+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 16
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל האייפון 6| תכירו את הסמארטפון הטוב ביותר בשוק

הביקורות למכשירי האייפון 6 כבר כאן והן מהללות את המכשירים החדשים, כשהשורה התחתונה היא שמדובר במכשירים הטובים ביותר בשוק. נקודה.

מכשירי האייפון 6 והאייפון 6 פלוס צפויים להתחיל להמכר באופן רשמי ביום שישי הקרוב, ה- 19 לספטמבר. אולם יומיים לפני שהמכשירים מגיעים למדפים, אפל צפויה להשיק את מערכת ההפעלה החדשה - iOS 8 ובהתאם לכך הביקורות על מכשירי האייפון החדשים מציפות את הרשת, כשכל אתר טכנולוגיה באשר הוא פרסם בשעות האחרונות את הביקורת שלו על המכשירים החדשים - והן מהללות. אם לסכם את הביקורות, אז מכשירי האייפון 6 החדשים מציגים שיפור גדול (תרתי משמע) בכל מובן: המסך הגדול מציג שיפור משמעותי, לא רק בגודל כמובן, אלא גם מבחינת הרזולוציה הגבוהה יותר שבדגם ה- 4.7 אינץ' היא קצת יותר גדולה מרזולוציית 720p, שמאפשרת לצפות בסרטוני HD. או בדגם הפלוס, בו מסך ה- 5.5 אינץ' מגיע עם רזולוציית 1080p מלאה. גם זוויות הצפייה במסך שופרו ואפילו יכולת הצפייה תחת שמש ישירה. מהירות המכשיר ניכרת בצורה משמעותית, בזכות רכיב ה- A8 החדש שמשפיע ככל הנראה לא רק על מהירות המכשיר, אלא גם על חיי הסוללה. כן, הסוללה. הביקורות מציינות שחיי הסוללה של המכשיר היא פשוט מצוינת והטענה אחת מאפשרת שימוש אינטנסיבי של כמעט יומיים. וכן, הסוללה של האייפון 6 פלוס היא אפילו עוד יותר טובה.

למרות שבינתיים קישוריות ה- LTE, נמצאת בחיתוליה כאן בישראל, נראה כי כשתבואה הבשורה בצורה מלאה יותר יהיה אפשר להנות ממהירויות גלישה גבוהות יותר בין אם דרך LTE ואפילו Wifi, זאת הודות לשיפור בקישוריות אלו שמאפשרות גם לבצע שיחות VoLTE ואפילו שיחות דרך רשת ה- Wifi, כמובן במידה והספק הסלולרי תומך בכך (כשמניסיון העבר יתכן מאוד שאורנג' תהיה ראשונה להציג תמיכה לפיצ'ר זה). גם המצלמה החדשה מציגה שיפור ניכר אל מול המצלמה, הכבר מצוינת של האייפון 5s. אחד הדברים הבולטים ביותר הוא פיצ'ר ה- Pixel Focus החדש שגורם למצלמה להתפקס על האובייקטים המצולמים במהירות הברק ועוד בעיקר בתחום הוידאו, בין אם בייצוב סרטונים טוב הרבה יותר, Slo-Mo איטי יותר ועוד.

העיצוב של המכשיר גם מקבל שבחים אבל גם קצת ביקורות. מצד אחד המכשיר קצת יותר כבד ממכשיר ה- 5s ומסיבה מובנת (סוללה גדולה יותר למשל), אבל המשקל נפרש על פני שטח פנים גדול יותר, מה שהופך את הבדלי המשקל לכמעט בלתי מורגשים. הפרופיל הדקיק של המכשיר של כ- 7 מילימטר בלבד ביחד עם העיצוב המעוגל של המסך, שמתחבר בצורה ישירה לפאנל האלומיניום האחורי, מאפשר שימוש נוח יותר במכשיר הגדול יותר, אפילו עם יד אחת. מה שכן יש גם כמה דברים בולטים: בין אם מדובר בפסי האנטנה בפאנל האחורי, שלא כל כך מתאימים לעיצוב הנקי והחלק או למשהו בולט נוסף והוא עדשת המצלמה, דבר שהוא אולי לא ניכר או מפריע (במיוחד למי שהשתמש באייפוד טאץ' דור 5), אבל גם לא מתאים לעיצוב הנקי והחלק של אפל, דבר שאולי גרם לחברה להחביא את העדשה הבולטת מהתמונות השיווקיות של המכשיר, באתר שלה. בסופו של דבר מכשירי האייפון 6 החדשים דומים מאוד בעיצוב שלהם לאייפון המקורי, לטוב או לרע והעיצוב בסופו של דבר הוא די אייקוני ואי אפשר לטעות בכך שמדובר באייפון.

