+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 6 12345 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 55
    Banned
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ברירת מחדל בעיה בטעינת גרסה! בעיה בזיכרון פלאש או בעיה תוכנתית!

כהרגלי אני משתדל לשתף אותכם בדברים שאני מזהה,אם זה מגמות בתחום פתיחת המכשירים,התכונות וכד'...

ננזפתי כבר עשרות פעמים בזה שאני מנבא שחורות ומלחיץ את המשתמש המתחיל...

מצטער אני לא מתכוון לשנות את זה,הזהרתי בעבר שמתחילה תופעת ה BRICK ומאז צפיתי במס' משתמשים שהולך וגדל לאחרונה שהסבו נזק "כיום נכון לתאריך הפוסט" בלתי הפיך למכשירים שלהם ומקס' יכולים להשתמש באייפונים שלהם בתור אייפוד טאץ ללא WIFI אפילו.

כפי שכולכם יודעים או לא יודעים,הפורום הזה אינו מרכז עולם האייפונים ויש עוד מאות משתמשים בחוץ שמעולם לא שמעו על הפורום הזה אבל מוצאים את דרכם אלי ואל חברים אחרים בתחום.

לאחרונה נתקלתי בתופעה מוזרה,שאינני מצליח לפענח את הסיבה לה...

הגיעו אלי כבר 4 מכשירים עם בעיית טעינת גרסה,הכוונה אין אפשרות לעשות ריסטור...
    לא משנה באיזה מצב אתה לעולם תסיים עם ERROR 1604/3/-10 או זיהוי כ אייפוד.

בהתחלה חשבתי שהבעיה נובעת מנפילה של המכשיר ואכן בעיה חומרתית,כיוונתי את הבעיה לחיבור ה USB מכיוון שמכשיר אחד עם הבעיה המדוברת יושב אצלי על השולחן כבר שבועיים,כל יום אני מקדיש לו שעה של ריסטורים לפני השינה,לפני כשבוע הצלחתי לעשות לו ריסטור מלא מס' פעמים (אחרי למעלה מ 100 ניסיונות לפחות ואני לא מגזים)
    ושמתי לב שהוא קורס/הכוונה ריסטרטים עצמאיים, רק לאחר שאני מתקין דברים מהאינסטולר,לכן הסקתי שהבעיה אינה בחיבור ה USB שאינו מצליח להעביר מידע כתוצאה ממגע רופף וכד' אלא יש בעיה בשיכתוב המידע על הזיכרון.
    הלוואי ויכולתי להמשיך לבדוק את זה אולם אחרי מס' ריסטרים המכשיר חזר ל RECOVERY MODE ומאז אינו משתף פעולה.

אולם לאחרונה קבלתי לידי עוד 3 מכשירים דומים,אשר בעליהם התחייבו שמעולם לא פגשו את הקרקע,לאחר משחק עם IBOOTER הבנתי שיש בעיה ב image
    שזה די ברור כי אין במכשיר שום גרסת הפעלה המכשיר ריק מתוכן.
    אולם לא אמורה להיות בעיה ב kernelcaches

זה הפלט מ IBOOTER
    בחיבור למכשיר הפגום,שימו לב שאין פידבק תקין מהמכשיר

זהו פלט ממכשיר תקין!

אוקי ראשית מכיוון שאין לי שום מידע מקדים על המכשירים וידאתי שאין בעיה בלוח רדיו רק כדי לשלול את האפשרות שהבעיה נובעת מאחת מתוכנות הפריצה,וקיימת בעיה ב BABSEBAND המודם או ב BL
    שימו לב לפלט לוח הרדיו מגיב ויש תקשרות עם המודם,משמע גם ה BL מתפקד.

עכשיו לאן אני חותר..

מבעיה חומרתית אני חושב שקיימת בעיה תוכנתית שפוגעת בקבצים הללו:

/System/Library/Extension.kextcache

/System/Library/Caches/com.apple.kernalcaches/

פגיעה או אי הגדרה נכונה של קבצים אילו הם התוצאה של אי יכולת לטעון את גרסת ההפעלה הקבצים האילו קיימים בכל מערכת הפעלה של OS כולל כמובן MACBOOK וחבריו, אם תעיינו קצת תבינו שקיימת בעיה כזאת גם במחשבים של אפל,פגיעה בקבצים האילו מביאה לאותם תסמינים כמו של האייפון!!!
    ריסטרטים של המחשב! אי יכולת להתחבר למערכת ההפעלה וכדי
    נכון למחשב אין RECOVERY MODE אבל התסמינים זהים ודומים.
    גם המחשב מנסה לטעון DMG כמו האייפון שלכם,וגם הוא אינו מצליח.
    השגיאה בעצם היא :*Problem mounting dmgs

עכשיו יכול להיות שדברי לא מדוייקים או נכונים,אבל IBOOTER הוא כלי שנכנס לאחרונה הוא משולב ב BOOTNEUTER והוא חלק בלתי נפרד מ PWNAGE.

אני חושב שתסמונת הריסטרטים,אי יכולת לטעון מערכת הפעלה למכשיר נובעת מבאג או התנגשות בין IBOOTER למשתנה X.

התוצאה כיום,המכשיר BRICK אבל הרבה יותר BRICK מ S -GOLD או בלי BL/BB
    אתם פשוט לא יכולים לעשות לו ריסטור!

כל הנכתב הינם מחשבות בקול רם,אין אני בא להלחיץ את המשתמש,ושום דבר מהכתוב אינו הוכח בשום מקום אחר בעולם,או נכתב במקום אחר.

הכי חושב אם אכן יתברר שהכיוון שלי נכון,אל תכתבו שאנחנו מעתיקים הכל מפורמים אחרים.
    שיהיה לכולכם יום טוב.

נערך לאחרונה על ידי houta1181; 13/04/08 בשעה 18:29.

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 3 פעמים בהודעה אחת

ברירת מחדל תגובה להודעה: בעיה בטעינת גרסה! בעיה בזיכרון פלאש או בעיה תוכנתית!

מעניין מאוד! תודה איתי.
    כמו תמיד מביא חומר מעניין.

Banned
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

לא סביר שזה בגלל בעיה בקבצים מסויימים, אחרת Dfu היה עוזר
    יותר סביר שזאת בעיה בכונן הפלאש, גם מדיות כאלו מתקלקלות...

iPhoner מתחיל
    תודה
    0

זה קרה למכשירים אחרי פריצה עם Pwned?
    תיאוריה מעניינת

Banned
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי winston צפיה בהודעה
    לא סביר שזה בגלל בעיה בקבצים מסויימים, אחרת Dfu היה עוזר
    יותר סביר שזאת בעיה בכונן הפלאש, גם מדיות כאלו מתקלקלות...
    אני מסכים איתך לחלוטין ווינסטון,זו הייתה ההנחה הראשונית שלי,אבל מס' מכשירים זה הגיוני,אולם התופעה הולכת וגדלה.

אני נובר בבעיה הזאת כבר למעלה משבועיים ניסית הכל,רק היום אחרי שקבלתי מכשיר נוסף עם אותה בעיה פניתי לאינטרנט והרצתי חיפוש,אני קורא כבר למעלה מ 5 שעות חומר בנושא,ונראה שזה בעיה שהולכת וצוברת תאוצה "במימדים יחסיים כמובן".

לאחרונה אנחנו "נוזפים" במשתמשים שאינם מצליחים לעשות ריסטור כי אינם ב DFU כמו שצריך,נכון 99% מהמשתמשים אכן אינם ב DFU אולם נוכחתי לדעת שישנם אכן מקרים בהם המכשיר לא עושה ריסטור,מכשירים שלא קיבלו מכה ועבדו תקין.

אולם לאחר מפגש כזה או אחר עם IBOOTER/BOOTNERTUER הם סבלו מהבעיה.

את האמת אין לי מושג מה הבעיה בדיוק,יש סיכוי גבוהה שכן יש בעיה בכתיבה על הפלאש,אבל אני משתף כדי שאחרים יוכלו לשפוך אור וידע נוסף על הנושא.

Banned
    תודה
    0

השלב הבא, לבקש מהdev team תוכנת format
    שתסמן bad sectors כך שמערכת ההפעלה לא תנסה לכתוב עליהם.
    (אגב, גם בwindows נסיון כתיבה על bad sector גורם בהרבה מקרים לbsod)

iPhoner שועל על! הסמל האישי של Schizoid_Bob
    תודה
    6
    הודו לי 10 פעמים ב 9 הודעות

השאלה זה איך הם הגיעו למצב הזה, ואיך נזהרים לא להגיע אליו. S:

iPhoner מנוסה
    תודה
    1

שמע לדעתי יש בעיה במכשיר

Banned
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי winston צפיה בהודעה
    השלב הבא, לבקש מהdev team תוכנת format
    שתסמן bad sectors כך שמערכת ההפעלה לא תנסה לכתוב עליהם.
    (אגב, גם בwindows נסיון כתיבה על bad sector גורם בהרבה מקרים לbsod)
    אני בטוח ש PWNAGE עובדת נהדר ואני סומך על ה DEV TEAM אבל הם לא יכולים לקחת את כל התרחישים בחשבון,יכול להיות שזוהי התנגשות בין אלגורתמים של תוכנות פריצה או IBOOTER ל משתנה נוסף, לא יודע למה, זה לא נראה לי משהו חומרתי,אני ממש מאמין שיש איזה באג שגורם למכשיר לא לטעון את קבצי ה DMG
    יש לי מכשיר שלא יוצא מ DFU
    ויש לי מכשיר שלא נכנס ל DFU
    ואחד נוסף שיש לו הכל ולא מקבל שום גרסה

רוב הסיכויים שמאחורי כל מכשיר בעיה אחרת,אבל כולם מתנזקים לאותה בעיה....
    אם לא יודעים מה הגורם אי אפשר להימנע.

אני הייתי מחכה עוד קצת עם PWNAGE ו BOOTNEUTER

בוודאות אני לא הולך להתקין את זה ללקוחות שלי ולא עשיתי את זה עד עכשיו,כמו ידיד MUH שרץ לספר שהוא פתח כבר 14 מכשירים כאילו כולל אייפוד,ואני בספק אם יש לו 14 אייפונים כך שסביר להניח שהוא פתח ללקוחות שלו,נראה לי קצת חוסר אחריות לסכן מכשיר של לקוח ששילם ממיטב כספו על המכשיר ,"ולנסות" עליו שיטת פריצה שאין לה עוד שבועיים בחוץ,והכי חשוב אין לה קהל משתמשים רחב,אל תשכחו! PWNAGE לא שחוררה ל PC ואם כל הכבוד לאפל ויש כבוד אחוז המשתמשים ב PC גדול אלפי מונים ממשתמשי ה MAC כך שלפי דעתי הגל הגדול (אם יהיה כמובן) עוד לא פגע בחוף,והסמיפטומים שוב אני חוזר אם יש בכלל עוד לא הופיעו....
    ככל שישתמשו בתוכנה הזאת יותר משתמשים על מכשירים שונים מפריצות שונות כך נדע יותר.

עכשיו זה הימור,או ש MUH הימר נכון או שזה יחזור אליו כמו בומנרג,אני לא מהמר בדברים האילו,בטח לא על מכשירים של אחרים,אין ספק שתצא PWNAGE ל WIN אני מהראשונים שאנסה את זה,אבל בשביל זה מחזיקים מכשירים ספיר..

Banned
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי ginzburg צפיה בהודעה
    שמע לדעתי יש בעיה במכשיר
    וואי איזה גאון תגיד עליתה על זה לבד? כי לא יודע חשבתי ולא הצלחתי לעלות על זה!!!
    ברור שיש בעיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ואיתי איך אפשר להמנע מזה? ואני חשב שלMHU יש מאק תדבר איתו אולי הוא יוכל לעזור לך!

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 6 12345 ... אחרוןאחרון