+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל דיון | פריצות לא קשורות בעתיד

היי,
    עניין אותי מאוד לדעת מה אתם חושבים.
    האם אתם חושבים שבעתיד יצאו פריצות לא קשורות לIOS 10?

דיון מהנה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    76
    הודו לי 76 פעמים ב 63 הודעות

ברירת מחדל תגובה: דיון | פריצות לא קשורות בעתיד

כתבתי תגובה ארוכה ומפורטת שנמחקה לי בטעות
    אנסה לכתוב מחדש....

כאייפוניסט די ותיק (בעל אייפון החל מ3G שיצא לפני שהגיע לארץ), תעשיית הפריצות היום לא מזכירה בכלום את מה שהיה בתחילת הדרך.
    הפריצה עצמה התחילה בשביל פתיחת המכשיר, שהיה נעול לATT, לסים פרי. עם הזמן התחיל שימוש מורחב יותר לשינויים עיצוביים (ערכות נושא וכדו') ושינויים שימושיים (טוויקים וכדו').

כיום עניין הסים פרי די מיותר וגם אם לא מיותר כבר אין קבוצה שמפתחת פריצה בנושא. גם עניין הטוויקים די מיצה את עצמו כשרוב האפשרויות מגיעות בצורה כזו או אחרת מובנות במערכת ההפעלה.
    אני אישית, כ'אחראי אייפונים' במשפחה המורחבת, כבר לא פורץ את של אשתי ושאר הלקוחות כי לדעתי זה מיותר לחלוטין והם יצליחו להתגבר על החוסר בעיצוב אישי עם ערכת נושא.
    גם לי עצמי הייתי מפסיק לולא 3 טוויקים שמאוד חשובים לי (בעיקר בגלל הרגלי שימוש) שהם חייגן חכם (Kuai Dial), הקלטת שיחות ישירה ללא צד ג (Super Recorder) וטוויק נוסף שקשה לי להסביר מה הוא עושה אבל קוראים לו SwipeSelection.
    חסר לי מאוד הטוויק BiteSMS שלמרות שאפל עשו QuickReplay מובנה להודעות וזה בקוד פתוח ובשימוש ע"י כל אפליקציית מסרים מיידים כמעט, זה עדיין מאוד בסיסי ונטול אופציות נוספות ולא עובד כמו שצריך (אצלי בכ"א). גם חסרה לי האופציה של תזמון הודעות מראש שהייתה שם.
    כהערת אגב, אם אפל טיפה יפתחו את התחום של המענה המהיר ויתנו יותר אופציות זה יהיה נהדר (וכמובן שיהיה בקוד פתוח כי זה חשוב בעיקר לוואטסאפ וטלגרם).

בשורה התחתונה אני לא ממליץ לפרות אלא אם יש סיבה מאוד מוצדקת, בכלל הפסקתי להוריד כל טוויק אלא רק אם אני בטוח שהוא שימושי ל כדי לא לפגוע בחוויית השימוש.
    עד היום הייתי מחכה שתצא פריצה ואז הייתי משדרג, נראה לי שהפעם אשדרג מיד ואחכה לפריצה אם תגיע.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ברירת מחדל תגובה: דיון | פריצות לא קשורות בעתיד

צודק אני גם משתמש בעיקר להקלטת שיחות ישיר שזה רק בפרוץ וגם נעילת אפליקציות שמאד חשוב לי חוץ מזה אין משהו חשוב
    וגם פתיחת האייפון ועוד אופציות במגע על הכפתור ללא לחיצה {virtualhome} ששומר על הכפתור
    וגם מצב אורח {guestmode} מאד חשוב לי ככה אני יכול להעביר את האייפון ללא פחד
    בעיקר חשוב לי ההקלטת שיחות שלא נראה שאפל יתפשרו על זה ולכן אני כן פורץ ונשאר עם הגירסה הפרוצה
    עד היום לפני ששדרגתי ל 9.3.3 הייתי עם 9.0.2 ולא רואה שינוי גדול כדי להתפשר על הפריצה

+ פרסם תגובה