+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ברירת מחדל SnnapyCam Pro | מצלמה איכותית ומהירה

אפליקציה לצילום תמונות באיכות גבוה במהירות של 12/20/30 תמונות בשניה.

‫זמין ב- מחיר- 3.90מפתחת: John Papandriopoulos LTDגרסה- 5.0 6.0 7.0 ומעלהלהורדה

ישנן לא מעט שיטות וסוגי צילום בעולם אותם אפשר לממש עם מצלמת האייפון כגון צילומי טבע, לילה, שחור/לבן, פנורמה ועוד. אך כל חובב צילום וודאי שם לב ויודע שמצלמת האייפון הסטנדרטית היא טובה, אבל לא מספיק מהירה בכדי לתפוס את ה?רגע המכריע? כמו ילד/בנאדם קופץ, חפץ שאף באוויר או כל דבר הדורש ?הקפאה צילומית?. הסיבה לכך היא הזמן שלוקח למצלמה לצלם תמונה אחת או כמה. כלומר באפליקצית המצלמה המובנית נלקח בממוצע 3 עד 6 תמונות לשניה עם זמן חשיפה גבוה, שזה מאוד איטי וגורם לרוב התמונות להיות מרוחות ומטושטשות.

ובכן, כאן מגיע תפקידה של Snappycam Pro שמגיעה עם רצון לשפר את המצב ולהביא לנו את היכולת לצלם תמונות באיכויות טובות. אפליקציה זו שעברה פיתוח ועדכון רציני, מאפשרת למשתמש לצלם תמונה במהירות של 12, 20 או 30 פריימים לשניה (תלוי במכשיר העומד לרשותו), מה שכל אפליקציה אחרת לא מצליחה לעשות.

מפתח האפליקציה עבד קשה וזמן רב בכדי להצליח להגיע לתוצאות טובות ומרשימות. כל מטרתו היתה להצליח לממש כל פיקסל ופיקסל שיושב לו על חיישן המצלמה ובכך להביא איכות על כל צילום שנעשה. יחד עם הטכנולוגיה אשר השתמש המפתח, מתאפשר לקחת מספר בלתי מוגבל של תמונות במהירות גבוה מהרגילה (כפי שציינתי קודם) בכדי להצליח לתפוס את הרגע הנכון ומבלי לאבד איכויות בתמונה. כמובן שלאחר לקיחת ?קבוצה של תמונות? ניתן יהיה לבחור את המתאימה מביניהם. זאת ועוד, קיימת בתוך האפליקציה אופציית הזום של עד x6 שזה די נחמד ולמרות שצילום אופטי הוא תמיד ישאר צילום אופטי וכל זום שנעשה הוא לא באמת זום אלא ?התקרבות? אל תוך התמונה, האיכות טובה לשם שינוי ביחס לזום שמספקת אפליקציית המצלמה המובנית.

ממשק ותפעול

ראשית בכדי לצלם תמונות ברצף כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ (מבלי לעזוב) על כפתור הצילום העומד לרשותכם בתחתית המסך, עד למצב שהצלחתם לתפוס את ?הרגע הנכון?. אלטרנטיבה שניה לכפתור צילום הוא לחצני הווליום המקלים על הצלם לקחת תמונות לרוחב (כולל כפתורי אוזניות). את התמונות שצולמו תמצאו לאחר הקשה על התצוגה המקדימה הנמצאת בפינה השמאלית תחתונה כשורה של תמונות אשר מתוכה תוכלו לבחור את המתאים לכם. את התמונה או תמונות הנבחרות תוכלו לשמור בספריית התמונות, לשלוח במייל ואף להעביר אותה היישר לאינסטגרם.

גילוי נאות
    אני בעל מכשיר אייפון 4s ששירת אותי מאז ומתמיד וממשיך לשרת אותי בצורה מושלמת ללא כל טענות. הוא מריץ לי כל אפליקציה ובעיקר אפליקציות לצילום, עריכה ועיצוב שאני משתמש באופן יומיומי, אך כמו תמיד לכל דבר יש גבול מסויים למה שהוא יכול לספק וכנראה שSnappycam Pro היא הגבול (ברמת הסביר). לאחר שבוע ימים בניסיונות צילום שונים עם אפליקציית המצלמה הזאת גיליתי קושי רב להוציא תמונה ?קפואה? של אלמנטים שונים זזים, קופצים או עפים. אני לא יכול להאשים את האפליקציה מהסיבה הפשוטה שכבר החומרה לא מתאימה ליכולות כאלו. עם זאת אני שמח לבשר לכל בעלי מכשיר אייפון 5 ומעלה, יהנה מהאפליקציה זו מאחר והחומרה מתאימה לכל הפעולות שהיא מבצעת ומוציאה.

לסיכום
    אפליקציה זו כפי שציינתי פותחה במאמצים רבים וזמן עבודה ארוך שבסופו של דבר מביאה עמה איכויות טובות לכל תמונה שעין העדשה תופסת, עם מטרה אחת והוא לתת למשתמש לצלם במהירות הבזק. אפליקציה זו מומלצת לכל בעלי אייפון 5 ומעלה אשר יקבלו את מלוא
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg 190.jpg‏ (8.0 קילובייט, 11916 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי Berny; 12/03/14 בשעה 21:57.
    מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

2. 4 משתמשים אמרו תודה ל- Berny על ההודעה

Aarón (12/11/13), MaTaN (19/11/13), RonitN (12/11/13), zividan (12/11/13)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: SnnapyCam Pro | מצלמה איכותית ומהירה

תודה רבה ברני.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Aarón על הידיעה:

Berny (12/11/13)

חבר מועדון iFriends
    תודה
    178
    הודו לי 162 פעמים ב 115 הודעות

תודה רבה ברני, נראית תוכנה טובה לצילום, אשמח להורידה ולנסות אותה על ה-5S.

רק תיקון קטן, מחירה לא 0.99 ש"ח כפי שציינת אלא 3.90 ש"ח (סביר שה-0.99 הוא ב-$).

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל zividan על הידיעה:

Berny (12/11/13)

מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי zividan צפיה בהודעה
    תודה רבה ברני, נראית תוכנה טובה לצילום, אשמח להורידה ולנסות אותה על ה-5S.

רק תיקון קטן, מחירה לא 0.99 ש"ח כפי שציינת אלא 3.90 ש"ח (סביר שה-0.99 הוא ב-$).
    נכון צודק תודה על ההערה.. תוקן

מנהל פורום מולטימדיה
    כל המדיה במקום אחד

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381
    הודו לי 2,967 פעמים ב 1,902 הודעות

אפליקציה נחמדה שיכולה להיות שימושית במקרים מסוימים.
    תודה

iPhones.co.il

עורך ומנהל ראשי פורום סידיה

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל MaTaN על הידיעה:

Berny (19/11/13)

+ פרסם תגובה