+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל ליצור רינגטונים בקלות ובפשטות עם Garageband החדש

מדריך פשוט לכל משתמשי המק שיראה לכם כיצד ליצור רינגטונים איכותיים למכשיר האייפון שלכם בתוך פחות מ-3 דקות. מומלץ לכל מקיסט+אייפוניסט. בהמשך:

אהלן חברים. לפני שנתחיל אפילו בהקדמה, חשוב לציין: המדריך הזה מיועד למשתמשי המק בלבד. סורי משתמשי PC, אין לי כלום עבורכם בינתיים. מטרת המדריך הזה היא ללמד את משתמשי המק כיצד לייצר רינגטון איכותי למכשיר האייפון שלהם באמצעות תוכנת Gargeband, וכל זאת תוך פחות מ-3 דקות. גילוי נאות: זו הדרך שבה אני משתמש בכדי ליצור רינגטונים לעצמי, וללקוחות שלי אשר לעיתים משלמים לי בכדי שאוסיף להם ?חבילה? של רינגטונים למכשיר. היתרון בשיטה הזו היא שניתן לנטר אחר עוצמת השמע של הרינגטון (נושא שקרוב לליבם של משתמשים רבים), ולהגביר אותה לרמה גבוהה תוך כדי שמירה על צלילות השמע ואיכות הצליל.

אם כך, בואו נתחיל עם הדרישות:
    1. מחשב מק (איימק, מקבוק פרו, מקבוק אייר, מק פרו)
    2. תוכנת Garageband (לא חייבים את העדכנית ביותר)
    3. תוכנת iTunes עדכנית
    4. חשבון Apple ID שמסונכרן עם iTunes והאייפון.
    5. ספריית מוזיקה שממנה תוכלו לבחור שירים על מנת ליצור מהם רינגטונים.

הצהרה חשובה: במדריך זה אני אמחיש כיצד ליצור רינגטונים עם תוכנת Garageband החדשה ביותר. גם אם יש לכם גרסה ישנה יותר של Garagband, תוכלו להשתמש במדריך הזה בכדי ליצור לעצמכם רינגטונים. כל התוכנות בהם אשתמש במדריך זה (ובכללם זה כל השירים שנמצאים בספריית המוזיקה שלי) נרכשו על ידי כדת וכדין, ולכן אינני עובר על אף חוק זכויות יוצרים כזה או אחר כחלק מכתיבת מדריך זה. אתר iPhones אינו תומך בגניבת תוכנות, אך אינו אחראי בשום צורה על האופן שבו קהל קוראיו בוחר ליישם את המדריך הזה, או על כל נזק שעלול להיגרם למשתמש ולמכשיריו תוך כדי/בעקבות ביצוע מדריך זה.

ונתחיל:

1. פתחו את Grageband ובחרו ביצירת פרוייקט ריק (Empty Project).

2. יעלה לכם חלון כמו זה שמופיע בתמונה הנ?ל לחצו על Create כפי שמסומן בתמונה:

3. לחצו על הכפתור האדום בפינה השמאלית העליונה של המקלדת שתעלה לכם (כפי שמצויין בתמונה, ומסומן בעיגול ירוק):

4. הזיזו את החלון לאמצע המסך, בכדי שתוכלו לפתוח את חלון ה-Finder, כך:

5. בחלון ה- Finder, נווטו ל: Music > iTunes > iTunes Music (או לסירוגין, אם שמרתם את ספריית המוזיקה שלכם במקום אחר, נווטו לשם).

6. מתוך רשימת השירים שלכם, בחרו את השיר שממנו תרצו ליצור רינגטון, גררו אותו מעל ל-garageband והפילו אותו עליו.

7. מכאן תתחילו לערוך את הרינגטון שלכם: מצאו את הקטע המדוייק שבו אתם רוצים שיתחיל הרינגטון, ואז תעצרו (Pause/Stop). גשו ל-Edit ובחרו באופציית ה-Split המסומנת בתמונה הנ?ל. לאחר מכן, סמנו את הקטע ?המיותר?, ולחצו על כפתור ה-delete, ומשם תגררו את הרינגטון שלכם עד להתחלת הטראק.

כעת, הקשיבו לו עד שתגיעו לקטע שבו אתם מעוניינים לסיים את הרינגטון (זכרו כי אפל מאפשר עד 30-35 שניות), תעצרו את הטראק, תבחרו שוב ב-Split מתפריט ה-Edit, ותמחקו את השארית המיותרת.

8. השלב הזה הוא אופציונלי, למתקדמים שביניכם: לאחר שסיימתם להגדיר את הרינגטון שלכם מבחינת התחלה וסוף, אתם יכולים גם להוסיף לו Fade out באמצעות התפריט הרלוונטי בתמונה הנ?ל:

9. אלו מכם שחשוב להם שהרינגטון שלהם יהיה בעל ווליום גבוה (ולכן מאוד שמיע) יכולים להגביר אותו מהסליידר המוקף בירוק בתמונה הנ?ל:

10. לאחר שסיימתם הכל ואתם מוכנים לסיים, לחצו על תפריט ה-Share ובחרו באופציית ה-Ringtone to iTunes.

11. כעת, יקפוץ לכם חלון נוסף. בחרו באופציית ה-Adjust, והשתמשו בבר הצהוב הדק שימצא מעל לרינגטון שלכם בכדי להגדיר את אורכו. במידה והקטע שבחרתם הוא קצר יותר מ-35 שניות, הפעולה הזו תתבצע אוטומטית ע?י garageband ברגע שתלחצו על Adjust.

סיכום
    לאחר ביצוע הצעד האחרון, תוכנת iTunes תיפתח ותתחיל להשמיע את הרינגטון. מכאן תוכלו לסגור את Garageband, לחזור ל-iTunes, לאתר את הרינגטון שלכם בתוך תפריט ה-tones של iTunes (תחת השם Untitled), ולשנות את הפרטים שלו (שם, אמן וכדומה). השלב האחרון שנותר הוא לסנכרן מול מכשיר האייפון שלכם, ולהגדיר את הרינגטון הזה לאיש קשר או כרינגטון כללי.

בהצלחה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 02/02/14 בשעה 16:29.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RAiNZ על הידיעה:

SHAHAR SHOKO (19/02/14)

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 9 פעמים ב 7 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: ליצור רינגטונים בקלות ובפשטות עם Garageband החדש

תודה רון.
    אני מכיר תוכנה (iTools) שעושה משהו דומה לPC אבל לא מאפשרת לשנות את עוצמת השמע אלא רק לחתוך ולשלוח ישר למכשיר (ללא אייטונס וללא פריצה).

iPhoner מתקדם
    תודה
    3
    הודו לי 22 פעמים ב 18 הודעות

בעיה קטנה, אני עם התוכנה הכי חדשה, ומשום מה היא עושה במהלך השיר כל שניה ?ביט? כזה כמו דפיקה, מישהו יודע איך מסירים את זה?

iPhoner מתקדם
    תודה
    3
    הודו לי 22 פעמים ב 18 הודעות

הסתדרתי

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי 7 פעמים ב 6 הודעות

אחינו.,
    עם גראז בנד אתה יכול ליצור צלצולים ישירות מהמכשיר!!

+ פרסם תגובה