+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל מימוש אחריות יצרן

אם חשקה נפשכם באחד מדגמי הסמארטפון הפופולרי ביותר בעולם, רגע לפני שתרכשו אותו בחו"ל לפניכם כל הפרטים על אחריות בינלאומית של אפל; כיצד לממש אחריות יצרן זו בישראל, איפה לקנות וממה להזהר.

לכתבה המלאה

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

RonitN (12/09/15)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 6 פעמים ב 3 הודעות

ברירת מחדל תגובה: מימוש אחריות יצרן

לי יש קצת סיפור שונה
    שהיה לי איפון 5 ועדיין נשאר לו אחריות
    הייתה לו בעיה עם הסוללה שהתקשרתי לאורנג (משם רכשתי את המכשיר)
    הם רצו להחליף לי את הסוללה ללא עלות
    חשבתי אולי לנסות באידיגיטל וכשהתקשרתי
    הם הציעו להחליף לי את המכשיר ללא כל עלות
    רק מה שהיה צריך לעשות זה בדיקה ולראות שהמכשיר שלי תואם לתוכנית של אפל
    ובעיקרון קיבלתי מכשיר חדש דנדש ללא כל סריטה
    ובנוסף האחריות של המכשיר התחדשה לי לעוד שנה (:

נערך לאחרונה על ידי DorDorio; 07/09/15 בשעה 14:45. סיבה: להוסיף עוד משהו קטן

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל DorDorio על הידיעה:

RonitN (12/09/15)

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

בעיקרון כל עוד מדובר במכשיר אירופאי, אידיגיטל אמורה לתת אחריות.
    זה לא יהיה מיידי ובמקום, כפי שמצוין בסיפור, אבל יש מה לעשות דרכם.

כך גם היה עם המכשיר של אשתי, מכשיר שנרכש בברצלונה: סיפורו של אייפון 6 שתיים | iPhones

iPhoner מתקדם
    תודה
    0
    הודו לי 7 פעמים ב 5 הודעות

היי, יש לי סיפור קצת שונה,

רכשתי לחברה שלי אייפון 6 עם נפח של 64 גיגה מבודפשט (מכשיר אירופאי), אחרי כחודש וחצי כפתור הבית התחיל לעשות קצת בעיות, הלחיצה הרגישה תקועה טיפה (יש לציין שהכפתור עבד רגיל רק בעיות בלחיצה),
    הגעתי לאי דיגיטל בכפר סבא, לא שאלתי אם יש אחריות או משהו כזה, פשוט ידעתי שיש ובאתי נחוש, תוך 5 דקות האייפון נלקח לבדיקה ואמרו לי תוך 5 ימי עסקים יעדכנו אותי,
    לאחר יומיים!! חיכה לי מכשיר חדש באי דיגיטל בכפר סבא, יש לציין שתקופת האחריות הייתה חדשה, שנה מהיום שקיבלתי אותו,

זה לא הסתיים פה... אחרי כחודשיים אותו מכשיר נדרס על ידי רכב ונשבר לו המסך, תיקנו את המסך בחנות פרטית (1000 שקל!) אבל המכשיר המשיך לעשות בעיות של התחממות ובטריה שנאכלת מהר,
    היה טיול לא מתוכנן לברלין והחלטנו לקפוץ לאפל סטור, שירות כזה בחיים לא חוויתי, יחס מדהים, טיפול מסור ומהיר, תוך כמה דקות הבינו את הבעיה ואפילו לא התווכחו "תמתין פה אני מביא לך מכשיר חדש", החליפו לה את המכשיר שוב בלי וויכוחים ודיבורים מיותרים! יש לציין שגם פה תקופת האחריות הייתה מאותו רגע שהמכשיר החדש אוקטב!

מנגד, אני הייתי עם אייפון 6 גם בנפח של 64 גיגה שקניתי מבחור ביד 2, המכשיר נקנה בארה"ב,
    למכשיר היה בעיה קטנה אבל מציקה עם הרמקול, צלצול או מוזיקה היו נשמעים טיפה חלש ועם רעשי רקע של רמקול תקול טיפה,
    הגעתי לאי דיגיטל לא היו מוכנים לכבד את האחריות מכיון שזה לא אותו דגם של מכשיר שנמכר בארץ, לאחר מכן הייתי באיטליה באפל סטור, אמרו לי שאין בעיה יחליפו לי את המכשיר רק אצטרך לחכות 3 ימים שיגיע מארה"ב דגם כזה שמוזמן במיוחד בשבילי! הבעיה שלא היה לי את ה3 ימים כי הייתי צריך לחזור לארץ,
    באפל סטור הביאו לי מסמך רשמי שלהם שרשום בו להחליף לי את המכשיר בישראל על ידי המשווק המורשה!
    שחזרתי לארץ חשבתי שזה יהיה פשוט... לא היו מוכנים בשום פנים ואופן להחליף לי מכיון שזה לא אותו דגם, גם מפה דיברתי עם אפל ארה"ב ואפל אירופה על מנת שיתערבו בנושא אבל פשוט לא היה מה לעשות!

למזלי הבאתי עוד מכשיר מאיטליה, מכרתי את המכשיר מארה"ב ולקחתי לי את המכשיר מאיטליה עם אחריות שמכובדת בארץ!

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

ברשותי אייפון 6 שרכשתי בארה״ב.
    לאחרונה התקלקל כפתור ההשתק במכשיר.
    הייתי בברצלונה בחודש שעבר,נכנסתי לחנות אפל הגדולה בכיכר קטלוניה.
    התקבלתי בברכה ואחרי בירור קצר הוחלף המכשיר באחר ללא תמורה.התהליך לקח כרבע שעה!
    ברצוני להדגיש,בניגוד לאמור בכתבה, כי הם כן נותנים שירות באחריות למכשירים שנרכשו בארה״ב.
    הם מחליפים בתנאי שיש להם במלאי דגם ממספר זהה ובמקרה שלי היו להם מספר מכשירים כאלה.
    לפי שנאמר לי בחנות הם באמת לא מחליפים דגם אמריקאי לארופאי אבל כאמור יש להם גם מלאי להחלפה מתאים.
    לכל המעונינים כדאי לדעת שאמנם המכשיר המחליף נראה חדש אך הוא אינו מגיע בקופסא כמו מכשיר חדש .

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל miki_cohen על הידיעה:

RonitN (12/09/15)

עורכת סקירות אפסטור הסמל האישי של RonitN
    תודה
    1,188
    הודו לי 1,299 פעמים ב 509 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי DorDorio צפיה בהודעה
    לי יש קצת סיפור שונה
    שהיה לי איפון 5 ועדיין נשאר לו אחריות
    הייתה לו בעיה עם הסוללה שהתקשרתי לאורנג (משם רכשתי את המכשיר)
    הם רצו להחליף לי את הסוללה ללא עלות
    חשבתי אולי לנסות באידיגיטל וכשהתקשרתי
    הם הציעו להחליף לי את המכשיר ללא כל עלות
    רק מה שהיה צריך לעשות זה בדיקה ולראות שהמכשיר שלי תואם לתוכנית של אפל
    ובעיקרון קיבלתי מכשיר חדש דנדש ללא כל סריטה
    ובנוסף האחריות של המכשיר התחדשה לי לעוד שנה (:
    בעיקרון לא היתה אמורה להיות לך בעייה כיוון שרכשת את המכשיר בארץ, באורנג׳ שאגב לא הפתיעה אותי הצעתם לתיקון המכשיר מאשר החלפתו בחדש. הכתבה מתרכזת יותר בשירות למכשירים שנרכשו בחו״ל, זכאים למימוש אחריות יצרן בארץ, אך נתקלים בקשיים עד כדי אי כיבוד אחריות זו.

רונית, עורכת סקירות אפסטור
    iphones.co.il

עורכת סקירות אפסטור הסמל האישי של RonitN
    תודה
    1,188
    הודו לי 1,299 פעמים ב 509 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי hananmori12 צפיה בהודעה
    היי, יש לי סיפור קצת שונה,

רכשתי לחברה שלי אייפון 6 עם נפח של 64 גיגה מבודפשט (מכשיר אירופאי), אחרי כחודש וחצי כפתור הבית התחיל לעשות קצת בעיות, הלחיצה הרגישה תקועה טיפה (יש לציין שהכפתור עבד רגיל רק בעיות בלחיצה),
    הגעתי לאי דיגיטל בכפר סבא, לא שאלתי אם יש אחריות או משהו כזה, פשוט ידעתי שיש ובאתי נחוש, תוך 5 דקות האייפון נלקח לבדיקה ואמרו לי תוך 5 ימי עסקים יעדכנו אותי,
    לאחר יומיים!! חיכה לי מכשיר חדש באי דיגיטל בכפר סבא, יש לציין שתקופת האחריות הייתה חדשה, שנה מהיום שקיבלתי אותו,

זה לא הסתיים פה... אחרי כחודשיים אותו מכשיר נדרס על ידי רכב ונשבר לו המסך, תיקנו את המסך בחנות פרטית (1000 שקל!) אבל המכשיר המשיך לעשות בעיות של התחממות ובטריה שנאכלת מהר,
    היה טיול לא מתוכנן לברלין והחלטנו לקפוץ לאפל סטור, שירות כזה בחיים לא חוויתי, יחס מדהים, טיפול מסור ומהיר, תוך כמה דקות הבינו את הבעיה ואפילו לא התווכחו "תמתין פה אני מביא לך מכשיר חדש", החליפו לה את המכשיר שוב בלי וויכוחים ודיבורים מיותרים! יש לציין שגם פה תקופת האחריות הייתה מאותו רגע שהמכשיר החדש אוקטב!

מנגד, אני הייתי עם אייפון 6 גם בנפח של 64 גיגה שקניתי מבחור ביד 2, המכשיר נקנה בארה"ב,
    למכשיר היה בעיה קטנה אבל מציקה עם הרמקול, צלצול או מוזיקה היו נשמעים טיפה חלש ועם רעשי רקע של רמקול תקול טיפה,
    הגעתי לאי דיגיטל לא היו מוכנים לכבד את האחריות מכיון שזה לא אותו דגם של מכשיר שנמכר בארץ, לאחר מכן הייתי באיטליה באפל סטור, אמרו לי שאין בעיה יחליפו לי את המכשיר רק אצטרך לחכות 3 ימים שיגיע מארה"ב דגם כזה שמוזמן במיוחד בשבילי! הבעיה שלא היה לי את ה3 ימים כי הייתי צריך לחזור לארץ,
    באפל סטור הביאו לי מסמך רשמי שלהם שרשום בו להחליף לי את המכשיר בישראל על ידי המשווק המורשה!
    שחזרתי לארץ חשבתי שזה יהיה פשוט... לא היו מוכנים בשום פנים ואופן להחליף לי מכיון שזה לא אותו דגם, גם מפה דיברתי עם אפל ארה"ב ואפל אירופה על מנת שיתערבו בנושא אבל פשוט לא היה מה לעשות!

למזלי הבאתי עוד מכשיר מאיטליה, מכרתי את המכשיר מארה"ב ולקחתי לי את המכשיר מאיטליה עם אחריות שמכובדת בארץ!
    ייתכן מאוד שאפל שינתה מדיניות במתן תקופת האחריות לאייפון שמוחלף. כיוון שזה לא יסתיים לעולם עם תקלות חוזרות, גם בשימוש לא סביר... כמו במקרה שלך שהמכשיר נדרס. באפל קיבלת שירות מצויין והחליפו לך את המכשיר ללא עלות, בעוד שאם הייתי מגיע לאיי דיגיטל היית צריך לשלם מכיסך עלות תיקונים.
    איי.דיגיטל אמורה לכבד אחריות יצרן למכשירים מאותו הדגם המשווק בארץ (עפ״י הנחיות של אפל) רק לידיעתך לא כל מכשיר אירופאי זכאי למימוש אחריות יצרן כיוון שיש מספר דגמים אירופאיים.

ציטוט נכתב במקור על ידי miki_cohen צפיה בהודעה
    ברשותי אייפון 6 שרכשתי בארה״ב.
    לאחרונה התקלקל כפתור ההשתק במכשיר.
    הייתי בברצלונה בחודש שעבר,נכנסתי לחנות אפל הגדולה בכיכר קטלוניה.
    התקבלתי בברכה ואחרי בירור קצר הוחלף המכשיר באחר ללא תמורה.התהליך לקח כרבע שעה!
    ברצוני להדגיש,בניגוד לאמור בכתבה, כי הם כן נותנים שירות באחריות למכשירים שנרכשו בארה״ב.
    הם מחליפים בתנאי שיש להם במלאי דגם ממספר זהה ובמקרה שלי היו להם מספר מכשירים כאלה.
    לפי שנאמר לי בחנות הם באמת לא מחליפים דגם אמריקאי לארופאי אבל כאמור יש להם גם מלאי להחלפה מתאים.
    לכל המעונינים כדאי לדעת שאמנם המכשיר המחליף נראה חדש אך הוא אינו מגיע בקופסא כמו מכשיר חדש .
    טוב לדעת!
    זה נדיר מאוד שבאירופה יחזיקו מלאי של מכשירים שאינם משווקים על ידם. אבל שוב זה יכול להיות מניסיון והתייעלות של אפל עצמה. אל תפתח ציפיות שזה יקרה בישראל...
    ציינתי זאת בכתבה, גם אני קיבלתי מכשיר באריזה דקה לבנה ללא מטען, כבל ואוזניות כמו שאתה מקבל ברכישת מכשיר חדש.

רונית, עורכת סקירות אפסטור
    iphones.co.il

+ פרסם תגובה