אתם מוזמנים לקרוא את הביקורות על מכשירי האייפון החדשים:

דיוויד פירס, The Verge:
    אפל ניצלה את ההזדמנות לשדרג כמעט כל מה שאפשר לגבי המכשיר, מהקישוריות, איכות הבניה ועד למצלמה הכבר מצוינת. ולאור העובדה שניתן לתפעל את המסך הגדול עם יד אחת והוא נכנס לכיס בקלות יחסית, מדובר במכשיר שכל מי שרוכש סמארטפון צריך לבחון. על פניו נראה שהמכשיר חף מבעיות או סייגים - הוא הולך להיות להיט ואפילו אני הולך לקנות אחד...

נילאי פאטאל, The Verge:
    סמארטפונים ענקיים מגיעים עם סוללות ענקיות, והאייפון 6 הוא סמארטפון ענק עם סוללה ענקית: באופן מתמיד הצלחתי לסחוט ממנו 2 ימי עבודה, בשימוש רגיל - קצת יותר מאשר היום וחצי שהצלחתי לסחוט מהאייפון 6, כשבעיקרון מדובר באותם חיי סוללה של ה- Note 3.

בראד מולן, אנגדג'ט:
    האייפון 6 והאייפון 6 פלוס מגיעים עם מסך LCD בטכנולוגיית IPS ברזולוציה גבוהה יותר המכונה Retina HD, אולם ה-6 פלוס מגיע עם רזולוציית HD גבוהה יותר של 1080p, מה שאומר שמקבלים צפיפות פיקסלים של 401ppi... מה שכן 2 המסכים חדים, אולם אני מצליח לראות הבדלים קלים ביניהם בהשוואה של האחד מול השני. בעיקרון הטקסט והתמונות על האייפון 6 פלוס חדות יותר, ואין קווים משוננים כלל וכלל. מה שכן אני לא חושב שזה הבדל גדול מספיק כדי להשפיע על החלטת הרכישה מאחר ושניהם נראים מעולה ממרחק של כמה סנטימטרים. בנוסף הצבעים על המסכים פחות רוויים ממסכי ה- AMOLED של ה- Note 3 והם קרובים מאוד לצבעים על מסכי ה- Retina של מחשבי המקבוק פרו.
    וולט מוסברג, Re/Code:
    מסך ה- 4.7 אינץ' של האייפון 6 הוא בהחלט הדבקת פער, אבל הוא נעשה בצורה טובה מאוד. מדובר באותה צפיפות פיקסלים של 326ppi כמו באייפון 5s, אולם ברזולוציה גבוהה יותר שמציגה תכני HD של 720p (אפל מכנה אותה בשם Retina HD). בבדיקות שלי, טקסט, תמונות וסרטוני וידאו נראו נקיים, חדים, מלאי חיים ועם צבעים מצוינים בניגוד לצבעים הרווים של ליין הגאלקסי של סמסונג.

למרות המסך הגדול יותר, כל האפליקציות שלי - בין אם המובנות או אלו של צד ג' - פשוט עבדו. אף אחת מאלו שבדקתי לא הייתה מעוותת או מטושטשת. אפל אומרת שבאפסטור יש כעת 1.3 מיליון אפליקציות, שזה שיא חדש.

המסך של האייפון 6 עדיין קטן יותר בהשוואה למסך של מכשירי סמארטפון אחרים, כמו למשל הגאלקסי 5 שמגיע בגודל של 5.1 אינץ', אבל האייפון 6 צר יותר, דק הרבה יותר, קל יותר ואיכות החומרים שלו (מתכת) טובה הרבה יותר מזו של הגאלקסי שמרגיש זול.
    לורן גוד, Re/Code:
    רזולוציית המסך של האייפון 6 פלוס היא לא הכי גבוה, כנ"ל לגבי צפיפות הפיקסלים שלו, אל מול כמה מהמתחרים שלו. אבל התצוגה נראית טוב והיא ברורה ומוארת (אני לא בטוחה שהעין האנושית יכולה להבחין בצפיפות פיקסלים מעבר לנקודה מסוימת).

מה שכן הוא לא נכנס לכיס והוא היה גדול מדי מכדי להתאים לשימוש ביד אחת, או אפילו לענוד על הזרוע (עם רצועת ספורט), במהלך פעילות ספורטיבית. מדובר בדבר חשוב עבורי. עם או בלי סטיילוס, סמארטפונים ענקיים אחרים הרגישו בידיים שלי כמו צעצועי פלסטיק. אפל עיצבה סמארטפון ענק עם מסך גדול, שלא מהמם את החושים, ויש לו גם מצלמה טובה.

ג'וש טופולסקי, בלומברג:
    מצד שני האייפון 6 מרגיש כמו הטלפון המושלם ביד. לא גדול מדי ולא קטן מדי. המסגרת הדקה שלו עדיין גורמת למכשיר להרגיש קומפקטי, אבל הנדל"ן הנוסף על המסך הוא תוספת מבורכת במיוחד אם אתם מגיעים מדגם קודם. כן, זה אייפון 6 בכיס שלי. וכן, אני שמח לראות אותך.

עם האייפון 6 והאייפון 6 פלוס, אפל הוכיחה שהיא לא רק מסוגלת לייצר סמארטפון גדול יותר, אלא שהיא מסוגלת לעשות את זה טוב יותר מכל מתחרה אחרת בשוק. בין אם מערכת ההפעלה, החומרה והאינטגרציה ההדוקה לאקוסיסטם של אפל, האייפון חזר לאור הזרקורים.

אתם יכולים למצוא עוד סקירות מקיפות בקישורים הבאים:
    http://mashable.com/2014/09/16/apple-iphone-6-review/

http://www.slashgear.com/iphone-6-an...tter-16346550/

http://www.macworld.com/article/2684...ght-hands.html

http://techcrunch.com/2014/09/16/iphone-6-plus-review/

http://techcrunch.com/2014/09/16/iphone-6-review/

http://www.cnet.com/products/apple-iphone-6-plus/

תמונה ראשית: אנגדג'ט
    עריכה, תרגום ותוספות: natish
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי natish; 17/09/14 בשעה 11:40.

2. 4 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

chen.s (17/09/14), ebest (17/09/14), Jose.r (17/09/14), yvgenya (18/09/14)

iPhoner מתקדם
    תודה
    2
    הודו לי 43 פעמים ב 31 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: האייפון 6| תכירו את הסמארטפון הטוב ביותר בשוק

גם יקר...
    מה שבאמת מסקרן אותי ולא קיבלתי תשובה חד-משמעתית זה הסוללה ב6+.

iPhoner ותיק
    תודה
    37
    הודו לי 44 פעמים ב 44 הודעות

אני כבר מחכה בקוצר רוח לקנות את השש!!!

חבר מועדון iFriends הסמל האישי של Jenia.Brook
    תודה
    88
    הודו לי 64 פעמים ב 46 הודעות

זהו האייפון שתמיד רציתי.

תמיד התפשרתי על גודל המסך כי אני אוהב יותר את מערכת ההפעלה של אפל.

כעת אפל העניקו מסכים גדולים יותר ואני מרגיש שאני כבר לא מתפשר על כלום

אני מוכן לאייפון 6 או 6+ (שזו בעיה בפני עצמה )!

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Jenia.Brook על הידיעה:

lirn8 (17/09/14)

iPhoner מתחיל
    תודה
    2
    הודו לי 33 פעמים ב 28 הודעות

תודה נתי על הכתבה. אתה רק מלהיט אותי עוד יותר על המכשיר הבא שלי!

8. 2 משתמשים אמרו תודה ל- cabriolet על ההודעה

natish (17/09/14), yvgenya (18/09/14)

iPhoner מתקדם הסמל האישי של Jose.r
    תודה
    90
    הודו לי 100 פעמים ב 78 הודעות

תודה רבה על הסקירה !
    מחכים לו בקוצר רוח

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Jose.r על הידיעה:

natish (17/09/14)

iPhoner חדש
    תודה
    4
    הודו לי 17 פעמים ב 13 הודעות

להלן הסקירה של תמיר מהעיתון " תמיר חדשות טכנולוגיה"
    שאינה רואה עין בעין עם הביקורות החדשות המהללות -
    מבחינה טכנולוגית אין שום בשורה חדשה באייפונים 6 ו- 6 + שלא ראינו במכשירי האנדרואיד הקיימים בשוק, לא מבחינת - חומרה - גודל מסך, רזולוציה ( Z3 One M8 Note 4 LG G3) עמידות למים, רמקולים סטריאופוניים אפשרות להוסיף כרטיסי זכרון של עד 64 GB בעלות נמוכה, ולא מבחינת תוכנה - ווידגטים השלמת מילים וכו- קיימים כבר מזמן.
    לא ברור מדוע נעלמה האופציה של 32GB ולא הפכה לדגם הבסיסי של המכשירים.
    לכך מצטרפת עוד החלטה תמוהה (לא בעיני אפל ) של סגירת ה NFC לשימושים אחרים מלבד האפל פיי (במיטב המסורת של הגן הסגור של אפל). בסיכומו של דבר, הצרכנים נדרשים לשלם הרבה יותר עבור האייפונים החדשיםומלבד מסך גדול יותר אין ממש הבדל מה - 5s
    הטיעונים של יציבות ופשטות מערכת הפעלה שהיו פעם הנשק של אפל לא קיימים היום עם מערכת האנדרואיד החדשה.
    מבחינת עלות תועלת - מכשירי האנדרואיד היום משתלמים הרבה יותר, מציעים הרבה יותר בהרבה פחות כסף.
    אני מניח שדברים אלה לא יעצרו את ההמונים מלהסתער על האייפונים החדשים כפי שכך כבר קורה.
    השיווק עובד באפל ללא ספק.כנראה שסמל התפוח עושה את זה לאנשים

iPhoner מתחיל
    תודה
    2
    הודו לי 33 פעמים ב 28 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי tamir69 צפיה בהודעה
    מבחינה טכנולוגית אין שום בשורה חדשה באייפונים 6 ו- 6 + שלא ראינו במכשירי האנדרואיד הקיימים בשוק, לא מבחינת - חומרה - גודל מסך, רזולוציה ( Z3 One M8 Note 4 LG G3) עמידות למים, רמקולים סטריאופוניים אפשרות להוסיף כרטיסי זכרון של עד 64 GB בעלות נמוכה, ולא מבחינת תוכנה - ווידגטים השלמת מילים וכו- קיימים כבר מזמן.
    לכך מצטרפת עוד החלטה תמוהה (לא בעיני אפל ) של סגירת ה NFC לשימושים אחרים מלבד האפל פיי (במיטב המסורת של הגן הסגור של אפל). בסיכומו של דבר, הצרכנים נדרשים לשלם הרבה יותר עבור האייפונים החדשיםומלבד מסך גדול יותר אין ממש הבדל מה - 5s
    הטיעונים של יציבות ופשטות מערכת הפעלה שהיו פעם הנשק של אפל לא קיימים היום עם מערכת האנדרואיד החדשה.
    מבחינת עלות תועלת - מכשירי האנדרואיד היום משתלמים הרבה יותר, מציעים הרבה יותר בהרבה פחות כסף.
    אני מניח שדברים אלה לא יעצרו את ההמונים מלהסתער על האייפונים החדשים כפי שכך כבר קורה.
    Ignore.

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל cabriolet על הידיעה:

Jenia.Brook (17/09/14)

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי tamir69 צפיה בהודעה

בעיקרון זאת סקירה נכונה. אבל יש בה לא מעט אי דיוקים.
    מבחינה טכנולוגית האייפון של אפל עולה על המתחרים בכל פרמטר: ביצועים, איכות חומרים, אקוסיסטם ופיצ'רים. נכון יש כמה דברים שהוא אולי נופל בהם מול מתחרות מסוימות כמו: רמקולים סטריאופונים ועמידות למים. אבל מעבר לזה מדובר במוצר טוב ביותר בכל קנה מידה.

למתחרים אין מעבדי 64 ביט, בין אם אתה מחשיב את זה לגימיק, למרות שכבר הוכח שלא. למתחרים אין חיישן Touch ID ולמרות שלרובם יש NFC, הוא שימושי בעיקר עם מדבקות כשכל נושא התשלומים בפלטפורמת אנדרואיד הוא סלט אחד גדול.

מה שכן יש לאייפון זה חווית משתמש טובה בהרבה מכל מכשיר אחר, אקוסיסטם מקיף ושלם, יותר מכל פלטפורמה אחרת, מצלמה יותר טובה מכל מכשיר אחר (כולל ליין הלומיה, סוני ועוד) ואבטחה גבוהה יותר. מעבר לזה מכשירי האנדרואיד שמתחרים באייפון לא עולים פחות ממנו, בניגוד לכל מיני מתחרות סיניות שאכן מוכרות את המכשירים שלהן בזול יותר, אם כי בעיקר בסין.

שיווק או לא שיווק, יש הרבה מאוד אתרי טכנולוגיה שהכתירו את האייפון 6 בתור הסמארטפון הטוב ביותר בשוק כרגע, וזה מה שהוא. אפל פשוט לקחה מוצר מוצלח מאוד ושיפרה אותו, דבר שהיא עושה כבר 7 שנים ובצורה מוצלחת למדי.

15. 3 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

נימרוד . (17/09/14), ebest (17/09/14), yvgenya (18/09/14)

iPhoner מתקדם הסמל האישי של nailender
    תודה
    0
    הודו לי 18 פעמים ב 13 הודעות

ציטוט: ?סמארטפונים ענקיים מגיעים עם סוללות ענקיות, והאייפון 6 הוא סמארטפון ענק עם סוללה ענקית: באופן מתמיד הצלחתי לסחוט ממנו 2 ימי עבודה, בשימוש רגיל - קצת יותר מאשר היום וחצי שהצלחתי לסחוט מהאייפון 6, כשבעיקרון מדובר באותם חיי סוללה של ה- Note 3.

הוא מדבר על האייפון 6 או על האייפון 6 פלוס?
    זה נשמע תמוה שיש לו סוללה כה טובה.
    אלא אם כן מדובר בפלוס זה הגיוני יותר.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון