+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 19
    מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ברירת מחדל 10 ערכות הנושא המובילות ל iOS 7

כעת, לאחר שתוכנת ה-winterboard התעדכנה (גם לתמיכה מלאה ברכיב ה64 ביט), אפשר להתענג על התכנים העיצוביים החדשים, המביאים בפנינו אווירה אחרת על פני המכשיר.

אין זה סוד שקיימות לא מעט ערכות נושא יפות ומשובחות המשפרות מבחינה ויזואלית את המערכת ובכלל את חווית השימוש, אך רוב רובן לא קיבלו עדכון למערכת החדשה שלנו וגם לא ידוע לנו עדיין על עדכונים עתידיים שלהם. ובכן, מהמעט והתוכן החדש שקיבלנו עד כה, מאז יציאתה של הפריצה ניתן לומר כי דבר חדשני ואף אומנותי קם לו מעט לעט בפנינו. לעת עתה ברצוני להציג בפניכם את עשרת ערכות הנושא הטובות ביותר הפועלות בעזרת תוכנת ה winterboard לגרסה השביעית אשר שוחררו אל חנות הסידיה.

ערכת נושא Zanilla 2 היא אחת מהערכות הנקיות, הפשוטות והמתאימות ביותר למערכת ה iOS 7, עצם האופי שהיא מביאה עמה והמראה השטוח והמינימליסטי, כאשר הקונספט העיצובי שלה הוא מעיין הצללה המגיעה מהאלמנטים השונים שעל כל אייקון (מאוד מזכירה את Solstice). יש לציין כי הערכה עדיין לוקה בחוסר שינוי אייקונים צד שלישי שעוד יתווספו בעתיד. ערכה זו להבדיל מכל אחת אחרת לא נמצאת בחנות הסידיה אך ניתן להורידה בלינק של debiantArt ולהתקין בעזרת סייר קבצים כמו ה ifile כאשר תצטרכו באופן ידני למקם אותה בתיקיית הווינטרבורד הנמצאת בנתיב /Library/Themes/ .

ערכת נושא זו היא מהחדשות ביותר המגיעה עם עיצוב מאוד מינימליסטי אך עם זאת מאוד מעניין ומושך עיניים וזאת בגלל האייקונים ה?מרובעים כמעט עגולים? אשר קיבלו מעין בליטה הנותנים אווירה לדבר חדשני. בנוסף לכך Soft Remix for iOS 7 מקטינה את גודלם של האייקונים כברירת מחדל ומשנה לא רק את צורתם של האייקונים המובנות אלא גם של כל אפליקציה צד שלישית, כאשר המפתח מעדכן את הערכה בתדירות די גבוה בכדי להביא אייקונים נוספים ובכלל לספק את בקשתם של המשתמשים. את הערכה תוכלו להוריד מחנות הסידיה במחיר מצחיק.. חינם!.

קרוב לוודאי שישנם משתמשים שלא יכולים להפרד מהעיצוב הסקאומרפי. אז אני שמח לבשר לכם על שתי הערכות 1derful HD ו- 1Derland מבית היוצר של Tim Collins אשר מספק לכם המשתמשים את העיצוב הסקאומרפי והישן שהיה קיים עד לגרסאות iOS 6. טים קולינס יוצר הערכות הללו הצליח להביא אותם לגרסאות 7 לאחר עבודה מאומצת והתמודדות קשה עם בעיות התאמה למיניהם כגון בעיות עם רכיב ה64 ביט . ובכן כפי שאתם מבחינים בתמונה, האייקונים הם על סגנון בסיסי ומוכר, כאשר מה שמייחד אותם הוא ה?מסגרת? שלהם. את הערכות הללו תוכלו למצוא בחנות הסידיה במחיר של 2.99 דולר.

אם הבחנתם טוב בערכת נושא ה RocketSauce תגלו כי הסגנון של ערכה זו הוא אותו סגנון כמו 1derful HD ו- 1Derland כלומר RocketSauce שייכת גם היא לאותו המפתח טים קולינס אשר התאים גם אותה לעבודה בפלטפורמת הiOS 7. גם כאן המפתח סגנן את האייקונים באלמנט ?מעוגל?. יש לציין כי המפתח ישחרר עדכון לערכות נושא אלו ונקבל ממשק משתמש יותר אטרקטיבי. RocketSauce ניתנת להורדה מחנות הסידיה במחיר של 2.99 דולר.

כפי שציינתי קודם, Zanilla 2 מאוד מזכירה את Solstice אך ההבדל בינה לזאת היא שסולסטיס היא מובנת יותר מבחינת עיצובית והאופן שבו היא מעבירה ויזואלית את הפרטים/אלמנטים כגון הצלליות שהן יותר חזקות, פלטת הצבעים בולטת יותר והאלמנטים שגדולים במקצת. מעבר לכך הערכה תומכת ומשנה מעל ל- 90 אייקונים וממשיכה להתעדכן מעת לעת בתדירות כמעט יום יומית. מה שבאמת מגניב בערכה כזאת שגם אותה תוכלו להוריד חינם מחנות הסידיה.

כפי שאתם רואים, ניקיון הוא שם המשחק של ערכת נושא Clarity כשהיא נוטה לשמור על קו עיצובי אחיד עם מינימום פרטים, כאשר מה שמייחד אותה הוא האייקונים הלבנים או חלביים אם נקרא לזה כך, מה שמאפשר לאלמנט שעל כל אייקון לבלוט. ערכה זו כוללת לרגע זה אייקונים בסיסיים מאחר והיא חדשה ושוחררה מזה מספר ימים, אך על פי המפתח היא הולכת להשתדרג. ערכה זו גם היא חינמית וניתנת להורדה מחנות הסידיה.

אני לא בטוח עד כמה מכם אוהבים עיצוב ילדותי הניראה יותר כמו קריקטורות אבל תמיד טוב להציג את כל סוגי הערכות נושא. Space Blueberry מבית היוצר של Gionata מביא עמו כ 70 אייקונים מעוצבים בסגנון הקריקטורה או המצוייר המדמה דבר ילדותי, למרות שישנם אייקונים כמו של המצלמה שלא היה מזיק אם הוא היה מגיע בצורה מובנית במערכות של אפל. החיסרון היחיד כרגע בערכה הוא שהיא לא נתמכת במכשירי האייפד אך אני מאמין שבעתיד תתמוך. לעת עתה תוכלו להוריד אותה בחינם מהסורס של מודמיי

הפעם הגיע הזמן קצת לשבור את תחום ה?שטוח? ולהציג לכם דבר קצת יותר יצירתי ומעניין. Ner0, ערכת נושא ששוחררה גם היא לפני מספר ימים בודדים, מביאה את הצד ה?אפל? והיפה למסכים בצורה הכי קלאסית שאפשר, כאשר היא כוללת מספר רב של אייקונים המושקעים אחד אחד בפרטי פרטים ו 12 אפשרויות שונות למערך האייקונים. דבר אחד בטוח הוא שלא תוכלו לעמוד ביופיה של הערכה למרות המחיר המעט גבוה של 2.99 דולר. על השקעה כזאת בהחלט מגיע תגמול.

בדרך כלל אני לא נוטה לאהוב אייקונים עגולים המרבים בפרטים ובכלל כשהם דחוסים עד כדי התערבבות אחד עם השני. עם זאת, ערכת נושא זו מאוד מושכת ומאוד מדליקה בשל הפרטים המעוצבים היטב הנותנים לנו את האפשרות להבין מהו כל אייקון. ובכן, ערכה זו כוללת שתי סוגי אייקונים אשר אחד מציג אייקון ממבט עיילי והשני ממבט ?זוויתי? ובנוסף מסכי טעינה מגניבים. מחירה של הערכה גם היא מעט גבוה- כ 2.99 דולר. אם אהבתם, שווה את ההשקעה החד פעמית.

והערכה האחרונה החביבה מתוך סריית ה1deal היא 1deal HD-iOS 7 שהיא האחרונה להשתחרר התואמת לגרסאות 7, המביאה את ה?לוק? הריבועי והכי חשוב המושקע ביותר בפרטיו. ערכה זו נוצרה על ידי Mack83 אשר יצר את ערכתו בקפידות ובמחשבה רבה על כל אייקון ואייקון ובכלל במסכים שונים כמו במסך החייגן. יש לציין כי אותם המשתמשים אשר רכשו את אחת מערכות של 1deal יזכו בערכה ללא כל תוספת תשלום ולאלו מכם שלא רכשו בעבר, תוכלו לרכוש במחיר של 2.99 דולר מהמקור של modmyi.

לסיכום
    אלו הן העשרת הערכות נושא המובילות והמושקעות נכון לרגעים אלו אשר עודכנו או הותאמו לעבוד עם גרסאות iOS 7, כשלכל אחת ואחת יש אופי שונה הנוגע בצורה אחרת לכל אחד ואחד מכם מבחינה עיצובית. כמובן שכל מי שאהב את הערכות נושא האלו ואף בחר לעצמו אחת לא יזיק אם יתן תמיכה, עידוד ותרומה כלשהי גם אם זה במילת ?תודה? למפתחים. בכל זאת עבדו קשה כדי להגיע לתוצאות כאלו. אז איזו ערכה בחרתם?, נשמח לשמוע את דעתכם.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg 190.jpg‏ (72.1 קילובייט, 14752 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 19/01/14 בשעה 06:39.
    מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

2. 3 משתמשים אמרו תודה ל- Berny על ההודעה

Aarón (19/01/14), AssafMoraz (19/01/14), MaTaN (19/01/14)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: 10 ערכות הנושא המובילות ל iOS 7

אחלה, תודה ברני.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Aarón על הידיעה:

Berny (19/01/14)

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381
    הודו לי 2,967 פעמים ב 1,902 הודעות

טוב לדעת.
    תודה

iPhones.co.il

עורך ומנהל ראשי פורום סידיה

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל MaTaN על הידיעה:

Berny (19/01/14)

משתמש VIP הסמל האישי של חומי
    תודה
    91
    הודו לי 228 פעמים ב 170 הודעות

יופי של סקירה... תודה ברני.
    אם להביע את דעתי ברשותך, כל הערכות מבוססות על שינויים בתחום האייקונים בלבד.
    אף לא אחד הצליח להרחיב מעבר! כמו אפשרות הטמעת רקע מיוחד המבוסס html, שנוי סמלים בשורת הבר העליון, שנוי עיצובי של אפליקציות מובילות כמו מוסיקה והודעות, שינוי מסך הנעילה.
    הסיבה לכך היא: ( לא בגלל שזה בחיתולים) אין התאמה ותמיחה של Winterboard מלאה וכמו בעבר עדיין!
    מקווה שיהיה ובקרוב ( אני אישית מצאתי דרך לא דרך להטמיע רקע עם html במסך הבית, אך לא הצלחתי במסך הנעילה.).
    עם זאת כל הערכות שציינת לעי?ל רואים את ההשקעה הרבה שהושקעו בהן, שינוי ועיצוב אייקונים מצריך עבודה קשה טוטלית וסובלנית שראויות להערכה, במיוחד אלו שמכסות את רוב האפליקציות המוצעות - לצערי אין אחת שיכולה לכסות את כל האפליקציות שבמצע של כל אחד ואחד.
    תודה ברני.

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל חומי על הידיעה:

Berny (19/01/14)

משתמש VIP
    תודה
    37
    הודו לי 267 פעמים ב 249 הודעות

תודה על הסקירה.

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל meir_225 על הידיעה:

Berny (19/01/14)

מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי חומי צפיה בהודעה
    יופי של סקירה... תודה ברני.
    אם להביע את דעתי ברשותך, כל הערכות מבוססות על שינויים בתחום האייקונים בלבד.
    אף לא אחד הצליח להרחיב מעבר! כמו אפשרות הטמעת רקע מיוחד המבוסס html, שנוי סמלים בשורת הבר העליון, שנוי עיצובי של אפליקציות מובילות כמו מוסיקה והודעות, שינוי מסך הנעילה.
    הסיבה לכך היא: ( לא בגלל שזה בחיתולים) אין התאמה ותמיחה של Winterboard מלאה וכמו בעבר עדיין!
    מקווה שיהיה ובקרוב ( אני אישית מצאתי דרך לא דרך להטמיע רקע עם html במסך הבית, אך לא הצלחתי במסך הנעילה.).
    עם זאת כל הערכות שציינת לעי?ל רואים את ההשקעה הרבה שהושקעו בהן, שינוי ועיצוב אייקונים מצריך עבודה קשה טוטלית וסובלנית שראויות להערכה, במיוחד אלו שמכסות את רוב האפליקציות המוצעות - לצערי אין אחת שיכולה לכסות את כל האפליקציות שבמצע של כל אחד ואחד.
    תודה ברני.
    נכון מאוד, כל הערכות נושא מבוססות בעיקר על האייקונים, למרות שיש כאלו שמחליפות את החייגן, מסכי טעינה, סמלים כלשהם ועוד כמה דברים קטנטנים.
    נקווה באמת כמו שאמרת שתהיה התאמה מלאה לווינטרבורד (למרות שניראה לי שהוא מספיק תואם כדי ליצור דברים מעבר- אולי אני טועה).

מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

תודה
    1,381

חומי- תנסה את ezra2, מלא יותר מזה לא יכול להיות.

iPhones.co.il

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל MaTaN על הידיעה:

Berny (19/01/14)

תודה
    91

ציטוט נכתב במקור על ידי Mike23 צפיה בהודעה
    חומי- תנסה את ezra2, מלא יותר מזה לא יכול להיות.
    מייק, לדעתי ולפני שהתקנתי ורק לפי ההקדמה שקראתי זה רחוק מלהיות ערכת נושא מושלמת!
    אם תקרא את ההקדמה, הם כותבים זאת במפורש ואני מצטט ''היה ואם בכלל ערכות נושא מלאות לא פונקציונלי ואפשרי יותר עקב שינויים גדולים שאפל בצעו בIOS7, ולכן השינויים יהיו רק אייקונים בלבד ועוד שינויים קלים (מינורים) אחרים''.
    אז ולפני שאני רוכש את הערכה (בשביל לחקור אותה) האם אתה אישית התקנת על אייפון 5S ויש שם אפשרויות להטמעת שינויים במסך הנעילה ועוד דברים שווים.
    חייגן - אין לי בעיה לשנות, ואת זה עשיתי בקטנה עם שינוי הפיכתה לאותיות עברי.
    בר עליון 3G ו- WiFi - גם אין לי בעיה.
    מסך הבית - אין לי בעיה אבל לא דרך ווינטרברד (שזה קשה יותר).
    מחפש קישור למסך הנעילה (LockBackground.html כבר לא עובד!).
    מחפש הטמעת/החלפת קובץ קיים בתוך Frameworks, שהיה לו קישור עם ווינטרברד.
    מחפש קישור להחלפת רקעים ניגודיים.
    אין לי בעיה לעשות כל זה שציינתי לעי''ל ידנית, אך אני מחפש כלים לקישורית על מנת לבנות ערכת נושא! וזה לא אפשרי כרגע לדעתי.

תודה
    1,381

צודק, לא ראיתי את המשך הדברים.
    עיניין של זמן עד שגם זה יגיע. בלי קשר לכלום, באופן אישי אף פעם לא חיבבתי את הערכות שמשתלטות והעדפתי את המינימליות יותר שנוגעות רק באיקונים ועוד נגיעות בקטנה.

iPhones.co.il

תודה
    91

ציטוט נכתב במקור על ידי Mike23 צפיה בהודעה
    צודק, לא ראיתי את המשך הדברים.
    עיניין של זמן עד שגם זה יגיע. בלי קשר לכלום, באופן אישי אף פעם לא חיבבתי את הערכות שמשתלטות והעדפתי את המינימליות יותר שנוגעות רק באיקונים ועוד נגיעות בקטנה.
    בסדר גמור... אני אישית מאוד אוהב את האייקונים המקוריים של IOS7, כך אני לא מתכוון כלל לשנותם.
    ולהבדיל - אני אוהב רקע חי ובהיר מסדרת הטבע עם אייקונים צבעוניים, ולא מסוג אטריקס והנדסי עם אייקונים כהים ואפרוריים.
    כל אחד וטעמו...קשה מאוד לקלוע ולרצות אחר

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון