+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Earn To Die 2 | הלהיט מ-2012 חוזר אלינו בקרוב

כולם אוהבים לדרוס זומבים נכון? תוכלו לדרוס עוד יותר זומבים במגוון רכבים מיוחדים עם שדרוגים חדשים.

יש באפסטור כל כך הרבה משחקי זומבים, אבל ב-2012 היה להיט אחד שעמד מעל כולם- Earn To Die . לפני כשנתיים, סקרתי לכם את גרסת ה-HD ומאוד אהבתי אותה, כל כך אהבתי אותה שגם שלא הסתפקתי וניגשתי למחשק במחשב לסיים את גרסאות הפלאש השונות ופשוט נהניתי מכל רגע.

למי שאינו זוכר או עוד לא שם את ידו על המשחק המלהיב הזה, מדובר במשחק מבוסס שלבים שבכל שלב עלינו להגיע מההתחלה לסוף בלי שיגמר לנו הדלק. מתחילים עם מכונית פשוטה ולאט לאט נמצא עוד שדרוגים מעניינים עבורה כמו מנוע חזק יותר, כלי נשק לירות בזומבים וכו'. ככל שנשדרג יותר את המכונית נוכל להתקדם יותר ולהוסיף לה דלק. על כל התקדמות בשלב נקבל כסף שאיתו נשדרג את הרכב עוד יותר, וכשיהייה לנו מספיק כסף נוכל לשדרג לרכב הבא.

לא הופתעתי כששמעתי על ההמשך לסדרה המצליחה הזאת ואף מאוד התלהבתי. שכן אין זה סתם המשך, אלא משחק שלם ללא גרסת פלאש מקבילה. נראה שהמפתחים Toffee Games בשיתוף עם המפיצה האוסטרלית not DOPPLER מעוניינים שתהיה לנו שנה טובה באמת. הם שדרגו את המשחק הזה כמעט בכל תחום אפשרי. ראשית הסיפור פי 5 גדול יותר מקודמיו שזה אומר שעות רבות של משחק. למי שלא מסתפק בכך, לאחר סיום הסיפור יפתח מצב משימות מיוחד לשדרוג החוויה גם כן, נראה הגיוני שניתן יהיה לשחק ברכבים שאליהם שדרגנו אלינו במהלך המשחק עצמו. יתווספו עוד כ-10 רכבים חדשים ומעניינים והמכונית שלנו תתפרק, על זה אני רוצה להתעכב קצת.

למי שזוכר כשהיינו קטנים היה משחק די מדהים בשם Carmageddon בו נהגנו ברכב שהיה מתפרק כל הזמן ויכולנו לתקן אותו בזמן אמת אם הוא היה נפגע ולשדרג אותו. נראה שההמפתחים המוכשרים השאילו חלק מרעיונות המשחק האגדי הזה. במהלך המשחק הקודם היינו צריכים לשים לב לכסף ול-Boost, אם נרחיב ותר גם הניטרו יכול ליפול. לא לדאוג, לא מדובר בדרך חדשה להרוויח כסף, כיוון שהכל יתוקן ברגע שמתחילים מחדש את המסע, כשמדובר ברמת קושי חדשה. המפתחים מבטיחים שלמשחקיות תתווסף מיומנות לשמירת הרכב יציב בעת קפיצות.

מיותר לציין שאני מאוד מתלהב לקראת המשחק החדש, ולא יכול לחכות לסוף השנה, מועד בו עתיד להשתחרר אלינו, עם רכבים חדשים משחק ארוך פי 5 כמו גם מצב משימות איך אפשר לא להתלהב? אני מקווה שהמשחק יצא עם גרסא אחת אוניברסאלית ולא 2 גרסאות כמו קודמיו ונוכל ליהנות ולהרוג כמה שיותר זומבים באופן מספק. בשלב זה ניתן להתענג על סרטון הטיזר החביב שהחברה שיחררה אני אמשיך לעקוב ולעדכן אותכם על מידע נוסף שיפורסם בינתיים תוכלו להתעדכן מעמוד הפייסבוק הרשימי של המפיצה.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RonitN; 22/08/14 בשעה 18:53.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Or על הידיעה:

RonitN (22/08/14)

+ פרסם תגובה