ילדים או אחים קטנים שרוצים לשחק באייפון מידי פעם, עכשיו ניתן לתת להם לשחק או לראות סרט ללא חשש.

לסיכום: נרתיק המשחקים של Marware הוא אביזר יפה ומדליק וללא ספק הוא נרתיק הכי יצירתי ושימושי שיצא לאייפון ואייפוד טאצ'. כל מי שרואה אותך משחק בו חייב לנסות בעצמו ומגיע לאותה המסקנה. כיסויי הסיליקון הניתנים במתנה בקופסא הם בונוס נחמד מאוד וכדאי למי שמתכנן לקנות לעצמו כיסוי סיליקון חדש לבדוק את הנרתיק הזה ולהנות משני העולמות במחיר משתלם. הנרתיק יכול להתאים כמתנה מפתיעה לאייפונרים ולאנשים שאוהבים להפיק את המקסימום ממשחקי האייפון, לצעירים ולצעירים בנפשם.
    מומלץ!

דירוג: 9/10.
    תאימות: אייפון דור 3 ואייפוד טאצ' דור 2.
    מחיר מבצע: 149 ש"ח.
    אחריות: שנה ע"י iTel

להלן קישור למוצר באתר החנות iTel בו תוכלו לקרוא ולהתרשם מקטע וידאו המדגים את השימוש בנרתיק ולראות תמונות נוספות: Marware Game Grip

מקווה שנהניתם לקרוא,
    אבי.

נערך לאחרונה על ידי Eli; 06/05/09 בשעה 10:03.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- אבי_ת"א על ההודעה

BBBB1000 (07/05/09), Vatos-Locos (07/05/09)

iPhoner שועל על!
    תודה
    31
    הודו לי 21 פעמים ב 9 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירה: Marware Game Grip נרתיק למשחקים

אבי יקירי...

הנרתיק "החדש" של חברת Marware הוא בן למעלה מחצי שנה כבר. כן כן, למעלה מחצי שנה.
    ולא רק זה, אלא שאני הבאתי פה סיקור בנושא כבר אז ( ב-01/11/2008 ), אבל אהבתי את הרעיון שלך, להיכנס לאתר של מכירת אביזרים לאייפון, לכתוב כתבה על מוצר מסוים ולהפוך אותו ל"חדש"...

הנה קישור להודעה שאני הבאתי פה בנושא לפני למעלה מחצי שנה:
    ככה הופכים את האייפוד טאצ / אייפון למכונת משחקים

נו נו....

Guest
    תודה
    9
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

אני חושב שאבי התכוון שהנרתיק חדש בארץ הקודש ביבוא רשמי

כמו הרבה מוצרים אחרים שיש רק בחו"ל כשתביא לפה הם יחשבו לחדשים כמו הלפטופ החדש של סוני

iPhoner מנוסה
    תודה
    3

Dizel צודק. מבחינתי, זה המכשיר יצא לפני חצי שנה אבל לא הגיע לארץ עד עכשיו, עושה אותו לחדש.

BBBB1000, אני לא רוצה לפגוע או משהו כזה, אבל הסיקור שלך הוא לא יותר מאשר הודעה על דבר קיומו של המכשיר. לא נתת שום רשמים מהשימוש שלך במכשיר (אם בכלל יצא לך להשתמש בו) ולא דיברת על היתרונות והחסרונות של המוצר - מה שאני כן עשיתי.
    שוב, אני לא מזלזל במה שכתבת, אבל אני מניח שתסכים איתי שהסיקור שלי קצת יותר מפורט ושימושי משלך.

יום טוב,
    אבי.

iPhoner שועל על!
    תודה
    31
    הודו לי 21 פעמים ב 9 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי אבי22 צפיה בהודעה
    dizel צודק. מבחינתי, זה המכשיר יצא לפני חצי שנה אבל לא הגיע לארץ עד עכשיו, עושה אותו לחדש.

Bbbb1000, אני לא רוצה לפגוע או משהו כזה, אבל הסיקור שלך הוא לא יותר מאשר הודעה על דבר קיומו של המכשיר. לא נתת שום רשמים מהשימוש שלך במכשיר (אם בכלל יצא לך להשתמש בו) ולא דיברת על היתרונות והחסרונות של המוצר - מה שאני כן עשיתי.
    שוב, אני לא מזלזל במה שכתבת, אבל אני מניח שתסכים איתי שהסיקור שלי קצת יותר מפורט ושימושי משלך.

יום טוב,
    אבי.
    אוקי אבי, אני מודה,
    הסיקור שלך יותר עשיר והרבה יותר טוב משלי.

בכל מקרה, תודה רבה על הרצון הטוב, זה העיקר!!

iPhoner מנוסה
    תודה
    3

בשורה התחתונה, לשנינו היו כוונות טובות, כל אחד בדרכו...

שיהיה אחלה סוף שבוע,
    אבי.

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

אחלה סקירה, מפורטת מאוד וכתובה בצורה קלילה.
    כל הכבוד, תודה (:

iPhoner מנוסה
    תודה
    3

תודה רבה, רועי.
    תמיד נחמד לקבל פירגון...

iPhoner שועל על!
    תודה
    150
    הודו לי 89 פעמים ב 72 הודעות

אבי למיטב ידיעתך יש מצב שהוא מתאים לאייפון דור 1 או שאין מצב כזה?

Guest
    תודה
    9
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

הוא מתאים בדוק

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון