+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Moovit מקבלת עידכון מאוד מעניין בזמן נסיעה.

העידכון החדש של Moovit ידאג לזה שלא תפספסו יותר את התחנה שלכם.

‫זמין ב- מחיר- חינם!מפיצה:TranzMateגרסה- 6.0 ומעלהלהורדה

אני אתחיל ואתנצל מראש מתושבי המרכז, אני מהצפון ואני שונא את תל אביב. לא יודע למה? אולי זה האנשים, אולי זו הסביבה, אולי זה האינסוף רכבות ואוטובוסים ואולי זה שהיא במרחק שעה וחצי מפתח דלתי. אך מתוקף תפקידי ולימודיי אני נאלץ להגיע לשם לא מעט. כשאני מגיע למקום לא מוכר אני תמיד נלחץ, מזל שיש את Moovit. אבל עדיין, בתוך האוטובוסים עצמם תמיד היו לי בעיות לנווט.

מכירים את זה שאתם מגיעים לעיר לא מוכרת ואתם מנווטים עם Moovit, אז אוקי ברכבת זה קל כי התחנות ברורות ורחוקות מאוד אחת מהשנייה לכן קשה להתבלבל אבל אז עולים על אוטובוס, ורשום באפליקציה "רד עוד 14 תחנות (23 דקות)", איזה כיף צריך להתחיל לספור. או ששואלים את האנשים: "סליחה פה זה נורדאו? אה את גם יורדת שם או מצויין! אה רגע ירדת בנורדאו מלצ'ט? אני צריך נורדאו מזא"ה", ואז צעקות (בעיקר על עצמי) שלא בדקתי בדיוק מה קורה. יש גם את התחנות שהאוטובוס לפעמים מדווח עליהם, לפעמים זה בג'יבריש וזה פחות מצחיק שאתה צריך את המידע.

בקיצור בלגן ונראה ש-Moovit הפנימו את זה. כעת אפשר ובאופן די פשוט לנווט שאנחנו ממש בתוך האוטובוס. אני עליתי על קו 132 שמוביל אותי ליעד בתוך העיר חיפה שאותה אני מכיר, אמרתי נו נבדוק את האופציה החדשה. בחרתי את התחנה שעליתי עליה, בחרתי את הקו ולחצתי על הפליי הקטן בצד ימין למעלה. אני חייב לציין שהאפליקציה בהחלט עשה את מה שהיא צריכה. דיווחה כל פעם כמה תחנות נמצאות (כמו שרשום בתמונות) ולמרות שיחסית הכרתי את הקו הזה, ראיתי ממש את כל הדרך שהוא עובר. מאוד יעיל!

לא רק זה, גם מספר תחנות לפני ולפני הגעה ליעד האפליקציה התריעה לי שאני צריך להתכונן לרדת. עכשיו אני מכיר את העיר פשוט הסתכלתי מהחלון, אבל אם הייתי בתל אביב הארורה? הייתי מסתכל מהחלון ולא מבין כלום, מה זה מדרחוב? זה עזריאלי? אה זה השלום.. זה הבורסה?! טוב הכל אותו דבר.. בקיצור יעיל מאוד. למרות שהאפליקציה פיספסה בקצת, כלומר לפעמים שהאוטובוס הגיע פיזית לתחנה היא לא התריעה בסופו של דבר היא עשתה את העבודה ואני בטוח שאשתמש באופציה המעניינת הזאת יותר גם בעתיד, שאפו!

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 30/08/14 בשעה 18:23.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Moovit מקבלת עידכון מאוד מעניין בזמן נסיעה.

אין עדכון כזה!! או כנראה עוד לא הגיע אליי

משתמשת VIP הסמל האישי של Helym
    תודה
    39
    הודו לי 138 פעמים ב 112 הודעות

אני מסכימה עם גלורי, שום עדכון, הם רק מפרסמים את זה אבל הגרסה החדשה עוד לא יצאה בפועל

כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

התמונות הם מהאייפון 5 האישי שלי.
    יש ועוד איך עידכון כזה ואף השתמשתי בו אתמול בתל אביב במקום שאני לא מכיר והוא עבד מצויין.
    אולי זה מספיק ברור, אתם צריכים לבחור תחנה, לבחור קו, ואז למעלה בצד ימין יש כפתור PLAY כזה. תלחצו עליו תקבעו יעד וצאו לדרך.

+ פרסם תגובה