+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 11 12345 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 106
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל מחיר האייפון 6 בישראל מתגלים - בערך

בלילה שבין רביעי לחמישי הבא האייפון 6 ינחת בישראל ועכשיו אנחנו גם יודעים באיזה מחיר. מהו הפרש המחירים בין ישראל לאירופה ולארצות הברית?

אתמול פירסמה אפל את מועד ההשקה הרשמי של ליין האייפונים החדש בישראל שצפוי להערך ביום חמישי הבא, ה-23 באוקטובר. היום משחררת איידיגיטל הודעה לעיתונות עם המחירים הצפויים – מחיר האייפון 6 יפתח ב-3,875 ש?ח (לדגם ה-16GB) ומחירו של האייפון 6 פלוס יפתח ב-4,475 ש?ח (דגם ה-16GB). בחברה ביקשו להדגיש שלא מדובר עדיין במחיר הרשמי אלא במחיר מוערך, אך ההערכה היא שההפרש בין המחיר הנקוב לזה שיקבע לבסוף לא יהיה גדול במיוחד.

המחיר בארה?ב כולל מס מקומי – 2,630 ש?ח
    מחיר האייפון 6 בגרסת סים פרי אנלוק ונטול חוזה עומד בארה?ב על 649 דולרים, מחיר מס מקומי בניו יורק עומד היום על 8.875%. מחירו של האייפון 6 בגרסת 16GB בארה?ב כולל מס מקומי עומד על 705 דולר, שהם על פי שער הדולר היציג נכון להיום (3.73 ש?ח) – 2,630 ש?ח. הפער – 1,245 ש?ח.
    אלא שהאייפון נמכר יחסית בזול בארה?ב ביחס לאירופה. אז כמה יעלה לכם האייפון בגרמניה למשל?
    מחיר האייפון 6 בגרמניה מתחיל ב-699 יורו, שהם על פי השער היציג (4.73), כלומר, המחיר שם נפתח ב-3,306 ש?ח. פער המחירים ביחס לישראל: 569 ש?ח.
    מה בנוגע לבריטניה? מחירו של האייפון 6 נפתח באנגליה ב-539 לירות שטרלינג שהם 3,234 ש?ח, הפער כאן לעומת ישראל עומד על 641 ש?ח.

ובכל זאת – צניחה ביחס למחירי הייבוא הפרטי
    נכון לכתיבת שורות אלה נמכרים האייפון 6 והאייפון 6 פלוס בישראל במגוון חנויות פרטיות תמורת מחירים מופקעים שמאפיינים מוצר חדש שטרם זכה להשקה רשמית. מחירו של האייפון 6 נפתח היום ב-4,800 ש?ח ומחירו של האייפון 6 פלוס נפתח ב-5,300 ש?ח. מחירים אלו צפויים לצנוח יחד עם ההשקה הרשמית בחמישי הבא, ובזמן שיפתחו אלטרנטיבות זולות בערוצים רשמיים כמו איידיגיטל ומפעילות הסלולר הישראליות.
    אז רגע לפני שאנחנו מגיעים בטענות דווקא למשווקות הרשמיות (איידיגיטל ו-C-Data), כדאי לזכור שגם למדינה יש אחריות על המחיר הגבוה. מס הערך המוסף בארץ עומד על 18% ומס הקנייה של 15% והם אחראיים לא פחות לפער המחירים במקרה הזה.

בנוסף למחיר הלא רשמי, אידיגיטל ציינה שהיא תפתח את חנות הדגל שלה בקניון רמת אביב, בין הימים רביעי לחמישי (22-23) החל מחצות למכירה הראשונית של המכשירים. 100 הרוכשים הראשונים יקבלו חולצה במהדורה מוגבלת וכיסוי מתנה למכשיר. החברה גם ציינה שהיא תפתח מחירוני טרייד אין אטרקטיביים ויאפשרו לכל לקוח להחליף ולשדרג את מכשיר האייפון הישן שלו באחד חדש.

מנכל"ית אידיגיטל התייחסה לנושא וציינה:

כבר ימים ארוכים שאנו חשים בהתלהבות עצומה בקרב לקוחותינו לקראת השקת האייפונים החדשים בישראל, מאז אירוע ההכרזה העולמי
    נרשמו כבר אלפי אנשים באתר החברה כדי להיות הראשונים שירכשו את מכשירי ה אייפון החדשים.
    בימים אלו אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע הרשמה מוקדמת באתר על מנת שנוכל להיערך עם מלאים ולספק ביקושים על בסיס – כל הקודם זוכה
    מקור חלקי לכתבה: רועי לטקה, גיקטיים
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי natish; 14/10/14 בשעה 15:40.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

חבר מועדון iFriends
    תודה
    274
    הודו לי 123 פעמים ב 88 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מחיר האייפון 6 בישראל מתגלים - בערך

הזוי. כפול מהמחיר בארהב. באסה...

iPhoner שועל על!
    תודה
    76
    הודו לי 76 פעמים ב 63 הודעות

כל מי שעיניו בראשו ועם יכולת להביא מארהב לא קונה בארץ.
    לא משנה מי אשם, זה פשוט שוד לאור היום.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Dovi על הידיעה:

iPhoner חדש
    תודה
    3
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

זה לא כל כך נכון שרק כאן יש מע"מ ומס קנייה. גם באירופה המחיר של המכשירים שלהם מתורגם למחיר שהוא כולל מסים וגם אז הוא יותר זול מפה.

וגם בארה"ב המחיר של $705 משקף מחיר כולל מס מקומי שזה בדיחה לעומת פה. זה נכון שהמדינה גובה מסים על סלולרי כמעט כמו שגובה על רכבים אבל תאמינו לי שגם המשווקות הרשמיות עושות קופה יפה מאוד

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל yardenbe על הידיעה:

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי 9 פעמים ב 9 הודעות

מי שקונה במחירים כאלה פשוט פראייר...ישראל מלאה בפרייארים שקונים במחירים כאלה ואז בוכים שיקר פה.

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל ron555 על הידיעה:

iPhoner מתקדם
    תודה
    25
    הודו לי 56 פעמים ב 44 הודעות

לא לשכוח שברוב המדינות האירופאיות יש החזרי מס חלקי. (לא לאזרחי המדינות האירופאיות כמובן)
    טענות רבות לגבי המחיר כנראה שאין, הכל בארץ יקר וזה לא שונה בהרבה. (למרות שמחירי האייפד יפים יחסית)
    הטענה היא על השירות המזעזע.
    לדעתי לכל מי שיש אופציה לקנות בחו"ל עליו לעשות זאת ולו רק כדי לא לפרנס אותן. עדיף שלא יהיה ריסלר כזה כי אולי זה מספק את אפל כרגע ומונע ממנה כניסה לישראל.

(ואם לא - אז כדאי לרוב לנסוע לאילת רק בשביל לרכוש ולחזור)

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Poisson על הידיעה:

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 8 פעמים ב 7 הודעות

תמיד שמדברים על המחירים הגבוהים בארץ נוטים להאשים את המיסים והמע?מ ונשמע שאנחנו בעצם אמורים להגיד תודה לאיידיגיטל שהמחיר לא יותר גבוהה.

מה שתמיד שוכחים להזכיר היא העובדה הפעוטה שאיידיגיטל לא קונה את המכשירים במחיר הנקוב לצרכן בארה?ב, שאליו אנחנו מתייחסים כשאנחנו עושים את השוואות המחירים. בין ההסכמים שיש להם עם הספק והכמויות שהם רוכשים יש להם וודאי איזה 30%-50% הנחה על המחיר הסופי לצרכן בארה?ב. כך שגם אחרי מיסים ועלויות יבוא איידיגיטל לא עושה לנו טובות, הרווח שלהם לא ?מיזערי?, הם לא ממש מסכנים והמחיר הסופי לצרכן בישראל יכול להיות משמעותית יותר נמוך אם תהיה תחרות אמיתית או שאפל ימכרו ישירות לצרכן הישראלי שלא דרך משווק נוסף.

נערך לאחרונה על ידי barduck; 14/10/14 בשעה 14:13.

iPhoner ותיק
    תודה
    13
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

ישראל= מדינת הגנבים, לא לקנות בארץ!!!

14. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל yoelkk על הידיעה:

iPhoner ותיק
    תודה
    5
    הודו לי 26 פעמים ב 23 הודעות

מעניין יותר מה המחיר באילת

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי yardenbe צפיה בהודעה
    וגם בארה"ב המחיר של $705 משקף מחיר כולל מס מקומי שזה בדיחה לעומת פה. זה נכון שהמדינה גובה מסים על סלולרי כמעט כמו שגובה על רכבים אבל תאמינו לי שגם המשווקות הרשמיות עושות קופה יפה מאוד
    המחירים שמצוינים בארה"ב לא כוללים את המס המקומי שהוא בשיעור של כ-10% (בממוצע).

נערך לאחרונה על ידי natish; 14/10/14 בשעה 14:40.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 11 12345 ... אחרוןאחרון