+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של macguru
    תודה
    7
    הודו לי 157 פעמים ב 88 הודעות

ברירת מחדל 3 מוצרי חובה של חברת Moshi

3 מוצרי חובה של חברת Moshi או איך לעשות את אשתי מאושרת - זאת הכותרת שרציתי לתת לסקירה הקצת לא שגרתית הזאת. הסקירה הבאה כוללת 4 מוצרים שכל אייפוניסט צריך להחזיק אצלו בבית שבאמת הפכו את אשתי ה?פולניה? למרוצה עד מאד והפסקתי לשמוע את המשפט הרגיל ?איך יכול להיות שאתה סוקר מוצרים באתר ולי אין את זה ואין את זה…. ?

אתמול קניתי סוף סוף לאשתי iPhone 5S , לאחר לא מעט זמן שהיא רצתה להחליף את הiPhone 5 שלה והגעתי למסקנה שאין ברירה - צריך לעשות תמיד מה שאשתך מבקשת. להגיד לכם את האמת, כחובב מכשירים של Apple התרגשתי כאילו זאת הפעם הראשונה. הייתה התלבטות קטנה של איזה צבע אבל בסוף הלכנו על Space-Gray.

השלב הבא, היה להוביל את אשתי לארגז האביזרים, שתופס מקום של כבוד אצלנו בבית, על מנת להתאים לה את כלל האביזרים הנדרשים כאשר קונים מכשיר חדש. לאחר סקירה של לא מעט אביזרים ובערך לאחר שעשיתי לה הרצאה קצרה על כל כיסוי ועל החברות השונות, החלטנו פשוט לא להתפשר ולבחור 3 מוצרי חובה + אוזניות שהיא החליטה שהיא רוצה והחלטתי שזאת הזדמנות מצוינת לבצע סקירה לא שגרתית, אשר תספר מה הסיבות בהן אשתי החליטה לבחור במוצרים הבאים, שכולם של חברת Moshi ואני יודע שזה נשמע קצת כמו סקירה פרסומית אבל תאמינו לי - שלא. אני יכול להגיד לכם שאני לא מרוויח כלום מהחברות אותן אני סוקר והדבר היחידי שאני יכול לעשות זה אולי למכור את המוצרים אבל לרב אני לא עושה את זה והיו לאשתי המון אופציות אבל אני יכול להגיד לכם שההמלצות שלי באמת מבוססות בעיקר על איכות החומרים ולא בהכרח על פי שמו של המותג.

אז לאחר לא מעט התלבטויות להלן 4 מוצרים (כולל האוזניות שלא ממש רציתי לתת לה….) :

הדבר הראשון והחשוב ביותר שצריך לבחור כאשר קונים iPhone חדש הוא המגן כמובן. אני לא ממש חושב ככה כי אתם כבר יודעים שאני חובב גדול של להשאיר את המכשיר ?ערום? ולהנות משלל היתרונות, אבל אשתי די היתה בלחץ להשאיר את המכשיר החדש שלה ללא הגנה ולכן כאשר ניגשנו לארגז האביזרים הגישה היתה לבחור מגן כזה שלא יעפיל על המכשיר ויהיה בומסטי הן בגודל והן בצבעים ובעיקר שיהיה אפשר לראות את המכשיר ולא להסתיר אותו. היו לה 2 אופציות עיקריות : ה-Air Jacket של חברת Power Support או ה-iGlaze של חברת Moshi. שני המגינים האלו הם מגינים שקופים מפלסטיק קשיח אשר ניתן עדיין להסתובב ?עם ולהרגיש בלי? כמו שאומרים ולאחר שהיא ניסתה את 2 המגינים הוחלט פה אחד שהמגן של חברת Moshi הוא המגן המתאים לה.

המגן הזה הינו מגן דקיק אשר עושי כאמור מפלסטיק קשיח והינו שקוף לחלוטין והיתרון שלו שהוא מספק הגנה מושלמת למכשיר במינימום Show והוא באמת מתאים לקהל אשר מעדיף עיצוב מינימלי והוא מדגיש באופן מצוין את המראה הייחודי של המכשיר תוך כדי מתן הגנה מצוינת. ה-iGlaze מצטיין בהגנה על המכשיר בפני שריטות וזעזועים ונפילות כמובן מבלי להתפשר על הפונקציונאליות של המכשיר. כלל הלחצנים של המכשיר נגישים בקלות. המגן עשוי מפלסטיק מיוחד אשר כולל שכבה אשר מספקת תחושה נעימה ביד כאשר אוחזים במכשיר. בגדול באמת מדובר במגן מצוין והסיבה העיקרית שהמגן הזה נבחר מול ה-Air Jacket הוא בעיקר תחושתית, המגן הזה פשוט יותר נעים לעבודה ובאמת הינו מינימלי ביותר. אל תבלבלו, גם ה-Air Jacket הוא מגן מצוין אבל בנקודות ה-iGlaze ניצח.

אז לאחר שבחרנו מגן, עברנו לטפל באחת המחלות הקשות של מכשירי ה- iPhone שלנו והיא חיי הסוללה. לא יעזור כלום אנחנו חייבים להודות בעובדה הזאת - בשימוש שוטף קשה ל-iPhone שלנו להחזיק יום שלם בלי טעינה ולכן בד?כ בכל מקום שבו אני נמצא, אם זה ברכב שלי או בעבודה תמיד יש לי מטען ואפילו שאני מסתובב יש לי בתיק סוללה חיצונית מסוג כלשהוא שחס וחלילה לא תצוץ לי ההודעה המטרידה שנשארה לי פחות מ-10% סוללה ולכן הצעתי לאשתי מספר אופציות לפתרון.

הדבר הראשון שהיינו צריכים זה מטען לרכב והגישה שלי בד?כ היא לקנות רק מטענים שיש להם אישור של חברת Apple ולא סתם איזה מטען סיני זול שיכול לגרום לכך ש-iPhone שלי יתבשל, ולכן היו לי 2 אופציות : הראשונה זה המטען לרכב של חברת Griffin ה-Power Jolt SE אשר מגיע מובנה עם כבל טעינה מסולסל והשני הוא המטען של חברת Moshi ה-Revolt Duo אשר היה לי בגרסה, הכוללת גם כבל טעינה חיצוני. שבאים ובוחנים את 2 המטענים האלו יש יתרונות לפה ולפה והעדפתי לתת לאשתי את הRevolt Duo הכולל מחבר עם 2 חיבורי USB הנותן לה אפשרות לטעון גם ה iPad שלה במקביל לטעינה של ה-iPhone ומעבר לכך הוא כולל כבל ארוך יותר על מנת להעמיד את הiPhone יחסית גבוה על השמשה כמו שהיא אוהבת. בסופו של דבר מדובר בסה?כ מטען לרכב וכמו שאמרתי הדבר החשוב ביותר בבחירת מטען הוא לוודא שהוא מאושר ע?י חברת Apple לשימוש.

השלב הבא היה בחירת סוללה חיצונית נוספת איתה היא יכולה להסתובב, אם אין עליה את הכבל טעינה או שקע פנוי, כמו שקרה לנו בנסיעה האחרונה שלנו לפריז שבה חיכינו לא מעט זמן בשדה התעופה וחיפשנו וחיפשנו עמדת טעינה ואז שסוף סוף מצאנו גילינו לצערנו שהאופציה היחידה שהיתה פנויה היה לטעון אייפון 4/4S עם החיבור הישן, וזאת בדיוק הסיבה שהחלטתי לתת לה את אותה סוללה חיצונית שיש לי כבר, ומסתובבת איתי בתיק תמיד, והיא הסוללה של חברת Moshi ה-ionbank.

חברים אני חייב להגיד לכם שמדובר במוצר מנצח לכל הדעות. דבר ראשון מדובר על עיצוב שמתאים בדיוק לאופי של חברת Apple הכולל מארז אלומניום כסוף. הסוללה הינה סוללת mAh 5000 המתאימה לפחות ל2.5 טעינות מלאות של מכשיר הiPhone 5S ובנוסף לא ממש צריכים לסחוב איתנו כבל טעינה כי בשליפה פשוטה יוצא מתוכה כבל. היא גם כוללת מחבר USB נוסף במידה ואתם מעונינים לטעון מכשיר נוסף שזאת יכולת הכרחית בעולם בו אנו חיים היום וזה בדיוק מה שהציל את אשתי באותו ביום בפריז ושנינו נהנינו מטעינה מלאה של המכשירים שלנו בזמן שחיכנו בהמתנה מורטת עצבים לטיסה שלנו חזרה לישראל. הסוללה הינה סוללה חכמה אשר משתמשת בטכנולגיית ה-DSP (Dynamic Power Sharing) שבגדול יודעת לזהות כמה אמפר יש להוציא לכל מכשיר מחובר וכך שומרת לכם על סוללת המכשיר.

אז מה היה לנו עד כה: מגן ה-iGlaze + מטען לרכב ה-Revolt Duo + סוללת גיבוי ה-ionbank וכל מה שנשאר לאשתי זה לקחת לי מארגז האביזרים זוג אוזניות כי היא לא ממש מתחברת לאוזניות המוספקות עם ה-iPhone, כמו בעלה, שמשתמש באוזניות של חברת Jaybird (סקירה ישנה שלי באתר) והאופציה אשר היא בחרה זה גם זוג אוזניות של חברת Moshi אבל לא סתם אוזניות , האוזניות שזכו ע?י האתר Cnet לאוזניות הטובות ביותר מתחת ל50$ - שם הדגם הוא : Mythro , אכן לא מדובר על אוזניות פרימיום אבל גם לא כל אחד צריך אוזניות פרימיום לשימוש היומיומי שלו.

מדובר על אוזניות באיכות גבוהה מאד במחיר נמוך יחסית לתמורה שאתם מקבלים. האוזניות הן מסוג in-ear קלות מאד אשר יושבות בתוך תעלת האוזן באופן מושלם ובכך בעצם יוצרות סאונד נהדר. הן כוללות כמובן מקרופון מובנה על הכבל שלהן וכפתור בודד לקבלת וניתוק שיחות. חבל שחברת Moshi לא שילבה בהן גם כפתורי עוצמת שמע אבל מסתבר שלאשתי לא היה ממש אכפת, היא אהבה אותן מאד.

אני חייב לציין שהשתדלתי מאד לציין ליד כל מוצר של חברת Moshi איזה מוצר מתחרה ברמה דומה כדי שלא תחשבו שזאת סקירה מסחרית - כי זה ממש לא. יש סיבה טובה מאד שאשתי בעיקר בחרה את מוצריה של חברת Moshi כי הדבר הראשון שרואים מעבר לאיכות האריזה זה את איכות המוצר, ואני בטוח שבמידה ומישהו יחליט לרכוש את אחד המוצרים המפורטים בסקירה מעלה יהנה ובעיקר יודה לי!!! החברה הזאת עולה על הרבה חברות אחרות בכל הבחינות. משרות הלקוחות שלהם במייל ועד לאיכות המוצרים שהם מספקים. הקושי היחידי הוא בלהשיג את המוצרים שלהם בארץ למרות שכמו שרשמתי בעבר הם נמצאים במשא ומתן עם ספק ישראלי שיקל לנו על החיים ובתקווה שגם יציע מחירים הוגנים. בינתיים ניתן כמובן להזמין את המוצרים בחו?ל הם באתר Amazon והן באתר eBay במחירים מצוינים.

להלן לינקים לרכישת המוצרים :

iGlaze XT for iPhone 5/5s - רכישה בAmazon , רכישה בeBay.
    IonBank 5k with Lightning connector - רכישה בAmazon , רכישה בeBay.
    Mythro - רכישה בAmazon , רכישה בeBay.
    Revolt Duo Car charger - רכישה בAmazon , רכישה בeBay.

תהנו ותגובות יתקבלו בברכה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg 2.jpg‏ (16.0 קילובייט, 78948 צפיות)

iPhoner שועל על!
    תודה
    207
    הודו לי 364 פעמים ב 293 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: 3 מוצרי חובה של חברת Moshi

סחטיין על הסקירה כל הכבוד.

אבל לא רשמת מחירים של כל דבר וכמה יצא לך הכל ביחד..
    ויש דרך לקנות את זה לא בebay אלא פה בארץ?

pinkray
    Guest

ברירת מחדל תגובה להודעה: 3 מוצרי חובה של חברת Moshi

הסוללה הניידת ענקית.
    למה לא מייצרים סוללה קטנה ומהירה?

למה אני צריך את ה"mac mini" הזה בכיס או בתיק?

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה: 3 מוצרי חובה של חברת Moshi

שימושי נורא!

+ פרסם תגובה