+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 9 מ 9
    מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ברירת מחדל 10 ערכות הנושא המובילות ל iOS 7 | חלק ב'

חלק ב' של עשרת ערכות הנושא הטובות לגרסאות ה 7

לאחר תקופה די ארוכה שבה גרסאות 7 נפרצו, ראינו לא מעט תכנים חדשים לשיפור המערכת, הן מבחינת הממשק משתמש או הפונקציונליות והן מבחינת המראה הויזואלי. בעבר הצגנו בפניכם קבוצה של עשרה ערכות נושא שהן היו מהראשונות להשתחרר בגרסה החדשה וכן הטובות מביניהן. למי שלא יודע או לחלופין זוכר, הערכות הראשונות שהגיעו לחנות הסידיה היו מורכבות בעיקר מאייקונים, עקב שינוי הקוד שאפל עשו במערכת. הפעם לא רק שאציג בפניכם עוד קבוצה לא פחות טובה מזאת אלא אציג בפניכם את הערכות שהשתדרגו להן אשר מגיעות במתכונת מורחבת יותר מפעם. תגלו שינוי באלמנטים שונים, צלילים ועוד. הבה נתחיל:

Alive HD
    ערכת נושא Alive HD הינה הערכה החדשה ביותר כיום מבית היוצר של 2honi, אחד מיוצרי ערכות נושא המוכרים יותר. היא מגיעה עם עיצוב מעט שונה מהרגיל. וודאי תשימו לב כי האייקונים או האלמנטים השונים הם בעלי פרטים רבים השוברים את העיצוב החדש שאפל הביאה למערכת וכמובן הוא השטוח. ערכה זו תספק לכם (לעת עתה) בסביבות 110 אייקונים מעוצבים, פיצ'רים שונים כגון iwidget, classicdock, zeppelin, iconOmatic ועוד. יש לציין כי למכשירי האייפד, ערכה זו נקראת Alive for ipad.

מחיר: 3 $
    סורס:ZodTTD & MacCiti
    גרסה: 7 ומעלה

Flawless HD
    אלגנטיות וניקיון זה שם המשחק של ערכת נושא Flawless HD, אשר מביאה אל מסכי הבית דבר נעים לעין. הייחודיות של ערכה זו היא הקו העיצובי האחיד, כאשר כל אייקון מורכב מצבעי אדום לבן וצורתו המעוגלת. ניתן לומר כי יש כאן שמירה על עיצוב שטוח המייחד את גרסאות 7 אך באותו זמן יש כאן עבודה על פרטים של כל אייקון ואלמנט שתמצאו. להבדיל מכל ערכה אחרת, Flawless יודעת לשמור שלא יהיה עומס יתר של פרטים, מה שמאפשר להבין כל אייקון מהו מבלי הצורך לקרוא את השם שלו. נוסף על כך, התווסף לערכה זו הצבע הכחול, שזהו צבע לא פחות יפה מהאדום. התכנים המתלווים אליו המגיעים כחבילות נפרדות וחינמיות, הם 2 ווידג'טים שונים למסך הבית ולמסך הנעילה. כמובן שכל אייקון של אפליקציה צד שלישית יותאם באופן אוטומטי לעיצוב הנ"ל, יחד עם עוד 50+ אייקונים מעוצבים שמגיעים עם החבילה.

מחיר: 2.99 $
    סורס:modmyi
    גרסה: 6. 7 ומעלה

X- class
    "everything handmade for the best visual result on your device", כך נאמר על ידי מפתח ה X- class ושמו Blue, המוכר בשל הווידג'טים הרבים ששיחרר אל חנות הסידיה, כאשר יצר מהפיקסל הראשון ועד הווידג'טים המגניבים, את הערכה שתספק לכם את המראה הייחודי של מערכת ההפעלה השולחנית OS X Yosemite. אין הרבה מה להרחיב בעיניין מראו של הערכה מאחר והיא מאוד דומה למערכת השולחנית. בערכה זו תקבלו לא פחות מ 118 אייקונים שעוצבו מחדש, אלמנטים שונים, מגוון ווידג'טים למזג אוויר, תמונות פורטרייט, שעון, צלילים למינהם, מסכי הדלקת מכשיר, jellylock ועוד הרבה.

סורס: modmyi

Aura
    כשקבוצה של מעצבים/מפתחים מתאחדים, אין ספק שנקבל דבר/תוכן או במקרה שלנו ערכת נושא יפה, מינימליסטית ומושקעת. קבוצת ה iApexteam היא העומדת מאחורי ערכת הנושא המדהימה Aura, אשר מגיעה עם מספר לא קטן של אייקונים מעוצבים ואם נדייק, מעל 300 , שמתוכם חלק עוצבו לאפליקציות מובנות והשאר לאפליקציות צד שלישי. מעבר לכך, יסופק לכם עיצוב שונה של אלמנטים כגון אלמנטים במקלדת, באפליקציית הודעות, מסכי טעינה ועוד. הסגנון של ערכה זו הוא סגנון של אייקונים מעוגלים כשלכל אייקון ואייקון יש אופי משלו אך מעוצב בצורה מינימליסטית. למעצבים בינינו תמצאו בתוך החבילה קובץ psd בכדי שתוכלו להתאים את האייקונים שתרצו לערכה הזו. לבעלי האייפד תוכלו להוריד את הערכה הזו על שם של Aura for ipad.

Vhue
    עדיין לא החלטתי אם זו ערכת נושא יפה או לא, אך בהחלט יש כאן משהו מעניין. Vhue שכל מטרתה לתת לכם מראה משולב ומעניין, מורכבת מצבעים פשוטים, אייקונים נקיים/שטוחים ורקע המציג את ה"בפנוכו" של אותה האפליקציה. מעבר לחיבור שלושת האלמנטים הללו, קיימות 3 צורות שונות של אייקונים שתוכלו לשנות על פי בחירתכם כמובן דרך תוכנת הווינטרבורד. חבילה זו מכילה כ 200 אייקונים שונים, כאשר היא גדלה עם הזמן. בנוסף המפתח יצר גם עיצוב ל jellylock, לכל מי שמשתמש בזה.

מחיר: 1.99 $
    סורס: ZodTTD

Votive
    ערכת נושא זו היא מבית היוצר של קבוצת MTK_DES1GN themes, המוכרים בשל ערכות נושא כגון ELZA, NeRO and MUS7. להבדיל מכל ערכה אחרת, מעבר לאייקונים בעל עיצוב שטוח ומינימליסטי, זו נותנת מספר לא קטן של שינוים חזותיים כמו באפליקציות המובנות (יותר מ 150 אלמנטים), שינוי במרכז הבקרה, שינוי בשורת הדוק, שינוי בתגים למינהם, סמל אתחול המכשיר, סמלי הגדרות ועוד. כמו כן, תקבלו ווידג'טים שונים העובדים כ SBHTML ו- iWidgets.

מחיר: 3.00 $

aupi
    למי שאוהב צבעוניות, זו בהחלט הערכת נושא המתאימה לו. aupi בעלת אייקונים שטוחים ומינימליסטית באה בכדי לתקן את מה שאפל לא עשתה ויזואלית, (לפחות כך זה ניראה). קרוב לוודאי שתשימו לב כי האייקונים עברו מעין עיבוד ומעט שינוי, כשהתווסף להם צלליות וגרדיאנטים שונים. ערכת נושא זאת כוללת בתוכה מעל 130 אייקונים מעוצבים, שינוים שונים במערכת, תמונות רקע המותאמות לאפקט התזוזה (parallax), שינוי אלמנטים במרכז הבקרה, צלילי מקלדת שונים, ערכת נושא מאלה לintelliscreen x7 ועוד. כמו כן, לבעלי מכשירי האייפד ערכה זו נקראת aupi for ipad.

מחיר: 1.99 $

Vogue
    ערכת נושא זו היא אחת הערכות המתיימרות להיות איכותית, אלגנטית, מגוונת וזורמת באותו הזמן. ולמען האמת מצליחה. המראה של Vogue הוא מראה פשוט, בעל עיצוב נקי ושטוח, בלי הגזמה בפרטים אך יש לו עיניין חדשני. בתוך החבילה של Vogue תגלו מעל 200 אייקונים מעוצבים, שינוי בסמלי ההגדרות, 5 סגנונות של iconosclam, בערך 30 רקעים, 2 רקעים דינמיים, מזג אוויר פשוט למסך הנעילה, ווידג'טים למינהם, שורת דוק כמו גרסאות 6/5, תגיוות ועוד.

Golden
    ערכת נושא Golden היא מבית היוצר של S1lex, אשר הביא בעבר את ערכת נושא Original. ערכה זו באה בכדי לספק את רצוניהם של המשתמשים להיות בעל מסכים נוצצים מזהב. למען האמת, עיצוב אלמנט "מוזהב" הוא דבר שקשה לעשיה וכן לוקח לא מעט זמן בכדי להגיע לתוצאה טובה ולא מוגזמת. לפי העבודה שנעשתה כאן, אפשר לראות כי נעשתה עבודה מעולה וקפדנית, כשכל אייקון ואייקון עבר עיבוד רציני וכן הפרטים הסובבים לו. מעבר לעיצוב, ערכה זו תספק לכם לא מעט תכנים שתוכלו לעצב עוד יותר את המערכת כגון 9 סוגי שורות דוק, 4 סוגי ג'לילוק, מראה ייחודי למקלדת ע"י colorkeyboard, ווידג'טים למיניהם, צלילים שונים למערכת, 14 סוגי רקעים, ערכת נושא שלמה לבייט אס אמ אס ול convergeance ועוד הרבה יותר.

מחיר: 3.49 $

Taca
    ולבסוף אני שמח לבשר לכם על ערכת נושא עם "מרקם" קצת אחר. יוצר ערכת נושא Taca הלוא הוא JimmyL טוען כי זהו הפרוייקט האחרון שעבד עליו (לפחות בגרסאות 7) וחבל שכך. ובכן ערכה זו מגיעה עם אופי קצת אחר, כאשר האלמנטים וכן האייקונים עשוים במרקם מטלי/כרום, הנותנים תחושה מעט תלת מימדית. אמנם העיצוב שלהם שובר קצת את חוקי העיצוב ה"שטוח", אך עקב היותו מינימליסטי, ניתן לומר שזאת ערכה מאוד מתאימה למערכת ההפעלה המודרנית. בחבילה זו תקבלו מעל 140 אייקונים מעוצבים, שינוי סמלים כגון בתוך ההגדרות, סטטוסבר, מרכז בקרה, מסכי טעינה. בנוסף יהיה לכם שינוי בממשק החייגן, מחשבון, grovylock ועוד.

מחיר: 3.49 $

לסיכום
    אלו הן העשרת הערכות נושא הטובות, היפות והמושקעות ששוחררו אל חנות הסידיה בגרסאות 7. יש לציין כי ערכות אלו תואמות באופן מלא לגרסאות 7.1.2 והן מורחבות יותר להבדיל מ 10 הערכות שהצגנו בעבר. אני די בטוח כי המחירים ניראים לכם דיי גבוהים, אך כפי שאתם רואים, יש כאן קבוצה מאוד איכותית של ערכות נושא בעלות אופי עיצובי שונה אחד מהשני, מה שאומר שהמפתחים עבדו קשה ולכן המחירים מוצדקים. אז איזו ערכה בחרתם?, נשמח לשמוע את דעתכם ואת המלצותיכם.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg 190.jpg‏ (3.2 קילובייט, 9917 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי MaTaN; 15/10/14 בשעה 12:34.
    מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- Berny על ההודעה

AdnyJay (15/10/14), MaTaN (15/10/14)

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381
    הודו לי 2,967 פעמים ב 1,902 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: 10 ערכות הנושא המובילות ל iOS 7 | חלק ב'

תודה ברני.
    ועוד אומרים שסידיה מיושנת

iPhones.co.il

עורך ומנהל ראשי פורום סידיה

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל MaTaN על הידיעה:

Berny (15/10/14)

iPhoner מנוסה
    תודה
    17
    הודו לי 13 פעמים ב 11 הודעות

תודה Berny
    חוץ מ Flawless HD שהיא יפה ומתאימה למכשירים בצבע לבן וזהב, לא לשחור!
    אחרים מצועצעים וילדותיים.
    לי יש בעיה עם סידור איקונים לפי הרצוי בגלל שגרידלוק לא עובד לי (גרידלוק בתשלום) על גרסה 7.1.2.
    אני אישית משתמש בווידג'ט של אחד החברים כאן שיש לו סורס משלו עם שעון מיוחד ופרחים נופלים,
    ואני מאוד מרוצה ממנו בגלל שהכל בעברית.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל AdnyJay על הידיעה:

Berny (15/10/14)

תודה
    1,367

Flawless HD אכן מאוד יפה
    אתה יכול להשתמש באלטרנטיבה די טובה לגרידלוק והוא homescreendesigner

לגבי הווידג?טים אתה בטח מתכוון ל?חומי?

מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

iPhoner מנוסה
    תודה
    17
    הודו לי 13 פעמים ב 11 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Berny צפיה בהודעה
    Flawless HD אכן מאוד יפה
    אתה יכול להשתמש באלטרנטיבה די טובה לגרידלוק והוא homescreendesigner

לגבי הווידג?טים אתה בטח מתכוון ל?חומי?
    תודה Berny, יופי של חלופה! קצת מסובכת אבל לפחות עובדת.
    והניחוש שלך מוצלח

תודה
    1,367

בשמחה

מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381