+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ברירת מחדל Bazaart | אפליקציה חברתית וקריאטיבית ליצירת קולאז?ים

דימיון והשראה הם החיבור המושלם ליצירת קולאז?ים, אך פשטות הוא שם המשחק של אפליקציית Bazaart.

זמין ב- מחיר- חינם!מפיצה-Bazaart Ltd. גרסה- 7 ומעלה להורדה

+ אפליקציה קלה לשימוש
    + אפליקציה מלאה בהשראות
    + מתאים לכל אחד/ כל אחד יכול להשתמש

- לא בכל קולאז' ניתן לראות כיצד הוא נבנה
    - כלי החיתוך "השאר" לרוב לא מתפקד

בשתי מילים
    צרו את הקולאז'ים המושלמים ביותר בעזרת דימיונכם והראו לעולם למה אתם מסוגלים.

תחום העיצוב והעריכה הוא בין היתר אחד התחומים האהובים עליי, עד היום אני לומד אותו וגם מתעסק בו כמעט בכל יום, כאשר אני מחפש דרכים להביא דבר מקורי, שונה ומעניין או במילים אחרות מחפש השראות שבעזרתן אוכל להוציא רעיונות מראשי, ולייבא אותם אל מול ה?יעד? שלהם. עד לפני מספר ימים התגלה לי עולם חדש ומלא השראות ושמו Bazaart, שמגיע עם עיקרון ה?חברתי? הדומה לכמה אפליקציות כמו Instagram , studio design, Pinterest, אבל עם מטרה אחרת, ליצור קולאז?ים מרשימים ואף מקצועיים בצורה הכי פשוטה.

?פוטושופ חברתי להמונים?

חברת הסטארטפ הישראלית Bazaart השיקה ביום רביעי האחרון לאחר זמן רב , מאמצים גדולים ולא מעט החלטות את האפליקציה החדשה שלהם הלוא היא Bazaart 2.0, שאותה הגדירו כ?פוטושופ חברתי להמונים? (ולמען האמת בצדק) עצם היותה פשוטה המספקת למשתמש כלים קלים לשימוש, ולא מסורבלים כמו תוכנות גרפיות כבדות- ראה ערך: פוטושופ, וליצור בפשטות תמונות עם רעיונות מקוריים.

עוד בהקמתה של החברה ובכלל בתחילתה בעולם האפליקציות היתה להם כוונה להתעסק בתחום האופנה, כאשר הבינו אחרי זמן מה ומחקרים רבים, מה באמת הם צריכים בכדי להגיע לדרך מוצלחת. על פיה של גילי גולנדר (סטייליסטית, עורכת, כתבת, יזמית אופנה וכמובן שותפה במיזם Bazaart) היו צריכים להתמקד בעיקר ב?מתן ערך למשתמשים - לענות על הצורך בעריכת תמונות ושיתופן ולספק חווית שימוש מענגת תוך כדי.? ועוד שהחזון שלהם הוא ?לעזור לאנשים מכל רחבי העולם לגלות את היצירתיות שבהם בחינם, בקלות ובכיף.? וכך בעצם הפכו להיות מתחום האופנה ליוצר קולאז?ים חברתיים.

עצב כפי יכולתך
    אז לאחר היכרות קטנה עם החברה, הגיע הזמן להכיר את מה שבאמת אנו מקבלים מבזארט. אם נתחיל מהפאן העיצובי, האפליקציה מספקת את כל הכלים או הצרכים לעריכה ויצירת קולאז?ים מעניינים ויצירתיים החל מהוספת מספר תמונות ביחד עם אפשרות להעתקתם, התאמה של שקיפויות, קביעת מיקום התמונות, ועד הוספת טקסט עם גופנים שונים.

כפי שאתם שמים לב, להבדיל מכל אפליקציית עריכת תמונות אחרת, אין יותר מדי כלים לעריכה עצמה של התמונה כמו גוון צבע, בהירות, ניגודיות וכל ה?קשקושים? האחרים, גם כי אין להם סיבה להיות שם מאחר וקולאז? מתבסס בין היתר על חיבור תמונות יחד. כמובן שתמצאו עוד אפשרויות כמו חיתוך הרקע מהתמונה גם בצורה ידנית וגם בצורה האוטומטית (תלוי בצבע הרקע והאלמנטים שעליה) וסיבוב התמונות או הגדלה/הקטנה על ידי מחוות של שתי אצבעות.

בנוסף על כך, לא רק לעיצוב והעריכה יש תפקיד חשוב כאן אלא גם היצירתיות ש?מתפרסמת? על גבי הרשת החברתית הגלובלית (אם יורשה לי להגיד). כל תמונה ערוכה היא עולה לרשת החברתית של בזארט, שדרך אגב עובדת על עיקרון הPinterest, היכן שכל משתמש מכל מקום מכל העולם, יוכל לראות את היצירות שלכם ואף לקבל השראות. כך גם בדרך ההפוכה, תוכלו גם אתם לצפות במה שהעולם מייצר ולקבל השראות ואף יותר, תוכלו לבדוק איך נעשה אותו קולאז? (במידה והשתמשו בתמונות מהאינטרנט).

הממשק
    ראשית כל, יהיה עליכם להרשם בכדי להתחיל ביצירת קולאז? או לחלופין אם כבר נרשמתם או יש לכם משתמש קיים ב-Pinterest, עליכם להתחבר ומיד תעברו למסך הבית של Bazaart שבו תמצאו מידע על האפליקציה, את מה שיצרתם לאחרונה ותחילת קולאז? חדש המוצג בסימן ה?+?. בנוסף תמצאו בתחתית המסך אפשרויות נוספות כגון ?בית? שבו יוצג מה שציינתי קודם, ?לגלות? שבו תוכלו לבצע חיפוש למה שמעניין אתכם, ?הודעות? שבו תמצאו כל תגובה או לייק שקיבלתם על היצירות שלכם ו?אני? שזהו הפרופיל האישי שלכם כמו בכל מקום אחר.

שלב הבא, הוא תחילת העבודה. כפי שציינתי יש ללחוץ על סימן הפלוס שיכוון אתכם לאפשרויות מגוונות לייבוא תמונות כגון חיפוש באינטרנט, ברשתות חברתיות שונות (פייסבוק, אינסטגרם, google +, פליקר וEtsy), תמונות אופנה או צילום, וכמובן תוכל לייבא מתוך ספריית התמונות שלכם. כמובן שקיימת בנוסף אפשרות של צילום מיידי העוזר לספונטנים בינינו לתפוס רגעים מעניינים. אחד היתרונות בשיטת הבחירה של התמונות הוא היכולת בחירה של כמה תמונות ביחד, כלומר תגלו את האופציה לסימון התמונות ב?v? ורק לאחר סיום הבחירה תוכלו להתחיל בעריכת הקולאז?.

ולבסוף מסך העריכה שיופיע לאחר שלקחתם את מספר התמונות הרצויות, יציג בפניכם את כל התמונות במסך אחד (נשמע מפחיד אבל לא) שאני אישית קורא לו ?הבמה?. כפי שציינתי, על הבמה תוכלו להזיז כל תמונה, להגדיל, להקטין, לסובב בצורה הכי פשוטה בעזרת שתי האצבעות. טריק שמאוד תאהבו להשתמש הוא לחיצה כפולה על תמונה, אשר שיגרום לה להיות מעל כל שאר התמונות. בנוסף לכך תגלו כי עומד לרשותכם בתחתית המסך את אפשרות ה?חיתוך? שבתוכו כולל שלוש אופציות: מחק, אוטומטי והשאר שאיתם תוכלו לחתוך את הרקע של התמונה או חלקה באופן אוטומטי או ידנית.
    יש לציין שלא כל רקע נחתכת באופן אוטומטי מאחר והכל תלוי בצבע של הרקע.

שמירה והעלאה לרשת החברתית
    לאחר סיום עריכת הקולאז? כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור ה?הבא? שיביא אתכם לאיזור השמירה שבו תהיה לכם אפשרות גם לשמור על המכשיר בספריית התמונות וגם להוסיף את הקולאז? לערוץ המתאים או לכל ערוץ שתרצו ולשתפו עם אחרים.

לסיכום:
    אפליקציית Bazaart הינה אחת האפליקציות הטובות המאפשר לכל אחד ואחד ליצור, להיות קריאטיבי, אומנותי מבלי כל ידע קודם בעיצוב או עריכה. אני חושב שיש כאן התחלה מאוד טובה לדבר משובח שעם הזמן ילך ויגדל ויהפוך להיות למקצועית יותר, למרות שעל פי מספר ההורדות שלה (מעל 250 אלף) כבר מוכיח על טיבה של האפליקציה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg 250.jpg‏ (5.6 קילובייט, 19669 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 21/12/13 בשעה 23:19.
    מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

2. 4 משתמשים אמרו תודה ל- Berny על ההודעה

Aarón (22/12/13), dooby (22/12/13), MaTaN (22/12/13), natish (22/12/13)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Bazaart | אפליקציה חברתית וקריאטיבית ליצירת קולאז?ים

תודה ברני.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Aarón על הידיעה:

Berny (22/12/13)

iPhones.co.il Co-Founder הסמל האישי של dooby
    תודה
    286
    הודו לי 618 פעמים ב 298 הודעות

סקירה מצוינת.
    תודה

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל dooby על הידיעה:

Berny (22/12/13)

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381
    הודו לי 2,967 פעמים ב 1,902 הודעות

תודה ברני

iPhones.co.il

עורך ומנהל ראשי פורום סידיה

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל MaTaN על הידיעה:

Berny (22/12/13)

+ פרסם תגובה