+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 2 מ 2
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Amigo Pancho | הלוואי וכל המשחקים היו ככה!

משחק ארקיידי מהנה, עזרו לאמיגו להגיע למחוז חפצו תוך כדי היזהרות מהמכשולים. ככה משחקים צריכים להיות!

זמין ב- מחיר- 6.90מפיצה:Yury Koshechkin גרסה- 4.3 ומעלהלהורדה

+ המון מסכים.
    + כיף לא נורמאלי.
    + ממשק מעולה ומאוד אינטואיטיבי.
    + ארט חביב.

- אין אינדיקציה לכמה בלונים התפוצצו כשמסיימים מסך.
    - לפעמים נגמרת הסוללה.

בשתי מילים:
    Amigo Pancho הוא משחק כמו של פעם. ההשוואה הכי טובה היא ל-Cut The Rope, משחק שמההתחלה יש המון מסכים, המון מה לעשות והוא לא דורש או אפילו רומז לנו לשלוח עוד יד לארנק, פשוט מעולה!

לפני 4 שנים, בשנת-2010 יצאו משחקים שונים מהיום. היית משלם דולר או שניים, ומקבל משחק עתיר במסכים שהסוללה שלך באייפון (לא היה אז אייפד), הייתה נגמרת כמה פעמים עד שהיית מסיים אותו. אחרי שהיית מסיים אותו הייתי רוצה להשיג את כל המדליות שאפשר, והדבר הכי מוזר במשחקים של פעם זה שבהלך כל החוויה הזאת, שלפעמים יכלה להימשך כ-10 שעות, פעם אחת אפילו המשחק לא דרש עוד תשלום. המפתחים הבינו שכאשר אתה משלם אתה מצפה לתמורה, זה הסיפור כולו על רגל אחת של Amigo Pancho.

כן, שמעתם נכון. אנחנו משלמים על משחק ומקבלים המון שלבים, המון אתגרים ולא נצטרך עוד לשלם יותר. רגע מה? אבל אני רואה באופציות של המשחק IAP. נכון, יש רכישות פנימיות אבל אני נשבע לכם שנכנסתי פעם ראשונה שלי מאז תחילת המשחק רק בשביל הסקירה. יש אפילו חנות, אפשר למצוא תלבושות חדשות, בחינם ויש אפילו זומבי עם כפייה! ולקנות את דרכינו למסכים הבאים. יש גם מצב סופר אמיגו, אבל אני לא לחצתי עילו אפילו פעם אחת, אין צורך, וזה לא כי המסכים קלים אלא כי הם מהנים!

אז מה זה המשחק הזה בכלל? אנחנו נשחק את אמיגו, בחור מקסיקני חביב שעובר מארץ לארץ בשביל כל מיני מטרות הזויות, כמו מסיבת ה-DJ הכי מופרעת, דייט עם בחירת ליבו ועוד. אין קשר בין המטרות ולפעמים גם לא בין המדינות אבל המשחק כל כך כיף למי אכפת מהסיפור?! במשחק אנחנו נחזיק בלונים כל פעם בתחתית המסך ונצטרך להגיע למעלה ולהעלם לגמרי. במסך הראשון פשוט נלחץ על אמיגו והוא יעלה למעלה ויסתיים המסך ואז זה מסתבך.

לכל עולם המפתחים עיצבו אויבים מיוחדים, למדבר יש קקטוסי מדבר, לשלג יש קקטוסי שלג וכו'. יש מגוון אויבים, דבורים, נינג'ות (או מתאבקים קשה להבין) עם חרבות, כדורים דוקרנים, קוצים ועוד. מכולם נצטרך להיזהר שהבלונים שלנו לא יגעו בהם. המשחק מאוד מהנה וניתן להפעיל ולהזיז הרבה אלמנטים בכל מסך, יש מאווררים שימשכו או ידחפו את אמיגו וגם את האחרים, מחסומים, ארגזים ועוד. כולם עובדים מעולה ואפשר אפילו לחפור סגנון Where's My Water? נראה שהמפתחים עבדו שעות נוספות לקחת כל אלמנט כיפי מכל הלהיטים שקיימים, והם עשו זאת מבלי שזה יחשב העתקה! גאוני!

לסיכום לא היה כמעט משחק שיותר מתאים לציון 5 מאשר המשחק הזה, ולא, לא קיבלת בקשיש או תשלום על הביקורת המפרגנת, פשוט כיף לי לראות מפתח שגם מעניק הרבה שלבים ישר, וגם לא מנסה לשלוח יד לכיס שלנו, הוא כן הציב חנות במשחק אבל היא באמת אופציונלית בלבד. בקיצור רוצו לקנות, אם אתם אוהבים ארקייד כמו פעם, כמו Cut The Rope, זה המשחק בשבילכם!

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Or; 23/09/14 בשעה 03:46.

2. 3 משתמשים אמרו תודה ל- Or על ההודעה

Aarón (17/09/14), Berny (17/09/14), jeenj12 (17/09/14)

iPhoner ותיק
    תודה
    38
    הודו לי 45 פעמים ב 40 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Amigo Pancho | הלוואי וכל המשחקים היו ככה!

תודה על הסקירה , קניתי ... ננסה.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל jeenj12 על הידיעה:

Or (18/09/14)

+ פרסם תגובה