+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ה- Note 5 הוא אולי מכשיר הסמארטפון העוצמתי ביותר כיום, עם 4GB של זכרון RAM ומעבד Exynos בעל 8 ליבות...

לכתבה המלאה

iPhoner חדש
    תודה
    84
    הודו לי 32 פעמים ב 15 הודעות

ברירת מחדל תגובה: האייפון 6 משאיר אבק ל- Note 5

כאחד שממש אוהב את האייפון שלו עברתי שנה שעברה לNOTE 3 . ולמה אתם שואלים ? מחיר !
    לאחר שיצא ה NOTE 4 מחירו של ה3 צלל ורכשתי מכשיר חדש לחלוטין במחיר מצחיק של 2500 ש"ח. בשל כך לראשונה רכשתי מגן איכותי של חברת PUREGEAR ומגן מסך איכותי בעלות של 250 ש"ח.
    רשמיי בהתחלה היו של סבל עצום. וגם כיום אני מקלל את המכשיר חדשות לבקרים בשל האנדרואיד הדיי מעצבנת.
    אבל פה מגיע האבל הגדול...לאחר שנים שחיכיתי למכשיר פאבלט של אפל יצא סוף סוף ה6+ .לאחר לבטים ארוכים בשל מחירו השערורייתי אני וחבר טוב שלי תכננו לקפוץ לאילת ולרכוש אותו עבור כ 4000 ש"ח.
    אלא מה באותו שבוע אפל ישראל העלו את מחירו ל4200 ש"ח באילת. כאן עצרתי ועשיתי חושבים. כיום אני אבא ל2 ילדים חמודים ו4K ש"ח הם הוצאה לא פעוטה למשפחה .
    לאחר בירורים ובדיקות מעמיקות הפור נפל והחלטתי לרכוש את הNOTE 3. בנוסף רכשתי לאשתי לפטופ חדש בעלות של 2200 ש"ח. ככה שאני עדיין הייתי ביתרה של 300ש"ח לעומת מחירו הרשמי בישראל ( של גרסת ה 64G).
    כיום לאחר כמעט שנה של שימוש במכשיר, רשמיי מהמכשיר הן, שהוא מכשיר יפיפה מצויין, עובד היטב, מספק לי את כל צרכיי, מסך ענק ואיכותי, הוספתי לו כרטיס זיכרון איכותי בעלות של 230 ש"ח (64G), יכולת צפייה בוידאו כמעט ללא הגבלה, והדובדבן היא היכולת לצפות ביוטיוב ובווטסאפ ביחד (כפל מסכים שמתאים להמון ישומים למעט הוויז).
    חיסרונות: גוגל נכנסת לך לכל חור במכשיר לטובה ולרעה. האנדרואיד מערכת עמוקה ומעיקה, תלוי מאיזה כיוון אתה מסתכל. סמסונג משדגת את הגרסאות לעיתים רחוקות ורק לאחרונה עברתי לגרסת הלוליפופ שהיא גרסה מצויינת.

והכי חשוב המחיר ! כיום אין לי ספק שלא אחזור לאייפון למרות שאני מת עליו בשל נושא המחיר. כמות המכשירים הטובה שיש בשוק של מכשירי האנדרואיד היא מהממת, והמחיר שלהם הוא פשוט מצחיק ! ניתן לרכוש היום LG G3 במחיר שערורייתי של 1600 ש"ח ! וזה באמת מכשיר טוב.
    לעניות דעתי מי שרוכש מכשיר אנדרואיד חדש טוב ככל שיהיה בעלות של מעל ל3500 עושה טעות. עדיף שירכוש אייפון. מי שרוכש מכשיר בעלות של למעלה מ4000 ש"ח עושה טעות נקודה.
    תבדקו את הבלוג של MKBHD וחבריו ותבינו על מה אני מדבר. היום כל המכשירים באותה רמה. כבר לא מדברים על כמה הם לא טובים אלא על מה חסר להם או בעיות קטנות וקטנוניות כי אין מה לומר על המכשירים. הם פשוט מצויינים. ציטוט ישיר של MKBHD. והוא מתייחס לכולם כולל אייפון 6.

ההשואה של ביצועים היום היא מיותרת. כמה פעמים אני באמת אבצע את הבדיקה האמורה לעיל? היא לא תופסת במבחן המציאות היומית. זה רק מוכיח שאייפון הוא מכשיר חזק ומצויין לדעת הרוב בניגוד למפרט הלכאורה חלש שלו.

הנקודה הסופית היא המחיר ואיך אתה ממתג את עצמך ביחס לכך. המיתוג יורד עם השנים ככל שאתה מתבגר ומחכים....מה זה אומר על רוכשי הסמארטפונים מעל 4000 ש"ח?

