+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל כמו שעון: האייפון 6 יושק ב- 19 לספטמבר

דיווחים מגלים שפוקסקון תתחיל את ייצור מכשירי האייפון 6 במהלך חודש יולי הקרוב, כשתאריך השקת האייפון 6 מתגלה בטעות, או שמא מדובר בתזמון ידוע מראש?

בשנתיים האחרונות אפל השיקה את דגמי האייפון החדשים בסוף חודש ספטמבר, כאשר האייפון 5 הוצג ב- 12 לספטמבר באירוע המדיה והושק ב- 21 לספטמבר. בעוד האייפון 5s הוצג באירוע המדיה שנערך ב- 10 לספטמבר, כאשר המכשיר הושק ב- 20 לחודש. לאחרונה צצו להן ברשת שמועות לפיהן יש סיכוי שאפל תציג את האייפון 6 במהלך הקיץ הקרוב, כלומר שהחברה תקדים את השקת במכשיר לכיוון חודש אוגוסט. הסיבות לכך נשמעות הגיוניות שהרי עולה כי אפל מתכוונת להשיק 2 דגמים של מכשירי אייפון: אחד עם מסך 4.7 אינץ' ואילו השני עם מסך של 5.5 אינץ' שיושק ככל הנראה בהפרש של מספר שבועות. אולם לאור העובדה שאפל היא חברה שנוהגת לפעול במחזורי פעולה קבועים וכן בגלל שאין סיכוי שהחברה תשיק את האייפון 6 ללא מוכנותה המלאה של iOS 8, שתוצג באירוע ה- WWDC הקרוב. קשה להאמין שהאייפון 6 אכן יגיע לפני חודש ספטמבר.

בימים האחרונים מגיעים עוד פריטי מידע המאששים את הסברה שהמכשיר אכן יושק בספטמבר. הראשון הוא דיווח שמגיע מהאתר iFun, הטוען שמקורותיו האנונימיים ציינו כי אפל החלה לחסום את אפשרויות החופשה של עובדי חנויות האפלסטור שלה, בחודש ספטמבר. לא מדובר במהלך חדש מצידה של אפל, שנוהגת לעשות כך לפני השקה של כל מכשיר דגל משמעותי עבור החברה, ואין ספק שהאייפון שמהווה כ- 2/3 מהכנסות החברה - הוא המשמעותי מכל. פריט המידע השני מגיע מכיוונו של האתר Digitimes, הלא כל כך אמין לגבי שמועות כלליות לגבי אפל, אך לעיתים מספק מידע אמין משרשרת האספקה של אפל, הטוען שאפל החליטה על חלוקת הייצור של מכשירי האייפון 6 בין שותפותיה לייצור המכשיר, כאשר פוקסקון ייצר את כ- 70% מכלל הזמנות הייצור של מכשירי האייפון 6, בעוד Pegatron ו- Wistron, יצרנית חדשה שהחלה בשנה שעברה לייצר עבור אפל את מכשירי האייפון 5c, יספקו את שאר ההזמנות. כמו כן נראה כי Wistron תמשיך לייצר את מכשירי האייפון עם מסך ה- 4 אינץ' שיהיו מיועדים לשוק הביניים ולשווקים הנמוכים.

הדיווח גם מציין שתחילת הייצור של מכשירי האייפון 6 עם מסכי ה- 4.7 אינץ' יחל במהלך חודש יולי הקרוב, זאת לקראת השקה מיועדת של המכשיר בחודש ספטמבר, ואילו תחילת הייצור של מכשירי האייפון 6 עם מסכי ה- 5.5 אינץ', תחל במהלך חודש אוגוסט. מידע זה תואם לשמועות לגבי האייפון 6 הגדול יותר, שככל הנראה יוצג באירוע המדיה שאפל תערוך בחודש ספטמבר, אבל יושק מספר שבועות קצרים אחרי השקת דגם ה- 4.7 אינץ'. הדיווחים על האייפון-פאבלט של אפל מציינים כי הוא עשוי לכלול חומרת פרימיום שתכלול קריסטל ספיר (שיהפוך אותו גם לקשיח ועמיד יותר בפני שריטות ופגיעות) ושאפל ככל הנראה תתמחר את המכשיר במחיר התחלתי גבוה יותר של כ- 100$, ממחירו ההתחלתי של האייפון הרגיל.

פריט המידע השלישי שהתקבל בימים האחרונים מגיע מהבלוג הגרמני Apfelpage שפירסם לאחרונה כי ספקית הסלולר הגרמנית Deutsche Telekom הודיעה כי מכשיר האייפון 6 יושק ברשת שלה בתאריך ה- 19 לספטמבר. בעיקרון ניתן להתייחס לפרסום אל Deutsche Telekom, כניחוש מושכל, זאת לאור זמני ההשקה הקודמים של מכשירי האייפון. מהם ניתן לשער שאפל תקיים את אירוע הצגת האייפון 6 ביום שלישי, ה- 9 לספטמבר ותשיק את המכשיר ביום שישי ה- 19 לספטמבר. אולם יש לזכור כי בשנה שעברה Deutsche Telekom פרסמה עוד הרבה לפני שהאייפון 5s הוצג, שהמכשיר יתמוך בטכנולוגיית ה- LTE Advanced ובשנה שלפני כן, אפילו החלה לקבל הזמנות מוקדמות עבור מכשיר האייפון 5, בתחילת חודש ספטמבר. אין ספק שאפל עשויים קצת לכעוס על הספקית הגרמנית, אבל קשה לומר שהכתובת לא הייתה על הקיר.

מקורות: iFun, Digitimes ו- apfelpage
    עריכה, תרגום ותוספות: natish
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

izak1992 (30/05/14)

חבר צוות תמיכה הסמל האישי של dorpnhs
    תודה
    92
    הודו לי 348 פעמים ב 288 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: כמו שעון: האייפון 6 יושק ב- 19 לספטמבר

אפשר להגיד על חלק מהמידע ניחוש מושכל, אבל חלקו עדיין בגדר שמועה.
    קשה לי להאמין שיהיה הבדל חומרתי בין 2 מכשירים, אפילו אם זה רק בזכוכית.
    קשה לי להאמין שאפל יתמחרו את המכשיר הגדול יותר ב100 דולר יותר, הפאבלט של סמסונג עולה 700 כמו הגלקסי אם אני לא טועה

iPhoner מתחיל
    תודה
    9
    הודו לי 38 פעמים ב 32 הודעות

יהיה בעסה אם אפל לא יעשו מסך ספיר לדגם ה 4.7 שרוב האנשים מעדיפים בסביבות המידות שלו מאשר פאבלט (אם בכלל זה יכנס לתמונה של האייפונים)

תודה
    92

דווקא נשמע יותר הגיוני שספיר יהיה בדגם היותר קטן, בגלל המחיר היקר שלו עדיף לשים אותו בקטן

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי dorpnhs צפיה בהודעה
    דווקא נשמע יותר הגיוני שספיר יהיה בדגם היותר קטן, בגלל המחיר היקר שלו עדיף לשים אותו בקטן
    או שאולי בגלל היקר שלו, עדיף לשים אותו בדגם שיתמוחר במחיר גבוה יותר...

בקיצור למטבע יש 2 צדדים ואנחנו לא נדע בוודאות עד שאפל לא תציג את המכשירים, או לפחות עד שיהיו עוד דיווחים/שמועות/הדלפות בנושא.

iPhoner מתקדם הסמל האישי של Jose.r
    תודה
    90
    הודו לי 100 פעמים ב 78 הודעות

הם יהיו חייבים להבדיל את שני המכשירים אחד מהשני.
    כמו עם ה5 וה5S וכמו עם ה5s וה5c .לכן לדעתי רק שינוי בגודל לא מספיק.
    יהיו עוד פצ?רים שיבדילו אותם.

8. 3 משתמשים אמרו תודה ל- Jose.r על ההודעה

galaye (28/05/14), natish (28/05/14), RAiNZ (28/05/14)

תודה
    92

לא הייתי מקבל בכלל בשמחה שינוי מהותי בחומרה של 2 מכשירים..
    לדעתי חומרה אחרת והוספת פיצ'רים שלא קיימים במכשיר הדגל יפגע בערכו.

תכלס לא הייתי רוצה לראות שינוי מעבר למעבד גרפי חזק יותר וגודל אחר.

נערך לאחרונה על ידי dorpnhs; 29/05/14 בשעה 10:11.

+ פרסם תגובה