+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 8 12345 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 75
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל האייפון 6 יגיע בנפח התחלתי של 32GB

דיווחים מגלים שהאייפון 6 יגיע בתצורת נפח התחלתית של 32GB, כאשר דגם הפאבלט יגיע בתצורה גדולה יותר של עד 128GB.

לפני כחודש הגיעו לרשת דיווחים שציינו שציינו כי אפל צפויה להשיק את מכשירי האייפון 6 בתאריך ה- 19 לספטמבר, זאת כאשר החברה חסמה את אפשרויות החופש של עובדי האפלסטור, בחודש ספטמבר, כשבמקביל ספקית הסלולר הגרמנית Deutsche Telekom, הודיעה כי המכשיר יושק ברשת שלה בתאריך המצוין. למרות שנראה כי מדובר בניחוש מושכל, זאת בהתאם לזמני ההצגה וההשקה של מכשירי האייפון בשנים האחרונות, כל הדיווחים מכוונים לתאריך זה, כאשר לאחרונה בלומברג דיווחה כי שותפותיה של אפל לייצור מכשירי האייפון פועלות בימים אלו להרחיב את היקפי העובדים שלהן, מתוך כוונה להתחיל את הייצור ההמוני של המכשיר במהלך חודש יולי. דיווחים אלו מקבלים אישור נוסף מדיווח מקביל שפורסם לאחרונה בפורטל הרשת הסיני Tencent המצוטט מקורות פנימיים ומאשש את כי מכשירי האייפון 6 אכן יושקו בתאריך ה- 19 לספטמבר. מה שכן נראה כי ההשקה של מכשירי האייפון 6 תהיה זהה להשקה של מכשירי האייפון בשנים הקודמות, לא רק בתאריך ההשקה, אלא גם בזמינות נמוכה של המכשיר בעת השקתו, זאת לפי דיווח של ה- Economic Daily News הסיני שטוען כי בעיות בייצור שלדת האלומיניום/מתכת החדשה של מכשירי האייפון 6 עשויים להביא לכך שהמכשירים יבואו בזמינות נמוכה בחודשים הראשונים להשקתם.

הדיווח מגלה כי חברת Catcher Technology הטיוואנית המספקת לאפל את השילדות של מכשירי האייפון נתקלה בבעיות בייצור השלדות של מכשירי האייפון 6, ובפרט בעיות בתהליך חיבור אזורי המתכת עם אזורי הפלסטיק שבשלדת היוניבודי שהוצגו במודלים שהודלפו ברשת. בעיות אלו מאלצות את אפל להעביר את הזמנות השלדות לפוקסקון ולחברת Jabil, כאשר נראה ש- Catcher תחזור למעגל האספקה רק בעוד מספר חודשים, כלומר אחרי שמכשירי האייפון 6 יושקו. כמובן שהזמינות הנמוכה תלויה בהיקף ההזמנות שאפל בצעה מחברת Catcher, אולם יתכן מאוד וכמו בהשקות של מכשירי האייפון בשנים הקודמות, גם השקת מכשירי האייפון 6 תצריך סבלנות, מהמשתמשים הנלהבים.

מה שכן בעוד יתכן מאוד והזמינות של מכשירי האייפון 6 תהיה נמוכה, הדיווח (שצוין קודם) מהאתר Tencent מגלה כי מכשירי האייפון 6 יגיעו בתצורות נפח חדשות וגבוהות יותר, החל מ- 32GB. משמעות הדבר היא שאפל תפסיק להציג את מכשירי הדגל של ליין האייפונים בנפח של 16GB, נפח הכניסה ששימש את אפל במספר השנים האחרונות, זאת אחרי שאפל החלה להציג את מכשירי האייפון הראשונים עם נפח התחלתי של 4GB, שתוך זמן קצר הוחלף בנפח התחלתי של 8GB שכאמור התחלף לכדי תצורת נפח התחלתית של 16GB. האתר הסיני Wei Feng המשיך את הדיווח, תוך כדי שהוא מציין שמכשיר ה- iPhablet, קרי האייפון 6 בגודל ה- 5.5 אינץ' יגיע גם עם נפח של 128GB, זאת בעוד מכשיר האייפון 6 בגודל ה- 4.7 אינץ' יגיע בנפחים של 32GB ו- 64GB בלבד. דיווח זה מעלה קצת תהיות, מאחר ובשנים האחרונות אפל שמרה על 3 תצורות נפחים בליין מכשירי האייפון שלה, זאת בנוסף לתצורת נפח קטנה יותר שהייתה שמורה למכשיר הכניסה של ליין האייפונים, שצפוי השנה להיות מכשיר האייפון 4s, אך יתכן ואפל תחליט להציג את דגם ה- 4s רק לשווקים מתפתחים, זאת כאשר דגם ה- 5c יקבל את תואר "מכשיר הכניסה לליין האייפונים". מה שכן הצגת דגם הפאבלט עם תצורת נפח גדולה יותר של 128GB, תהיה דומה מאוד להבדלה בין דגמי האייפד השונים כאשר האייר מגיע עם תצורת נפח גדולה יותר של 128GB, אל מול המיני Retina שמגיע עם תצורת נפח מקסימלית של 64GB.

לאחרונה דווח לא אחת כל כוונתה של אפל להבדיל בין 2 דגמי האייפון בכל מיני דרכים, זאת כדי להצדיק פרימיום של 100$ עבור מכשיר הפאבלט, כאשר השמועות ציינו שימוש בקריסטל הספיר, מכלול מצלמה משופר יותר וכמובן מסך גדול יותר. אבל מה שכן מה שבולט בעיקר הוא העובדה שאפל תיזנח את תצורת הנפח של ה- 16GB כנפח המינימלי ובכך תפעל באופן הדומה לזה של אמזון ביחס למכשיר הסמארטפון החדש שלה, זאת כשהיא ממשיכה למצב את האייפון במכשיר המיועד לפלח השוק הגבוה של עולם הסמארטפונים ומשאירה לאנדרואיד את נתחי השוק הנמוך, כאשר בקטגוריית הביניים יהיה מעניין איך החברה תפעל והאם היא תציג ממשיך לדגם ה- 5c.

מקורות: Tencent, feng
    עריכה, תרגום ותוספות: natish
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

פונצ'ו (26/06/14), Jenia.Brook (26/06/14)

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: האייפון 6 יגיע בנפח התחלתי של 32GB

במידה ושמועה זו נכונה אני אשמח מאוד!
    מאחר ואני משתמש כיום במכשיר בעל נפח 64 ג?יגה, יש סיכוי כי צעד כזה יוזיל לי עלויות בקניית מכשיר 64 ג?יגה חדש
    נקווה שאני לא אתבדה

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

חבר מועדון iFriends הסמל האישי של Jenia.Brook
    תודה
    88
    הודו לי 64 פעמים ב 46 הודעות

מקווה מאוד שזה אכן יקרה.
    16 ג'יגה כבר לא מספיק.

iPhoner מתחיל
    תודה
    23
    הודו לי 60 פעמים ב 22 הודעות

מצטער, אך זה נטול כל הגיון עסקי. דגמי ה32 וה64 ג?יגה הם בעלי משמעות רווחית ענקית לאפל, רוב האנשים שמשדרגים את האייפון כל שנה (50% לפי הדיווחים) הם משתמשי קצה שרוכשים את הנפחים הגבוהים.
    ולצערי אני חושב שהיא תחלוב במשך עוד שנה את הפרה הזו. למרות שנפח ה16GB הגיע לרוויה.
    אם אני זוכר נכון, לפי דיווח שקראתי בשנה שעברה. רכיב הזיכרון עולה לאפל כ16$ בכל שדרוג.(סיכוי גבוה שאני טועה) אבל גם אם זה דולר יותר, אל תשכחו שמדובר פה במליוני מכשירים.

אני פשוט אשמח אם היא תחתוך במחיר השדרוג. לא 100$, שיעלה 50$. ככה השדרוג לא יהיה ?על חשבונה?.

תודה
    633

shlomi10c תחשוב שבכל שנה מחירי החלקים שאפל מכניסה לתוך המכשירים שלה רק הולכים ועולים (בעיקר בעקבות שימוש ברכיבים טובים ואיכותיים יותר), והמחירים של המכשירים נשארים אותו דבר.

מכאן ניתן ללמוד כי אפל סופגת את הגדילה בעלויות של הרכיבים הללו לטובת הצרכנים שנהנים מאותו המחיר עבור המכשירים החדשים שלה. לא כל חברה הייתה עושה את זה בצורה כזו ועוד בלי לדרוש העלאה במחיר על זה.

נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

iPhoner ותיק
    תודה
    143
    הודו לי 230 פעמים ב 143 הודעות

אם כבר גורם מבדל..
    כי הבדלים במצלמה (שתהיה טובה יותר בפאבלט (למה ניראה למישהו!?)) לא נשמעים הגיוניים לעומת הגדלת נפח למכשיר ?מקצועי? יותר שסביר שיאחסן יותר מדיה ותמונות. זה גורם מבדל מספיק טוב שגם יצדיק הבדלים גדולים במחיר..

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל chen.s על הידיעה:

ebest (26/06/14)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

זה מוזר הם מוותרים על השוק של ה16 גיגה מענין איזה נפח מכשיר נמכר יותר או אולי יורידו במחיר נשמע מענין

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי MOS1 צפיה בהודעה
    זה מוזר הם מוותרים על השוק של ה16 גיגה מענין איזה נפח מכשיר נמכר יותר או אולי יורידו במחיר נשמע מענין
    חשוב לציין (דבר שאולי פספסתי בכתבה) שעצם הצגת האייפון 6 בנפח התחלתי של 32GB, לא תשפיע על המחיר ההתחלתי של המכשיר. במילים אחרות אפל לא תעלה את המחיר של דגם הכניסה גם אחרי הגדלת נפח הזכרון.

תודה
    633

או במילים אחרות - מחירי הנפחים הגדולים יותר יירדו בהתאמה כפי שציפיתי

נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

iPhoner מתחיל
    תודה
    23
    הודו לי 60 פעמים ב 22 הודעות

Ebest
    כמובן שהיא תשתמש ברכיבים טובים יותר, כמו שרכיב המצלמה של האייפון השלישי לא עולה כיום אפילו חצי ממחירו דאז. ה600 דולר של שנה שעברה בטכנולוגיה לא שווים את ה600 דולר של היום.
    בתחום הפלאש, אין שינוי משמעותי בשנים האחרונות שאפל הכניסה לאייפון.(היא היתה מדברת על זה באחת מהמצגות אם הזיכרון היה מהיר יותר.)
    זה פרה שאפשר לחלוב ותו לא. מנצלים את הצורך הממשי של משתמשים ממוצעים כיום לזיכרון גדול יותר.
    גם למשתמש ממוצע אין מקום ב16GB.

זיכרון ה64 ג?יגה ב5S הוא אותו זיכרון שנמצא באייפון 5, מלבד שינוי הארכיטקטורה של המעבד (אם אני זוכר נכון, רכיב הזכרון נמצא בתוך המעבד)
    הרכיב הוא אותו רכיב, ואלא אם תמצא לי הוכחה שה16 ג?יגה של האייפון 5s מהירים יותר לשליפה מאשר ה16 ג?יגה של האייפון 5. אם התנאים שווים (אותו מעבד/RAM וכו?) תאלץ להסכים איתי שרכיב הזיכרון נשאר באותו מחיר, ואף ירד במחיר. כל עוד אפל השאירה את מחיר השדרוג יקר להחריד. בלא סיבה מוצדקת
    (רכיב ה64 ג?יגה לא עולה יותר 35$ את הרווח שלה היא מקבלת אחרי הודעות שינוע וכו גם כשאני קונה מכשיר של 16GB, למה פאקינג לקחת יותר מ50 דולר? זו בשפת העם ?תמעות?. או תאבת בצע.)

גם אם העתיד בענן, כמנוי לשירות iCloud וITunes match. אלו פתרונות נחמדים, אבל לא נוחים כמו שכל הספריה נמצאת על המכשיר שלך.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 8 12345 ... אחרוןאחרון