+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 29
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל חנות חדשה ל-iDigital בתל אביב

רשת iDigital משיקה חנות חדשה וייחודית במתחם שרונה בת?א, המכילה תערוכה ובה פרטים נדירים של אספן ישראלי מההיסטוריה של חברת אפל. בהמשך:

היום (ראשון, ה-6 באפריל) חשפה רשת iDigital סניף חדש וייחודית בן שתי קומות במתחם שרונה בתל אביב, ממול הקריה (רחוב קפלן). הסניף ממוקם בתוך מבנה טמפלרי בן 150 שנה אשר עבר שימור ושחזור מיוחד, ואשר עוצב על ידי מעצבי חברת אפל. בחנות החדשה ישווקו כמובן כל מגוון מוצרי אפל 
לצד מגוון אדיר של אביזרים משלימים
, ובמובן הזה אין חדש תחת השמש. אך החנות הזו של iDigital היא בהחלט שונה מכל אחד מעשרת הסניפים של החברה הממוקמים במקומות נבחרים בישראל, עקב מספר סיבות. הסיבה הראשונה היא זו אשר מוזכרת לעיל, והיא שהסניף ממוקם בתוך מבנה טמפלרי בן 150 שנה.

מי מכם אשר חובב היסטוריה ואדריכלות בהחלט חייב לבקר בסניף הזה, גם אם אינו מתכנן לרכוש דבר. העיצוב של הסניף, הן מבפנים והן מבחוץ, הוא ללא ספק שונה מכל סניף אחר של iDigital, ומקביל ברמתו למיקומי אפל סטור נבחרים בעולם מבחינת הדגש העיצובי. יתר על כן, הפתעה נוספת שמחכה בסניף החדש היא תערוכה אקסקלוסיבית של האספן אורי סגל, אשר מוצבת בקומה העליונה של החנות לרגל הפתיחה. התערוכה הכוללת אוסף פריטים נדירים מאוד של אפל, וביניהם המקינטוש המקורי הראשון, פריטים של סטיב ג'ובס עם חתימתו, חוברת ההפעלה של מחשב האפל הראשון משנת 1976 חתומה ע"י סטיב ווזניאק, ועוד. התערוכה תפעל ותהיה פתוחה חינם לציבור הרחב במשך שלושה חודשים.

לדברי איילת צרפתי-רוזן, מנכ"לית iDigital: "חנות iDigital הייחודית בשרונה מעניקה חוויה שונה ומיוחדת המפגישה בחלל היסטורי את הלקוח עם המוצרים העדכניים והנחשקים ביותר בעולם. בחרנו לפתוח חנות מיוחדת זו וראשונה מסוגה בשל מיקומה המרכזי שיאפשר גישה קלה ונוחה לחובבי אפל באשר הם".

אורי סגל, מנכ"ל iApps: ?אני גאה להציג לראשונה בעולם, את האוסף הפרטי והנדיר שאספתי במהלך שנים רבות. באוסף זה אבני דרך חשובות מיום היווסדה של חברת אפל ועד היום. אוסף זה מציג את החזון והערכים עליהן מבוססת אפל כחברה ששינתה את פני האנושות ואף הוכרזה כמותג בעל השווי הגבוה ביותר בעולם, על פי*דירוג המותגים השנתי*של 'אינטרברנד'.?

אם כך, גם אם אינכם מתכוונים לרכוש דבר, אני בהחלט ממליץ לכם בחום לקפוץ לביקור בחנות iDigital החדשה במתחם שרונה, ובמתחם עצמו בפרט על מנת להנות מאווירה של חו?ל בארץ, ולצפות בתערוכה יוצאת דופן ונדירה. ספרו לנו את דעתכם בתגובות אם יצא לכם לבקר.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. 4 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

ebest (06/04/14), galaye (06/04/14), Shai Mizrachi (06/04/14), shail (06/04/14)

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: חנות חדשה ל-iDigital בתל אביב

מחכה לראות גם תמונות (במידה ויש כמובן)

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

iPhoner שועל על!
    תודה
    207
    הודו לי 364 פעמים ב 293 הודעות

אכן מעניין לראות תמונות... נשמע מעיין.. בסה?כ אני חושב שאידייגיטל עושים עבודה טובה והם רק מתרחבים.. ממש יותר טוב מההתחלה שלהם

תודה רון

משתמש VIP Gold הסמל האישי של shail
    תודה
    148
    הודו לי 523 פעמים ב 477 הודעות

?עושים עבודה טובה? - נתון לוויכוח.
    יקרנים באופן חריג במיוחד - על זה אני מאמין יסכימו איתי כולם....

iPhoner שועל על!
    תודה
    329
    הודו לי 241 פעמים ב 187 הודעות

לא יודע אם יקרנים בצורה חריגה, אבל מה שבטוח רחוק מלהשתלם לקנות דרכם.
    מי שקונה אצלם מק הוא פרייר עם תעודות

iPhoner שועל על!
    תודה
    104
    הודו לי 188 פעמים ב 126 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי shail צפיה בהודעה
    ?עושים עבודה טובה? - נתון לוויכוח.
    יקרנים באופן חריג במיוחד - על זה אני מאמין יסכימו איתי כולם....
    ?יקרנים?
    תפתח עסק של חברת אפל בארץ,תייבא מחשבים מחו?ל שעולים מינימום 1000 דולר ומקסימום 10,000 דולר ונראה כמה אתה תרוויח.
    אי אפשר למכור מקבוק אייר ב4000 שקל,צריך לעשות רווח כלשהו(שכירות,מסים,משכורות,ח שמל וארנונה לא ישלמו על עצמם לבד).
    אם אתה רוצה להאשים מישהו תפנה לממשלה על העלויות הגבוהות .

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי נימרוד . צפיה בהודעה
    ?יקרנים?
    תפתח עסק של חברת אפל בארץ,תייבא מחשבים מחו?ל שעולים מינימום 1000 דולר ומקסימום 10,000 דולר ונראה כמה אתה תרוויח.
    אי אפשר למכור מקבוק אייר ב4000 שקל,צריך לעשות רווח כלשהו(שכירות,מסים,משכורות,ח שמל וארנונה לא ישלמו על עצמם לבד).
    כל מילה בסלע, וזה מנקודת מבט הגיונית ופרקטית.
    אך בכל הדיון הזה דבר אחד נשכח: שירות. המושג שירות הוא זר ללקסיקון הישראלי.
    בישראל לא יודעים לתת שירות, וגם לא יודעים איך לקבל שירות. קצרה היריעה מלתת דוגמאות, אך אתן דוגמא אחת קלאסית: מלצר חצוף שמתווכח עם לקוח נחמד, לעומת לקוח חצוף שמתייחס למלצר נחמד כמו למשרת.

בגלל העובדה הזו - שבישראל לא יודעים איך לתת או לקבל שירות - איידיגטל (בין היתר) סובלת מן ההפקר, ולו בשל העובדה שמצפים ממנה, כמי שמתפקדת בתור נציגת אפל הבלעדית בישראל (עם זאת שהיא משווקת מורשה בלבד), להיות אחד לאחד כמו אפל. עד שאפל עצמה לא תגיע לכאן ותאמן את נציגי השירות שעובדים עבורה בישראל כיצד לתת שירות ברמה האפליסטית, זה לא יקרה.

איידיגיטל היא לא אפל. איידיגטל היא הגרסה הישראלית של אפל, על כל המשתמע מכך. וזה לטוב, ולרע. אבל מנסיון אישי, הצוות של החברה הזו הוא מסור ואכפתי לכל החוויה האפליסטית, ומודע לכל הטעויות שנעשו שם לאורך השנים.

בשורה התחתונה, מה שאני אומר זה שצריך לקחת את הכל בפרופורציות.

משתמש VIP Gold הסמל האישי של shail
    תודה
    148
    הודו לי 523 פעמים ב 477 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי נימרוד . צפיה בהודעה
    ?יקרנים?
    אני לא מזלזל בעלויות של איידיגיטל ("מחאת המחייה" לא? )
    למרות שצריך לקחת בחשבון שאיידיגיטל לא קונה מאפל את הציוד במחירים שאני/אתה קונים אותם בחו"ל בחנות של אפל אלא בפחות. כמה פחות ? - שאלה טובה.

העניין לדעתי הוא שגם אחרי כל ההעמסות למיניהן הם "מעגלים" כלפי מעלה ובגדול...

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 16 פעמים ב 11 הודעות

Actually the iPad cost less at iDigital then if you bought it in Europe. ( but only the iPad )

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

נכון שהמחירים של איידיגיטל לא עומדים תמיד בקנה אחד עם המחיר המומלץ לצרכן באירופה/ארה?ב (אם כי בסך הכל הם ממש קרובים לאלה של אירופה), באיידיגיטל באר שבע יוצא לי לקבל שירות ממש טוב בסך הכל והעובדים שם הם אנשים נחמדים שרוצים לסייע כמה שרק אפשר.
    תמיד יש לאן לשאוף עוד, אבל גם כרגע צריך לדעת שיש בסך הכל משהו שהוא טוב.

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון