+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 2 מ 2
    מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ברירת מחדל Riptide GP 2 | תחרות אופנועי הים הטובה ביותר

חברת Vector Unit שיחררה אל חנות האפסטור את הגרסה השניה של Riptide GP ולוקח את עולם מירוצי אופנועי הים צעד אחד קדימה.

‫זמין ב- מחיר- 11.99מפתחת:Vector Unitגרסה- 6.0 ומעלה[להורדה

בעבר סיקרנו לכם כאן באתר על משחק חדש, מדהים ובהחלט מאתגר את כל אוהבי הרייסרים למיניהם, הלוא הוא Riptide GP, שפותח בצורה מושלמת הנוגע לכל פרט ופרט, מהסאונד לגרפיקה המעולה ועד האפקטים והתנועות המגיעות לרמות מציאותיות ומושלמות. כעת, אני גאה להציג בפניכם את הגרסה השניה למשחק, Riptide GP 2, המגיע עם אתגרים חדשים, אפקטים שונים ובהחלט עם רגעים עוצרי נשימה.

למי שעוד לא הספיק להכיר, "Riptide GP" הינו משחק מירוצים אך לא מהרגילים, אלא הוא משחק מירוץ מימי מעניין עם לא מעט אדרנלין, ההופך אתכם לנהג אופנועי-ים ללא מעצורים וללא גבולות, שהדבר היחיד שרוצה הוא להגיע למקום הראשון והכי חשוב.. בסטייל!. אני מקווה מאוד שלא חשבתם לרגע שזה הולך להיות פשוט? כמובן שלא!, אתם הולכים להיות מעורבים בקושי של מספר לא קטן של מסלולים עם רמות שהולכות וגדלות עם הזמן, המחייב אתכם כל פעם לשנות וללמוד אסטרטגיה חדשה בכדי להגיע למקום המכובד של המירוץ.

תוכן המשחק
    ובכן, עיקרון המשחק הוא על אותו עיקרון של גרסתו הקודמת למשחק, כאשר על השחקן מוטלת עליו אחריות רבה על אופנוע ים מהיר במיוחד שאיתו יצטרך להתחרות מול מספר שחקנים ולהגיע למקום הראשון. במשחק זה תגלו במהלך המירוץ שלא רק הנסיעה היא החשובה אלא גם הקפיצות והפעלולים שעליכם לבצע בכל הזדמנות שתצליחו לעלות על אחת הרמפות, שכאן תצטרכו קצת לתמרן עם האצבעות בכדי לבצע פעלול שונה בכל פעם.

הבדל אחד משמעותי שקיים במשחק החדש להבדיל מקודמו, הוא מספר המסלולים וכן אורכם, כאשר לגרסה הקודמת היו מסלולים בודדים ויחסית קצרים החוזרים על עצמם בכל שלב (פעם בכיוון אחד ופעם בכיוון הנגדי), ולגרסה החדשה יש מספר בהרבה יותר גדול של מסלולים ומסלולים ארוכים יותר ויותר בכל פעם שמתקדמים השלבים.

אחד הדברים שלי חשוב במירוצים כאלו או אחרים הוא האופציה לשדרוג המכונה עצמה שבה אני משתמש לצורך המירוץ, כמו למשל רכב, מטוס או במקרה שלנו אופנוע ים, אבל לא רק האופציה להחליף את סוג הכלי שבו אני משתמש אלא שדרוג של האופנוע הים עצמו במהירות ההאצה, אחיזה ועוד, העוזר גם בפעלולים שיש לבצע וכאן אנו מקבלים את האפשרויות הללו ולהפוך את האופנוע ים לכלי בלתי מנוצח. בנוסף תמצאו את האפשרות לבחירת הצבע של הכלי ושל השחקן, שזה דבר לא פחות חשוב. כמובן שכל זה תצטרכו לרכוש בכסף ובנקודות שתצברו במהלך המירוצים.

מלבד זאת, המשחק מחולק לשני חלקים:
    1. career- המכניס אתכם לעולם נגד עוד שבעה מתחרים ממוחשבים ולא פשוטים העולים ברמה בכל שלב ושלב
    2. multiplayer- (אפשרות שלא היתה קיימת בגרסה הקודמת) הינו משחק אונליין בו משתתפים ארבעה שחקנים (כולל אתכם) המאפשר לשחק בין חבריכם או נגד שחקנים לא מוכרים ברשת.

גרפיקה וסאונד
    הגרפיקה במשחק עברה שינוים אמנם מעטים מאז הגרסה הקודמת, אבל ישנם שינוים בולטים כמו אפקט המים שעבר שיפור די טוב מבחינת חדות, מראה, צבע המים, השקיפות והצללים שבו. על השחקן ועל האופנוע ים ניראה שעבדו על הפרטים יותר בדייקנות בכל תזוזה, מה שגורם לתזוזה שלהם להראות יותר חלקה ומשפרת את חווית הנסיעה. כמו כן, דבר שאישית התלהבתי ממנו הוא הטשטוש הנגרם מהמהירות, העשוי ברמה טובה.

מבחינת הסאונד מעורבים שני צלילים כאשר אחד הוא מנגינה/שיר המתנגן ברקע ואם נדייק מנגינת DubStep שזאת מנגינה אלקטרונית בין היתר ומתאימה למשחק. הצליל השני שנשמע הוא רעש המנוע של אופנוע ים בו אתם משתמשים. שני הצלילים הללו משתלבים בצורה טובה, לא מתנגשים אחד בשני וכל אחד מהם ברמת שמע שונה, הנותן לאוזן שלנו להבדיל ולהפריד ביניהם.

נקודה חשובה שאותה אני חייב לציין היא שלא כל מכשיר יעבוד באותה הרמה כמובן בגלל החומרה אבל קיימת האפשרות לשנות ולהתאים פרמטרים בתוך המשחק כדי לגרום למשחק לעבוד בצורה חלקה

לסיכום
    המשחק מאוד מעניין ומשעשע, עם המון מסלולים שונים, שדרוגים למינהם ופעלולים רבים שיגרום לכם לא לרצות להפסיק לשחק.
    מאוד מומלץ!

תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg 250.jpg‏ (9.8 קילובייט, 25210 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 11/08/13 בשעה 06:26.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- Berny על ההודעה

Aarón (11/08/13), MaTaN (11/08/13)

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381
    הודו לי 2,967 פעמים ב 1,902 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Riptide GP 2 | תחרות אופנועי הים הטובה ביותר

עשיתי סיבוב, באמת משחק מגניב

iPhones.co.il

עורך ומנהל ראשי פורום סידיה

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל MaTaN על הידיעה:

Berny (11/08/13)