+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Monster Ate My Birthday Cake | כשיש יומולדת, לא כיף לחגוג בלי עוגה

אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי בלי עוגה (שאותה אכלו המפלצות).

זמין ב- מחיר- 17.90מפיצה:Cartoon Network גרסה- 7.0 ומעלהלהורדה

+ גרפיקה ייחודית.
    + סאונד נעים.
    + רמת קשוי עולה והוגנת.
    + המון מקומות לחקור.

- לא זול.
    - להשיג 3 כוכבים יכול להיות מסובך.
    - לפעמים המגע לא רגיש מספיק.
    - לא ממש נוח באייפון, בייחוד בממשק הציור.

בשתי מילים:
    בתור פרוייקט בקיקסטרטר נראה שהמשחק יכול להוות בהחלט אבן דרך במשחקי מובייל. משחק שמומן ע"י הקהל והותאם בצורה כל כך טובה לאייפד, אין הרבה כאלו. המשחק יאתגר אתכם ויזכיר לוותיקים מבינכם את ה"ויקינגים האבודים" של אינטרפליי בכך שלכל דמות יכולות משלה, מאוד מהנה ומאוד מומלץ!

זוכרים את זה כשהייתם קטנים וזה היה היום המיוחד שלכם, אותו יום שכולם עושים הכל בשבילכם, קמים בשבילכם, טורחים בשבילכם, והכל כדי שתהיו מרוצים. אז עכשיו תארו לכם שאתם קמים ביום המיוחד הזה בשנה ואין עוגת יומולדת. קטסטרופה לא? זה בדיוק מה שקרה לניקו שלנו.

המשחק משוחק ממבט על, וכמו בויקינגים של פעם נוכל להחליף בין המפלצות (החמודות) השונות לבין ניקו. כן, ניקו פוגש בדרכו מפלצות טובות, והן יאפשרו לו לעבור את השלבים השונים לתקוף את המפלצות הרעות, ואת מלך הבויגינים שהוא הרע הראשי. ניתן לשלוט במשחק באמצעות ג'ויפד או ציור מסלולים על המפה, אני מצאתי את הציור כיותר יעיל. מתחילים עם ניקו שיודע בעיקר לדחוף ולמשוך חפצים כבדים. ולאט לאט משיגים עוד מפלצות עם יכולות באמת מעניינות כמו לחפור מתחת לאדמה, לנגוח ועוד.

אז ניקו קם בבוקר, ואין עוגה, יש פירורים על הריצפה והכלב שלו ברח. לא היום הכי אידאלי לחגוג יום הולדת תסכימו איתי. אבל ניקו לא ויתר, הוא יצא לחפש את הכלב שלו והבין משהו נורא. מפלצות אכלו לו את עוגת היומולדת. עכשיו הוא יוצא למסע נקם למצוא את המפלצות, להרוג אותם (או שלא) ולאסוף בחזרה את חתיכות העוגה שחסרים לו.

ההחלפה בין המפלצות לניקו במשחק מתבצעת באופן חלק, ונראה שהמפתחים (שהתחילו בכלל בקיקסטרטאר) עבדו שעות נוספות על מנת שהמשחק יעבוד באופן חלק באייפד. היה מאז עידכון אחד שעזר למסלול שמציירים להיות יותר "נקי" אבל מאז המשחק בהחלט עובד כמו שצריך. היופי במשחק, או הקושי, תלוי איך מסתכלים, זה שבשלבים המאוחרים יותר שיהיו לנו הרבה מפלצות חברים נצטרך להחליט את מה לשלוח למסכים השונים. כי את שלושת הכוכבים לא יהיה לנו קל להשיג. יש כוכב על המהירות, כוכב על כך שלא הורגים אויבים ועוד, בקיצור לא עשו חיים קלים.

לסיכום למרות המחיר הגבוה אני מאוד ממליץ על המשחק, בין אם זה ברמת הגימור שלו, הגיימפלי, הארט המעניין, או אפילו הדיאלוגים המשעשעים הכל זורם חלק ונראה ממש כמו משחק שלם שמותאם למשחקי המגע (למרות שהוא גם ל-PC). אל תהיו רעים, עזרו לניקו למצוא את העוגה שלו, כי ביומולדת שלכם אני בטוח שהייתם רוצים שתהיה עוגה, נכון?

אשמח לשמוע לאיזה רחוק אתם הגעתם

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 10/09/14 בשעה 06:55.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Or על הידיעה:

Aarón (10/09/14)

iPhoner ותיק
    תודה
    38
    הודו לי 45 פעמים ב 40 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Monster Ate My Birthday Cake | כשיש יומולדת, לא כיף לחגוג בלי עוגה

מה יהיה עם המשחקים שנראים כמו ציורים ועולים כמו 3 ליטר דלק ... לא הגזמנו קצת ( במיוחד אם קיבל מימון מבעיטת פתיחה ).

תודה
    2,324

ברירת מחדל תגובה להודעה: Monster Ate My Birthday Cake | כשיש יומולדת, לא כיף לחגוג בלי עוגה

ציטוט נכתב במקור על ידי jeenj12 צפיה בהודעה
    מה יהיה עם המשחקים שנראים כמו ציורים ועולים כמו 3 ליטר דלק ... לא הגזמנו קצת ( במיוחד אם קיבל מימון מבעיטת פתיחה ).
    נראה לי דיברנו על זה כבר. אני לא סובל משחקים בחינם כי אני לא חושב שיש כמעט משחק אחד שהוא באמת שווה את ה"חינם" הזה. לכן רוב המשחקים שאסקור פה הם בתשלום, תשלום חד פעמי וזהו.

אני מסכים שהמחיר קצת גבוה אבל תחשוב על מה אתה מקבל, עולם עשיר, עשרות מסכים, עשרות דמויות הרפתקאה שלא נדמגרת עם ערך מוסף לחזור ולעשות את זה שוב. תחשוב נניח כמה היית משלם עבור זלדה ל-iOS, עכשיו זה כבר לא נראה כל כך יקר הא?

iPhoner ותיק
    תודה
    38
    הודו לי 45 פעמים ב 40 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    נראה לי דיברנו על זה כבר. אני לא סובל משחקים בחינם כי אני לא חושב שיש כמעט משחק אחד שהוא באמת שווה את ה"חינם" הזה. לכן רוב המשחקים שאסקור פה הם בתשלום, תשלום חד פעמי וזהו.

אני מסכים שהמחיר קצת גבוה אבל תחשוב על מה אתה מקבל, עולם עשיר, עשרות מסכים, עשרות דמויות הרפתקאה שלא נדמגרת עם ערך מוסף לחזור ולעשות את זה שוב. תחשוב נניח כמה היית משלם עבור זלדה ל-iOS, עכשיו זה כבר לא נראה כל כך יקר הא?
    תשמע , חינם זה נכון לאותו רגע ... כל יום מחירים משתנים.
    ASPHALT 6 , 8 הגיעו בחינם ( אני אפילו שילמתי על גירסאת ה-HD)
    SKYFORCE חינמי ... אני חולה עליו.
    BEJEWELED חינמי ויש עוד כמה.

אתה יכול להסכים איתי שלעשות את INFINITY BLADE ואת ASPHALT היה יותר קשה מלעשות את המשחק המצויר הזה והוא עוד קיבל מימון .
    אם זה היה דולר כן אפילו רק בשביל הנסיון , 6$ ... נו באמת.

זלדה זה כבר משהו אחר , גם על משחק כמן SSX אם אתה מכיר אני מוכן לשלם כמה עשרות.

תודה
    2,324

ציטוט נכתב במקור על ידי jeenj12 צפיה בהודעה
    תשמע , חינם זה נכון לאותו רגע ... כל יום מחירים משתנים.
    ASPHALT 6 , 8 הגיעו בחינם ( אני אפילו שילמתי על גירסאת ה-HD)
    SKYFORCE חינמי ... אני חולה עליו.
    BEJEWELED חינמי ויש עוד כמה.

אתה יכול להסכים איתי שלעשות את INFINITY BLADE ואת ASPHALT היה יותר קשה מלעשות את המשחק המצויר הזה והוא עוד קיבל מימון .
    אם זה היה דולר כן אפילו רק בשביל הנסיון , 6$ ... נו באמת.

זלדה זה כבר משהו אחר , גם על משחק כמן SSX אם אתה מכיר אני מוכן לשלם כמה עשרות.
    אני חושב שהסטטיסטיקה שלך לא רלוונטית.
    אישית את המשחק הזה לקחו תחתם רשת הילדים הענקית Cartoon network, וחוץ מהנחה של 2.99$ לא ראיתי משהו מיוחד לגביו.
    המשחק יקר לגביך כרגע לגטימי, אני ממש לא מצפה שיקנו כל משחק שאני סוקר.
    אגב שאני אומר חינם אני מדבר על חינם כלמור F2P, שזה המודל הכי שנוא עלי!

+ פרסם תגובה