+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    משתמש VIP הסמל האישי של מעוז זוגרבו
    תודה
    424
    הודו לי 384 פעמים ב 153 הודעות

ברירת מחדל מדריך למשתמש המתחיל | כיצד לרכוש חבילות בחנות הסידיה באמצעות PayPal

המון משתמשים מתחילים אינם מכירים את ההבדל בין ביצוע רכישות באפסטור, לבין ביצוע רכישות בחנות הסידיה. ואלה שיודעים מהססים לרכוש, מפני שאינם יודעים לתפעל חשבון ב- PayPal או Amazone. באפסטור לא ניתן לרכוש באמצעות השיטות האלה. הגורם המקשר באפסטור בין האפליקציות למכשיר, הוא חשבון ה- Apple ID. לעומת זאת, הגורם המקשר בחנות הסידיה הוא חשבון Facebook או חשבון Gmail.

כמה הערות לפני שאתחיל:
    • במדריך זה אתמקד בביצוע רכישות באמצעות PayPal, מפני שזו הדרך הנפוצה לביצוע עסקאות באינטרנט.
    • PayPal מבטחת את עסקאותיכם ומבטיחה החזר כספי, במידה ולא תקבלו את המוצר/שירות ששילמתם עבורו.
    • רכישות מהסוג שמדריך זה מסביר נשמרות גם אם ביצעתם ריסטור למכשיר, כך שלא תצטרכו לשלם שוב.
    • רוב החבילות בסידיה נמכרות כ'רישיון תמידי' - פרט שחשוב לשים לב לגביו, מפני שישנן חבילות שנמכרות כ'רישיון שנתי'.
    • הנכם נדרשים שיהיה ברשותכם חשבון Facebook או חשבון Gmail.
    • הנכם נדרשים שיהיה ברשותכם חשבון PayPal. לפתיחת חשבון לחצו כאן.
    את המדריך הנ"ל אדגים ע"י רכישת התוסף Emblem, המציג את ההתראות במכשיר האייפד בהשראת OS X למק. את רוב החבילות בסידיה ניתן לרכוש באותה שיטה מלבד כאלו המבקשות קוד אקטיבציה כגון iSmart Dialer.

שלב 1: כנסו לחנות הסידיה, גשו ללשונית Search, נתבו אל החבילה הרצויה ולחצו על כפתור הרכישה (Purchase) המופיע בצידו הימני העליון של המסך.

שלב 2: כעת תתבקשו להתחבר עם חשבון ה- Facebbok או Gmail שלכם כדי לאמת את פרטיכם. כפי שרשמתי בתחילת המדריך, זיהוי החבילות שרכשתם מתבצע ע"י פרטי האימות (גורם מקשר). בכל רכישותיי אני משתמש בחשבון ה- Gmail לאימות.

שלב 3: לאחר אימות הפרטים, תישאלו כיצד ברצונכם לבצע את התשלום. אני משלם באמצעות PayPal. כעת יופיע מסך ההתחברות לחשבון ה- PayPal שלכם, כאשר בחלקו העליון תוכלו לראות את המחיר שהנכם נדרשים לשלם ל- SaurikIT LLC. מלאו את פרטיכם ותמשיכו הלאה.

שלב 4: המסך הבא יציג את פרטי העסקה: המחיר בדולרים, פרטי כרטיס האשראי, המחיר בשקלים וכתובת למשלוח (לא רלוונטי במקרה הנ"ל). וודאו שהפרטים נכונים ולחצו על Pay Now - לאחר הלחיצה על הכפתור אין דרך חזרה.
    כעת סידיה תראה אישור לביצוע העסקה, שיכלול את הכיתוב 'Transaction Status: Completed'.

שלב 5: לחיצה על הכפתור Close המופיע בחלקו העליון של המסך, תחזיר אתכם לעמוד התיאור של התוסף. אך הפעם תשימו לב שבמקום הכפתור Purchase מופיע הכפתור Install, ומתחת לפרטי המחבר תוכלו לראות את הכיתוב 'Package Officially Purchased'.

הרכישה בוצעה בהצלחה.

לא פחות חשוב: כיצד לשחזר רכישות
    לאחר שהזדהתם בפעם הראשונה באמצעות חשבון Facebook או Gmail, סידיה זוכרת אתכם תמיד. ובמידה ותבצעו ריסטור למכשיר, כל הרכישות שלכם ישמרו באופן אוטומטי בחנות. אך מה תעשו במידה ורכשתם מכשיר חדש? כיצד תשמרו את סל המוצרים על-מנת שלא תצטרכו לשלם פעם נוספת עבור רכישותיכם?

כנסו לחנות הסידיה במכשיר החדש, חכו עד לסיום עדכון המקורות ולחצו במסך הראשי על Manage Account. כעת תתבקשו להזדהות באמצעות החשבון שאיתו ביצעתם רכישות (Facebook, Gmail). במסך הבא לחצו על Installable Purchases כדי לראות את החבילות שרכשתם, סידיה זיהתה אתכם בהצלחה.
    שתהיה לכולנו קנייה נעימה.

*תודה ל- Mike23 שעזר בעריכת התמונות.

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 06/10/12 בשעה 13:20.

2. 8 משתמשים אמרו תודה ל- מעוז זוגרבו על ההודעה

Aarón (06/10/12), Berny (13/10/12), koral11 (06/10/12), latitude (07/10/12), Lior.B (06/10/12), MaTaN (06/10/12), Noam (07/10/12), Shai Mizrachi (08/10/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    1,061
    הודו לי 576 פעמים ב 448 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך למשתמש המתחיל | כיצד לרכוש חבילות בחנות הסידיה באמצעות PayPal

מדריך מצויין,כל הכבוד על ההשקעה
    במידה ומחקתי את התוסף שרכשתי (לא שאני מתכוון לעשות זאת) אני יוכל להחזיר אותו ללא צורך בלשלם את מחיר התוסף שוב ?

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Lior.B על הידיעה:

מעוז זוגרבו (06/10/12)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך למשתמש המתחיל | כיצד לרכוש חבילות בחנות הסידיה באמצעות PayPal

כל הכבוד, מדריך מצויין לרכישה בסידיה.
    תודה מעוז.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Aarón על הידיעה:

מעוז זוגרבו (06/10/12)

עורך פורום Cydia הסמל האישי של MaTaN
    תודה
    1,381
    הודו לי 2,967 פעמים ב 1,902 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Lior.B צפיה בהודעה
    מדריך מצויין,כל הכבוד על ההשקעה
    במידה ומחקתי את התוסף שרכשתי (לא שאני מתכוון לעשות זאת) אני יוכל להחזיר אותו ללא צורך בלשלם את מחיר התוסף שוב ?
    במדריך כתוב ריסטור אך זה מתייחס כמובן גם למחיקה והתקנה חוזרת.
    מדריך טוב ונחוץ, תודה מעוז.

iPhones.co.il

עורך ומנהל ראשי פורום סידיה

8. 2 משתמשים אמרו תודה ל- MaTaN על ההודעה

מעוז זוגרבו (06/10/12), Lior.B (06/10/12)

מנהל פורום תמיכה הסמל האישי של Noam
    תודה
    1,543
    הודו לי 2,284 פעמים ב 2,164 הודעות

ענק!
    כל הכבוד

מנהל פורום תמיכה
    iphónes.co.il

קישורים חשובים, חובה לקרוא:
    חוקי הפורום
    איך לשאול שאלה
    בנוגע לתכנים פיראטיים

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Noam על הידיעה:

מעוז זוגרבו (07/10/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    204
    הודו לי 413 פעמים ב 397 הודעות

מדריך מצוין ונדרש.

12. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל latitude על הידיעה:

מעוז זוגרבו (07/10/12)

רכז טכנאים ג׳ון ברייס הסמל האישי של Shai Mizrachi
    תודה
    1,268
    הודו לי 1,753 פעמים ב 850 הודעות

מדריך מצויין!

14. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Shai Mizrachi על הידיעה:

מעוז זוגרבו (09/10/12)

מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

מדריך לפנים!

16. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Berny על הידיעה:

מעוז זוגרבו (13/10/12)

iPhoner מנוסה
    תודה
    3
    הודו לי 9 פעמים ב 9 הודעות

אם יש ברשותי שני אייפונים ורכשתי משהו באחד המכשירים אני יכול להתקין גם בשני ?

מנהל פורום מולטימדיה הסמל האישי של Berny
    תודה
    1,367
    הודו לי 1,402 פעמים ב 882 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי odedpink צפיה בהודעה
    אם יש ברשותי שני אייפונים ורכשתי משהו באחד המכשירים אני יכול להתקין גם בשני ?
    אכן כן

+ פרסם תגובה