ערב טוב,
יש לי שני אייפונים: האחד, מדגם 6S PLUS והשני מדגם 6 PLUS עם אותו APPLE ID, כאשר אחד מהם תקול (תקוע בעת ההדלקה על מסך הלוגו של APPLE ולא מצליח להעלות את מערכת ההפעלה).
לדעתי, הסיבה היא עומס של תכנים... יש לי בן על רצף האוטיזם ואני חברה במס' רב של קבוצות וואטסאפ עם המון מידע, תמונות וסרטונים, והיו לא מעט התראות על כך שהאחסון כמעט מלא, ומחקתי קבצים, אך כנראה שלא מספיק...
המכשיר לא התקלקל מעולם- לא נפתח קודם לכן, לא נרטב ולא נחבל...
אתמול רכשתי גיבוי בענן באמצעות האייפון התקין, אך כאשר נכנסתי לענן ראיתי שהתכנים המגובים שם הם רק מהאייפון התקין, ולא מהשני...
התכנים מאוד חשובים לי (אני עורכת דין במקצועי) ויש לי שם מלאי של תמונות וקבצים הרלוונטיים לתביעה, לרבות הודעות SMS + WHATSAPP ולכן אני לא ממהרת לעשות איפוס למכשיר כדי להשמישו.
אשמח לדעת באם ניתן להנחותי טלפונית כיצד ניתן לגבות את התכנים מהאייפון התקול לענן, למרות שאין אפשרות פיזית לבצע זאת באמצעותו, אלא רק מהמכשיר השני, או לחילופין להמליץ לי על מעבדה המתמחה בשחזור/גיבוי מלוא התכנים הקיימים, בטרם ביצוע תיקון כלשהו.
את האיפוס, כאמור, אני יכולה גם לבצע עצמאית דרך ה-iTUNES ולכן, החלק המהותי עבורי הוא ה-DATA במכשיר.
אודה למענה בהקדם האפשרי.
נירן