+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של macguru
    תודה
    7
    הודו לי 157 פעמים ב 88 הודעות

ברירת מחדל Just-Mobile HeadStand מעמד אוזניות מינימליסטי

מעמד יעודי לאוזניות? מי באמת צריך את זה? אז זהו…אחרי שיהיה לכם את המעמד של חברת Just-Mobile על שולחן העבודה שלכם, תגידו איך לא חשבנו על זה קודם. נראה לכם מוזר? תמשיכו לקרוא.

עם הקמת חברת Just-Mobile, משימתה הייתה ברורה - ליצור את האביזרים המעוצבים ביותר והמותאמים לעולם הWindows Mobile Phones (כן, כן , אתם קוראים נכון), אבל אז הגיע ה-iPhone וכל הפרויקטים של החברה נכנסו למגירה ומעצבי החברה הבינו דבר אחד ברור - שמשימתם השתנתה, וכעת הם נדרשים ליצור סביבה מותאמת לכיוון העיצובי שהציגה חברת Apple, כך נוצר המוצר הראשון של החברה ה-Xtand. המוצר הנמכר ביותר של החברה עד היום. המוצר זכה באין ספור פרסים וקיבל המון תשומת לב בעולם המדיה. נכון להיום חברת Just-Mobile מייצרת כ-30 מוצרים שכמו במקרה של ה-Xtand מרביתם זכו בפרסי עיצוב. כמובן שלא הייתה לי אפשרות להציג בפניכם את כל המוצרים המדהימים שהחברה הזאת מייצרת ואתם מוזמנים לאתר שלהם כדי להתרשם, אך עם זאת החלטתי השבוע להתמקד ב-2 מוצרים הנמצאים אצלי בשימוש בדרך קבע.

אני מרבה לשבת ליד שולחן העבודה שלי, אם זה כדי לשבת ולרשום סקירות עבור האתר, אם זה כדי לעבוד או אפילו לשבת ולגלוש באתרי החדשות האהובים עלי - תמיד, אבל תמיד, אני מאזין למוסיקה בזמן הזה, אם זה בRdio- או ב-Sptoify או אפילו בספריית ה-iTunes שלי.

לפני שקיבלתי את מעמד ה-HeadStand של חברת Just-Mobile האוזניות שלי היו בתוך נרתיק יעודי באחת מהמגירות בבית, והיה טקס קבוע בו אני מבצע חיפוש בכל המגירות, איפה לעזאזל השארתי אותן הפעם? לפעמים הן היו בשידה ליד המיטה, לפעמים באחת מהמגירות בסלון או במרבית הפעמים זרוקות במגירה במשרד שלי וזה היה די מתסכל. אבל מאז שקיבלתי את המעמד היעודי עבור האוזניות, אני תמיד מוצא אותן תלויות בגאווה ליד ה-iMac שלי. משום מה, אני תמיד דואג להחזיר אותם לשם, גם אם אני לא יושב בהכרח ליד המחשב, אני דואג שהן יחזרו למקום הבטוח שלהם. זה די משעשע כי בדרך כלל אין לי הפרעות התנהגותיות כאלו, אבל משום מה, מאז שיש לי את המתקן הזה חשוב לי שהשולחן שלי יהיה מסודר ואני יכול להגיד לכם שזה ממש משפיע עלי, הן על היצירתיות שלי והן על היכולת שלי לשבת ולהיות מרוכז - אבל אני בטוח שמי שמחזיק מעמד אוזניות בבית, יחזיק אותו מסיבותיו הוא.

ה-HeadStand הוא עוד מוצר פרימיום של חברת Just-Mobile וככזה הוא עשוי מאלומניום מוברש. המוצר מגיע באריזה די פשוטה הכוללת את המעמד המפורק להרכבה עצמית. אל תדאגו, לא מדובר פה על עוד פררויקט של איקאה, מדובר על 2 ברגים אשר יחברו בין הבסיס הכבד יחסית למעמד עצמו. עניין של כ-10 שניות והמוצר עומד מוכן לשימוש.

כאמור המוצר עשוי מ-2 שכבות של אלומניום מוברש, והבסיס שלו אף כולל מקום אחסון לכבל האוזניות על מנת לשמור את הסדר על שולחן העבודה שלכם. כאמור, למוצר יש יעוד אחד, ויעוד אחד בלבד! לשמור על האוזניות שלכם זמינות תמיד - ואין ספק שהוא עושה את יעודו בצורה מוצלחת למדי.

אז נחזור לשאלה שבא התחלנו את הסקירה, האם אתם באמת זקוקים למעמד יעודי עבור האוזניות שלכם? כנראה שלא כולכם, אבל אם אתם כמוני, כאלו שזקוקים לסדר בחיים שלהם ואוהבים את סביבת העבודה שלהם נקייה או לחלופין מאזינים הרבה למוסיקה, אז מעמד אוזניות זה מוצר חובה אצלכם בבית, ואם כבר מעמד, אז חשוב שהוא יהיה באותו עיצוב מינימלי שמאפיין את רב מוצרי Apple והHeadStand הוא פשוט כזה!

מחיר ה-HeadStand באתר של חברת Just-Mobile הינו 49.95$, כ-173 ש?ח. מחיר סביר בהחלט למוצר פרימיום. המוצר מגיע או באלומניום כסוף או באלומניום שחור לבחירתכם.
    ניתן כמובן לרכוש את המוצר גם בחנות Amazon.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg main.jpg‏ (32.7 קילובייט, 31184 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 02/05/14 בשעה 09:16.

2. 3 משתמשים אמרו תודה ל- macguru על ההודעה

Aarón (02/05/14), dooby (02/05/14), Shai Mizrachi (03/05/14)

+ פרסם תגובה