+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    iPhoner שועל על!
    תודה
    40
    הודו לי 16 פעמים ב 15 הודעות

ברירת מחדל קניית אייפון 8 באילת

ערב טוב חברים
    מעוניין לקנות השבוע אייפון 8 באילת
    מתלבט בין אייבורי לאיי דיגיטל
    המחיר באידיגיטל הוא 2897
    והמחיר באיבורי 2630
    מבחינת קניית מחשבים אייבורי אחלה חברה מבחינת שירות
    השאלה איך הם מבחינת שירות עם אייפונים אם יש תקלה כלשהו אני פונה לאידיגיטל? או לאיסורי בעצם?
    רוצה חוות דעת מה אתם ממליצים לי לעשות……?
    המחיר קורץ לאייבורי…

iPhoner ותיק הסמל האישי של Alex8630
    תודה
    142
    הודו לי 80 פעמים ב 70 הודעות

ברירת מחדל תגובה: קניית אייפון 8 באילת

תלך על אייבורי, השירות של C-Data והשירות אצלהם טוב יותר מאשר באיידיגטל.

לסי דאטה יש פריסה ארצית, במידה והמרחק מהמקום שבו אתה גר עולה על 15 ק״מ, שולחים אליך שליח עד הבית.

חסרון קטן מול איידיגטל, אתה לא תקבל מכשיר חלופי אם תצטרך לתקן את המכשיר. לדעתי זה לא חסרון, כי גם כך באיידיגטל אין אף פעם מלאי של מכשירים חלופיים.

נערך לאחרונה על ידי Alex8630; 11/12/17 בשעה 22:16.

iPhoner מתחיל
    תודה
    11
    הודו לי 10 פעמים ב 9 הודעות

מה? רגע... אייבורי לא נותנים אחריות של איידיגיטל?
    אני כל הזמן הזה הייתי בטוח שכן, אם אני לא טועה אני זוכר לפני שנה או שנתיים שחיפשתי מכשיר אז היה רשום אחריות איידיגיטל, עבדו איתם בעבר או שאני מדמיין?
    זה ממש חדש לי.

אז אם הם לא מספקים אחריות של איידיגיטל, KSP מוכרים בד"כ בפחות או בטווח אותו מחיר, מי נותן השירות שלהם? ואז מי עדיף, אייבורי או KSP?

תודה
    142

ציטוט נכתב במקור על ידי shayzil צפיה בהודעה
    מה? רגע... אייבורי לא נותנים אחריות של איידיגיטל?
    אני כל הזמן הזה הייתי בטוח שכן, אם אני לא טועה אני זוכר לפני שנה או שנתיים שחיפשתי מכשיר אז היה רשום אחריות איידיגיטל, עבדו איתם בעבר או שאני מדמיין?
    זה ממש חדש לי.

אז אם הם לא מספקים אחריות של איידיגיטל, KSP מוכרים בד"כ בפחות או בטווח אותו מחיר, מי נותן השירות שלהם? ואז מי עדיף, אייבורי או KSP?
    כאשר דיברתי עם C-Data לפני כמה שבועות, הם אמרו לי שהם מיביאים ונותנים שירות למכשירים שנקנו באייבורי מחשבים.
    אני גם זוכר שהיה משהו כזה לפני כמה שנים, אולי הדברים השתנו מאז.

למיטב ידיעתי, KSP מוכרים מכשירים עם אחריות של היבואן הרשמי icon group (איידיגיטל).

לגבי מי עדיף, זאת כבר בחירה שלך.
    באופן אישי נכוותי מאיידיגיטל ואני לא מתקרב אליהם יותר. אבל אם אני ארצה לקנות מחשב של חברת אפל, לא תהיה לי ברירה אלא לקנות דרכם.
    חברת איידיגטל היחידים בארץ שיכולים לייבא מחשבים של חברת אפל ביבוא רשמי.

נערך לאחרונה על ידי Alex8630; 13/12/17 בשעה 00:41.

iPhoner מתחיל
    תודה
    11

ציטוט נכתב במקור על ידי Alex8630 צפיה בהודעה
    כאשר דיברתי עם C-Data לפני כמה שבועות, הם אמרו לי שהם מיביאים ונותנים שירות למכשירים שנקנו באייבורי מחשבים.
    אני גם זוכר שהיה משהו כזה לפני כמה שנים, אולי הדברים השתנו מאז.

למיטב ידיעתי, KSP מוכרים מכשירים עם אחריות של היבואן הרשמי icon group (איידיגיטל).

לגבי מי עדיף, זאת כבר בחירה שלך.
    באופן אישי נכוותי מאיידיגיטל ואני לא מתקרב אליהם יותר. אבל אם אני ארצה לקנות מחשב של חברת אפל, לא תהיה לי ברירה אלא לקנות דרכם.
    חברת איידיגטל היחידים בארץ שיכולים לייבא מחשבים של חברת אפל ביבוא רשמי.
    מה??? וואלה הפתעתם אותי פה לגמרי

תודה
    142

אתמול קניתי אייפון X נוסף, הפעם באייבורי מחשבים. האחריות היא של C-Data, שבועיים ראשונים האחריות ניתנת ע״י אייבורי ולאחר מכן ע״י סי דאטה.

שאלתי את המוכר האם פעם האחריות הייתה של איידיגיטל, והוא אמר לי שכן. המוכר אמר לי שהיו מלא בעיות עם איידיגיטל ולכן הם עברו לסי דאטה.

עדכון:

הלחץ על המכשיר ירד, ניתן כעת להשיג בהרבה מקומות.

נערך לאחרונה על ידי Alex8630; 15/12/17 בשעה 08:48.

iPhoner מתחיל
    תודה
    11

ואיך C-DATA מבחינת האחריות והפריסה בארץ?
    חלילה חלילה חלילה קונים מכשיר והוא תקול, האם המדיניות החלפה שלהם גמישה כמו אפל בחו"ל - כלומר קבלת מכשיר חדש (ייעודי להחלפת תקול)? או שהם מתחילים לפתוח אותו ולתקן ובעצם לשלול ממני קבלת אחריות בחנות APPLE רשמית בחו"ל?

כי לדוגמא היה לאחותי מכשיר מחו"ל עם קוד דגם שנמכר בארץ ואיידיגיטל סיפקו שירות ואף החליפו לחדש (ייעודי למכשירים תקולים) לאחר בדיקת מעבדה בסניף בגרנד קניון חיפה (בדיקה של שעה בערך ואפילו פחות) והחליפו במקום.

תודה
    142

ציטוט נכתב במקור על ידי shayzil צפיה בהודעה
    ואיך C-DATA מבחינת האחריות והפריסה בארץ?
    חלילה חלילה חלילה קונים מכשיר והוא תקול, האם המדיניות החלפה שלהם גמישה כמו אפל בחו"ל - כלומר קבלת מכשיר חדש (ייעודי להחלפת תקול)? או שהם מתחילים לפתוח אותו ולתקן ובעצם לשלול ממני קבלת אחריות בחנות APPLE רשמית בחו"ל?

כי לדוגמא היה לאחותי מכשיר מחו"ל עם קוד דגם שנמכר בארץ ואיידיגיטל סיפקו שירות ואף החליפו לחדש (ייעודי למכשירים תקולים) לאחר בדיקת מעבדה בסניף בגרנד קניון חיפה (בדיקה של שעה בערך ואפילו פחות) והחליפו במקום.
    DCS Computers הם מעולים ++ מדיניות ההחלפה שלהם גמישה כמו באפל. אסור להם לפתוח/לתקן את המכשיר בלי לקבל אישור מחברת אפל, אם אפל אומרת להם שאסור, אז מביאים לך מכשיר חדש. יש להם רשימה מסודרת מחברת אפל, מה מותר ומה אסור לתקן.

בו נעשה קצת סדר, C-Data הם רק יבואן רשמי, מי שמתקן ומחליף את המכשיר אם צריך, זאת חברת D.C.S. Computers - זאת המעבדה הרשמית של חברת אפל בארץ! (אפילו חברת איידיגיטל שולחים לשם את המכשירים שלהם לתיקון) בשום פנים ואופן האחריות הבינלאומית שלך לא נפגעת.

איידיגיטל פשוט נוראים במתן שירות, תלוי במצב רוח שלהם. חברת איידיגטל לא מכירים באף יבואן חוץ מהם, משקרים בפנים ופשוט השירות זוועה! (ניסיון אישי של 10 שנים איתם, ואני לא היחידי שחושב כך).

לדי.סי.אס מחשבים (שוב, C-Data הם רק יבואן) יש פריסה ארצית ונקודות איסוף של המכשירים. במידה באזור מגוריך אין נקודת איסוף, שולחים אליך שליח עד הבית וחזרה כאשר המכשיר מוכן.

החיסרון, די סי אס מחשבים לא מספקים מכשיר חלופי כאשר המכשיר בתיקון (לדעתי זה לא חיסרון כי גם כך באיידיגיטל אין אף פעם מכשירים זמינים).

שוב, זה הכל עניין של שיקול דעת, אין שום בעיה אם נותני השירות שלך יהיו איידגיטל, זה בסדר גמור (זה פשוט אינדיווידואלי).

לסיכום:

1. iCon Group - יבואן + משווק רשמי מטעם חברת אפל. משווק, הכוונה שיש להם רשת חנויות (איידיגיטל). מיביאם הכל, כולל מחשבים, ציוד נלווה, ניידים ועוד....

2. C-Data - יבואן רשמי בלבד, הכוונה שאין להם רשת חנויות כמו לאייקון גרופ.
    מיביאם בעיקר לחנויות כמו אייבורי, באג, דיסק קלאב ועוד... הם מייבאים רק מכשירים ניידים + אפל טי וי ואייפדים (לא מייביאם מחשבים של חברת אפל).

3. חברות סלולאר - פרטנר, סלקום, פלאפון, הוט מובייל. יבואן ומשווק מורשה ע״י חברת אפל.
    לגבי חברת פרטנר, ביררתי מול אפל ויש לה הסמכה לתקן/להחליף מכשירים. לגבי שאר החברות, אין לי מושג, מה שבטוח הם עובדים לפי התקנון והחוקים של חברת אפל.

4. D.C.S. Computers - מעבדה תיקונים רשמתי של חברת אפל, רוב החברות כמו איידיגיטל וסי דאטה שולחות לשם את המכשירים לתיקון (אולי גם חלק מחברות הסלולאר שולחות לשם).

בשום מצב אם אתה קונה את מוצרי אפל מאחת החברות/היבואנים שרשמתי לעיל, האחריות הבינלאומית שלך לא תפגע.

דבר חשוב, אל תקנה בשום מצב מאף חברה הרחבת אחריות/ביטוחים. כאשר המכשיר עובר תיקון לאחר תום שנת האחריות של היצרן, כל החברות יכולות לעשות עם המכשירים מה שבא להם ואפל לא יוכלו לעזור לך עם זה.

זה כמו לתקן את המכשיר במעבדה פרטית, כמובן האחריות הבינלאומית במצב הזה תפגע.

לגבי Aple Care+ של חברת אפל, לא נתמך בארץ ולכן כל הזיבולי שכל שיגידו לך, יהיו שקר אחד גדול (ראו, הוזהרתם!).

מקווה שעשיתי קצת סדר בנושא.

נערך לאחרונה על ידי Alex8630; 15/12/17 בשעה 15:17.

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Alex8630 על הידיעה:

shayzil (15/12/17)

iPhoner מתחיל
    תודה
    11

ציטוט נכתב במקור על ידי Alex8630 צפיה בהודעה
    DCS Computers הם מעולים ++ מדיניות ההחלפה שלהם גמישה כמו באפל. אסור להם לפתוח/לתקן את המכשיר בלי לקבל אישור מחברת אפל, אם אפל אומרת להם שאסור, אז מביאים לך מכשיר חדש. יש להם רשימה מסודרת מחברת אפל, מה מותר ומה אסור לתקן.

בו נעשה קצת סדר, C-Data הם רק יבואן רשמי, מי שמתקן ומחליף את המכשיר אם צריך, זאת חברת D.C.S. Computers - זאת המעבדה הרשמית של חברת אפל בארץ! (אפילו חברת איידיגיטל שולחים לשם את המכשירים שלהם לתיקון) בשום פנים ואופן האחריות הבינלאומית שלך לא נפגעת.

איידיגיטל פשוט נוראים במתן שירות, תלוי במצב רוח שלהם. חברת איידיגטל לא מכירים באף יבואן חוץ מהם, משקרים בפנים ופשוט השירות זוועה! (ניסיון אייש של 10 שנים איתם, ואני לא היחידי שחושב כך).

לדי.סי.אס מחשבים (שוב, C-Data הם רק יבואן) יש פריסה ארצית ונקודות איסוף של המכשירים. במידה באזור מגוריך אין נקודת איסוף, שולחים אליך שליח עד הבית וחזרה כאשר המכשיר מוכן.

החיסרון, די סי אס מחשבים לא מספקים מכשיר חלופי כאשר המכשיר בתיקון (לדעתי זה לא חיסרון כי גם כך באיידיגיטל אין אף פעם מכשירים זמינים).

שוב, זה הכל עניין של שיקול דעת, אין שום בעיה אם נותני השירות שלך יהיו איידגיטל, זה בסדר גמור (זה פשוט אינדיווידואלי).

לסיכום:

1. iCon Group - יבואן + משווק רשמי מטעם חברת אפל. משווק, הכוונה שיש להם רשת חנויות (איידיגיטל). מיביאם הכל, כולל מחשבים, ציוד נלווה, ניידים ועוד....

2. C-Data - יבואן רשמי בלבד, הכוונה שאין להם רשת חנויות כמו לאייקון גרופ.
    מיביאם בעיקר לחנויות כמו אייבורי, באג, דיסק קלאב ועוד... הם מייבאים רק מכשירים ניידים + אפל טי וי ואייפדים (לא מייביאם מחשבים של חברת אפל).

3. חברות סלולאר - פרטנר, סלקום, פלאפון, הוט מובייל. יבואן ומשווק מורשה ע״י חברת אפל.
    לגבי חברת פרטנר, ביררתי מול אפל ויש לה הסמכה לתקן/להחליף מכשירים. לגבי שאר החברות, אין לי מושג, מה שבטוח הם עובדים לפי התקנון והחוקים של חברת אפל.

4. D.C.S. Computers - מעבדה תיקונים רשמתי של חברת אפל, רוב החברות כמו איידיגיטל וסי דאטה שולחות לשם את המכשירים לתיקון (אולי גם חלק מחברות הסלולאר שולחות לשם).

בשום מצב אם אתה קונה את מוצרי אפל מאחת החברות/היבואנים שרשמתי לעיל, האחריות הבינלאומית שלך לא תפגע.

דבר חשוב, אל תקנה בשום מצב מאף חברה הרחבת אחריות/ביטוחים. כאשר המכשיר עובר תיקון לאחר תום שנת האחריות מהיצרן, כל החברות יכולות לעשות עם המכשירים מה שבא להם ואפל לא יוכלו לעזור לך עם זה.

זה כמו לתקן את המכשיר במעבדה פרטית, כמובן האחריות הבינלאומית במצב הזה תפגע.

לגבי Aple Care+ של חברת אפל, לא נתמך בארץ ולכן כל הזיבולי שכל שיגידו לך, יהיו שקר אחד גדול (ראו, הוזהרתם!).

מקווה שעשיתי קצת סדר בנושא.
    לגמרי עשית סדר, תודה רבה!
    חידשת לי פה המון דברים שלא ידעתי ואני כמו אידיוט כל פעם פסלתי את KSP בגלל שהם לא iDigital.
    מעכשיו הכל יותר ברור ולא מקובע, טוב לדעת.

תודה, תודה ושוב פעם - תודה!

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל shayzil על הידיעה:

Alex8630 (15/12/17)

תודה
    142

שמח לשמוע.

אני יודע כמה זה חשוב לקבל מידע כזה. בעצמי הייתי במצב דומה, הייתי בטוח שיש רק את איידיגטל וזהו.

שמחתי לעזור, חג שמח ושבת שלום לכולם

+ פרסם תגובה