+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 14
    iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל חברת Jajah תפתח תוכנת VoIP לאייפון שתהיה זמינה להורדה דרך Appstore

חברת Jajah תשחרר בסביבות חודש יוני גרסה חדשה לתוכנת הטלפוניה שלה שתתאים למכשירי האייפון, ותהיה זמינה להורדה דרך חנות התוכנות של אפל ה AppStore. התוכנה תאפשר לבצע שיחות מוזלות וחינמיות באמצעות אינטרנט סלולארי בלי צורך להיכנס לשירות מדפדפן הספארי במכשיר.

מהו שירות VoIP
    VoIP - הוא שם כללי לטכנולוגיות ולשיטות שונות להעברת דיבור (כדוגמת שיחות טלפון) על-גבי רשתות IP כדוגמת רשת האינטרנט. טכנולוגיות אלו קיימות כיום במגוון רחב של יישומים:
    • שיחות דיבור בתוכנות למסרים מידיים (IM) כדוגמת ICQ, מסנג'ר, Skype ועוד
    • שיחות ממחשבים אל קווי טלפון "רגילים"
    • שיחות בין שני קווי טלפון "רגילים" אשר חברת הטלפון בוחרת להעביר אותן על גבי רשתות IP.

יתרון עיקרי לטכנולוגיות ה-VoIP הוא הפריסה הרחבה של רשת האינטרנט ורשתות נתונים נוספות ובכך נחסך הצורך לפרוס תשתיות מיוחדות לטובת הדיבור (כגון קווי טלפון, מכשירי טלפון וכו').
    יתרון נוסף בשימוש ב-IP להעברת שיחות, הוא השימוש בפרוטוקול סטנדרטי ונפוץ. גופים רבים מבצעים מחקר ופיתוח של כלים שימושיים עבורו: אבטחת מידע, ניהול רשת, ניטור, אופטימיזציה של הביצועים וכו', והשימוש ב-VoIP יכול להתבסס על כל אותו הידע והכלים הקיימים.

ומה עושים עד חודש יוני
    כיום ניתן להשתמש דרך האייפון בשירות ה Jajah Web של החברה, המקשר בין מספרי טלפון קוויים ומספרי טלפון סלולאריים באמצעות האתר הראשי של ג'אג'ה.
    שימו לב, שיחות חינם הם רק בין מספרים הרשומים לשירות, עבור כל שיחה אחרת תצטרכו לקנות קרדיט. כמו כן, השירות משתלם רק לשיחות בינלאומיות.

איך זה עובד
    Jajah Web הוא שירות שנרשמים אליו בחינם, ומשכנעים גם את החברים שלכם להירשם אליו בחינם.
    לאחר הרישום, יש להיכנס לאתר עם שם המשתמש והסיסמא שקבעתם בזמן הרישום, ולבחור להתקשר לאחד החברים שלכם הרשומים לשירות ששמו ומספר הטלפון שלו מופיעים בעמוד האישי שלכם באתר.
    מכיוון שגם הוא רשום בשירות, השיחה אליו היא חינמית.
    השרת של ג'אג'ה קודם מחייג לטלפון שלכם ולאחר שתענו לטלפון השרת יחבר את השיחה למספר היעד שבחרתם.
    ג'אג'ה טוענת כי השירות שלהם עובד על כל דפדפני הרשת למיניהם. השירות אינו דורש אינטרנט מהיר, וכמו כן אין צורך להיות מחובר אונליין לאחר שנוצר החיבור, לעומת זאת על מנת להשתמש בשירות זה, גישה לאינטרנט (דרך wi-fi או edge) היא הכרחית על מנת ליצור את החיבור.

לרישום והתחברות ניתן להיכנס דרך דפדפן הספארי במכשירכם לכתובת http://iphone.jajah.com

מקור: IphoneBlog

נערך לאחרונה על ידי danielrl; 04/04/08 בשעה 06:24.

iPhoner ותיק
    תודה
    0

ברירת מחדל תגובה להודעה: חברת Jajah תפתח תוכנת VoIP לאייפון שתהיה זמינה להורדה דרך Appstore

תודה על העידכון

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 3 פעמים בהודעה אחת

ברירת מחדל תגובה להודעה: חברת Jajah תפתח תוכנת VoIP לאייפון שתהיה זמינה להורדה דרך Appstore

תודה על העידכון וכמובן לiPhoneBlog

iPhoner שועל על!
    תודה
    15
    הודו לי 105 פעמים ב 40 הודעות

תודה על העידכון

נכנסתי .. נרשמתי ובדקתי . עובד מצויין וגם איכות השמיעה טובה יחסית לשיחות VoIP שאני מכיר . בינתיים הממשק נראה מבטיח אך דורש עידכון , אבל מה זה משנה .. הוא עדיין בחיתוליו בכל הקשור באייפון . אני בכל מקרה מאוד אהבתי

במידה וזה נכון שאין חיוב בין אילו שנרשמים בשירות אז .. מה שעשיתי זה רשמתי את שאר הסלולארים שקיימים אצלי בבית לשירות ה - VoIP . כרגע אני בודק את הנושא שבאמת אין חיוב עבור כך . אני אעדכן יותר מאוחר .

עידכון

טוב .. לאחר שחרשתי קצת את הנושא .. לא ניתן לחייג חינם בין משתמשים שרשומים בארץ כפי שנכתב כאן למעלה . אנחנו מקוטלגים במדינות של קבוצת B .. שצריכים לשלם על כל השיחות , מי אמר שאנחנו בישראל אוהבים חינמיות *
    בכל מקרה .. מי שמעוניין להשתמש בשירות שישחרר כמה EUR טובים .

בכל זאת .. VoIP באייפון

נערך לאחרונה על ידי jayjay; 04/04/08 בשעה 09:34.

iPhoner מתחיל
    תודה
    0

אז זה אומר שלמי שיש איפוד יוכל לדבר דרך האינטרנט?

iPhoner מנוסה
    תודה
    12
    הודו לי 8 פעמים ב 7 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי jayjay צפיה בהודעה
    תודה על העידכון

נכנסתי .. נרשמתי ובדקתי . עובד מצויין וגם איכות השמיעה טובה יחסית לשיחות VoIP שאני מכיר . בינתיים הממשק נראה מבטיח אך דורש עידכון , אבל מה זה משנה .. הוא עדיין בחיתוליו בכל הקשור באייפון . אני בכל מקרה מאוד אהבתי

במידה וזה נכון שאין חיוב בין אילו שנרשמים בשירות אז .. מה שעשיתי זה רשמתי את שאר הסלולארים שקיימים אצלי בבית לשירות ה - VoIP . כרגע אני בודק את הנושא שבאמת אין חיוב עבור כך . אני אעדכן יותר מאוחר .

עידכון

טוב .. לאחר שחרשתי קצת את הנושא .. לא ניתן לחייג חינם בין משתמשים שרשומים בארץ כפי שנכתב כאן למעלה . אנחנו מקוטלגים במדינות של קבוצת B .. שצריכים לשלם על כל השיחות , מי אמר שאנחנו בישראל אוהבים חינמיות *
    בכל מקרה .. מי שמעוניין להשתמש בשירות שישחרר כמה EUR טובים .

בכל זאת .. VoIP באייפון
    אני משתמש כבד בתוכנת JAJAH
    השיחות חינם קיימות גם בארץ וגם לחלק מהמדינות בחו"ל - חינם.

הבעיה ש-JAJAH מתייחסת לחיבור האייפון ב-WIFI דרך האתר של החברה כחיבור MOBILE
    כלומר כל יציאת שיחה מהאייפון תחוייב כספית, (גם בקישור ל-2 מספרים קוויים) למרות שבחיבור דרך PC השיחות חינם לשיחה קווית וסלולרית. (בחלק מהמדינות)

אגב הזיכוי שהחברה נותנת בשבוע לחשבון קיים - 150 דקות חינם.

iPhoner שועל על!
    תודה
    15

ציטוט נכתב במקור על ידי chovav צפיה בהודעה
    אני משתמש כבד בתוכנת JAJAH
    השיחות חינם קיימות גם בארץ וגם לחלק מהמדינות בחו"ל - חינם.

הבעיה ש-JAJAH מתייחסת לחיבור האייפון ב-WIFI דרך האתר של החברה כחיבור MOBILE
    כלומר כל יציאת שיחה מהאייפון תחוייב כספית, (גם בקישור ל-2 מספרים קוויים) למרות שבחיבור דרך PC השיחות חינם לשיחה קווית וסלולרית. (בחלק מהמדינות)

אגב הזיכוי שהחברה נותנת בשבוע לחשבון קיים - 150 דקות חינם.
    מוזר .. לפי טבלת החלוקה אנו מסומנים כבין המדינות הלא חינמיות . טוב .. אז אם זה מוגדר " חינמיות " עבורך אז כנראה שזה ממש לא חינמיות .. איך שלא תסתכל על זה . השאלה המתבקשת .. האם קיימת אופציה בעתיד לאחר שימזגו את עצמם לתוך Apple הם ישחררו שיחות חינם בין המשתמשים אצלם .. כמו לידידנו הותיק - Skype ? *

iPhoner שועל על!
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי zivv צפיה בהודעה
    אז זה אומר שלמי שיש איפוד יוכל לדבר דרך האינטרנט?
    חסר לך המיקרופון....

iPhoner שועל על!
    תודה
    148
    הודו לי 19 פעמים ב 12 הודעות

לא ממש חינם How much do calls cost? Is it really free?
    Some calls are free and some calls are charged. Free calls tend to be those to other registered JAJAH users who are on a land line.

JAJAH mobile international calls are significantly cheaper than if the user were to call directly from their mobile phone. In fact, it is impossible for many users to make direct international calls from their mobile phones without purchasing expensive global call plans.

iPhoner שועל על!
    תודה
    15

נערך לאחרונה על ידי jayjay; 05/04/08 בשעה 08:27.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון