+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 11
    iPhoner שועל על!
    תודה
    42
    הודו לי 7 פעמים ב 6 הודעות

ברירת מחדל הערכות: ה-iPhone 3G ישווק רשמית בישראל בתוך כ-4-5 חודשים

כן, ראיתם טוב - כל השכנות המפותחות שלנו (כדוגמת טורקיה, יוון, מצרים וירדן) כבר קיבלנו את האות לשיווק ה-iPhone 3G, אבל כאן בשוק הישראלי, בעל אחוזי חדירה עצומה בתחום הדור השלישי והדומיננטי בצריכת שירותי סלולר, לא זכו עדיין לקבל את הזכות לשיווקו. ההערכות הן שבתוך 4-5 חודשים, גם בישראל ישווק רשמית המכשיר החדש, על ששמה של מדינתנו לא הופיע ברשימת 70 מדינות ה-iPhone.

לאחר שבחברת אפל העולמית הגיעו להסכמי שיווק והפצה גם עם רשתות בודדות (שלא חלק מקבוצות גדולות כמו Vodafone ו-orange) וחתמו אף עם רשת Hutchison בהונג-קונג, כנראה שלא יעברו חודשים רבים עד שהמכשיר ינחת במדפיה של רשת סלולרית ישראלית.

לחץ כאן לקהילות ה-iPhone של פוקט - לעידכונים נוספים

בשוק הישראלי העריכו הערב שפרטנר, מפעילת רשת orange, היא מועמדת ברורה לשיווק המכשיר, אך לא נפסלת האפשרות כי המכשיר ישווק גם ב-orange וגם בסלקום במקביל. חברת פרטנר, על אף שהיא עושה שימוש במותג orange הצרפתי, שייכת דווקא לקבוצת התקשורת Hutchison, מפעילת רשתות הסלולר "3" (three) ברחבי העולם. יכול להיות שההסכם שנעשה בהונג-קונג הוא נקודתי ויכול להיות בכלל שסלקום היא שתרים את הכפפה ותהיה מוכנה לשלם את הפרמיה תמורת בלעדיות.

הישראלים השבים מחו"ל צפויים להיות הראשונים שייזכו להשתמש במכשיר החדש - בתנאי שיוכלו "לפרוץ" אותו מנעילת הרשת ממנו נרכש. טרם דלפה לרשת "פריצה" לגירסת התוכנה האחרונה, זו הקיימת במכשיר החדש, אך "האקרים" מסביב לעולם כבר כנראה החלו במלאכה המאומצת, כדי לשחרר עדכון שיאפשר שימוש ב-iPhone בכל רשת סלולרית, בטכנולוגיית GSM\UMTS כמובן. למערכת פוקט נודע כבר על מספר של "מכורי iPhone" שנמצאים בדרכם להזמנת כרטיסי טיסה ליעדי iPhone (אחת מהמדינות בהן שיווק המכשיר החדש יחל כבר בחודש הבא), לתאריכים 12 ו-13 ביולי.

מעניין יותר לראות כיצד ההבטחה של מנכ"ל אפל למחיר מקסימלי של $199 תיושם בארץ. מחיר של 700 ש"ח עבור מכשיר שכזה עלולה לגרור את השוק למלחמת מחירים שתיצור מובילות מכירתית מוחלטת עבור המכשיר. ככה או ככה, כבר באמצע חודש הבא המכשיר צפוי להמכר בישראל תחת הידיים המעורפלות של היבואנים הפרטיים - במחיר מוערך של 1,500 ש"ח (כפול מהמחיר הרשמי), בגלל הפטור מהצורך בנסיעה חפוזה לחו"ל. שוב, במידה ותצא "פריצה" שתאפשר שימוש במכשיר בחדש בכל רשת סלולרית (בטכנולוגיית GSM\UMTS כמובן).

מקורות בחברות הסלולר, אשר נמנעות בצורה מוחלטת בדרך כלל משיווק של מכשירי דור 2.5 (התירוצים נגמרו!), ציינו הערב שהשיווק הרשמי יחל מיד - כשיתאפשר. ככל הנראה מדובר בהחלטה שצריכה להגיע מגבוה ומרחוק (קליפורניה, הנהלת Apple עולמית), כדי שהצעצוע החדש יעשה עלייה במדינת היהודים. מאכזב עד מרגיז מאוד שבמדינות רבות (70!!!) ייזכו ליהנות מהמכשיר החדש, רשמית עם תמיכה בשירות ובשפה, וישראל זאת הפעם השנייה נותרת מחוץ לרשימה - גם לזו המורחבת שמתייחסת למדינות ה"בקרוב". חלקן קטנות יותר והרבה פחות משמעותיות ואטסטרגיות סלולרית מישראל - אבל כנראה שהמכורים באמת, עדיין יצטרכו להסתייע בחלופות הבלתי קונבציונליות כדי ליהנות מהסלולרי החדש של Apple.

iPhoner מתקדם
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: הערכות: ה-iPhone 3G ישווק רשמית בישראל בתוך כ-4-5 חודשים

איזה חצוף אתה!
    תן קרדיט לפוקט!!!

חבר פורום iPhones
    תודה
    6
    הודו לי 86 פעמים ב 46 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: הערכות: ה-iPhone 3G ישווק רשמית בישראל בתוך כ-4-5 חודשים

http://news.pocket.co.il/content/vie...kt7&style=pkt7
    הכתבה המקורית קצת קרדיט לפוקט

iPhoner מתקדם
    תודה
    0

לא בטוח שמותר לפרסם לינק, אבל לפחות קרדיט.

חבר פורום iPhones
    תודה
    6
    הודו לי 86 פעמים ב 46 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Guyk1994 צפיה בהודעה
    לא בטוח שמותר לפרסם לינק, אבל לפחות קרדיט.
    צודק הלינק פורסם עקב חוסר הקרדיט

iPhoner מתקדם
    תודה
    8
    הודו לי 2 פעמים בהודעה אחת

אני לא מבין את זה איך מדינות כמו ירדן ומצרים יקלו את האיפון החדש לפנינו זה כל כך לא הגיוני... אני אומר שכדאי להתחיל להזיז דברים פה אם אנחנו רוצים את האיפונים שלנו מבלי כל הצורך לפרוץ אותם וכל זה..חבל שיש פה כל כך הרבה בירוקרטיה ואם מה שכתוב למעלה נכון..אני מוכן לשלם 1500 שקל שזה כפול ממה שהוא עולה..

iPhoner מנוסה
    תודה
    0

זה באמת פשוט לא הוגן שישראל שהיא מעצמת סלולאר שללא ספק האייפון היה מתקבל פה באהדה רבה נשארת מחוץ לתמונה...

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

סליחה סליחה אבל מי בדיוק מעריך את זה?
    תפסיקו עם הבולשיט.
    אנשים רוצים ליצור כותרות אז יגידו ישר האייפון בדרך לישראל.
    עד שאני לא רואה הוכחה כתובה של חברה ישראלית שהאייפון פה אני לא שומע לשטויות האלו.
    כל שני וחמישי אומרים זה הולך לקחת את האייפון וההוא הולך, בחיאת מספיק עם זה.
    כשיגיע יגיע - וכמו שגלילאו אמר: "על כן נוע תנוע!"

iPhoner מתקדם
    תודה
    8
    הודו לי 2 פעמים בהודעה אחת

אי אפשר לעשות משהו בתור צרכנים...? עצומה גדולה של משתמשים רבים.. או איזה לפחות מכתב לאפל...משהו..??

iPhoner מנוסה
    תודה
    0

לא יעזור... צריך לתת ל idigital לעשות את העבודה

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון