קיבלתי כמה נרתיקים של חברת shadescases לאייפון 3G ואני רוצה להציג ולשתף בחוות דעתי.
ממש כמו שהם אומרים באתר שלהם קשה להגיד שזה ממש נרתיק או אולי כיסוי לאייפון, אני חושב שזה קצת מהכל.

.

כמו שאתם רואים ניתן להשיג את הכיסוי בכל מיני צבעים וכל אחד יכול לבחור את הצבע שמתאים לו.

הכיסוי עצמו עשוי ממין ניילון או פלסטיק קשיח אך גמיש מאד, והוא שקוף לגמרי אך עדיין בחלקו האחורי ניתן לראות את הצבע שלו.

את האייפון מכניסים מחלקו התחתון של הכיסוי, ובגלל שהכיסוי בעצם יושב כמו כפפה על האייפון צריך להפעיל מעט כח ולדחוף את המכשיר עד הסוף.

זה הגב של האייפון עם הכיסוי, כמו שאמרתי הוא שקוף לגמרי.

החלק התחתון של האייפון נשאר פתוח לגמרי לכניסת כבל הטעינה ולרמקול ולמיקרפון.

חור המצלמה מותאם בצורה מושלמת לכיסוי.
כפתורי הווליום מכוסים על ידי הכיסוי אך ניתן להפעיל אותם ללא כל בעיה, ובעצם הכפתור היחיד שנשאר גלוי הוא כפתור ההשתקה.

תפעול המסך מגע הפתיע אותי ממש לטובה ואפילו שהכיסוי מולבש על שומר מסך תפעול המסך חלק וללא שום בעיה ובעצם לפי דעתי מי שמשתמש עם כיסוי כזה לא צריך שומר מסך.
אני לא יודע כמה ואם בכלל הכיסוי ישמור בעת נפילה, אבל לבטח הוא ישמור נגד שריטות, לכלוך וכדומה.
מי שמחפש כיסוי שבעצם הוא הכי דק וממש שומר כמעט באופן מושלם על מימדי האייפון ועל צורתו (מה שמרבית הכיסוים האחרים לא נותנים) זה הכיסוי המושלם בשבילו.
אני אישית מאד אהבתי.

את הכיסוי ניתן לקנות מכאן: http://www.shadescases.com/store/shades_iPhone_3G.html
כמו שאמרתי במבחר גדול של צבעים במחיר של 17$ (קצת יקר לטעמי) ומקבלים אחד ועוד אחד.