+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 9 מ 9
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל 8.1 בטא שוחררה בזמן שאפל כבר עובדת על 8.2 ו- 8.3

אפל משחררת את הבטא הראשונה של 8.1 לקהילת המפתחים, כשנראה שהחברה כבר עובדת במקביל גם על גרסה 8.2 ועל 8.3.

בסוף השבוע האחרון אפל שיחררה לציבור את גרסה 8.0.1 - גרסת התחזוקה הראשונה של iOS 8, שלבסוף עקב באגים משמעותיים, הוסרה כשתוך זמן קצר מאוד אפל שיחררה את 8.0.2, שהיא למעשה 8.0.1, רק ללא הבאגים המשמעותיים שהשפיעו על כ- 40,000 משתמשים וגרמו לאיבוד הקליטה ובעיות עם חיישן ה- Touch ID. למרות ש- 8.0.2 רק שוחררה, אפל כבר עובדת על הגרסאות הבאות של iOS 8, כאשר אמש החברה שיחררה את הבטא הראשונה של גרסה 8.1, לקהילת המפתחים שלה למטרת בדיקות והתאמות. הבטא הראשונה, ששוחררה תחת המספור 12B401, מכילה שלל של תיקוני באגים לאורכה ולרוחבה של מערכת ההפעלה החדשה שהושקה רק לפני כשבועיים. מה שכן נראה כי הגרסה החדשה כוללת גם מספר שינויים ויזואליים ופיצ'רים חדשים כאשר הבולטים שבהם הם:

• האייקונים שבמרכז ההתראות גדולים יותר.
    • פיצ'ר ההכתבה במקלדת הוא כעת אופציונלי ונפרד מסירי וניתן להפעילו או לבטלו דרך הגדרות המקלדת בתפריט ההגדרות.

• השם של תיקיית התמונות שצולמו במכשיר "Recently Added" שונה בחזרה ל- "Camera roll".

• האייקון של אפליקציית iBooks תואם כעת לאייקון המופיע בתמונות השיווקיות.
    • שיפורים לגבי ההרשאות של אפליקציות בתפריטי האפליקציות.

המפתח Hamza Sood שאוהב לחפש כל מיני הפתעות שאפל מחביאה בגרסאות הבטא הצליח למצוא מספר תפריטים נסתרים בבטא הראשונה של 8.1, כאשר הפיצ'רים המוחבאים קשורים לשירות התשלומים החדש שאפל צפויה להציג בשבועות הקרובים תחת השם Apple Pay. המפתח Sood גילה תפריט ניסתר שנמצא בהגדרות של אפליקציית Passbook בו ניתן להכניס את פרטי כרטיסי האשראי שישמשו לתשלום עם Apple Pay. בתפריט זה המשתמשים יוכלו לנהל את כרטיסי האשראי המקושרים וכן להגדיר את כרטיס האשראי העקרי וכן את כתובת המשלוח, מספר הטלפון וכתובת האימייל, עבור רכישה של מוצרים דרך האינטרנט. פיצ'ר זה מתחבר לדבר השני אותו Sood גילה והוא שמכשירי האייפד הבאים שלפי ההערכות יושקו בחודש אוקטובר הנמצא בפתח, יגיעו לא רק עם חיישני Touch ID, אלא גם עם תמיכה ב- Apple Pay, מה שיאפשר להשתמש באייפדים לבצע רכישות מקוונות בצורה נוחה וקלה.

לא ברור האם מכשירי האייפד החדשים יגיעו עם רכיבי NFC, שיאפשרו לבצע עימם רכישות בצורה פיזית. אולם לאור העובדה ש- Apple Pay הוא שירות רחב שכולל גם את התשתית לבצע תשלומים פיזיים, הוא גם מכיל בחובו את היכולת לבצע רכישות מקוונות בצורה נוחה ופשוטה, בין אם דרך אפליקציות או דרך אתרי אינטרנט שיצטרכו להוסיף אפשרות של רכישה דרך Apple Pay.

האתר 9to5 גילה שלמרות שגרסת הבטא הראשונה של 8.1 שוחררה לקהילת המפתחים, אפל עובדת באופן פנימי גם על גרסאות ראשוניות של 8.2 ו- 8.3, מה שעשוי על כך שאפל פועלת בצורה נמרצת יותר עם מחזור הפיתוח של iOS 8, זאת אחרי שבשנתיים האחרונות החברה השיקה את עדכון התחזוקה הגדול של iOS 6 ושל iOS 7, מספר חודשים אחרי השקת הגרסה, כאשר 6.1 הושקה בחודש ינואר בעוד 7.1 הושקה רק בחודש מרץ. כאן נראה שגרסה 8.1 תגיע מוקדם הרבה יותר, כאשר היא תכיל בחובה בעיקר תיקוני באגים וכן את פיצ'ר ה- Apple Pay, אותו אפל הבטיחה לספק בסוף חודש אוקטובר ולפי הפיצ'רים הנסתרים של 8.1, נראה שהחברה אכן צפויה לעמוד בהבטחתה. מה שיוצר עניין רב מאוד סביב 8.2 ו- 8.3, כאשר יש לא מעט סברות בנושא. אחת מהן גורסת שאפל מאיצה את מחזורי הפיתוח של iOS כדי להביא שיפורים מהירים יותר וניכרים יותר למערכת ההפעלה, במיוחד כאשר במהלך הפיתוח של iOS 8 נראה שהיו לא מעט פיצ'רים שלא הגיעו לגרסה הסופית כמו למשל שיפורים באפליקציית המפות. סברה נוספת היא שמדובר בגרסאות המפותחות למוצרים חדשים שאפל צפויה להציג במהלך השנה הקרובה, כמו למשל: השעון החכם שהוצג באירוע ספטמבר וכן האייפד פלוס/פרו הגדול יותר והשמועתי למדי.

אין ספק שמוצרים אלו יצריכו עדכון קושחה והתאמות ל- iOS 8, בין אם עבור מכשירי האייפון שיעבדו עם השעון החכם של אפל, או עבור מכשירי האייפד שאולי יקבלו במהלך השנה (ואולי ביחד עם האייפד פלוס) את פיצ'ר המסך המפוצל, מה שבהחלט יצריך עדכון.

מקורות: t9to5mac ו- macrumors
    עריכה ותוספות: natish
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner מתחיל
    תודה
    9
    הודו לי 38 פעמים ב 32 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: 8.1 בטא שוחררה בזמן שאפל כבר עובדת על 8.2 ו- 8.3

אז 8.1 אמורה לפטור את הבעיות שנוצרו עקב העידכונים החדשים האחרונים בגרסה 8 ?

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Giler צפיה בהודעה
    בעיקרון כן.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

הדבר היחיד שעדיין דיי מעצבן פה בגישה החדשה שלהם הוא ההתמודדות עם הcamera roll: גם ב8.1, אין שום דרך קלה פשוט לראות את כל התמונות שלנו. עד שיגיע סופסוף icloud photo library, אנחנו אמורים להיות עם אייפונים עם תמונות ?הוסף לאחרונה? בלבד? משהו כאן נשמע מאוד מאוד מוזר.
    ולא, זה ששינו את השם בחזרה לcamera roll רק יבלבל עוד יותר אנשים - כי מה שהשתנה זה רק השם. זה עדיין אותו recently added.....

ציטוט נכתב במקור על ידי Giler צפיה בהודעה
    את זה 8.0.2 עשתה. לפי מה שראיתי אצל אחרים היא דיי יציבה, למעט אפליקציות צד 3 שאמורות להתעדכן לios 8 ואז כנראה הכל יסתדר.

iPhoner ותיק
    תודה
    34
    הודו לי 31 פעמים ב 21 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    הדבר היחיד שעדיין דיי מעצבן פה בגישה החדשה שלהם הוא ההתמודדות עם הcamera roll: גם ב8.1, אין שום דרך קלה פשוט לראות את כל התמונות שלנו. עד שיגיע סופסוף icloud photo library, אנחנו אמורים להיות עם אייפונים עם תמונות ?הוסף לאחרונה? בלבד? משהו כאן נשמע מאוד מאוד מוזר.
    ולא, זה ששינו את השם בחזרה לcamera roll רק יבלבל עוד יותר אנשים - כי מה שהשתנה זה רק השם. זה עדיין אותו recently added.....

את זה 8.0.2 עשתה. לפי מה שראיתי אצל אחרים היא דיי יציבה, למעט אפליקציות צד 3 שאמורות להתעדכן לios 8 ואז כנראה הכל יסתדר.
    לא.. עדיין יש המון באגים.

באייפון 5 שלי עם 8.0.2 אני נתקל בלא מעט באגים, כמו ההודעה "השיחה נכשלה" אחרי כל שיחה וזלילת סוללה מטורפת.

גם הספארי באייפד רחוק מלעבוד חלק.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל NitRos על הידיעה:

פונצ'ו (30/09/14)

iPhoner ותיק
    תודה
    37
    הודו לי 44 פעמים ב 44 הודעות

כמו כן, ישנם באגים מאוד מציקים במקלדת המובנה של אפל!

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 16 פעמים ב 11 הודעות

You guys should have known better then upgrade so soon

iPhoner חדש
    תודה
    15
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

אצלי 8.0.2 על 5S ועובד כמו שעון שוויצרי, גם הסוללה מעולה.

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה

טעות בידך - Camera Roll מציג את כלל התמונות שאיי פעם צולמו במכשיר, ואינו שם אחר ל-Recently Added.
    אני כרגע עובד עם גירסאת הבטא החדשה (8.1) ותחת הקטגוריה הנ?ל מופיעות כלל התמונות שצילמתי החל משנת 2010, עת קניתי את האייפון הראשון שלי, ועד להיום.

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

+ פרסם תגובה