2 דברים אחרונים:
    בעבודה החדשה שלי קיבלתי אייפון 6 חדש שאותו עטפתי והבאתי מתנה לאשתי במקום ה5S שהיה לה . כמות הנשיקות שקיבלתי ממנה הייתה שווה ליל הכלולות. היא מאוד מרוצה מהמכשיר.
    החבר שלי שציינתי בתחילה, כעס עליי ואמר לי שאני בוגד! לאחר שהיתקרר קצת אמר לי שביצעתי רכישה מהמוח לא מהלב. לאחר שבוע וויתר על גחמותיו ורכש one plus one והוא מאוד מרוצה ממנו.
    הקיצר כל המכשירים טובים והאייפון פשוט מצויין, השאלה כמה אתה מוכן לשקיע עבור הסמארטפון הבא שלך....

נערך לאחרונה על ידי rend25; 02/09/15 בשעה 09:05.

תודה
    2,089

אני מסכים עם כל הנקודות שלך.

אין ספק שהיום מכשירי סמארטפון נמדדים בנקודות הטורפה שלהם ולא בנקודות החוזקה שלהם ושבסופו של דבר אין מכשיר מושלם. מרקיז (MKBHD) אמר זאת בצורה הטובה ביותר בערוץ שלו.

מה שכן בדברים שלך בולטת עובדה די עגומה לגבי מכשירי האנדרואיד והיא שירידת הערך שלהם היא פשוט מטורפת. מכשיר שהושק לפני כשנה, נמכר ביום בחצי מחיר אם לא פחות. על פניו אין עם זה בעיה, אלמלא ניתן היה לשדרג בקלות את המכשיר לגרסה החדשה של אנדרואיד ולהמשיך ולהנות ממנו לעוד כמה שנים. הבעיה שזה לא כך. היום מכשיר אנדרואיד משמש אותך לכל היותר למשך שנתיים, ואחרי זה אלא אם כן השימוש שלך במכשיר הוא ממוצע ומטה, אתה יכול לזרוק אותו לפח, כי עדכונים הוא כבר לא יקבל.
    בניגוד לזה, מכשיר אייפון שאתה קונה מלווה אותך לתקופה ארוכה יותר, עם תמיכה ועדכונים שוטפים ישירות מהיצרנית. מסיבה זו אפשר עדיין לראות היום בשוק לא מעט מכשירי אייפון מלפני שנתיים ואפילו יותר, כשיש אפילו בין חברי הצוות של אתר כאלה שעושים שימוש באייפון 4s ונהנים מהמכשיר, שגם יקבל את גרסה 9.

דבר נוסף. באופן כללי לא משתלם לרכוש מכשירי סלולר בארץ. מעולם לא היה וככל הנראה גם לא יהיה.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

rend25 (02/09/15)

iPhoner חדש
    תודה
    84
    הודו לי 32 פעמים ב 15 הודעות

מסכים עם כל מילה שלך.
    בעיקר לגבי כך שאנדרואיד ממצוע משתמש בו שנתיים. זה דרך אגב היה אחד מההתלבטויות העיקריות שהיו לי לפני רכישת המכשיר.
    חשוב להדגיש, אני עדיין חובב אייפון דיי מושבע, וחברי האנדרואיסטים רואים בי סוג של כבשה שחורה וגייס חמישי. באיזה מצהלות הם קיבלו אותי לשורותיהם
    ולאחר שימוש של שבועיים וקללות אין ספור נתתי להם באבי אביהם ביקורת לגביי האנדרואיד . ולהם הפעם לא היה פתחון פה כי בניגוד אלי הם מעולם לא היו משתמשי אייפון. LOL .... אתן לך דוגמא שמטריפה אותי במכשיר שלי, כדי לפתוח את קוד הנעילה כמו באייפון אני צריך להקיש 4 ספרות נכון? יופי ,באנדרואיד אתה חייב להקיש על מקש ה OK. הזוי ומעצבן אותי ברמות. זה נקראה מערכת לא תפורה מבחינתי.
    אבל אני חייב לציין שאני עדיין מחזיק את המכשיר שלי בפליאה לעיתים דיי קרובות ומחייך . אני ממש מרגיש טוב עם הקנייה שלי. מכשיר כזה טוב במחיר כזה שפוי? לא הייתי מעלה על דעתי.
    בכל מקרה.... האייפון מכשיר טוב יותר ומהודק יותר. אין תחליף לNOTE שלו. וכמובן המצלמה שלו .

תודה
    2,089

זה תמיד משעשע אותי מחדש, איך אנשים יכולים לבקר ואפילו להסתייג ממוצר כזה או אחר, מבלי שהם אפילו ניסו אותו. הכל בהתבסס על איזה אידיאולוגיה דימוקולו שלא תמיד עומדת במבחן המציאות. אבל זה אנשים...
    אנדרואיד היא מערכת שמשתבחת עם הזמן והיום היא הרבה יותר טובה מאי פעם, אבל זה נכון גם לגבי iOS. בסופו של דבר הבחירה היא בין התאמה אישית מאוד נרחבת, לבין מכשיר שפשוט עובד ועובד טוב. מה שכן דבר אחד אי אפשר לקחת מאנדרואיד והוא את ההיצע הגדול של המכשירים, טווח המחירים הרחב והעובדה שהמכשיר החם של השנה שעברה, נמכר תוך מספר חודשים ספורים בחצי מחיר...

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

rend25 (03/09/15)

+ פרסם תגובה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •