+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ברירת מחדל OS X Yosemite מגיעה לגרסאת GM

אפל שחררה אמש את גרסאת ה-GM שלה למערכת ההפעלה OS X Yosemite תוך החזרת חלק מהפיצ?רים שנעלמו, וגם נותנת הצצה לעוד כמה חידושים. בהמשך:

העדכון המיוחל למערכת ההפעלה השולחנית של אפל, OS X Yosemite 10.10 עושה צעדים גדולים מאוד לקראת ההשקה הרשמית שלו ככל הנראה לקראת סוף אוקטובר השנה לצד כנס שמועתי אשר בו אמורה אפל להציג את ליין מחשבי המק החדשים שלה וככל הנראה גם את האייפדים החדשים.
    העדכון בעל המספר הסידורי 14A379a שוחרר דרך אתר המפתחים של אפל וכמו כן גם בהפצת OTA דרך חנות האפליקציות למק בעבור מפתחים רשומים בתוכנית המפתחים של אפל, ובעבור משתמשים רגילים אשר זכו להצטרף אף הם לתכנית הבטא הפתוחה של אפל.

בין החידושים שנוספו למערכת ניתן למצוא את פיצ?ר שליחת/קבלת הודעות SMS היישר מהמק - פיצ?ר אשר נשמט מהבטא השביעית והשמינית של מערכת ההפעלה כאשר צורפה לכך הודעה מטעם אפל בה היא ציינה כי היא תחזיר פיצ?ר זה לקראת אוקטובר. סרטוני ההדרכה של אפל אודות השימוש במחוות של ה-TrackPad וה-Magic Mouse של אפל אשר נמצאים במסך ההגדרות של רכיבים אלו עודכנו על מנת שיציגו את סביבת העבודה של Yosemite. תצוגת מצב הווליום/תאורת המקשים/בהירות המסך שונו על מנת שיתאימו יותר לצבעים של מערכת ההפעלה Yosemite.

על אף שאפל החזירה את הפיצ?ר של שליחת/קבלת הודעות ה-SMS דרך המק (כחלק מחבילת Continuity אתה הציגה אפל בכנס המפתחים השנתי שלה) כמה מהאתרים הגדולים דיווחו כי פיצ?ר זה זמין רק בעבור מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה iOS 8.1 בלבד, וכי על מנת לאפשר פיצ?ר זה יש צורך להיכנס להגדרות במכשיר האייפון, להיכנס ל?הודעות? ולאחר מכן לבחור ב?העברת הודעות?. בתוך מסך זה יוצג מתג אשר יבקש מהמשתמש לכתוב קוד בעל כמה ספרות אשר אמור להופיע על צג מחשב המק שלו על מנת לאמת כי אכן המחשב והמכשיר נמצאים על אותו חשבון AppleID וכי המשתמש רוצה לאפשר פיצ?ר זה דרך מחשב המק שלו.

בתוך רשימת העדכונים הללו שאפל הכניסה לתוך מערכת ההפעלה החדשה שלה, אפל הוסיפה ביצת הפתעה (Easter Egg) בדמות האייקונים החדשים של חבילת iWork החדשה שלה, אשר תוצג ככל הנראה אף היא ביחד עם הגרסה הסופית אשר תשוחרר לכלל הלקוחות שלה באוקטובר. אייקונים אלו, יחד עם (ככל הנראה) אפליקציית Keynote החדשה מוצגות בסרטוני ההדרכה של אפל תחת הגדרות העכבר וה-TrackPad שלה.

גם עדכנו את סרטוני ההדרכה, וגם נותנים הצצה לחבילת iWork החדשה.

ביחד עם שלל העדכונים והחידושים (ואף ההצצה הראשונית למה שכנראה תיהיה חבילת iWork), אפל החלה לשלוח למפתחי האפליקציות של מערכת ההפעלה השולחנית שלה הודעות בדבר שליחת האפליקציות שלהם לאפל על מנת שזו תוכל להכניסם בהקדם לתוך חנות האפליקציות שלה. בתוך האימייל הנ?ל אפל מבקשת מהמפתחים להשתמש בפיצ?ר ההרחבות החדש שלה (Extentions) ביחד עם שפת התכנות החדשה והחדשנית שלה (לפי הגדרתה) - Swift. על פי לשון ההודעה של אפל נאמר למפתחים: ?וודאו כי האפליקציות שלכם ינצלו את כל התכונות החדשות והנהדרות של OS X Yosemite, אשר תיהיה זמינה למיליוני לקוחות ברחבי העולם במהלך הסתיו הקרוב?.

עושה רושם כי אפל מכינה את עצמה בצורה רבה לקראת השקה מאסיבית של מערכת ההפעלה החדשה שלה, ממש כפי שהיה עת השיקה את מערכת ההפעלה iOS 7, תוך הקפדה על תוכן רב ואיכותי מצד מפתחי האפליקציות שלה, והן מצידה ע?י הוספת פיצ?רים רבים ותיקון באגים רבים לפני השקתה הרשמית. במידה ואפל תצליח בניסיונות השכנוע שלה לקהל המפתחים שלה - המערכת החדשה תזכה למספר הורדות גבוה במיוחד מצד קהל המשתמשים שלה.

מקורות: iDownloadBlog, CultOfMac, 9to5Mac.
    תרגום, עריכה ותוספות: ebest.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל ebest על הידיעה:

yakirmanz (01/10/14)

iPhoner מתחיל
    תודה
    3
    הודו לי 40 פעמים ב 15 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: OS X Yosemite מגיעה לגרסאת GM

מה עם הכתבה בעיברית?
    נראה לי בסוף ויתרו....

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

עדיין לא התווסף, אם כי לא נראה לי שהם ויתרו אלא ראו שזה עדיין לא טוב מספיק בשביל לשחרר את זה.

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

iPhoner שועל על!
    תודה
    207
    הודו לי 364 פעמים ב 293 הודעות

נראה מעולה..יאללה שישחררו לנו את זה כבר ונוכל גם לבחון את הicloud drive

תודה

iPhoner שועל על!
    תודה