+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Valiant Hearts: The Great War | מנסים לשרוד במלח"ע II

אחרי שהוא ביקר בשאר הקונסולות, יוביסופט מביאה לנו את היהלום שלה גם למסך הקטן, והעוד יותר קטן. האם המעבר היה חלק? לא בטוח, אך הסיפור עדיין מרגש.

זמין ב- מחיר- 49.80 לכל הפרקיםמפיצה:Ubisoft גרסה- 7.0 ומעלהלהורדה

+ סודות רבים לאסוף בכל מסך
    + סיפור מדהים שמבוסס על מכתבים ממלה"ע II
    + סאונד איכותי

- ממשק מסורבל לעיתים
    - קל מאוד לאסוף את הסודות
    - לא זול יחסית למשחק ל-iOS
    - פחות נוח באייפון

בשתי מילים:
    הסיפור של Valiant Hearts, הוא מאוד מרגש. המשחקיות עם הרבה דמויות, סיפור בפרקים, שילוב של דמויות הכל עובד פשוט טוב והחוויה מהנה. מה שקצת מעיק הוא המעבר מהקונסולות וה-PC למכשירי המגע, המשחקיות קצת נפגמה, אף אם עוד לא חוויתם את המשחק במקום אחר, אז iOS והאייפד הוא ה-מקום!

נתחיל מהסוף דווקא. יש איזה טרנד חדש\ישן של לקחת משחקים שקיימים ממש עכשיו בפלטפורמות הגדולות כמו בPC XBOX וPS ולהוציא אותם לאייפד, במחיר מלא! אז כן המשחק הבא יעלה לכם כ-15 דולר שהם קצת פחות מ-50 שקל בחישוב של אפל. אבל הוא משחק מעולה ואם עוד לא שיחקתם אותו במקום אחר, זה הזמן!

אז עשינו סיכום כבר לא? לכו תקנו את המשחק! טוב לא בדיוק. נעשה את זה מסודר. הכל מתחיל עם אמיל, חייל בצבא הצרפתי שנשלח הרחק מאשתו ואחיו להגן על המולדת. הפלישה לנורמדי, זוכרים? זה היה בצרפת. קיצר אותו אמיל נשלח להתגייס לצבא הצרפתי ולהגן על המולדת. כמובן שהעניינים מסתבכים והוא פוגש חברים חדשים, אך גם אויבים חדשים וככה מתחילה העלילה של המשחק.

אמיל מתגייס לקרב והגרמנים מחסלים את כל הצבא שלו כמעט, גרמנים ארורים! לא יכולתם להתמקד בנקניקיות ובבירה שלכם?! בכל מקרה... אמיל נתפס ותורו של פרדי להיכנס למשחק. פרדי הוא חייל מאמריקה שהתגייס מעצמו לצבא הצרפתי. קצת צוחקים עליו החיילים האחרים כי הוא לא "צרפתי אמיתי". אמיל פגש בו בגיוסים ואז נפרדו דרכם. פרדי הוא לוחם אמיץ, עם מגזמה אימתנית שחותכת חוטי תיל, וכח זרועות רציני שיכול להמם כל אוייב. ללא ספק פרדי הוא חייל חשוב במערכה.

אז רגע יש את פרדי ואמיל מה עם איזה סיידקיק חמוד? הכלב! כן יש גם כלב. במקור כלב רפואי, נראה כמו דוברמן, של הצבא הגרמני, ובהווה עוזרו ויד ימינו של אמיל. קצת ספויילרים של תחילת המשחק, אמיל נתפס ע"י הצבא הגרמני, אבל אז בטוויסט של הגורל, כוחות הברית מפציצים את המחנה שאמיל נמצא בו, בנס הוא ניצל וכעת הוא והכלב צריכים לפלס את דרכם בדרך חתחתים מחוץ לגבולות המלחמה. ישנם במשחק מטרות אישיות לכל לוחם, אמיל רוצה להגיע לאשתו, ולהגן על בנו, ופרדי רוצה לנקום ברשע (שנראה כמו ד"ר רובטניק מסוניק בערך, אפילו יש לו צפלין כמוהו) שהרס את חייו, והכלב? איזה מאמי הוא רק רוצה לעזור!

המשחקיות במשחק מאוד מובנת לטאץ', וזה לאו דווקא בסדר. יש מחוות ימינה ושמאלה להרביץ או להפעיל פעולות אחרות, למעלה לקפוץ ולעבור מעל מכשול, העפת רימון בהחלקה מהדמות בסגנון הציפורים הכעוסות, סיבוב מתגים עם האצבע וכו'. אז מה רע? התזמון. ששיחקתי עם גיימפאד של XBOX One את המשחק זה פשוט זרם, השלט הגיב מהר ואם היה לחץ של זמן אז הייתי צריך פשוט ללחוץ מהר יותר על המקשים ולבצע את הפעולות הנדרשות. באייפד זה קצת יותר מעיק.

בעת משימה אני צריך ללחוץ על המיקום ואז שמגיעים מהר להחליק למשל כדי לגזום את הגדר, ובינתיים יורים עליי, אז אני מחליק מהר יותר ושאני מסיים להחליק צריך שוב לזכור ללחוץ על הפינה של השלב שאתחיל לרוץ שוב, וזה לא עובד כזה להיט. אפשר לחיות עם זה וגם לסיים את המשחק אני מניח אבל זה לא אינטואיטיבי כמו בגיימפאד. הייתי מעדיף שיהיה לי שליטה של ג'ויסטיק וכפתורים, או שיאטו את הלחץ בתזמון שנשמר מפלטפורמות אחרות.

לסיכום, מדובר במשחק עם סיפור מעולה. הוא לא זול אבל זה הגיוני כי הוא יקח לכם הרבה מאוד זמן לסיים אותו. למי שלא שיחק בו בפלטפורמות אחרות, שגם שם הוא עולה 14.90$, רצוי מאוד שישחק בו. האם כדאי לשחק במכשיר מגע? זה לא נורא, אבל לפעמים זה מרגיש קצת לא במקום. בכל מקרה שחקו במשחק, כי הסיפור כל כך מרגש ומדהים...

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 16/09/14 בשעה 07:26.

+ פרסם תגובה