+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל קר לכם? צאו לעשות ספורט

"ספורט בריא לגוף ולנשמה", זו אמרה ידועה שתשמעו אותה כל חייכם ותלווה אתכם הרבה זמן. אז פה אני אציג לכם את 10 אפליקציות הבריאות והספורט הטובות ביותר בחנות

היום שלא כמו תמיד, ישנה מודעות רבה בתחום הספורט האירובי כמו-ריצה, הליכה מהירה, ספינינג ועוד. גם בתחום האנאירובי יש עליה בשנים האחרונות (משקולות וכוח), ואני מוצא אנשים רבים ברחוב שעושים ספורט שבחיים לא הייתי מאמין שיזיזו את ה... מכורסת הטלויזיה המפנקת שלהם. אישית אני עובד באימוני אנאירובי עם שילוב אירובי משהו כמו 5 ימים בשבוע. דבר נחמד לצאת לספורט ביחוד במזג אויר טוב, והאמת קצת קשה לעשות זאת בחורף. אבל מכורים יצאו גם אם מטח טילי טומהוק מאיימים יפלו לידם, הם יוצאים!

ישנם המון אפליקציות בריאות בחנות, וכל אחת כמעט ונוגעת בתחום המתאים לפעילות שאתם עוסקים.
    בואו נראה מהן 10 האפליקציות שנבחרו כמתאימות ביותר לשנת 2013:

Pedometer++

תתפלאו כמה צעדים אתם עושים ביום, אפילו אם אתם לא בהכרח עושים ספורט. בכדי לעקוב אחר התנועה היומית שלכם באמצעות מד צעדים, אם ברשותכם אייפון 5S תוכלו להוריד את האפליקציה הזו ולאפשר למכשיר לעשות את העבודה. תוכלו להגדיר את מינכם, גובה ובחירת יעד צעידה יומית. אפשרות הפעלת מונה צעדים ולראות כמה צעדים ביצעתם היום, מבלי לפתוח את היישום בכלל.

את האפליקציה ניתן להוריד בחינם מפה.

Nike+ Move

אחת מהאפליקציות ששאושרה לעבוד עם M7 coprocessor של אפל. גם זו היא אפליקציה שמותאמת לעבודה עם אייפון 5S בלבד. NiKe מאפשרת ללכוד כל תנועה שתעשו ומשאירה אתכם פעילים במשך היום. פה האפליקציה לא מודדת את הצעדים באופן פשטני, אלא Nike+ Move מודדת מגוון רחב של פעילות. כאשר אתם פעילים יותר ומגדילים את התנועה שלכם בזמנים קצרים יותר התוכנה תמדוד את זה. כמו כן תוכלו לקבל פירוט של פעילויות כמו ריצה, הליכה וישיבה. את הפעילות שביצעתם תוכלו לראות ע"ג מפה, ככה שתוכלו לבצע מעכב אחר הרגעים הפעילים ביותר שלכם. בהגדרות התאימו את הפרטים לגילכם, מינכם גובה ותתחילו לעבוד.

את האפליקציה ניתן להוריד בחינם מפה.

Moves

למרות שהאפליקציה הזו לא יצאה ב-2013 היא עדיין אקטואלית בגלל השדרוג שלה לאחרונה. מה גם שלא כמו הקודמות שהוזכרו פה היא מותאמת לעבודה עם עוד מכשירים ולא רק עם אייפון 5S. שימוש ב-GPS ומעבד טוב, יביאו לתוצאות טובות של מדידה בתחום שאתם עובדים-ריצה, רכיבת אופניים, הליכות ועוד. למי שיש אייפון 5S התוכנה תעקוב אחר התנועות שלכם מידי יום.

את התוכנה ניתן להוריד במחיר של-2.99$ מפה.

Argus

אמנם Nike הייתה הראשונה שהשתמשה בתכנולוגית M7 coprocessor, אך Argus היא הראשונה שהשתמשה בתכנולוגית זיהוי התנועה של ה- אייפן 5S. יישום זה כולל מספר רב של דרכים כדי לעקוב אחר הפעילות היומית שלך. אתה יכול לעקוב אחר התנועה שלך, שינה, צריכת מזון, צריכת מים, ועוד. הגדרת מטרה לשמירה על כל אחת מהפעילויות שלכם, והזנת נתונים רלוונטיים בכל יום. גם פה יש מודד צעדים, מד קלוריות, מעקב ע"י GPS, יומן מזון ועוד. גרף המציג לנו מעכב יומי, שבועי וחודשי.

את התוכנה ניתן להוריד במחיר 1.99$ מפה.

UniqueTrainer

אפליקציית האימון הזו מאפשרת לכם לעקוב אחר פעילות האימון שלכם. עם מעקב אינטראקטיבי בזמן אמת, תוכלו להתאים את הפגישות שלכם לשגרת היומיום שלך. דבר מצויין שכן אם אתם רואים שנניח ו-200 כפיפות בטן כבר "קטן עליכם"? תוכלו להגביר את הפעילות שלכם בצורה מבוקרת בהתאם לאפליקציה. ישנו פיצ'ר באפליקציה-לכידת תנועה אנימצייה ב-3D, שתדריך אתכם לאורך כל התרגיל. אפשרות לצפיית האימון מזוויות שונות ע"י הטיית המכשיר.

את האפליקציה ניתן להוריד במחיר-1.99$ מפה.

7-Minute Workout

אפליקציה זו מבוססת על "אימון 7 דקות מדעיות", כאשר היא נוגעת לכלל המתאמנים בין המתחילים ולבין אלו שמתקדמים באימון. כל רמות הכושר עובדות כאן, וכולם יכולים לעבוד בכיף איתה, עם 200 תרגילי כושר יחודיים. כל תרגיל בא עם וידאו משלו, נקודות אימון, ומאמן קולי אינטראקטיבי. תרגילי משקל גוף, התאמה אישית של האימון שלכם על ידי ערבוב וההתאמה לשגרת היומיום והכל בשבע דקות.

את האפליקציה ניתן להוריד במחיר-1.99$ מפה.

Performance Stretching

מתיחות הינם חלק חשוב מאוד להישאר בכושר ושמירה על הגוף שלכם משרירים תפוסים. גם אם אתם לא מתעמלים כלל, מתיחה צריכה להיות חלק משגרת הבוקר שלכם. אפליקציה זו כוללת יותר מ -150 מתיחות דינמיות שונות, שהם תנועה מלאה, מתיחות בשגרה מסייעות להגביר את זרימת הדם, להפחית את הלחץ, ולעזור לכם לשפר את הביצועים הספורטיביים שלכם. ביחוד אם אתם עוסקים בספורט מסיבי כגון: רכיבה על אופניים, חתירה, או סתם אימון קשה מתיחות באות בגדר חובה, אם לא בא לכם לשכב בבית ולגנוח מכאבי שרירים תפוסים.

את האפליקציה ניתן להוריד במחיר-2.99$ מפה.

Relaxia

מנוחה, מנוחה, מנוחה... מאוד חשוב למתאמנים לנוח ואתם לא יודעים כמה מנוחה תורמת לאימונים. אין דבר חשוב יותר לבריאות והכושר שלכם יותר מאשר מקבל שנת לילה טובה. אם תשאלו בסביבתכם, תגלו כי האדם הממוצע לא מקבל מנוחה יומית מספקת. גם אם אתם לא יכולים לישון במשך שש שעות בלילה, אתם יכולים לפחות לבצע הפעלות מדיטציה יומיות. טוב, אל תשכבו במשרד שלכם בתנוחת "לוטוס" אחרת תמצאו את עצמכם עם סימן של נעל על המכנסיים ביציאה מהדלת. קחו לכם 15 דקות מנוחה, הקשיבו לצלילים המרגיעים של- Relaxia עם צלילי גשם, מיים, חופים ועוד. גם תרגעו יותר, וגם מי יודע אולי תרדמו לעוד כמה שעות בכיף.

את האפליקציה ניתן להוריד במחיר-2.99$ מפה.

Fit Star: Tony Gonzalez

חלמתם פעם שמאמן הכושר שלכם יהיה שחקן כדורגל ידוע? אז תפסיקו לחלום כיוון שהאפליקציה הזו תגשים את חלומכם. אתם תתחילו כמתאמנים מתחילים, תתקדמו לאט ותוכלו לדרג את האימון הנוכחי כמה קשה הוא, בהתאם ליכולת שלכם תקבלו שגרת אימון מותאמת. ישנה אפשרות לרכישה פנימית של חבילות אימון. הכל תלוי כמה אתם רוצים להשקיע, למשל אם תרצו לבנות מסת שריר רצינית, תוכלו לרכוש את החבילה-“Daily Dose”. אם לא תתאמנו באופן פרטני שיותאם לפעילות שבחרתם.

את האפליקציה ניתן להוריד בחנות אם תרצו להתחייב לתוכנית רצינית במחיר של-29.99$ אך לאייפד
    התוכנה מוצעת בחינם מפה.

Runtastic Six Pack Abs

הכי קשה, וזאת תשאלו כל מתאמן ממוצע או בכיר הוא ל"הוריד את הבטן". אין מה לעשות הבטן שלנו גדלה למימדים גדולים באופן טבעי, ממזון עשיר קלוריות או בכלל. לא משנה כמה נתאמן ונעבוד קשה, הבטן תמיד תהיה רופסת ומדולדלת מידי אם לא עובדים עליה ישירות. לצורך כך באה Runtastic ומציעה אימון מסיבי על הבטן ומתמקדת דווקא בה. ישנם תכניות אימון מותאמות לכל אחד בין אם תרצו קוביות וחיזוק בטן ברמה של בודיבילדרס, או סתם בטן מחוזקת שתדאג שהמכנסיים שלכם יסגרו. עם יותר מ-50 סרטוני הדרכה שהוגדרו מראש לאימון שיתאים לצורכיכם.

את האפליקציה ניתן להורידכרגע בחינם ובד"כ במחיר-1.99$ מפה.

*נלקח מהאתר-http://www.idownloadblog.com
    תורגם, נערך ותוספות-Aaron

ספרו לנו אם יש לכם אפליקציה שאתם עובדים איתה באימון שלכם, ואנו גם נשמח להמלצות על כאלו שאתם חושבים שהם טובות למתאמנים ובכלל לעוסקים בספורט.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 12/12/13 בשעה 12:10.

2. 4 משתמשים אמרו תודה ל- Aarón על ההודעה

Berny (12/12/13), JonDror (12/12/13), MaTaN (12/12/13), RonitN (12/12/13)

כתב הסמל האישי של JonDror
    תודה
    15
    הודו לי 23 פעמים ב 15 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: קר לכם? צאו לעשות ספורט

אין ספק שמידע על אימון נותן מוטיבציה להמשיך
    תודה על הסקירה!
    Nike+ Move לא ניתנת להורדה דרך החנות הישראלית. פניתי לנייק בנושא ונאמר לי שאיו כל כוונה להוסיף את ישראל לרשימת החנויות הנתמכות בשלב זה... חבל :/

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל JonDror על הידיעה:

Aarón (12/12/13)

מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

תודה אהרון
    אחלה של אפליקציות

מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Berny על הידיעה:

Aarón (12/12/13)

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381
    הודו לי 2,967 פעמים ב 1,902 הודעות

תודה אהרון.
    Pedometer++ שימושית לי מאוד

iPhones.co.il

עורך ומנהל ראשי פורום סידיה

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל MaTaN על הידיעה:

Aarón (13/12/13)

עורכת סקירות אפסטור הסמל האישי של RonitN
    תודה
    1,188
    הודו לי 1,299 פעמים ב 509 הודעות

שאפו אהרון, כתבה מצויינת אהבתי

רונית, עורכת סקירות אפסטור
    iphones.co.il

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RonitN על הידיעה:

Aarón (13/12/13)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה: קר לכם? צאו לעשות ספורט

ובכן, אשמח למצוא משהו טבעי ובטוח שיתמוך גם בבריאות. כמעט ולא ניסיתי שום תוספי תזונה, אז קשה לי לבחור איזה מהם.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל Re: קר לכם? צאו לעשות ספורט

תודה על ההמלצות אבל בשבילי ספורט זה לא מספיק. אני יודע שאני צריך גם תזונה נכונה והחיים בלי ממתקים הם סיוט. אפילו התחלתי לקחת CBD oil, כי פעם בזמנים לחוצים הייתי אוכל ממתקים בלי סוף. אבל עכשיו אני בכלל לא מרגיש את הרצון הזה לאכול את כל המקרר.

+ פרסם תגובה