+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל Re-Volt Classic | חינם למשך יום אחד, מהרו!

המשחק הקלאסי שהגיע הישר מפלטפורמת ה-PC נמכר בחינם למשך 24 שעות בלבד, מהרו כל עוד אפשר! למי שלא הספיק יש הפתעה בסוף.

זמין ב- מחיר- חינם!מפיצה:Big Bitגרסה- 4.3 ומעלהלהורדה

כשיצא המשחק Re-Volt לאייפד ולאייפון מאוד התרגשתי. רצתי להתקין אותו על האייפד ולחוות את כל מה שחוויתי כשהייתי ילד מפלטפורמות ה-PC (לא היה לי Dreamcast). אני לא אוהב מירוצים ואני לא סוקר כמעט משחקי מירוצים, אבל משהו במשחק הזה גרם לי פשוט להתחבר אליו ממש.

כעת באייפד המצב לא השתנה בהרבה, למרות שהשליטה לא הכי נוחה, ניכר שהמפתחים עבדו קשה להתאים אותו למסך הקטן. במשחק אנחנו מתחילים עם מכונית מירוץ חלשה יחסית, ובעזרת תחרויות והתקדמות במסלולים (ונצחונות כמובן) נוכל לשדרג את המכונית ולפתוח אליפויות מורכבות יותר ומאתגרות יותר, שיתנו לנו פייט אפילו באוטו המשודרג שלנו! למי שמתעצל אפשר כמובן לשלם כדי לפתוח את כל המירוצים וכל המכוניות- תשלום של כ-1.99$ אבל כמובן שכל הכיף זה לפתוח את זה בעצמינו.

במשחק מגוון מכוניות: משאיות מפלצתיות (Monster Truck) שמועכות מכוניות אחרים, מכונית פנדה, מכונית מירוץ מהירה במיוחד ואפילו מכוניות שלא יכולה להתהפך כי יש לה גלגלים בכל צד. אבל אם זה היה רק מירוץ מהנה המשחק לא היה זוכה לגדולה לה הוא זוכה. מה שבאמת כיף במשחק, אלו השדרוגים שניתן לאסוף במהלך המירוץ שאיתם נוכל ממש לפגוע באוייב ולחבל במירוץ שלו או לתת לעצמינו יתרון יחסי לזמן קצר, כמו ניטרו למשל ועוד.

לסיכום מדובר במשחק מאוד כיפי ומאוד מהנה, וכעת כשהוא ירד ממחיר של 5.99$ למחיר חינמי הוא בהחלט משתלם. אפשר פשוט לקחת אותו ולהתחיל להתחרות בלי לחשוש, ההנאה מובטחת ועצה שלי למי שיש אייפד שלא יתקין על האייפון כי זה פוגע קצת בחוויה.

אוקי, עכשיו אם באתם מאוחר ופיספסתם את המבצע האטרקטיבי הזה לא נורא יצא כבר Re-Volt 2 הוא חינמי לחלוטין וישאר כזה. כמובן שיש רכישות פנימיות ופרסומות אבל לא חייבים לשלם כסף אמיתי כדי להתקדם, והמשחק מהנה כמו קודמו רק שהוא מכליל בתוכו שדרוגים ספציפיים לכל מכונית, תהנו!

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 17/08/14 בשעה 07:20.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Or על הידיעה:

Aarón (17/08/14)

+ פרסם תגובה