+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 6 12345 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 57
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל דעה: אפל, אולי לא תגדילי מסך?

הסוקר הבכיר שלנו Or מסביר מדוע הוא אינו מעוניין לראות מכשיר אייפון בעל מסך גדול יותר, ומדוע לדעתו אפל צריכה לשמור על מסך בגודל 4 אינץ?. בהמשך:

הקדמה:
    נתחיל בהקדמה, הידיים שלי ענקיות. הסיבות שאביא בפניכם מייד הם לא בגלל שיש לי ידיים קטנות. הידיים שלי כל כך גדולות שאני מגיע פחות או יותר לכל פינות מכשיר עם מסך 5.7 אינץ', הנוט 3. אז אם מישהו חושב שאני לא רוצה שאפל תגדיל את המסך כי הידיים שלי קטנות, שיחשוב בשנית.

עכשיו שסיימנו את ההקדמה ניתן להתחיל.
    הפנייה היא לאפל אם מישהו מהמנדסים\מעצבים שלהם קורא את זה במקרה. אני לקוח נאמן כבר הרבה שנים ויש לי מספר מוצרי אפל בבית: אייפון 5, אייפד 3 (חושבים על ה-6) ואפל טיוי. אני יודע שאפל מתה כבר להשוות פערים עם המתחרות, שלפעמים מתייחסים לגודל מסך כפיצ'ר, אבל אולי כדאי לחכות רגע לשמוע מה שיש לי להגיד לפני שרצים לעשות מהלך שללא ספק משנה את כללי המשחק מאז שהאייפון הוכרז ב-2007 ומאז שאנשים התחילו לאהוב לשים קלמרים בכיס.

הגדול מאוד קובע, לכיס!
    האייפון שלי מעולם לא נכנס לכיס, מעולם! יש לי ניסיון רע עם אייפוד טאץ בדור 1 שהיה שנייה בכיס הג'ינס שלי ונשרט, והקטע הכי מביך זה שהוא בכלל לא היה שלי, אפל תתביישו!! אז מאז אותו מקרה טראומטי האייפונים והמכשירים הסלולרים שלי לא נכנסים לכיס. יש להם כיסוי מיוחד לרוב והם יושבים על החגורה כמו שיש לטכנאי חגורת כלים

עם כל זאת אני מבין שיש אנשים שכן אוהבים להכניס אותו לכיס, אני לא יכול להעמיד את זה כנגדם, זאת זכותם. אני יודע שמכשיר עם 4.7 אינץ' ומעלה בכיס זה לא כזה נוח. אם השמועות ההזויות יהיו נכונות ויהיה מכשיר עם 5.5 אז בכלל אני חושב שאנשים פשוט יתקשו לשבת בלי לפצח את המסך לחלקים. 4.7 אינץ' עוד איכשהו סביר אבל עדיין, אני לא רואה את עצמי מסתובב עם חגורה ומכשיר כל כך גדול עליה. מה שכן למשל, 4.2 זה כן גודל אידאלי כמו הגלקסי 4 מיני, לא הגלקסי שמתפוצץ מעצמו אלא אחיו הקטן.

עט להיות, או לא להיות
    אם כבר 5.5, וכבר "שוברים" את כל המוסכמות אז למה שלא נדחוף איזה סטיילוס מדליק לא? סטיב אמר ב-2007 שהאינטראקציה עם האייפון היא באמצעות הדבר המדוייק ביותר שיש לכל בני האדם: האצבע. הוא עשה איקס גדול על סטיילוס. אז סטיב הלך, והגיעו מקלדות חדשות ל-iOS ועכשיו גם הסטיילוס! טוב אולי קצת הגזמתי, אין אפילו שמועות על הסטיילוס החדש, אבל עדיין זה עוד משהו שאני לא רוצה ברשימה ועוד סיבה לא להגדיל את המכשיר לגודל מפלצתי כל כך.

אגב אני רוצה להדגיש משהו לגבי העט. התעסקתי עם העט החדש של הנוט 3 מבית WACOM, הוא מעולה, הוא נוח והוא ממש מדליק. בתור אומן חובב הייתי שמח לראות אייפד מיוחד כזה שמתאים לעט וגם לאצבעות באופן כל כך מדוייק ואלגנטי. עדיין, הדיון פה הוא טלפונים, העט שלי ישאר בקלמר בנתיים תודה, או שישאר בסטנד שלו עד שאחליט לצייר משהו בפוטושופ עם ה-Intuos שלי.

פאבלט? לא. בבקשה לא!
    שהוכרז הנוט 1 המכונה גלקסי Note N7000, צחקתי. או כמה צחקתי. אז ראיתי אותו מסתיר פנים של אנשים ברחוב וצחקתי קצת יותר. לא צחקתי כי זה לא אייפון, לא צחקתי גם כי זה ענק, צחקתי כי זכרתי את עצמי עם מכשיר של נוקיה בשם N-gage המכונה ה-Taco Phone. הסיבה שנזכרתי בו היא כי נוקיה הגאונים החליטו לשים את האוזנייה שממנה שומעים בצד המכשיר, ככה שכדאי לדבר נורמאלי הייתי צריך להצמיד את צד המכשיר לאוזן שלי. זה נראה מגוחך, זה נראה כמו טאקו ועוד היום חבריי הטובים מריצים דאחקות על זה. אז צחקתי.

אז הגיע הנוט 2, הוא היה דק יותר אלגנטי יותר ואפילו נראה קטן יותר מחברו הנוט 1 העבה והמגושם. היום אנחנו בעידן שהגבול מתחיל להיטשטש כאשר LG משחררת מכשיר דגל עם מסך 5.5 וקוראת לזה טלפון ולא פאבלט. על מי אתם עובדים LG? הוא ענק!

אז כמו שאמרתי בהתחלה, יש לי ידיים ענקיות ועדיין אני לא מתלהב מטלפונים ענקיים, זה גדול מאוד, מגוחך שמדברים איתו ולא ממש נוח. גם 4.7 זה לא להיט לדעתי, אבל לפחות זה לא פאבלט.

הכל עושים ביד אחת.

יד אחת, חוק האגודל, רדיוס האגודל, איך שלא תקראו לזה אפל דואגת שנוכל לתפעל את המכשירים שלה ביד אחת כבר 7 שנים. כן, למי שפיספס האייפון "6" הוא אייפון מספר 8 שבא עלינו לטובה. מ-2007 סטיב הסביר לנו כמה חשוב הוא שימוש ביד אחת. גם ב-2011 שסמסונג הפציצה עם הגלקסי 2 שהיה עם מסך 4.3 אינץ' היה חושב להזכיר לנו את הרדיוס הזה שוב.

אני לא יודע אם סטיב השפיע עלי, אבל קשה לי לקבל מכשיר שאני יהיה חייב עוד יד בשביל לתפעל אותו ב-100 אחוז. בתור גיימר רציני ב-iOS אין לי בעיה להשתמש בשתי ידיים שאני משחק, בייחוד באייפד, אבל בשביל לשלוח הודעה, תמונה או שיר בווטסאפ, אישור ולייק בפייסבוק בזמן שיחה עם האוזניות? למה אני צריך עוד יד? לא רוצה! אולי זה קטנוני, אולי זה ילדותי, אבל אם המסך יגדל אפילו ל-4.7, יהיה מאוד קשה לאפל לשכנע אותי שאפשר הכל ביד אחת, מאוד!

אני שנים משקיע בשימוש ביד הזאת, אני העלתי את רמת מומחיות שלי בכך שאני מסוגל לעשות צילום מסך ביד אחת ולתפעל את המכשיר באופן כמעט מלא ביד שמאל (אני ימני), אז עכשיו אפל רוצה לקחת ממני את כל זה? אז למה היא אמרה שכל כך חשוב שימוש ביד אחת אם לוקחים לי את זה עכשיו. אני מבין קידמה, אנדרואיד, והולכים הלאה, אבל אולי לפחות אפל תחשוב גם על מכשיר עם 4-4.2 אינץ' שיש לו חומרה חזקה כמו לאייפון 6, ואולי רק אולי, המסך לא יגדל?

יכול להיות שאני סתם מגזים, אולי אפל כבר דאגה לעשות את המעבר הזה (ולשווק אותו) באופן הכי טוב שגם אני אשתכנע, אפילו בלי סטיב! אולי אני קטנוני ומקובע ועצם העובדה שאני מ-2010 עם מכשיר שלא עלה על 4 אינץ' השפיע עלי אבל באמת שקשה לי לראות כזה מעבר בתור משהו חיובי. אפילו הגיימר שבי אומר שאם חייבים להגדיל אז שיגדילו את המסך של האייפד או יביאו אפל טיוי נורמאלי שיהיה לי משחקים מהנים עם שלט גם בטלוויזיה.

ברור לי שאני לא חייב לקנות את המכשיר החדש. סיכוי טוב שגם זה לא יקרה אלא אם אמצא איזה דיל מטורף (רון, עזרה? ). אין לי בעיה להישאר עם האייפון 5 שלי עם המסך של 4 אינץ'. כשתגיע iOS 8 תהיה לי אפילו פחות בעיה אתו, בעזרת Quickreplay למשל, שראיתי איזה חיים קלים זה עושה, סליחה לכל הסידיונרים שקראתי להם עצלנים .

מהלך של הגדלת מסך, למרות התנגדותי אליו הוא חכם אין ספק, אם רוצים למשוך משהו מאנדרואיד. כשהולכים לחנות עכשיו ומסך גדול זה משהו חשוב אצל הלקוח ורוצים את הבסט של הבסט עם אקוסיסטם יציב טוב ומלא באפליקציות אז בחירה כמו המסך הגדול של אפל לעומת המתחרים נראית פתאום הרבה יותר הגיוניות.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 22/06/14 בשעה 20:46.

2. 3 משתמשים אמרו תודה ל- Or על ההודעה

Aarón (23/06/14), OriAmir (22/06/14), outlook (24/06/14)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: דעה: אפל, אולי לא תגדילי מסך?

העיניים העייפות והזקנות שלי לא מסכימות איתך.
    אני אישית מחכה בקוצר רוח לאייפון עם מסך בגודל 4.7 אינץ?.
    מה ששכנע אותי סופית היה ה-HTC One שלי. זה בול, אבל בול הגודל האידאלי
    למכשיר שאתה רואה בו סרטים וכותב בו טקסט כל היום. כנ?ל עם משחקים.
    כמובן שאני מקווה שאפל תמשיך לספק אופציית 4 אינץ? עבור כל אלו ש-4 אינץ?
    זה די והותר עבורם, אבל עבורי - אני חייב מסך גדול, ושמח שאפל החליטה לתת לנו אותו.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RAiNZ על הידיעה:

פונטיוס (23/06/14)

iPhoner ותיק
    תודה
    88
    הודו לי 59 פעמים ב 43 הודעות

בתור מכשיר שני שלה אפל היתה צריכה ללכת על מסך גדול יותר לאלו שאוהבים,
    במקום כל השטיות של 5c והצבעים שזה נראה כאחת הטעיות שלה.

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

אני זוכר שעת התחילו הדיבורים על מסך גדול יותר, אני הייתי נגד באופן נחרץ, אך לאחר הרבה דיונים פה באתר, eldar הביא לי סרטון שסדק את החומה הבצורה שלי, עד שלבסוף, ממש כמו חומת ברלין, היא נשברה.

אז נכון, אני עדיין לא אקנה בלטה עם iOS שמעזה להיקרא ?טלפון נייד? (מה נייד בזה בדיוק?), אבל מכשיר בעל מסך 4.7 עם מימדים סבירים (אולי כמו זה שהצגתי בכתבתי האחרונה) - בהחלט יכול לספק אותי ולגרום לי לזנוח את מכשיר ה-3.5 אינץ? שלי (אייפון 4s) לטובת אייפון 6 חדיש.

רןן יכול להעיד עליי כי אין לי אצבעות קבב (אני שחיף לפי רוב הדעות), אבל כפי שכבר אמרתי - מסך גדול יותר עם מרכב קטן מאוד בהחלט יהווה שילוב מנצח בשבילי.

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ebest צפיה בהודעה
    אני זוכר שעת התחילו הדיבורים על מסך גדול יותר, אני הייתי נגד באופן נחרץ, אך לאחר הרבה דיונים פה באתר, eldar הביא לי סרטון שסדק את החומה הבצורה שלי, עד שלבסוף, ממש כמו חומת ברלין, היא נשברה.

אז נכון, אני עדיין לא אקנה בלטה עם iOS שמעזה להיקרא ?טלפון נייד? (מה נייד בזה בדיוק?), אבל מכשיר בעל מסך 4.7 עם מימדים סבירים (אולי כמו זה שהצגתי בכתבתי האחרונה) - בהחלט יכול לספק אותי ולגרום לי לזנוח את מכשיר ה-3.5 אינץ? שלי (אייפון 4s) לטובת אייפון 6 חדיש.

רןן יכול להעיד עליי כי אין לי אצבעות קבב (אני שחיף לפי רוב הדעות), אבל כפי שכבר אמרתי - מסך גדול יותר עם מרכב קטן מאוד בהחלט יהווה שילוב מנצח בשבילי.
    לא חשבתי שתישבר כל כך מהר
    איזה סרטון שינה את דעתך?

ציינתי גם שאולי באמת אפל תציג את זה בצורה מספיק "סקסית" שאני גם אשכתנע, אך לאור השינויים החדשים נראה שהיא פשוט תציג את זה וזהו.

בלאו הכי לא תיכננתי לשדרג את האייפון 5 שלי בקרוב, אז לא ממש הפסדתי לכאן או לכאן, אבל אם היא תוציא פאבלט... זה יהיה עצוב מאוד

מנהל iPhones תמיכה כללית הסמל האישי של Bar
    תודה
    1,001
    הודו לי 2,261 פעמים ב 1,925 הודעות

מכשיר 4.7 בהחלט יספק אותי...היום האייפון 5 נראה קטן לצערי ביחס לביקוש ולשימוש...אז נשתמש עם שתי ידיים...זה לא שאני משתמש בו ביד אחת גם היום מטעמי מהירות

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    לא חשבתי שתישבר כל כך מהר
    איזה סרטון שינה את דעתך?

ציינתי גם שאולי באמת אפל תציג את זה בצורה מספיק "סקסית" שאני גם אשכתנע, אך לאור השינויים החדשים נראה שהיא פשוט תציג את זה וזהו.

בלאו הכי לא תיכננתי לשדרג את האייפון 5 שלי בקרוב, אז לא ממש הפסדתי לכאן או לכאן, אבל אם היא תוציא פאבלט... זה יהיה עצוב מאוד
    ?נחמו נחמו עמי יאמר אליכם...? (ישעיהו, פרק מ? פסוק א?).

אני לא נשברתי בקטע של ?נו טוב..זה מה יש, זה מה שנקנה?, אחרי הכל תקרא את התגובה שלי פעם נוספת ותלמד ממנה כי אני עדיין דבק באמונותיי, אך עם ראש פתוח יותר לשינויים.

הסרטון המדובר מציג שלל מכשירי אנדרואיד קיימים אשר אמורים לייצג את גודלו הפיזי של האייפון הבא (כמובן ביחד עם גדלי מסך שונים) כאשר ה-Moto G (למיטב זכרוני) מציג מסך 4.7 עם גודל פיזי כמו של האייפון 5s. במידה ומצב כזה ייקרה - מדובר על תאווה לעיניים וליד באופן חד משמעי!

לגביי הפאבלט, אני מסכים איתך במאת האחוזים. גמאני חושב כי יהיה מדובר במכשיר מיותר מהיסוד, בעיקר כשהוא נושא את לוגו התפוח המוכר. אך כאן לצערי - איננו חברי דירקטור חברת אפל, ועל כן איננו משפיעים על החלטותיה הסופיות לגביי ליין המוצרים שלה. במידה והיא תראה לנכון להוציא אחד כזה, ולו רק בעבור האנשים שלהם זה יתאים, שיהיה להם לבריאות.

אני מאחל להם רק כל טוב.

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ebest צפיה בהודעה
    ?נחמו נחמו עמי יאמר אליכם...? (ישעיהו, פרק מ? פסוק א?).
    "דברו אל לב ירושלים, וקראו אליה...? - זו הייתה פרשת בר המצווה שלי

11. 2 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

Bar (22/06/14), ebest (22/06/14)

אורח
    תודה
    334
    הודו לי 345 פעמים ב 199 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ami avraham צפיה בהודעה
    מדובר בחברה שהמדיניות שלה: "אנחנו יודעים מה הלקוחות שלנו רוצים עוד לפני שהם בעצמם יודעים את זה"
    מ.ש.ל.?

13. 2 משתמשים אמרו תודה ל- BennyMarks על ההודעה

ebest (22/06/14), RAiNZ (22/06/14)

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 23 פעמים ב 15 הודעות

ליבי ותחושתי איתך.
    אבל לצערי ( ואולי לא) האייפון 6 עם מסך גדול הוא כמעט עובדה מוגמרת. 4.7 סביר וצריך לראות איך אפל תיישם את הגודל בפועל.
    5.5 הגזמה פרועה. אין סיכוי בעולם שאסתובב עם פלטת שבת עם iOS.

15. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל alonbtm על הידיעה:

RAiNZ (22/06/14)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 6 12345 ... אחרוןאחרון