+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 15
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל חסין מים = חסין שכל

פרסומת מזוייפת שמקורה באתר 4chan התפשטה ברשתות החברתיות כמו אש בשדה קוצים, והצליחה לעבוד על מספר משתמשי אייפון שהעדכון ל-iOS 7 הופך את מכשירם לחסין למים. צחוקים בהמשך:

מתיחה גאונית מבית האתר 4Chan אשר אחראי למגוון מתיחות גאוניות, גרמה לאסון בקרב חלק ממשתמשי אייפון שהאמינו כי עדכון התוכנה האחרון של מערכת ההפעלה הניידת של אפל (iOS 7) גורם למכשיר האייפון להיות חסין למים (כן, שמעתם נכון - עדכון תוכנה), וזאת בשל פרסומת מזויפת שהופצה על ידי הקהילה. אני אתן לכם לעכל רגע את מה שכרגע קראתם, ואחזור על זה שוב במשפט אחד על מנת לשכנע אתכם שקראתם נכון: מישהו אשכרה הצליח לעבוד על כמה משתמשי אייפון בכך ששכנע אותם עם פרסומת מזוייפת שמכשיר האייפון שלהם חסין למים בזכות עדכון ל-iOS 7. אני לא מאמ... כאילו... WTF?

עכשיו, אני בדרך כלל אלרגי לטמטום, והסימפטומים שלי מתבטאים בתגובות אלרגיות חריפות כגון זעם, ציניות מוקצנת, זלזול מוקצן וביטול כרוני של כל משפט שנאמר מפי גורם האלרגיה. אך במקרה הזה, נוכח הטמטום המשווע של כל מי שאשכרה נפל בפח הזה, התגובה האלרגית שלי הייתה: לצחוק עד כדי דמעות, עד כדי כאב בטן, עד כדי שנתפסו לי השרירים בפרצוף מלצחוק כלכך הרבה. אם להשתמש בסופרלטיב: ?בחיים שלי לא צחקתי ככה?. תדמיינו שהוספתי פה אמוטיקון של סמיילי שנקרע מצחוק בשביל ההמחשה. אך העניין הזה לא הצחיק אף אחד מאלו שנפגעו כתוצאה מהפרסומת המזוייפת.

לא שאני באמת חושב שזה נדרש באתר הזה, אבל לכו תדעו...
    גילוי נאות: זו פרסומת מזויפת.

הפרסומת המזוייפת לעיל אשר נוצרה על ידי משתמש 4chan טוענת כך: "עם הפיצ?רים החדשים והחכמים של iOS 7, המכשיר כעת יכול לזהות שינויים תרמיים במסך המגע ובכפתור הבית של המכשיר. (הפיצ?ר) מנצל את אופציית כיבוי החירום של ספק הכוח והרכיבים המתאימים של המכשיר בכדי למנוע כל נזק שעלול להיגרם למעגלים העדינים". בתחתית הפרסומת, מופיעה ההבטחה המזוייפת כי "תכונה זו מכוסה על ידי מדיניות האחריות של אפל", כמו גם הטענה הנבזית "אושר על ידי Lifehacker".

לאחר מכן הפרסומת המזוייפת הופצה באתרי מדיה חברתיים על ידי משתמשים ששיתפו פעולה עם המתיחה, כמו גם על ידי משתמשים רגילים ללא כל ידע טכני, ללא כל ידע בפוטושופ, וללא מחשבה שניה - ולפיכך, המלכודת נטמנה עבור משתמשים תמימים (ומה לעשות, גם מטומטמים) שמיהרו לנסות את "הפיצ?ר החדש? שלמעשה כלל לא קיים, רק בכדי להבין - בצורה הכי כואבת שיש - שעבדו עליהם, ושמכשירי האייפון שלהם נפגעו באופן בלתי הפיך בתהליך.

לא צריך לחפש בנרות על מנת למצוא אותם, שכן נפגעי הפרסומת מיהרו לחשבונות הטוויטר שלהם בכדי לפרוק את זעמם, בכדי לחפש מכשיר חילופי, ואפילו - מי היה מאמין - בכדי להזהיר אנשים אחרים. משתמשים כמו @Pretty_Ricky33 שנפלו קורבן למתיחה פרק את זעמו בציוץ הבא: "מי שאמר ש-iOS 7 הפכת את המכשיר שלך לחסין למים.... לך תז...!!", כמו גם רבים אחרים, אשר צייצו איומים ושאר דברי שטנה. אחרים לעומתם (כמו הציוץ בהמשך), פשוט הודו בטפשותם, וכעת מחפשים אייפון חילופי.

נראה גם כי לפחות סלבריטאית אחת נפלה קורבן לתרמית:

וכמובן, יש גם את מי שהתייחס לפיצ?ר הזה כ- רחמנא ליצלן - חדשנות...

אני לא מאמין שמישהו אשכרה נפל קורבן לתרמית הזו...
    כל חוקי ההיגיון והשכל הישר, גם בצורה הבסיסית ביותר, מתנים שמים + מכשיר אלקטרוני = אסון. אבל מה לעשות, כך זה נראה כאשר ההמונים הלא מלומדים הם בעלי גישה לאינטרנט, ולמוצרי אלקטרוניקה. כל מה שנותר לעשות הוא לצחוק על חשבונם, ולפרסם את הידיעה הזו כאן גם על מנת שבמידה וישנם משתמשים אשר אנגלית אינה שפת האם שלהם, שידעו שמדובר במתיחה שנועדה לגרום להם להרוס לעצמם את המכשיר.

מה דעתכם? גם אתם צחקתם כמוני?

מקור: The Telegraph
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 25/09/13 בשעה 13:51.

2. 5 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

A$$le (25/09/13), irit23 (25/09/13), Netela chama (25/09/13), Or (26/09/13), yvgenya (26/09/13)

Banned
    תודה
    53
    הודו לי 72 פעמים ב 48 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: חסין מים = חסין שכל

וואו אני לא מאמין למה שאני קורא. באיזה יקום אנשים יכולים לחשוב ששידרוג *תוכנה* יהפוך את כל *חומרת* המכשיר שלהם לחסין מים?

נערך לאחרונה על ידי A$$le; 25/09/13 בשעה 14:24.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל A$$le על הידיעה:

RAiNZ (25/09/13)

מסחר אביזרים
    תודה
    124
    הודו לי 97 פעמים ב 48 הודעות

אני לא יודע אם אתה זוכר, rainz, אבל בימי האייפון 4 הנעול העליזים פרסמת ידיעה בפורום על כך שהאייפון 4 לא יוכל להיפתח לעולם. באותם ימים הגיעו הטורבוסים הראשונים לאייפון 4 אבל אנשים האמינו שבאמת יש להם לבנה ביד. כמה ימים אח?כ שנפגשנו יחד עם אלי הוא אמר לנו שמישהו מאיים עליו בתביעה בגלל ההודעה.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל גיאפון על הידיעה:

RAiNZ (25/09/13)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי גיאפון צפיה בהודעה
    אני לא יודע אם אתה זוכר, rainz, אבל בימי האייפון 4 הנעול העליזים פרסמת ידיעה בפורום על כך שהאייפון 4 לא יוכל להיפתח לעולם. באותם ימים הגיעו הטורבוסים הראשונים לאייפון 4 אבל אנשים האמינו שבאמת יש להם לבנה ביד. כמה ימים אח?כ שנפגשנו יחד עם אלי הוא אמר לנו שמישהו מאיים עליו בתביעה בגלל ההודעה.
    אני לא זוכר את המלל, אבל אני לא חושב שכתבתי זאת בצורה כלכך נחרצת.

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

וואו... זה רק ממחיש את המשפט האהוב עליי של אלברט איינשטיין: ?ישנם רק שני דברים אינסופיים בעולמנו והם הטימטום האנושי והיקום. ולגביי השני אני לא בטוח?

9. 2 משתמשים אמרו תודה ל- ebest על ההודעה

RAiNZ (25/09/13), yvgenya (26/09/13)

iPhoner שועל על!
    תודה
    28
    הודו לי 44 פעמים ב 36 הודעות

עידכון iOS 7 אינו נותן חסינות למיים,זה שטיות.
    אבל פיצ'ר חדש בו זה,אם מכניסים אייפון למיקרוגל ומפעילים אותו
    המערכת ב ios7 מזהה זאת,ומגבירה את הביצועים בטלפון לרמה אחרת,
    מי שלא ניסה,עוד לא ראה את היכולות של המערכת החדשה במלואה.

11. 5 משתמשים אמרו תודה ל- Netela chama על ההודעה

סוניה (26/09/13), Messiah (26/09/13), RAiNZ (25/09/13), shimko12311 (26/09/13), yvgenya (26/09/13)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי Netela chama צפיה בהודעה
    עידכון iOS 7 אינו נותן חסינות למיים,זה שטיות.
    אבל פיצ'ר חדש בו זה,אם מכניסים אייפון למיקרוגל ומפעילים אותו
    המערכת ב ios7 מזהה זאת,ומגבירה את הביצועים בטלפון לרמה אחרת,
    מי שלא ניסה,עוד לא ראה את היכולות של המערכת החדשה במלואה.

iPhoner מתחיל
    תודה
    4
    הודו לי 7 פעמים ב 7 הודעות

אני בכלל שמעתי שזה חסין לכדורים....מישהו מוכן לנסות?

Banned
    תודה
    53
    הודו לי 72 פעמים ב 48 הודעות

הדבר היחידי שאפל אישרה זה שזה חסין אנדרואיד.
    כמו שפיל שילר הציג את זה "Android Free"

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי leornadav צפיה בהודעה
    אני בכלל שמעתי שזה חסין לכדורים....מישהו מוכן לנסות?
    כבר ניסו

16. 4 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

סוניה (26/09/13), Messiah (26/09/13), shimko12311 (26/09/13), yvgenya (26/09/13)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

תגיות עבור אשכול הזה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •