+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של macguru
    תודה
    7
    הודו לי 157 פעמים ב 88 הודעות

ברירת מחדל קולקציית כיסויי העור של חברת Uniq Cases בסקירה צבעונית

רציתי להתחיל ולפאר את איכות העור המשובח, או את איכות הבנייה המדהימה, או אפילו בעובדה שהמחיר שלהם מצוין למה שמקבלים, אבל החלטתי שהעובדה החשובה ביותר בסדרת מגיני ה-March של חברת Uniq Cases, שהם מגיעים כסדרה שלמה עבור שלל מוצרי ה-iOS. מהיום תוכלו להלביש את כל מוצרי אפל בחליפה אחת ומותאמת.

בסקירה היום, אני אבחן את סדרת ה-March הכל כך מוצלחת של חברת Uniq Cases עבור מכשירי האייפון, האייפד אייר והאייפד מיני. אם אתם בעניין של סטייל ויחודיות ברמה כזאת שאתם ממש לא מעוניינים להסתובב עם כיסוי כזה כמו שיש לכולם, הגעתם למקום הנכון.

בתוך האריזה תמצאו רק את הכיסוי עצמו, ואחד הדברים המופלאים בכיסוי הזה הוא הריח....כן כן הריח, אתם פותחים את האריזה שלו, ומיד עולה באפכם, הניחוח המוכר של עור איכותי ומשובח - יש כאלו כמוני שאוהבים, אבל אני מניח שעור זה לא החומר שמדבר לכל אחד ולכן הכיסוי הזה באמת מתאים לאלו מכם שאוהבים את המגע ואת הריח של העור אך מצד שני, לא מוכנים להתפשר על הצבעים הרגילים, שבד?כ כיסויים מעור מגיעים, כמו חום ושחור. כאמור עם הכיסוי לא מגיעים אביזרים נוספים כמו מגן מסך או מטלית ניקוי.

למי שרשם הערה בסקירה הקודמת שלי על מגן ה-Flip Cover של חברת Moshi שהוא לא כולל מקום לכרטיסי אשראי, אז פה בגרסת ה-iPhone 5S זה לא המצב, בתוך חלקו הפנימי של הכיסוי תמצאו חריץ עבור כרטיסי אשראי שמבדיקה שערכתי נכנסים לתוכו בלחץ שניים, והוא יותר מתאים לאלו מכם שיוצאים בערב וצריכים איתם רק את כרטיס האשראי.

כל קולקציית ה-March מגיע ב-4 קומבינציות צבעים (מראש אני מתנצל על השמות הקצת מוזרים) אז אתם יכולים לבחור בין ה-Captain Snazzy שהוא שילוב של עור שחור, כחול, אדום ולבן, או ב-Ethnic Infusion שהוא שילוב של עור כתום, כחול, צהוב, ירוק ואדום. או ב-Air Sea Breeze שהוא עור כחול, אפור, לבן וצהוב או לקינוח ב-Tropic Party שהוא יותר לצד הנשי שלנו הכולל התמזגות של עור ורוד כהה, לבן, אפור וורוד בהיר. סה?כ עד כמה שזה נשמע מוזר, שילובי הצבעים, מתאים מאד והיה לי מאד קשה להחליט עם איזה כיסוי ללכת במשך שבוע לבדיקה (פרט לוורוד כמובן - עד כאן!).

מבחינת פונקציונאליות כאמור, כל הכיסויים של החברה עשויים מעור איכותי ומשובח ואני בטוח שאתם תרגישו את איכות הבנייה של המגן ואיכות החומרים ממנו הוא עשוי, איך שתוציאו את המגן מהקופסא. העור בתחילה קצת מבריק אבל לאחר שימוש של כמה ימים הוא מקבל צבע יפה וכמו שאומרים על עור באביזרים ,?ההזדקנות עושה לו טוב?.

הכיסוי של האייפד אייר מאפשר לכם להשתמש בכיסוי כמעמד לאייפד, והוא מתקפל בצורה כזאת המאפשרת להניח את האייפד בצורה מאוזנת על גבי השולחן ולצפות בסרטים או אף לגלוש ולעבוד בצורה נוחה מאד. בבדיקה שעשיתי עם חיבור של מקלדת BT לאייפד נוחות העבודה מרשימה והאייפד היה מונח בזווית נוחה מאד לעבודה. מיותר לציין שבאיכות כזאת של כיסוי חשבו על הכל וגם אופצייית השינה עם סגירת הכיסוי עובדת.

את הכיסויים של החברה ניתן להזמין באתר החברה במחירים הנעים בין 32.90$ ל-iPhone 5S ומחיר של 59$ לכיסויי ה-iPad Air. החברה עושה משלוחים לארץ במחיר מצוין של 5$ בלבד. ניתן לחפש טוב ולמצוא דילים שווים במיוחד הכוללים חבילה של 2 כיסויים אחד לאייפון 5/5S ואחד לאייפד אייר מאותו צבע, במחיר מיוחד באתר eBay ו-Amazon.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי macguru; 30/06/14 בשעה 05:48.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל macguru על הידיעה:

Aarón (29/06/14)

+ פרסם תגובה