+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 2 מ 2
    iPhoner מנוסה
    תודה
    5
    הודו לי 10 פעמים ב 6 הודעות

ברירת מחדל המלצה| מוצרי Dlo

לפני שלושה שבועות בערך, אבא שלי חזר מארה"ב והפתיע אותי עם איזה מגן מסך שחור עשוי סיליקון שהגיע באריזה מהודרת, לא באמת תיכננתי לאבזר את המכשיר שלי בכל השטויות האלו, אבל החלטתי לתת לזה נסיון.
    החברה נקראת DLO (ראשי תיבות של Digital Lifestyle Outfitters) והם שייכים לPillips.
    בקופסא שקיבלתי ישנם שני מוצרים, המוצר הראשון הוא הJam Jacket שזהו מגן הסיליקון שמגן על כפתור הHome בצורה שמאוד נוח ללחוץ עליו, הוא מגן גם על החלק העליון אך משאיר את הרמקול וחיישני התאורה חשופים, הגישה למקשי הווליום, הSleep והMute גם היא נוחה בצורה יוצאת מן הכלל, השקיעו הרבה מחשבה בנוחות כאן, אני בטוח בזה.
    המוצר השני שהגיע בקוספא הוא הSurface Shield, שזהו מגן המסך שלהם. בקופסא הגיעו שלושה כאלו!
    עקבתי צעד צעד אחרי איך שצריך להניח את מגן המסך הזה ואכן עשיתי זאת. האמת שהופתעתי, אחרי שהנחתי אותו על המסך, חשבתי שבטעות הוא נשאר לי ביד ולקח לי כמה דקות להבין שאחרי שהנחתי את חתיכת הפלסטיק השקופה, מגן המסך כבר היה על האייפון! אף אחד לא מאמין המכשיר שלי כרגע עם מגן מסך, מה גם, שיש לי את האייפון כבר מעל חצי שנה ולא שמתי עליו שום דבר ועדיין לא רואים שום הבדל.
    עוד פלוס אחד למגן הזה, הוא שבפינות שלו עשו אותו עבה יותר, ואתמול באמת גיליתי למה. המכשיר נפל והתגלגל ברחוב וברגע שהוא נפל על הרצפה המכשיר פשוט קפץ...לא נשרט ולא נגרם לו שום נזק!
    אני אף פעם לא האמנתי בשטויות האלו, אבל ניסיתי ואני לא מתכוון להוריד את זה מהמכשיר.

מוצר איכותי ביותר, מומלץ בחום!
    הנה האתר שלהם:
    http://www.dlo.com/

מעמד מגנטי לרכב
    תודה
    0
    הודו לי 10 פעמים ב 4 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: המלצה| מוצרי Dlo

מישהו קנה כבר את המוצרים.
    נשמח לקבל ביקורת

+ פרסם תגובה