אשכול נעול
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 26
    iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל לאלי ולשאר מפתחי העברית לגרסא 2 אתם כורתים את הענף עליו אתם יושבים

לכל מפתחי העברית לגרסא 2,

ראשית אציין עושים עבודה מעולה וחשובה, מקצועית ביותר ותורמת רבות לכל בעלי האייפונים בארץ.

כאשר הפורום הזה הוקם, הוא הוקם במטרה ברורה לשפר את המודעות לאייפון בארץ (תראו אפילו את הכותרת בדפדפן), וליצור קהילה גדולה, חמה ותומכת שמטרתה להפוף את מכשיר האייפון של כולנו לטוב יותר.
    וכך באמת היה עד לפני מס' ימים, יצאה עברית ברמה גבוהה ביותר, כל משתמש שנזקק לפתרון בעיה קיבל אותה מיד, אנשים שנפגשו בדברים נחמדים שמצאו שיתפו את כולם ואפשר היה לראות איך הקהילה הגדולה שלנו משגשגת.

ואז לפני מספר ימים (לא זוכר אפילו מתי זה יצא) יצאה העברית לגרסא 2 בתשלום של לא פחות ולא יותר מ-235 שקל! מחיר שערורייתי לכל הדעות.
    אבל ללא קשר שהמחיר הוא שערורייתי, עצם העובדה שמפתח זה או אחר דורש תשלום עבור העברית שלו, ומקבל חסות של בעלי הפורום הזה (אלי) זה בפירוש כריתה של הענף ויוביל לסגירתו במהרה של הפורום הגדול הזה.
    ולהלן ההסברים מדוע:
    1. הפורום במטרתו לא הוקם למטרות מסחריות וזוהי הסיבה המרכזית לפופולריות שלו בקרב בעלי האייפון בארץ - השיתופיות והתרומה האישית של כל אחד ואחד מזמנו היא שהביאה אותו לאן שהוא הגיע.
    2. אני יודע שהמפתחים עמלו על העברית ממיטב זמנם, אבל, וזה אבל גדול, העברית האחרונה מבוססת על גרסאות קודמות שלה שקיבלו QA חינם מאלפי משתמשי הפורום שעשו זאת ע"מ שלכולם יהיה טוב יותר! ההוכחה הטובה ביותר לזה היא שיצאה גרסת עברית בתוך כשבוע וחצי מהוצאת גרסת הקושחה לאייפון. זוהי בפירוש בגידה בכל מי שהציע תיקונים, שיפורים, מצא באגים וכו'
    3. גרסת העברית מבוססת על פריצה חינמית לגמרי של המכשיר (של Dev Team), תאמינו לי שגם האנשים שפרצו את גרסת הקושחה עמלו על זה ימים ולילות, ולא זכור לי שמישהו שם ביקש אגורה לכיסו..

ואסיים בגישה הברוטלית של מנהלי האתר כלפי כל מי שניסה בטעות למרוד ולמחות כנגד התשלום שאותו רצו, אלי וכל המנהלים אתם בטח יודעים את המשפט המוכר המוכר "אין מפקד בלי חיילים" אז אני אשפץ אותו קצת ואומר "אין פורום בלי משתמשים".

לאלי ולכל שאר המפתחים, עוד לא מאוחר לרדת מהעץ, תוציאו הודעה מסודרת שהעברית בחינם כמו פעם, תאפשרו לאנשים לתרום לכם כפי יכולתם (ותאמינו לי שייתרמו) ותחזירו את הפורום להיות מאוחד כמו שהיה.

אכזבתם אותנו קשות, אבל עדיין יש הזדמנות לתקן.

אני בטוח שהבעתי את הדעה של רבים מגולשי הפורום.

שבת שלום!

iPhoner שועל על!
    תודה
    8
    הודו לי 20 פעמים ב 16 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: לאלי ולשאר מפתחי העברית לגרסא 2 אתם כורתים את הענף עליו אתם יושבים

זה יותר מסובח ממה שאתה חושב אם לא נוכחים על העיברית כסף אמיר לשם נוחהך את הכסף על העברית אם יכולים לתמוח בעיברית חינמית אבל זה עדין לא יצה לדעתי אמיר עסה טעות

iPhoner מתחיל
    תודה
    0

ברירת מחדל תגובה להודעה: לאלי ולשאר מפתחי העברית לגרסא 2 אתם כורתים את הענף עליו אתם יושבים

זה היה משפט בעברית??? לא הבנתי כלום

iPhoner שועל על!
    תודה
    8
    הודו לי 20 פעמים ב 16 הודעות

חחחחחחח אהה אופס לא מצחיק

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי mti111 צפיה בהודעה
    זה יותר מסובח ממה שאתה חושב אם לא נוכחים על העיברית כסף אמיר לשם נוחהך את הכסף על העברית אם יכולים לתמוח בעיברית חינמית אבל זה עדין לא יצה לדעתי אמיר עסה טעות
    מה שאני הבנתי:

ניסיתי גם להבין.. עדיין לא מבין מה זה "...אם לא נוכחים על העברית כסף אמיר לשם נוחהך את הכסף על העברית...."

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

נו באמת חבר'ה , קצת הפעלה של הגלגלים הפועלים בראשכם עוד לא הרגה אף אחד ..

הוא ניסא לבטא עצמו כך :

"זה יותר מסובך ממה שאתה חושב , אם לא לוקחים על העברית כסף , אמיר לשם ( "נוחהך" - ניסיתי להבין שעה שלמה מה המילה הזאת אומרת ופשוט לא הצלחתי , עמכם הסליחה ) את הכסף על העברית , הם יכולים לתמוך בעברית חינמית אבל זה עדיין לא יצא , לדעתי אמיר עשה טעות .

למרות שגם אחרי התרגום לא הצלחתי להבין את המשמעות של המשפט , ועל כך , שוב , עמכם הסליחה .

דרך אגב , mti , איך זה שאתה מוגדר כ- "iPhoner ותיק" אם אין לך ומעולם לא היה לך אייפון ? לא מדובר פה חס וחלילה בניסיון להעלבה , פשוט מסקרן אותי לדעת .

Banned
    תודה
    0

gabayni יפה מאוד אמרת אבל כנראה שמדברים פה לקיר אז...התשובה היא לעבור לפורום אחר רק ככה הם יבינו איפה הם נמצאים..

iPhones.co.il Co-Founder הסמל האישי של dooby
    תודה
    286
    הודו לי 617 פעמים ב 297 הודעות

הפורום עדיין נותן פתרונות לכל האנשים.
    כאלה שרוצים עברית גירסה 2.0 וכאלה שלא.

הפורום דואג תמיד להתעדכן במידע הכי חדש , וגם אם הוא בתשלום.
    אין פה שום כוונה לפגוע בגולשים

אנחנו מציגים פה מידע לכולם, ורוצים שכולם השתמשו במידע הזה כדי להפיק את המיטב מהאייפון שלהם,
    ובסופו של דבר אנחנו דואגים לשמור על חוקיות הפורום ולא לפרסם תוכנות גנובות, פרוצות וכדומה.

iPhoner ותיק
    תודה
    6
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

^^טוב שמקבלים עברית בחינם קל לדבר....
    ואני חושב שזה מוגזם לדרוש על עברית לאייפון טובה ככל שתהה 235 שח....
    מחיר מוגזם ביותר ....

נערך לאחרונה על ידי yochayt7; 03/08/08 בשעה 11:16.

iPhoner שועל על!
    תודה
    5
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי gabayni צפיה בהודעה
    לכל מפתחי העברית לגרסא 2,

ראשית אציין עושים עבודה מעולה וחשובה, מקצועית ביותר ותורמת רבות לכל בעלי האייפונים בארץ.

כאשר הפורום הזה הוקם, הוא הוקם במטרה ברורה לשפר את המודעות לאייפון בארץ (תראו אפילו את הכותרת בדפדפן), וליצור קהילה גדולה, חמה ותומכת שמטרתה להפוף את מכשיר האייפון של כולנו לטוב יותר.
    וכך באמת היה עד לפני מס' ימים, יצאה עברית ברמה גבוהה ביותר, כל משתמש שנזקק לפתרון בעיה קיבל אותה מיד, אנשים שנפגשו בדברים נחמדים שמצאו שיתפו את כולם ואפשר היה לראות איך הקהילה הגדולה שלנו משגשגת.

ואז לפני מספר ימים (לא זוכר אפילו מתי זה יצא) יצאה העברית לגרסא 2 בתשלום של לא פחות ולא יותר מ-235 שקל! מחיר שערורייתי לכל הדעות.
    אבל ללא קשר שהמחיר הוא שערורייתי, עצם העובדה שמפתח זה או אחר דורש תשלום עבור העברית שלו, ומקבל חסות של בעלי הפורום הזה (אלי) זה בפירוש כריתה של הענף ויוביל לסגירתו במהרה של הפורום הגדול הזה.
    ולהלן ההסברים מדוע:
    1. הפורום במטרתו לא הוקם למטרות מסחריות וזוהי הסיבה המרכזית לפופולריות שלו בקרב בעלי האייפון בארץ - השיתופיות והתרומה האישית של כל אחד ואחד מזמנו היא שהביאה אותו לאן שהוא הגיע.
    2. אני יודע שהמפתחים עמלו על העברית ממיטב זמנם, אבל, וזה אבל גדול, העברית האחרונה מבוססת על גרסאות קודמות שלה שקיבלו QA חינם מאלפי משתמשי הפורום שעשו זאת ע"מ שלכולם יהיה טוב יותר! ההוכחה הטובה ביותר לזה היא שיצאה גרסת עברית בתוך כשבוע וחצי מהוצאת גרסת הקושחה לאייפון. זוהי בפירוש בגידה בכל מי שהציע תיקונים, שיפורים, מצא באגים וכו'
    3. גרסת העברית מבוססת על פריצה חינמית לגמרי של המכשיר (של Dev Team), תאמינו לי שגם האנשים שפרצו את גרסת הקושחה עמלו על זה ימים ולילות, ולא זכור לי שמישהו שם ביקש אגורה לכיסו..

ואסיים בגישה הברוטלית של מנהלי האתר כלפי כל מי שניסה בטעות למרוד ולמחות כנגד התשלום שאותו רצו, אלי וכל המנהלים אתם בטח יודעים את המשפט המוכר המוכר "אין מפקד בלי חיילים" אז אני אשפץ אותו קצת ואומר "אין פורום בלי משתמשים".

לאלי ולכל שאר המפתחים, עוד לא מאוחר לרדת מהעץ, תוציאו הודעה מסודרת שהעברית בחינם כמו פעם, תאפשרו לאנשים לתרום לכם כפי יכולתם (ותאמינו לי שייתרמו) ותחזירו את הפורום להיות מאוחד כמו שהיה.

אכזבתם אותנו קשות, אבל עדיין יש הזדמנות לתקן.

אני בטוח שהבעתי את הדעה של רבים מגולשי הפורום.

שבת שלום!
    כמה הערות.
    1. הפורום הזה לא הוקם במטרה ברורה לשפר את המודעות לאייפון בארץ, גם אם כך נאמר בכותרת.
    הפורום הזה הוקם מטעמי ביזנס', וביזנס' בלבד.
    נכון, הפורום התמלא במשתמשים שמטרתם ברורה לשפר את קהילת האייפונרים. אך לא זאת היתה מטרתו בידי מי שהוקם.

2. כהמשך להערה הקודמת. הקשר בין מנהל האתר למפתחי העברית הוא דרך השקל בלבד.
    ה"תמיכה" כביכול של מנהל האתר במפתחי העברית שהחליטו לקחת כסף על התוכנה, אינה אלא תמיכה של מפתחי העברית במנהל הפורום - הם מאפשרים למנהל האתר "לעשות" עוד כמה זלוטס' על העברית שלהם שהוא מוכר. וזו הרי מטרתו של האתר.

3. האינטרס המשותף של מפתחי העברית הוא כלכלי. למפתחי העברית אין תשתית למכירת המוצר, ע"כ הם פנו לשיתוף פעולה עם 3 חנויות אינטרנטיות בתחום האייפון, אחת החנויות היא בבעלותו של מנהל האתר.
    הזיקה בין החנות לפורום מחזקת אף היא את ההשערה על מטרתו הביזנס'ית של הפורום.

4. מכיון שמטרתו של האתר אינו אלא ביזנס', סגנון של "אם תמשיכו לחשוב כסף - יעזבו אתכם" אינו מהווה איום כלל, משום שאם אין כסף - אין ענין בפורום.

5. הדברים לא נאמרים בנימה לעגנית או אינה מכבדת, להיפך, אני מאד מכבד אנשים שחושבים ופועלים לפרנסתם.

אשכול נעול
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון