+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Rules! | כי לכל אחד יש חוקים משלו

המשחק Rules! מציב בפנינו מספר חוקים, שצריך לעקוב אחריהם לפי הסדר בלי להתבלבל

זמין ב- מחיר- 6.90מפיצה:TheCodingMonkeys גרסה- 7.1 ומעלהלהורדה

+ גרפיקה פשוטה ונעימה לעין
    + סאונד נחמד ומתאים לאוירה
    + ממשק נוח (לחיצה אחת)
    + הישגים ב-GameCenter

- משחק מבוסס זמן - רמה קשה מידי
    - רנדומלי ולכן רמת הקושי לא עקבית

בכמה מילים:
    Rules! מציב בפנינו כל פעם חוק אחר ואז צריך לזכור את כל החוקים שהיו לפניו. יש לנו לוח של 4*4 ובו נמצאים מספר פרטים. אנחנו צריכים ללחוץ על הפריטים, בסדר יורד (למשל על הפריטים הירוקים) לפי החוקים והסדר בו המשחק מכתיב לנו.
    משחק מאוד מהנה לאוהבי הפאזלים הפשוטים שקל ללמוד, וקשה להתמחות אך אל תצפו לעשות את הכל במהירות.

חוקים! למה אנחנו צריכים אותם? בלעדיהם היה כנראה כאוס.
    תארו לעצמכם כביש בלי חוקים, אין רמזורים אין תמרורים אין סיבה להדליק אורות בלילה, בקיצור בלגאן. אז במשחק החדש מבית הקופים המתכנתים אין כזה מצב, אבל יש בהחלט חוקים מוגדרים לכל סיטואציה, והוא פשוט נפלא.

החוק הראשון של הרובוטיקה בספרו של אסימוב הוא: רובוט לא יכול להרוג בן אדם, חוק הראשון ב-Rules! הוא ללחוץ על המספרים לפי סדר יורד. במשחק 10 זוגות של ריבועים שממוספרים מ-1 עד 10 ולכל מספר יש דמות משלו, למשל במספר 10 יש דמות של חד קרן, במספר 4 מפלצת אדומה וכו'. המשחק מתחיל בכך שהוא מסביר לנו את החוק הראשון -
    תחילה יש 20 שניות ללחוץ על המספרים בסדר יורד. במידה ועשיתם זאת מהר יותר תקבלו שניות נוספות לשלב הבא. מפה העניינים רק מסתבכים.

לאחר השלב הראשון, שמהווה מאין טוטוריאל מגיע ההמשך ובו מציגים לנו את החוק השני -
    יש ללחוץ על הריבועים עם הדמות הירוקה! נשמע די פשוט, לוחצים על כל הירוקים ואז מופיע: "עקוב אחרי החוק הראשון" נו מה היה החוק הראשון? או כן! ללחוץ בסדר יורד. עכשיו תארו לעצמכם שאנחנו נניח בשלב 5, ומוצג חוק חדש, מבצעים אותו ואז צריך לזכור ולבצע 4 חוקים אחרים, אבל רגע, הקושי לא נגמר.

יש לנו זיכרון מעולה ואנחנו זוכרים את החוקים הקודמים, ועכשיו המשחק מורה לנו ללחוץ על הלוויתן, וגם על המפלצות, ועל חד הקרן וכך הלאה.

שלב 6 מציג לנו חוק חדש - כאן סדר החוקים קצת התבלבל... צריך להתחיל להיזכר בכל החוקים האחרים: "עקוב אחרי חוק 5"! זכרנו, ופתאום: "עקוב אחרי חוק 3"! איפה חוק 4? לחץ על הלוויתן! בלוח שלפנינו אין לוויתן..... בקיצור בלגן וככל שנצליח ללחוץ על הריבועים מהר יותר ככה נוכל לזכות או להרוויח שניות יקרות.

לסיכום המשחק Rules! הוא שילוב די גאוני של משחק זיכרון עם מהירות, אני מאוד ממליץ עליו, אם לא בגלל הגרפיקה הפשוטה והאלגנטית או הפס קול המרגיע (גם שיש רק עוד 5 שניות בשעון) אז בשביל האווירה החביבה שהמשחק מראה, והמשחקיות המהנה והמאתגרת שלו. אני הגעתי בקושי רק לחוק 7 ואז כבר לא זכרתי את חוק 2 ונגמר הזמן בשעון.

אשמח לשמוע לאיזה חוק אתם הגעתם

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Or; 20/08/14 בשעה 06:02.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Or על הידיעה:

jeenj12 (20/08/14)

iPhoner ותיק
    תודה
    38
    הודו לי 45 פעמים ב 40 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Rules! | כי לכל אחד יש חוקים משלו

זה מזכיר לי את המשחקים הנוראיים שלאחר 20 שלבים הוא פתאום צריך מספר שהיה רשום על הקיר בשלב 10 , מי תיאר לעצמו .... בקיצור עכשיו לשחק מההתחלה ולדאוג לזכור/לרשום/לצלם כל שלב או לחפש בחוברת איפה רשום המספר לדלת האחורית של הכניסה ( POLICE QUEST ).

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל jeenj12 על הידיעה:

Or (20/08/14)

iPhoner מתקדם
    תודה
    25
    הודו לי 56 פעמים ב 44 הודעות

רכשתי את המשחק הזה עוד כשיצא. (אני אוהב לרכוש משחקים כאלו בד"כ. למרות המחיר היקר (יחסית כמובן) קניתי)
    לצערי מדובר בפלופ מבחינתי.
    זה לא שהמשחק סופר קשה (וכן, לי הוא די קשה האמת. אני נכשל אחרי לא הרבה מאוד שלבים) זה יותר משום שהוא מעצבן. אחרי מספר משחקים להיכשל ולהתחיל הכל מהתחלה וחוזר חלילה... לדאבוני המשחק נמחק מהמכשיר. וכך אבדו 7 שח מחשבון הבנק שלי. (מקווה שמנהל הבנק לא יתקשר לשאול מה קרה)

אני לא הייתי ממליץ עליו.

לעומת זאת, יש משחק שאני כן הייתי ממליץ עליו בשם: BICOLOR. כרגע חינם דרך אפליקציית האפל סטור

נערך לאחרונה על ידי Poisson; 27/08/14 בשעה 10:49.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Poisson על הידיעה:

Or (28/08/14)

כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

מודה שהמשחק לא קל ואף אמרתי זאת.
    אבל האימפלמנטציה שלו מעולה, והוא די כיפי.
    אם אתה ממש מרגיש שאתה לא נהנה אתה יכול לפנות לאפל לבקש החזר.
    מדליק לגבי Bicolor אבל לא אהבתי אותו ממש, למי שמתעניין בהשגת המשחק בחינם:
    http://www.idownloadblog.com/2014/08...ple-store-app/

+ פרסם תגובה