+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Pako - Car Chase Simulator | מירוץ מלהיב ומהנה לשום מקום

במשחק Paco אנחנו נשחק מגוון כלי רכב שפשוט מנסים לא להתנגש בשום דבר ולהישאר בחיים, המשחק מאוד מהנה וממכר.

זמין ב- מחיר- 6.90מפיצה:Tree Men Games גרסה- 6.0 ומעלהלהורדה

+ גרפיקה פשוטה ונחמדה
    + סאונד מצויין
    + שליטה נוחה ומדוייקת
    + מגוון שלבים
    + מגוון רכבים

- מעט באגים
    - שלב ה"כביש מהיר" לא ממש הגיוני.
    - לאגים בטעינות מסך

בכמה מילים:
    למי שנמאס מעוד כפיל של ז'אנר ה-Endless Runners, שכבר יוצא מכל החורים מוזמן להתכבד ב-Paco, מרדף מכוניות בתלת מימד בו אסור לך להיתקל בשום דבר. עם סאונד מהנה, שליטה נוחה וגרפיקה ייחודית, אין סיבה שלא תהנו מהמסע.

אני מניח כרגע שאנחנו כבר הגענו למצב שכבר נמאס מ-Endless Runners (ראנרים בקיצור). הכל כבר נראה אותו דבר, וכל פעם שאני רואה שדיסני מוציאה משחק חדש, זה הדמות העיקרית מהסרט החדש שלה במירוץ אינסופי לשום מקום.

גם אם יצא Temple Run 3, זה לא באמת ילהיב אף אחד. החבר'ה ב- Tree Men Games נראה שהבינו את זה והחליטו לשבור קצת את התבנית עם ראנר מסוג אחר. תחשבו על ראנר מוכר עם מכונית, ועכשיו תעבירו אותו לתל מימד. ככה נראה Paco. אנחנו שולטים במכונית או כלי אחר, לחיצה על צד שמאל על המסך תגרום למכונית לסטות שמאלה, כאילו היה בפנים נהג קטן ששולט ברכב, ולחיצה על מקש ימין תסטה ימינה. המכונית נוסעת קדימה כל הזמן כמו בכל ראנר מוכר, ורק אנחנו נוכל להציל אותו מלהיתקע בחפצים השונים.

אבל זה לא הכל, אחרי המכונית שלנו ירדפו השוטרים כל הזמן. לא ברור למה, כנראה עשינו משהו רע, אבל הם יהיו בעקבותינו כל הזמן, ככה שנוסף מימד חדש למשחק, להתחמק מהשוטרים או להרוג אותם ע"י פעלולים קשים שיגרמו להם להיתקע בקירות. אם זה לא היה ברור כל דבר במשחק הורג אותנו. נתקענו בקיר? נגמר. נתקענו ברכב משטרה? נגמר. נתקענו בבית? נגמר. נפגשנו ברכב אחר? נגמר. בקיצור צריך להיזהר שנוסעים במקומות השונים ב-Paco.

כל שלב יספק רכב אחר. בקניון יש רכב רגיל שנוסע בחנייה יחסית קטנה, באזור העירוני יש לנו רכב מהיר מאוד שכל סיבוב יגרום לו ממש להסתובב במקום, הוא הכי מהנה לדעתי. אז הדברים נהיים מוזרים יותר עם רכב קבורה שצריך לנווט בתוך בית קברות ולדרוס.. זומבים? כן, יוצרי המשחק לפעמים משתמשים בחופש היצירתי שלהם לעשות כל מיני דברים חביבים, יש גם הישגים על דריסת כמות זומבים מסויימת. יש עוד מסכים כמו הכביש המהיר המעצבן, אבל ניתן לכם לגלות אותם בעצמכם

לסיכום מדובר במשחק מהנה ביותר עם מגוון שלבים. לא דיברתי על הסאונד אבל המוזיקה מצויינת, השליטה מעולה וגורמת לך לחשוב שכאשר אתה נפסל זה רק אשמתך, וזה לחיוב. מחיר לא יקר מידי ובהחלט שווה את הכסף לדעתי למי שמחפש התמכרות חדשה ונמאס לו מאוד כפיל של טמפל ראן.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 30/08/14 בשעה 19:17.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- Or על ההודעה

Aarón (30/08/14), jeenj12 (30/08/14)

iPhoner ותיק
    תודה
    38
    הודו לי 45 פעמים ב 40 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Pako - Car Chase Simulator | מירוץ מלהיב ומהנה לשום מקום

תודה על הסקירה , אני אישית מעדיף מרוצי מכוניות אחרים.

תודה
    2,324

ברירת מחדל תגובה להודעה: Pako - Car Chase Simulator | מירוץ מלהיב ומהנה לשום מקום

ציטוט נכתב במקור על ידי jeenj12 צפיה בהודעה
    תודה על הסקירה , אני אישית מעדיף מרוצי מכוניות אחרים.
    בבקשה.
    המשחק הוא לא מסוג מירוץ מכוניות, הוא מאוד מהנה, לדעתי תנסה, לא תתחרט.

iPhoner ותיק
    תודה
    38

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    בבקשה.
    המשחק הוא לא מסוג מירוץ מכוניות, הוא מאוד מהנה, לדעתי תנסה, לא תתחרט.

אולי שיגיע ה-32GB , בינתיים חוסך כסף ל-BIOSHOCK , היום ויתרתי על מנת פלאפל בגללו.

תודה
    2,324

ציטוט נכתב במקור על ידי jeenj12 צפיה בהודעה
    אולי שיגיע ה-32GB , בינתיים חוסך כסף ל-BIOSHOCK , היום ויתרתי על מנת פלאפל בגללו.
    חכה ל"סקירה" שלי על ביושוק, שתצא בקרוב, אני לא מציע לך לקנות את המשחק הזה בכלל, גם אם יש לך אייפון 5s.

iPhoner ותיק
    תודה
    38

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    חכה ל"סקירה" שלי על ביושוק, שתצא בקרוב, אני לא מציע לך לקנות את המשחק הזה בכלל, גם אם יש לך אייפון 5s.
    זה בסדר , עוד חודש יש לי 6 , אני סתם צחקתי , לא מתכוון לקנות אותו ( יש לי עוד לשחק ב-IBLADE 3 ) .
    מקווה שאתה מקבל החזר על המשחק ...

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

משחק מגניב לגמרי!
    כתבה מעולה!

elo boost
    lol referrals

+ פרסם תגובה