+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 13
    iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל שאלה בנוגע ל iphone 5s verizon

יש מישהו שקנה את האייפון, והכניס לו SIM ישראלי כאשר הוא שהה בארה"ב ? משום שכאשר אני מכניס לו SIM ישראלי אני מקבל שאין קליטה.

קניתי לאחי אייפון של verizon, והכנסתי את ה SIM ההישראלי של גולן טלקום כדי לבדוק, ולא כמו האייפון של at&t, האייפון של verizon אמר לי:"אין קליטה".

התקשרתי לשירות לקוחות של verizon והם אמרו לי שהאייפון פתוח ל GSM, וברגע שתגיע לשטח שהוא מחוץ לארה"ב ותנסה להפעיל שירות GSM אז האייפון ייפתח אוטמטית ויעבוד.

המנהלת של VERIZON כל כך בטוחה בעצמה שהיא אפילו שלחה לי איימיל שהיא התחייבה שהמכשיר יעבוד, אבל בכל זאת, אני מפחד שהמכשיר לא יעבוד והם סתם יעשו לי בעיות בטענה שהחברה בישראל לא תומכת בכמה תדרים או הנפצה כזאת אנערף....

בגלל זה אני אשמח לדעת אם מישהו קנה אייפון של VERIZON וניסה להכניס SIM ישראלי בשטח ארה"ב וקיבל איזה קליטה ממשהו, תודה רבה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    211
    הודו לי 130 פעמים ב 120 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: שאלה בנוגע ל iphone 5s verizon

מצטרף...
    ומה לגבי סימים של חברות אמריקאיות אחרות?
    תודה

iPhoner חדש
    תודה
    5
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

תירשם לאתר הזה: http://www.imei.info/
    ותשים את הIMEI של המכשיר שלך. לאחר מכן יש לך כפתורים כאלו בצד ימין למטה ויש לך SIM CHECK או משהו כזה, לא זוכר ממש מה רשום שם. כפתור ירוק. יקח לזה איזה 30 שניות ולאחר מכן יהיה כתוב UNLOCKED באחד הדברים שם, משמע זה SIM-FREE. אגב, אם עשית אקטביציה לאייפון עם הסים הישראלי וזה עבד, ולא אמר לך שהסים לא נתמך במכשיר זה או משהו כזה, האייפון כבר פתוח ושתגיע לארץ הוא יעבוד.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל AAvivB על הידיעה:

lirn8 (27/09/13)

iPhoner שועל על!
    תודה
    211
    הודו לי 130 פעמים ב 120 הודעות

תודה אביב יצא לי שהמכשיר סים פרי אנלוק אבל כמו שאתה רואה למאור יש בעיה עם המכשיר
    השאלה מה קורה

iPhoner חדש
    תודה
    5
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

יש סיכוי שפשוט אין קליטה של גולן טלקום באזור שהוא נמצא בו, אולי אין להם איזה הסכם עם איזה חברה אמריקאית, אולי הנדידה או משהו כזה באייפון היו מבוטלים, אולי ה3G היה מבוטל. יכולות להיות מיליון סיבות למה הוא קיבל אין קליטה, והשאלה גם כמה זמן הוא חיכה. בכל מקרה, אם הטלפון תומך בGSM, (מציע לך לבדוק את הדגם, רק ליתר בטחון. תקרא את הדיון הבא: http://www.iphones.co.il/forum/thread256911.html), ורשום באתר שהטלפון UNLOCKED, והאקטיבציה בוצעה בהצלחה עם סים שהוא לא של החברה שממנה קנית, אין סיבה לדאגה.

נערך לאחרונה על ידי AAvivB; 27/09/13 בשעה 09:27.

אחראי לסדר בפורום הסמל האישי של terminator
    תודה
    14
    הודו לי 804 פעמים ב 642 הודעות

הבדיקה הכי נכונה לעשות היא פשוט RESTORE לאייפון שהסים הישראלי בפנים.
    אם המכשיר אחרי RESTORE עובר אקטיבציה אז מעולה יש לך מכשיר סים פרי.אם לא עובר אז אתה כבר בבעיה.

iPhoner חדש
    תודה
    0

אוקיי אז בוא נעשה סדר:

1. בדקתי את ה IMEI באתר IMEI.INFO אחרי שנרשמתי, ולא ראיתי איפה בדיוק רשום אם הוא unlocked או לא.
    2. לעשות אקטיבציה עם SIM ישראלי, מה זה אומר ? כי אני אגיד לך מה אני עשיתי, אני לקחתי את ה SIM של גולן טלקום ועשיתי ריסטור למכשיר, אחרי שעשיתי את הריסטור לא הופיע לי שום דבר מיוחד, והSIM של גולן עדיין לא קיבל קליטה למכשיר.
    3. יש לי אייפון 5 איתי של VERIZON משנה שעברה, באותו מקום ובאותו זמן הוא מקבל קליטה של חברות אחרות עם הSIM של גולן טלקום.
    4. דיברתי אתמול בשיחת ועידה עם נציגה של APPLE ונציגה של VERIZON במשך כ-4 שעות, הנציגה של APPLE אמרה שהפלאפון חסום, והנציגה של VERIZON אמרה שהטלפון לא חסום, בסופו של דבר הן הגיעו למסקנה שבתחומי ארה"ב הפלאפון חסום ל VERIZON אבל ברגע שאני ארצה להפעיל את הפלאפון בארץ בשירות GSM אז הפלאפון יבצע אקטיבציה אוטמטית ויהיה פתוח.
    2 הנציגות מ-2 החברות אפילו שלחו לי איימיל כל אחת מהן, שבו הן מבטיחות לי שאם ה SIM ההישראלי שלי הוא תקין אז לא אמורה להיות שום בעיה והאייפון יעבוד מחוץ לגבולות ארה"ב עם כל SIM אחר שהוא לא VERIZON.

אז זהו, היה לי כאב ראש אתמול עם השיחות איתן, בגלל זה רציתי לדעת אם היה מישהו שכבר קנה אייפון של VERZION ומסתובב פה בפורום

iPhoner מנוסה
    תודה
    46
    הודו לי 11 פעמים ב 10 הודעות

המכשיר פתוח. הרשת כבר אישרה.
    זה שלא עובד לך בנקודה ספציפית בגלובוס עם גולן - זה כבר משהו אחר.

אחראי לסדר בפורום הסמל האישי של terminator
    תודה
    14
    הודו לי 804 פעמים ב 642 הודעות

אם אתה לא יודע מה זה אומר אקטיבציה אז תעבור לאנדרואיד
    שעושים RESTORE למכשיר ומגדירים אותו מחדש התהליך הכמעט האחרון בהגדרת המכשיר הוא לעשות לו אקטיבציה,המכשיר מבקש ממך להתחבר לרשת אלחוטית בדר"כ ואז במידה והאקטיבציה עוברת והכל בסדר אתה מגיע בסופו של דבר למסך הרגיל של האייפון עם כל האייקונים,אם עשית את כל התהליך הזה והיה במכשיר סים ישראלי הכל מעולה,אם נתקעת באחד השלבים ולא הגעת למסך הראשי עם האייקונים שהסים הישראלי בפנים אז המכשיר נעול!

iPhoner חדש
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי terminator צפיה בהודעה
    אם אתה לא יודע מה זה אומר אקטיבציה אז תעבור לאנדרואיד
    שעושים RESTORE למכשיר ומגדירים אותו מחדש התהליך הכמעט האחרון בהגדרת המכשיר הוא לעשות לו אקטיבציה,המכשיר מבקש ממך להתחבר לרשת אלחוטית בדר"כ ואז במידה והאקטיבציה עוברת והכל בסדר אתה מגיע בסופו של דבר למסך הרגיל של האייפון עם כל האייקונים,אם עשית את כל התהליך הזה והיה במכשיר סים ישראלי הכל מעולה,אם נתקעת באחד השלבים ולא הגעת למסך הראשי עם האייקונים שהסים הישראלי בפנים אז המכשיר נעול!
    עשיתי את התהליך הזה, פשוט עכשיו אני יודע מה שמו
    התהליך עבר חלק..
    בכל מקרה, תודה רבה על העזרה שלך בשבוע האחרון !

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון